Keresés

Részletes keresés

szuszetti Creative Commons License 2023.10.13 -1 2 6100

Érdekes, ahogy Csenge fel van paprikázva azon, hogy más is volt bántalmazó kapcsolatban, és azt el is meri mondani. Azt elfelejti, hogy az első kérdés az volt, mit változtatnál meg, nem az, hogy volt-e ilyen bárkinek.

 

Érdekes, Voksánné, amikor nincs ott az asszony, milyen jó kedélyű srác.

 

Meglep, mennyire fel tudja magát húzni VCs.

 

Virágban semmi báj, kedvesség, életigenlés nincs.

flamingó88 Creative Commons License 2023.10.13 0 1 6099

Igen, viszont nem mindenkinek segít. 

 

Előzmény: Ashley-d (6098)
Ashley-d Creative Commons License 2023.10.13 -2 1 6098

A tegnapiban is kvázi Balázs diktálja, h mit kell csinálni..:

Előzmény: flamingó88 (6097)
flamingó88 Creative Commons License 2023.10.11 0 1 6097

A tegnap esti közös játéknál nem tudom, hogy lett Curtiséknek ilyen jó ideje. Igaz, hogy Curtis jól olvasott, de sok idő elment azzal, hogy Judit kereste a dobozokat, a bogrács helyett a grillt tette be. A gyerekülést is betette, majd kivette, aztán Balázs szólt, hogy azt be kell tenni. Szólt nekik (és Virágéknak is), hogy a kismotor kimaradt. Időt vesztett az utazótáskával is.
Nem tudom, ki hogy van vele, de ha egy feladat arról szól, hogy helyesen kell elolvasni a szöveget, akkor nem túl igazságos, hogy Balázs segít valakinek, és konkrétan megmondja, hogy az van odaírva, hogy xy tárgy NE maradjon a kempingben.

Előzmény: gombóc63 (6094)
flamingó88 Creative Commons License 2023.10.11 0 1 6096

Egyetértek azzal, hogy túl hosszú lenne, ha mindenkit végig kellene nézni. Az se lenne mérvadó, csak ha látnánk az órát is végig.
Több évadot is láttam, csak néha az volt az érzésem, hogy az óra nem a tényleges időt mutatja. Tavaly is volt olyan feladat, ahol a Megyeri Csilla-Zsolti páros láthatóan lassabban csinálta a feladatot (Zsoltiról szakadt a víz, vonszolta magát), aztán mégis jobb lett az idő, mint másnak, aki sokkal gyorsabbnak tűnt.
Idén a reggelizős feladatnál volt olyan érzésem, hogy Csaba gyorsabbnak tűnt, mint pl Dávid vagy Laci, akik el is ejtették a tálcát, vissza kellett pakolniuk, stb. De ez most csak érzés volt, nem volt annyira látványos.

Eleniéknek nem szabadott volna utolsónak végezni a feladatokban, úgy végig lehetett volna vinni.

Előzmény: Apádfüle (6095)
Apádfüle Creative Commons License 2023.10.11 -2 1 6095

"Mivel mi nem nagyon látjuk az órát, az a végeredmény, amit csak akarnak"

Ez valóban zavaró, még akkor is, ha nem feltételezzük, hogy csalnak. De azt hiszem, még zavaróbb lenne, ha mindenki bénázását végig kellene néznünk. :)

Még a felénél sem tartunk, remélem, lesz olyan is, mikor mindenki egyszerre játszik, és látszik, ki mit művel valójában.

 

Dávid és Eleni korai kiesését borítékolni lehetett. Kulturált, intelligens, csöndes pár. Semmi hiszti, semmi cirkusz, magamutogatás... Gondolom, a későbbiekben várható sz@rkavarásokban sem jártak volna az élen. És olyan előéletük sem volt, ahonnan rajongótábort szerezhettek volna, szerintem a kutya se ismerte őket. Kilógtak a sorból, lássuk be. :(

Előzmény: flamingó88 (6093)
gombóc63 Creative Commons License 2023.10.11 -1 1 6094

Az, hogy mi mit és hogyan látunk természetesen a vágáson múlik. Ahogy több játék vagy vetélkedő előre lezsírozott ki tudja itt mi van?!

Előzmény: flamingó88 (6093)
flamingó88 Creative Commons License 2023.10.11 0 1 6093

Igen, Henry is mondta és szidta is magát. Azt mondta, hogy passzolni kellett volna az összes kérdésre a választ és csak arra figyelni, amit Balázs mond. Azon csodálkozom, hogy Csaba bármit is hallott az utasításokból, Evelin nagyon hangos volt.
A másik még: Fura, hogy közös játéknak neveznek egy random játékot (a vakondos és a tegnapi is). Ugyanolyan játék, mint a többi, ami időre megy. Mivel mi nem nagyon látjuk az órát, az a végeredmény, amit csak akarnak (Ez csak az én véleményem, mivel sokszor úgy látom, hogy egyértelműen gyorsabb párosnak valahogy mégis rosszabb az ideje). Az első adásban volt közös játék, amikor mindenki egyszerre játszik. Vagy régebbi évadokban, mikor kérdésekre válaszolva léphettek előre, vagy mikor volt pár feladat és maguknak választottak ellenfelet, stb.
Sajnálom, hogy Dávid és Eleni estek ki, ők jó páros szerintem. Persze, értem, hogy ez egy játék, de ha pl a vacsorás feladat a "közös" játék, akkor nem is ők vannak kieső helyen.

Előzmény: Apádfüle (6092)
Apádfüle Creative Commons License 2023.10.11 -2 0 6092

Azért lássuk be, többen is voltak, akik nem tudták értelmezni a feladatot. Nemcsak Csabáné visítozott a válaszokat követelve, hanem még a magát a világ eszének gondoló Virág is hisztizve követelte, hogy ne az asztal alatt matasson a párja, hanem RÁÁÁÁ figyeljen!!! Holott az volt a lényeg, hogy gyorsan legyenek kész, és másodlagos szempont volt, a különdíjért, hogy helyes választ adjanak. Tehát tök fölösleges volt agyalni egy-egy kérdésen.

Előzmény: Mackóbogár (6083)
Apádfüle Creative Commons License 2023.10.11 -2 0 6091

"... összetörte az újonnan vásárolt autójuk elejét, ... a férje félkész hajjal sietett haza hozzá a fodrásztól, hogy megnyugtassa."

Vagy inkább azért, hogy lássa, milyen állapotban van az új kocsi. :))

Előzmény: Ilhilla (6089)
gombóc63 Creative Commons License 2023.10.11 -1 3 6090

Maradjunk annyiban, hogy se a Csabáék, se Joeék nem együtt fognak megöregedni.

Ilhilla Creative Commons License 2023.10.10 -1 0 6089
Előzmény: Ilhilla (6087)
szuszetti Creative Commons License 2023.10.10 -1 1 6088

Konkrétan az nem derült ki, hogy igen vagy nem, de az kiderült, hogy Csenge rendszeresen elköltözik Joe-tól, mert kényszert érez rá és mennie kell, - de mindketten elmondták, hogy túltolja ezt a csaj és később meg is bánja.

~15 elköltözés ~10 hónap alatt, ez egy kapcsolatban sem tolerálható.

Ez jobban zavar, mint a visítás.

Előzmény: crossfire1 (6084)
Ilhilla Creative Commons License 2023.10.10 -1 0 6087

Amikor csukva van a szája, nekem sem, egész helyes kis csaj lenne! :-)

Előzmény: szuszetti (6086)
szuszetti Creative Commons License 2023.10.10 -1 0 6086

:)))))
Érdekes, nekem még mindig nincs vele bajom, játékban kissé kivetkőzik magából, de amúgy nincs vele gondom :)))

Mármint, Evelin, nem Joe

Előzmény: Ilhilla (6085)
Ilhilla Creative Commons License 2023.10.10 -1 0 6085

Kíváncsi leszek, Csaba meddig fogja tűrni ezt a nőt, most még 6 + X napja házasok, de Evelin tuti minden élethelyzetben ilyen kiállhatatlan lehet. 

 

Joe szerintem nem egy "matyóhímzés", amióta látom ebben a műsorban, más szemmel nézem a Szurvivorban is. Nem élnék vele az biztos! Pár napja még "így édesem, úgy édesem", közben puszi, puszi, most meg? Lassan eljutunk a "tol-at-eee"-ig? :D

Előzmény: crossfire1 (6084)
crossfire1 Creative Commons License 2023.10.10 0 0 6084

és látszott, h teljesen összezavarta Csabit az ordítozással. (persze, ő választotta :) 

 

ez a Csenge_Joe dolog nem világos, most akkor Joe is terrorizálja Csengét, vagy mi? félreértettem?

Előzmény: Mackóbogár (6083)
Mackóbogár Creative Commons License 2023.10.10 0 2 6083

Borzadály az a nő. Minden más pár normális hangnemben végig tudta csinálni, egyedül ő sikítozott, ordított végig. 

Előzmény: gombóc63 (6082)
gombóc63 Creative Commons License 2023.10.10 -1 3 6082

Normális ez az Evelin? Üvölt mint a sakál, ha kell ha nem. Rémesen idegesítő.

Ilhilla Creative Commons License 2023.10.08 -1 0 6081

...és valóban, ez nekem is feltűnt, bár eddig inkább a kezét néztem, főleg amikor egymás mellett ültek tűnt fel: Curtis tenyere mennyivel kisebb! :-)

Előzmény: szuszetti (6079)
szuszetti Creative Commons License 2023.10.08 -3 1 6080

A te dolgod gondoskodni rólam  Henry tálalásában tisztán magasabbrendűséget mutat, azt nem nullázza, hogy kölcsönösen beszólnak egymásnak.

 

De mindegy, ők a következő kieső, mert Henrynek nincs több tiszta bugyija.

Előzmény: gombóc63 (6077)
szuszetti Creative Commons License 2023.10.08 0 0 6079

Neeeeeem :) Csak annyival kisebb pl Mónika, hogy csak derékban tudja megölelni, ha nem hajol le hozzá :)

Előzmény: Ilhilla (6078)
Ilhilla Creative Commons License 2023.10.07 -2 0 6078

Csak nem hárman mentek be? Akkor ezért tesz mindig párnát a pocakjára? Szabályellenes, ez páros játék! :-)

Előzmény: szuszetti (6075)
gombóc63 Creative Commons License 2023.10.07 -3 0 6077

Ha megfigyeled nagyon sokszor Rebekáé a végszó. Egyik kutya, másik eb.

Előzmény: Mazsola0070 (6074)
szuszetti Creative Commons License 2023.10.07 0 0 6076

Pont így.

Előzmény: Mazsola0070 (6074)
szuszetti Creative Commons License 2023.10.07 -3 0 6075

Igen, bénán fogalmaztam, tényleg kimondottan klassz alakja van, amit a jóval fiatalabbak is irigyelhetnek, de a kisugárzása és a jelenléte egy megkeseredett vénkisasszonnyá teszi, erre írtam, hogy igazából nem is lep meg, és szurkolok, ne ragadjon bele.

Nem, ezek a visítós játékok valóban idegesítőek, előző évadokban nem ilyenek voltak. Régebben csak a nőket alázták, idén ez is változott, a pasikat tették nevetség tárgyává (bár nem sikerült humorosra)

 

Igen, Curtis simán esélyes, d azt is simán elhiszem, hogy az egész házban neki és Gábornak köszönhetően volt fergeteges a hangulat  :) Judy is aranyos és nagyon vicces, ahogy a többi lány ölelgeti a hasát :))

Előzmény: crossfire1 (6070)
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.10.06 -3 1 6074

Nem csak a házimunka elvárásával van ott baj, hanem az is, ahogy viszonyul a nőhöz.

 

Folyamatosan úgy beszélt, hogy az ő döntése, úgy döntöttem, stb., a csaj egyszer meg is jegyezte, hogy ő is ott van.

 

Kb. olyan ez a Henry csávó, mint egy múlt század eleji férj, aki eltartotta a családot, de el is várta, hogy minden körülötte forogjon otthon, a feleség (vagy a cseléd) csináljon meg mindent, egyébként az asszonynak kuss a neve.

Előzmény: Ilhilla (6073)
Ilhilla Creative Commons License 2023.10.06 0 0 6073

Henry ezek szerint még előbbi korba képzeli magát, ahol a nő otthon minden házimunkát elvégzett, nevelte a gyerekeket, a férfi pedig kereste a pénzt.

Előzmény: szuszetti (6064)
gombóc63 Creative Commons License 2023.10.06 0 1 6072

Csinos, formás, nincs elhízva, de volt kamera állás amiben látszott a nyúzott, boldogtalan arca. Igenis vannak jobban kinéző ötvenesek. 

Előzmény: crossfire1 (6070)
crossfire1 Creative Commons License 2023.10.06 -1 1 6071

nekem úgy tűnt, h erőlködnek Henryék, hogy ők is beszámolhassanak valami érdekfeszítő drámáról, aztán ez sikerült.

csak én unom ezeket a visongós idióta játékokat? 

Előzmény: szuszetti (6064)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!