Keresés

Részletes keresés

Lebrac Creative Commons License 2000.08.26 0 0 3
Én például az egyszerü világoskék farmer + atléta vagy trikóra indulok be igazán

Persze minden jóból megárt a sok(k). :-)

L.

Előzmény: scotch68 (-)
kaptejn Creative Commons License 2000.08.26 0 0 2
Mmmm... nadrag es zokni, miota vagyom ilyesmire!:) Mindig csak az az uncsi szoknya meg harisnyatarto, azokkal az elcsepelt csipkekkel meg csatokkal!:)
No meg ahogy megprobaljak befolyasolni az emberfiat a harisnyatartok szineivel!
Egy kis feher, hogy lasd milyen szendecske vagyok-persze csak addig mig le nem veszed rolam.
Egy kis acelkek, hogy hangsulyozzam a huvos kiegyensulyozottsagom.
Van itt zold is a termeszetrajongoknak (erdeszfeleseg?:)
Egy kis fekete, hogy tudd itt elvarazsolhatnak-jo esetben nem bekava.
Vegul a komersz voros, azoknak akik eddig nem vettek eszre, hogy zold a lampa.
/kaptejn:)
caixa Creative Commons License 2000.08.26 0 0 1
Ismered a viccet a temaban, nem?:)


FRODO Creative Commons License 2000.08.26 0 0 0
Nem ezt hívják fetisizmusnak?
Viszont szerintem nem 0 azon lányoknak a száma, akik szeretnek harisnyát hordani. Talán keresned kéne egy ilyet. Gondolom, őt nem zavarná a dolog, feltéve, hogy rá is "gerjednél", nem csak a ruhájára. :)))
Előzmény: scotch68 (-)
scotch68 Creative Commons License 2000.08.26 0 0 topiknyitó
Sziasztok! Kíváncsi volnék főleg lányok, asszonyok véleményére! 32 éves, normális nemi életet élő srác vagyok. Eddig úgy éltem le életem, hogy párkapcsolataimban a nők (szinte kivétel nélkül!) fiúsan öltözködtek (nadrág, zokni). Viszont mostanában vettem észre magamon, hogy én nagyon is "gerjedek" a csinos női lábakra, melyet harisnya "takar". Sőt, szinte minde vágyam, hogy megérinthessem azokat a lehelletvékony ruhadarabokat! Szerintetek ez normális, avagy abnormális? Tényleg várom őszinte véleményeteket! Ti hogyan viszonyulnátok ehhez a témához, ha érintettek lennétek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!