Keresés

Részletes keresés

MERLINN Creative Commons License 2003.11.17 0 0 88
Na.Tegnapelőtt ezt találtam:

" LEVETTÉK A KÉPERNYŐRŐL
Becsődölt a Ewingok világa. A Magyar Televízió levette műsoráról az immár harmadik alkalommal vetített Dallas című szappanoperát. Utánajártunk, hogy mi az oka a Ewing família eltűnésének.
A királyi televízió főszerkesztőségének főosztályvezetője, Jubijanovics László szerint az immár legendává vált, hosszú sorozat nem vonzott annyi nézőt a készülékek elé, mint azt előzetesen remélték.
-Sokkal nagyobb nézettséget vártunk-mondta JL- Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Kezdetben azt hittük, csupán a kedvezőtlen sugárzási időpont az oka az alacsony nézettségnek, ezért a sorozat egyik sávból vándorolt a másikra. Hetente ötször sugároztuk, reggel 9 órától indultunk, majd este hatra, később fél ötre tettük át. Eredménytelenül. Ennek ellenére nem tettünk le arról, hogy a jövőben folytassuk a Dallast. Persze, nem főműsoridőben.-fűzte hozzá J.
Egy 'filmínséges' időben persze elővehetik a dobozból a sorozatot, annak részeit potom áron, 900 dollárért vásárolta meg a televízió."

LUCzI FERencz Creative Commons License 2003.11.02 0 0 87
Azért nem vettek meg többet a Dallasból, hogy maradjon pénzük argentin szarokat (Kachorra) venni.

MTV monnyonle!!!

Kasza Bubu Creative Commons License 2003.11.02 0 0 86
Az mtv vezetői menjenek a francba. Minek kezdik el egyáltalán ha nem fejezik be. Ennek így semmi értelme nem volt.
debreciner Creative Commons License 2003.10.31 0 0 85
Akinek van februári műsorújságja, láthatja, hogy már abban is az olvasható: "131/1."
Jimi Creative Commons License 2003.10.31 0 0 84
Nekem is tele van a t...m, hogy állandóan ezt csinálja minden magyar tévécsatorna! Elkezdenek egy sorozatot, aztán a negyedénél félbehagyják! Ha jól rémlik, ezt már a cigánytévé (aka rtlklub) is eljátszotta egyszer, valamikor '99 tájt! Az isten rogyassza rá az eget az összes semmirevaló magyar csatornára!
Egy link, ha esetleg valaki nem ismerné.
MERLINN Creative Commons License 2003.10.31 0 0 83
MTV, rólad is megvan a véleményem. :(
LUCzI FERencz Creative Commons License 2003.10.31 0 0 82
Sajnos, éppen most beszéltem a MTV műsorügyeletével. Egyelőre nem tervezik a Dallas folytatását!

Itt a link. Sajnos az én angolságom gyenge ahhoz, hogy ezen a weblapon végigrágjam magam.
Természetesen a felhívás szövegét magyarul kéne megírni.

http://www.petitiononline.com/petition.html

Előzmény: CILLI (81)
CILLI Creative Commons License 2003.10.31 0 0 81
Ajánlom is nekik! :-)))
Egyébként honnan az info?
Előzmény: Rooland (80)
Rooland Creative Commons License 2003.10.31 0 0 80
Jövőre lehet, hogy folytatják.
LUCzI FERencz Creative Commons License 2003.10.29 0 0 79
www.onlinepetition.com

Csinálja meg, aki nálaam jobban tud angolul.

Előzmény: Mad Scientist (78)
Mad Scientist Creative Commons License 2003.10.29 0 0 78
Hogy lehet, hol lehet webes aláírásgyűjtést csinálni?
Soha nem vettem részt semmi ilyesmiben, de ami sok, az sok :-)
Vagy inkább :-(((

"mtv
mert nézni jó" - ANYÁTOK!

Előzmény: MERLINN (77)
MERLINN Creative Commons License 2003.10.29 0 0 77
Ha elindult a webes aláirásgyüjtés, szóljatok.
Halál az mtv-re!!! :((((((
CILLI Creative Commons License 2003.10.28 0 0 76
Hát én írtam egy emilkét, amiben szépen kértem őket :)) Semmi felmenő emlegetés, meg ilyenek, mert hogy eredményt akarunk. Webes szavazást hogyan (hol) lehet csinálni?
Mad Scientist Creative Commons License 2003.10.27 0 0 75
Bombázok én bármit, csak mondjátok meg mit és hogyan.
Mérhetetlenül pofátlan az MTV.
Előzmény: tommystar (74)
tommystar Creative Commons License 2003.10.27 0 0 74
De mégis mit gondoltak??? Leadják az 1/3-át, aztán kész? Így mi értelme volt egyáltalán elkezdeni?

Ráadásul ugyanezt csinálták a múltkor a Lindával, elfelejtették leadni a 88-ban készült utolsó 8 részét, pedig az saját MTV gyártás. (Akkor is bemondta szomorúan a bemondónő, hogy bizony végéhez érkezett a történet...)

Nem is érdeklik, és oda se figyelnek, hogy mi hány részes.

Előzmény: LUCzI FERencz (72)
CILLI Creative Commons License 2003.10.27 0 0 73
De hát ezt nem értem, hiszen már egyszer meg volt véve... Nem kerülhet annyiba az ujra ismétlési jog, pláne egy ilyen régi sorozatnál.
Ok, bombázzuk őket e-mailekkel. Csináljatok webes aláírásgyűjtész, vagy mit tudom én. Pedig tutira nagy volt a nézettsége, hiszen a kora tavasszal ezért tették át reggelről délutánra, mert sokan telefonáltak miatta.
Előzmény: LUCzI FERencz (72)
LUCzI FERencz Creative Commons License 2003.10.27 0 0 72
Csak 131 részt vettek meg a büdös g..ik, és így, most, a legérdekesebb résznél nem folytatják! 8-((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Vettek volna kevesebb brazil meg argentin szart!!!

(most hívtam fel a közönségszolgálatot, és megérdeklődtem, innen tudom.

Gyűjtsünk aláírást, hogy folytassák!
Csináljunk webes aláírásgyűjtést?


A közönségszolgálat telefonszámai:

06-1-331-9799
06-1-373-4287

Sajnos semmilyen netcímet nem találtam, ahol bombázni lehetne őket!

Lehet őket basztatni!

Szíjon gázt az a g..i k...g műsorigazgató, aki csak ennyire adott pénzt!

Mad Scientist Creative Commons License 2003.10.26 0 0 71
Én sem találtam, az info@mtv.hu-ra írtunk, és nem dobta vissza.
Előzmény: CILLI (70)
CILLI Creative Commons License 2003.10.26 0 0 70
Én próbáltam felhívni őket, de nem sikerült. Viszont nem találtam meg a közönségszolgálat mail címét. Megdobnál vele?
Előzmény: Mad Scientist (69)
Mad Scientist Creative Commons License 2003.10.25 0 0 69
Több barátommal írtunk már mailt az MTV közönségszolgálatának.
Tegyétek meg minél többen, hátha leadják a többit is. Az MTV jelenlegi műsorkínálatába nem igaz, hogy nem férne bele a Dallas... Olyan szarokat képesek leadni, hogy ez a sorozat üdítő remekműnek tűnik - tűnt :-((((
Előzmény: tommystar (68)
tommystar Creative Commons License 2003.10.19 0 0 68
Engen hülyítettek haverok mikor kezdődött az ismétlés, hogy egyes tv-újságok szerint csak százvalahány részt fognak leadni...
Nem hittem hogy igazuk lesz.

Ráadásul a bemondó úgy konferálta fel, hogy az utolsó rész következik...
(Pár hete ugyanezt csinálták a Lindákkal, az utolsó szezont szépen elfelejetteék ez az újabb mtv IQ szint.)

Előzmény: CILLI (67)
CILLI Creative Commons License 2003.10.17 0 0 67
Hát én nem délután néztem, video szigorúan belőve minden hétfőn egész hétre, hogy el ne felejtődjön, aztán este, ha nem volt semmi normális, akkor megnéztem, volt, hogy 2-t is egy szuszra.
MERLINN Creative Commons License 2003.10.17 0 0 66
Most mit fogok csinálni délutánonként? Na jó, ennyire nem súlyos a helyzet, de az általában idegesít, ha csak úgy abbahagynak egy sorozatot aa események kellös közepén... Na mindegy. Majd tanulok a zh-kra. :)
CILLI Creative Commons License 2003.10.17 0 0 65
A 6. szezon, de lényegtelen :)) A lényeg az, hogy nagyon remélem, hogy folytatják, mert még 2-szer ennyi van hátra.
Lehet, hogy felhívom az MTV közönségszolgálatát?
Rooland Creative Commons License 2003.10.17 0 0 64
Valóban, 357 rész volt. A mostani befejezés az 5. szezon végével esett egybe (1983). Még 8 szezon lett volna hátra.
CILLI Creative Commons License 2003.10.17 0 0 63
És most valaki meg tudja-e mondani, hogy mégis mikor folytatja az MTV a sorozatot? Mert ha jól emlékszem valami 350-360 rész volt ez és nem 131!
:((
krysztasz Creative Commons License 2003.09.06 0 0 62
Az örök sorozat!!
Hosszú, az igaz, de mindig történik benne valami olyan, ami odaragaszt a TV elé. Jó azért, mert sok a szereplő, mindenkinek van rendes elfoglaltsága, története.
Jockeynak iszonyú agya lehet, mert annyit kombinál, hogy mi nézők csak kapkodjuk a fejünket.
tommystar Creative Commons License 2003.05.06 0 0 61
Tintás!
Nézd a heti részeket, ha még látni akarod magad.
Előzmény: Tintás Barnes (59)
Tintás Barnes Creative Commons License 2003.04.15 0 0 60
Na, Ellie mellrákja folyamatban van. Keserű részek ezek, de ezeken is túl kell esni. Samantha pszichológushoz jár, Jockie félrekúr a titkárnőkkel, akik egy jó kávét sem tudnak csinálni, Paméla szervezkedik - hát nem történik már semmi eredeti?
Tintás Barnes Creative Commons License 2003.04.09 0 0 59
Szia tommy! Csak szólj időben, ha történik valami, alapból nem nézek meg minden részt. A legdurvább metamorfózist Ellie (így írják?) hajtja végre, amikor egy kövér szőke nő veszi át a szerepet.

Ja, és a Szomszát nem akartam megölni, szerintem ott is feldobná a társalgást, ha beírnál valami sztorit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!