Keresés

Részletes keresés

Vanessa_ Creative Commons License 2006.06.15 0 0 11
Na azert nem gyakori åm, hogy a suliba tortåt visznek:) De az itteni disztelen, egyszeru tortåkhoz kepest valoban megcsodåljåk a "muveim":) Egyebkent több csoporttårsam råkapott, hogy tölem rendelje a gyereke szulinapi tortåit:)Ez a bohoc is egy ilyen termek:)
Előzmény: csilla597 (10)
csilla597 Creative Commons License 2006.06.15 0 0 10
Szépséges! A gyerkőceid biztos nagyon büszkék rá, h ilyen szép tortákat vihetnek a suliba! Szerintem úgy emlegetnek Téged, mint a "tortás anyuká"-t!!! :))
Előzmény: Vanessa_ (7)
Vanessa_ Creative Commons License 2006.06.15 0 0 9
Az almåt elnegyedeled. Majd a közepetöl, kis ék alaku vågatokat csinålsz. A lenyeg, hogy mielött felteszed a tortåra, mårtsd be cikkenkent folyekony zselatinba. Akkor nem barnul meg. En retekböl is szoktam, hidegtålakra. Köszi a måz receptet:) kiprobålom:)
Előzmény: mara2 (8)
mara2 Creative Commons License 2006.06.15 0 0 8

Köszi. A bevonata cukormáz, tojásfehérje, porcukor és pici citromlé.

 

Tetszenek ezek a gyümölcsdíszek! Az almásat hogy kell csinálni? Mostanában két szülinap is jön, kiélhetem a tortasütési szenvedélyemet :))

Előzmény: Vanessa_ (7)
Vanessa_ Creative Commons License 2006.06.14 0 0 7
csudaszep a csillagod:) A többi is szep, de az nagyon. Mi a bevonata? Itt az en mai termesem. A kisfiam viszi be az utolso tanitåsi napon a suliba:)
Előzmény: mara2 (6)
mara2 Creative Commons License 2006.06.14 0 0 6

Nekem is van egy csillag tortám, meg még egy pár, bár annyira nem profik, de jó móka volt megcsinálni őket.

 

 

karácsonyi csillag torta

 

 

gesztenyés torta

 

 

fehércsokis torta
Előzmény: Vanessa_ (4)
mara2 Creative Commons License 2006.06.14 0 0 5

Én is örülök, mert nagyon érdekel a dolog, úgyhogy várjuk az ötleteket!

 

Vanessa, gyönyörű ez a torta! Sajna igazad van a profi eszközökkel kapcsolatban. Én pl. normális habzsákot nem bírok szerezni, esetleg ötletek? Most az az eldobható van, de annak a csöve túl vékony, nem lehet vele szép nagy rózsákat nyomni. Merre érdemes keresni?

 

 

Előzmény: Vanessa_ (3)
Vanessa_ Creative Commons License 2006.06.14 0 0 4
Karåcsonyi csillag torta. Nem fornåban sutöttem, hanem en vågtam ki. A leesö reszeket a töltelekehez hasznåltam fel. Isteni:)
Előzmény: ribizli (2)
Vanessa_ Creative Commons License 2006.06.14 0 0 3
En is örulök neki:)
Előzmény: ribizli (2)
ribizli Creative Commons License 2006.06.14 0 0 2
ZsuR, de jó, hogy nyitottál ilyen topicot, és majd jól elmeséled a tapasztalataidat és tanítgatsz minket is!! :))
ribizli
Vanessa_ Creative Commons License 2006.06.14 0 0 1

SZia.))

 

Imådok a tortåkkal veszödni. Viszonylag gyakran sutök is, de egyre inkåbb rå kell döbbennem, hogy csak profi eszközökkel lehet igazån szepeket kesziteni.

Törölt nick Creative Commons License 2006.06.14 0 0 0
Tegyél rá f0khagymab0rs0t. :-)
ZsuR Creative Commons License 2006.06.14 0 0 topiknyitó
Sutemeny dekoralas - foglalkozik vele valaki? Mar regen szerettem volna szepseges tortakat csinalni, ami nem csak nagyon finom, hanem szep is.

Az elmult heten elkezdtem egy tanfolyamot, ahol remelem megtanulom, hogy hogyan lehet izlesesen, szepen sutemenyeket - foleg tortakat - dekoralni.

Most keszitettem ketto piskotat, nem nagyot, csak 4 tojasost, kor alakut, es holnap allok neki a dekoralasnak.
Ma elkeszitettem a kremet is, holnapig all a hutoben.

Valami ilyesmire gondolok:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!