Keresés

Részletes keresés

Geyza Creative Commons License 2002.03.19 0 0 123
Szia, Piri!

off
Sajnos még nem mindentől:(((
on

Előzmény: Törölt nick (59)
zsemlemorze Creative Commons License 2002.03.19 0 0 122
Én nem hordom már, mert nem érzem úgy, hogy tüntetnem kellene. Ennek ellenére a Fideszre fogok szavazni. Szerintem a balosok ne tápláljanak vérmes reményeket a nemhordás miatt. Meg fognak lepődni... :)
K.Pista Creative Commons License 2002.03.19 0 0 121
Igeeeen?Ahhoz képes fideszes körökben elég nagy a zűrzavar,hogy most mi legyen.
Emlékszel még?ToJó-ról is elmondtatok kígyót békát,aztán mégis ő lett a királycsináló.
Előzmény: Turulmadár (100)
Festéktüsszentő H. Benő Creative Commons License 2002.03.19 0 0 120
Miféle elárulásról beszélsz? A választások kapcsán a politikai nemzetről beszélünk, ami 10 millió ember. Vagy a felhívás a többi kb. 5 millió magyarhoz is szólt volna?
Ne légy már nevetséges...

Ja, csak halkan súgom, hogy hidegrázást kapok az szdsz-től...

Előzmény: nemszadista (108)
figyelő Creative Commons License 2002.03.19 0 0 119
Miért ne örülhetne bárki valaminek, ami normális..?
Előzmény: K.Pista (10)
nemszadista Creative Commons License 2002.03.19 0 0 118

A francba, elfelejtettem, hogy ez itt HTML...

Szóval az egyenlet helyesen:

Magyar nemzet = 10 millió + 5 millió + 3 millió - (azok, akik 10 millióval
számolnak, ha a magyar nemzetről van szó)

Előzmény: nemszadista (108)
alfredoo Creative Commons License 2002.03.19 0 0 117
dr gordon

nagyon jol tudod hogy nem errol beszelek.

egyebkent egy egyseges ciganypart szerintem jobban tudna artikulalni a cigany erdekeket. romaniban siman megel az rmdsz. itt is szukseg lehet egy cigany partra. tenyleg akkor problema hogy nem kellene partpolitikakent kezelni.

ez csak az en velemenyem.

na szia.

egyebkent pont ugy alszol mint en. tiszta hulyek vagyunk.

Előzmény: Dr.Gordon Shamway (116)
Dr.Gordon Shamway Creative Commons License 2002.03.19 0 0 116
Abszolút nem .

Szélsőjobb= Lungo Drom?! :))

Na tényleg szép álmokat!

Előzmény: alfredoo (115)
alfredoo Creative Commons License 2002.03.19 0 0 115
dr gordon

en is megyek. jo ejszakat.

persze hogy nem csinaltak mindent nagyon rosszul. nagyon jol sem. szvsz kozepesen. mas is el tudja csinalni. ok is. tolem folytathatjak, felfuggeszthetik.

a szelsojobbal valo egyre nyiltabb egyuttmukodes ill. egyiranyba cselekves nekem nagyon nem szimpatikus. ez oknal fogva egyedul en nem bannek 4 ev szunetet. utana folytathatjak. ugyis ovek a jovo. es akkor a mult is az ovek lesz.

ez ugye nem frocsogo es nem szelsoseges?

Előzmény: Dr.Gordon Shamway (112)
Dr.Gordon Shamway Creative Commons License 2002.03.19 0 0 114
Látom, téged is hülyére vertek.
Előzmény: PARTALAN (111)
alfredoo Creative Commons License 2002.03.19 0 0 113
jegec

ugye elolvastad amit irtam.

azzal kezdtem hogy igazad van. en csak arnyalni szerettem volna a kepet. ezt irtam es nem azt hogy visszasirom a regi idoket. bar egynehany aspektusat nem bannam ha ujra elhetnem. de ezek nem ide tartoznak hanem a szexrovatba.

Előzmény: jegec (109)
Dr.Gordon Shamway Creative Commons License 2002.03.19 0 0 112
Tehát: Jó a mit csinálnak, de túl nagy feneket kerítenek neki?!

Na, ebben akkor megegyezhetünk, és jó éjszakát kívánok.

Megyek aludni. Egy jót.
Nyugi, nem fogom túldimenzionálni. :))

Előzmény: alfredoo (110)
PARTALAN Creative Commons License 2002.03.19 0 0 111
Sajnos nem múltak el, mert a fidesz visszahozta, óvatosan bár de aljasul!
Előzmény: jegec (109)
alfredoo Creative Commons License 2002.03.19 0 0 110
dr gordon

nem hiszem hogy AKKORA ellentmondas feszulne bennem.

persze hogy fel kell emelni a minimalbert. mindenhol van minimalber mint tajekozodasi pont. az eu miatt is fel kell emelni!

ez volt az elso pont.

aki ezzel kampanyol es nagy dolognak allitja be az nem tarthat igenyt elismeresemre. mert hazugsag. emeljek a bereket. nem a minimalbert hanem a bereket. fogjak meg jobban az adozast. tegyek erdekeltte az embereket a jovedelmek bevallasaban. vagy intezzek el hogy feljenek eltitkolni a jovedelmeket. ebben szerintem helyes iranyban haladunk.

jo lenne ha nem latszatintezkedesekkel dicsekednenk. valosagos intezkedesket lehet tamogatni es ellenezni.

nagyon ellentmondasos?

miert gondolod ha az mszp mond hulyeseget, valotlansagot azzal egyetertenek? tenyleg mibol gondolod? nem akarlak sertegetni DE mindenki magabol indul ki. tenyleg nem serteskent mondom.

latszatintezkedesnek tartom az tandij eltorleset, a diakhitelt jo intezkedesnek tartom de nem kellene ekkora feneket keriteni. bankokat megbizni adjanak hitelt. allami garanciat. tul nagy a korites. evo 200000 forint hitel. vissza kell fizetni. en nem vettem fel hitelt.

nagyon jonak tartom a lakashitelt. de remelem hogy a szociknak IS lett volna annyi esze hogy meglepik. egyebkent regen is volt. ez a hasznaltlakas hitelezes nem tudom hogy tetszik e mert vissza lehet elni vele. es akkor valakik (ugyes emberek) az en penzemmel is olcso hitelhez jutnak. es ha megszorulnek akkor esetleg nekem adnak dragan kolcson. na ilyesmik jarnak a fejemben...

Előzmény: Dr.Gordon Shamway (107)
jegec Creative Commons License 2002.03.19 0 0 109
Neked jogodban áll védeni az 1990 előtti időket.
Semmi baj, ha szerinted azok voltak az igazi március tizenötödikék.

Én viszont örülök, hogy azok az idők elmúltak.

Előzmény: alfredoo (105)
nemszadista Creative Commons License 2002.03.19 0 0 108

10 millió???

No, hát "elárultad" magad..

No, akkor nézzük is a mérleget:

Magyar nemzet = 10 millió + 5 millió + 3 millió -

Az utolsó tag értékét nehéz becsülni, de pl. ha a szadisták akkora
súlyt képviselnének, mint itt a Zindexen, akkor biza ki is jönne a 10
millió.. :(

Előzmény: Festéktüsszentő H. Benő (42)
Dr.Gordon Shamway Creative Commons License 2002.03.19 0 0 107

Ha marhaságnak tartod a minimálbér- emelést, mit szólsz ahhoz, hogy KIVÉTEL NÉLKÜL minden párt (beleértve az MSZP-t is, amelyik ellenezte) azzal kampányol, hogy fölemeli a minimálbért?

Előzmény: alfredoo (102)
alfredoo Creative Commons License 2002.03.19 0 0 106
jegec

ja meeg

es akar tetszik akar nem de genovaban a csucs idejen is lelottek egy tuntetot es tobbet jol megvertek. es ha nagyobb balhe lett volna akkor tobbet is lelottek volna. mi a baj? ha neked lenne genova fo utcajan boltod akkor valoszinuleg nem a balhes tuntetoket tamogatnad. pedig lehet hogy jo celert kuzdenek.

de a tuntetonek a tuntetes a dolga a rendorsegnek meg az hogy ha elfajul verje szet.

Előzmény: jegec (104)
alfredoo Creative Commons License 2002.03.19 0 0 105
jegec

igazad van. nagyjabol. en csak arnyalni szerettem volna a kepet. es azt is allitom hogy a marcius 15-keken budapest 2000000 lakosabol 1800000 kokardat viselt.

ma meg.

ez kinek a hibaja?

es a kokarda az lenin keppel a kozepen is kokarda.

es azok a rendorok tobbsege ma a demokratikus rendorseg resze. meg a politikai rendorok is. nem volt az annyira komoly. az a politikai meggyozodes. nezz utana. aztan van aki hanyja a keresztet, van aki nem. csak olyan csendes ellenallaskent egy csomoan ma nem tuzik ki a kokardat. utobbi evekben figyeltem. a szocializmusban tobben kituztek. es ha igazan tilos lett volna nem tuztek volna ki. az ellenallast az emberek tobbsege inkabb passziv formaban szereti. nem szeretik a szelsosegeket.
de ez olyan szvsz.

Előzmény: jegec (104)
jegec Creative Commons License 2002.03.19 0 0 104
Igen, és egyenkokárdák a rengeteg nyomozón.
Volt idő, amikor a piros-fehér-zöld kokárda közepén Lenin fej volt.
Március 15-e igazi szellemét tűzzel vassal irtották.
Előzmény: alfredoo (72)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.19 0 0 103
Dicseretre melto magabiztossag. :)

En azert egy kicsit hadd feljek tole. Ha neked lesz igazad, akkor meg majd utolag elismerem :)

Előzmény: Turulmadár (100)
alfredoo Creative Commons License 2002.03.19 0 0 102
dr gordon

akarmilyen beallitottsagu vagyok nem tamogatok latszatintezkedeseket. nem tamogatom peldaul a minimalber emeleset. miert sarcolja meg a kormany a vallalkozokat. emelje meg az allami alkalmazottak minimalberet, fizeteset.

ha olyan intezkedest hozok ami a valosaggal nincs tavolrol sem koszonoviszonyban akkor miert kellene tamogatni? a maganszektorban a minimalber egyetlen hatasa (kis tulzassal) a befizetendo jarulekok novekedese. ez mar csak azert is igaz mert minimalberbol nem lehet megelni. tehat valaki vagy tobbet kapott hivatalosan is a minimalbernel vagy kevesebbet kapott illetve minimalbert kapott hivatalosan es feketen meg a normalis fizetest.

hogyan beszelhetnek ertelmes normalis emberek hulyesegekrol. es nem mondjak meg hogy a kiraly meztelen. es mondjak hogy milyen forradalmi intezkedes a minimalber emelese.

es ha valosagos emberek beszelgetnek valosagos dolgokrol es valosagos statisztikakrol akkor van alapja barmifele ervelesnek.

vagy a baloldal szemere hanyni hogy nem csinalt nemzeti szinhazat! tenyleg blaszfemia. vagy hogy nem torvenyesen szavazta meg a metrot. ha ezekkel lehet es kell valasztast nyerni akkor egy virtualis un. mosoporos vilagban elunk. es valaszthatunk a tix es a biopon kozott! nagyon jo perspektiva.

Előzmény: Dr.Gordon Shamway (99)
PETUR Creative Commons License 2002.03.19 0 0 101
Na-na!
Előzmény: Turulmadár (100)
Turulmadár Creative Commons License 2002.03.19 0 0 100
Ez a koala-duma felejtős, nem szerezzük meg azt az örömöt, sem a MIÉPnek, sem az MSzPnek, sem az SzDSznek. ;))) A matematikai esélye sem túl nagy, hogy a MIÉP tízegynéhány fős frakcióján múljon a kormánytöbbség.
Előzmény: Conspirador (95)
Dr.Gordon Shamway Creative Commons License 2002.03.19 0 0 99
Azért érdekel, mert :

1. Eleve nem mindegy, ki ül a parlamentben

2. Az sem érdektelen , milyen az ellenzék (pl. egy hiteles szocdem nem dacoskodik üdvös szociális intézkedések bevezetése ellen, csak azért, mert azt a kormánypárt akarja keresztülvinni)

Most hirtelen ennyi jutott az eszembe.

Lehet, hogy téged nem érdekel, milyen a "másik oldal", ez szíved joga.
Engem viszont hadd foglalkoztasson.

Előzmény: Derek (96)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.19 0 0 98
Ja, ez tenyleg nem rossz otlet.

Na de ez, hogy a valasztasok masodik fordulojaig... egyszeruen alpari.

Előzmény: alfredoo (97)
alfredoo Creative Commons License 2002.03.19 0 0 97
turulmadar

lattam ma egyet. egesz pici volt. mint egy gomb. fembol is volt. es tenyleg aranyos volt. nem hivalkodo csak jelezte hogy en ide tartozok. de nem kell ezt igazabol tudni. csak egy PICIT szeretnem mutatni.

lattam meg parat nem hiszem hogy teljes kurdarc lenne. az otlet mindenesetre nem tetszik. miert nem lehet peldaul a valasztasok utan hordani hogy aki sok sikert kivan a kormanynak a kovetkezo 4 evre az tuzzon ki valamit. akar ilyen akar olyan a kormany. ez ugye nagyon hulye otlet?

hordanank fel evig es mindenkinek jobb lenne a hangulata. (ugy ertem hogy hordana akinek kedve van hozza). de mutatna hogy a magyar emberek tamogatjak a magyar kormanyt.

Előzmény: Turulmadár (91)
Derek Creative Commons License 2002.03.19 0 0 96
"Csak arra céloztam, hogy addig (szigorúan az én szememben) nem tudják a szociáldemokrata értékeket hitelesen képviselni"'

Nem ertem miert fontos ez neked? Talan szocdem vagy? Mert pl engem abszolut nem erdekel,hogy a Fidesz mennyire hitelesen kepviseli a konzervativ
ertekeket,mert sehogy se szavaznek jobboldali partra.

Előzmény: Dr.Gordon Shamway (93)
Conspirador Creative Commons License 2002.03.19 0 0 95
Kocsmaros Pista megrogzott miepes, de a butabbik fajtabol. Miatta csak akkor szegyenkezzel, ha mar koaliciora leptetek, de akkor nagyon. Mondjuk akkor magatok miatt is lehet majd. De ez egy kicsit off volt, bocs.

On, a alabb mar leirtakra hivatkozva en rossz dolognak tartom.

Előzmény: Turulmadár (91)
Dr.Gordon Shamway Creative Commons License 2002.03.19 0 0 94
konndta= mondta
Előzmény: Dr.Gordon Shamway (93)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!