Keresés

Részletes keresés

kisjutka2 Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56284

ha jó volt vettek abból ne félj

Előzmény: szan0510 (56283)
szan0510 Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56283

CIB Bank, és Malacpersely számla.

 

Egy kritériuma van. Havi 10.000 Ft megtakarítás, és ne vegyél le pénzt. Ez könnyen tartható.

Nyílván nem garantált hosszú távon hogy így lesz.

 

Egyébként, ha szabadon rendelkeznék az mnyp-men, akkor 2500 Ft-os OTP-t vettem volna minden Forintomból amikor lehetett!

Előzmény: kisjutka2 (56271)
kisjutka2 Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56282

innen nézve ez egy szimpla kereső.

ne kommentáldi, de esetleg elmondhatod miért linkelted be.

homályosan ígértél kérdőiv szkennelést is

Előzmény: Luckuty (56281)
Luckuty Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56281

Itt egy tanulságos kigyűjtés:

http://forum.index.hu/Search/showArticleResult?topic_id=9076725&aq_ext=1&aq_text=smiley

 

Kommentálni nem fogom, aki érti, érti, aki nem, az nem.

Előzmény: kisjutka2 (56271)
kisjutka2 Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56280

igazad van

Előzmény: RadnótiHenrik (56279)
RadnótiHenrik Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56279

Most sem teszem, csak felhívom az érintettek figyelmét, hogy hibásan küldtek ki egy hírlevelet. Ez nem kötekedés, hanem észrevétel . 

 

Ha kötekedni akarnék, akkor azt írtam volna,  nincs olyan hogy "2014-ig tartó településfejlesztési tervek " , csak elmentek egy osztálykirándulásra, beszélgettek egy jót, aztán elfogadtak egy tartalom nélkül "kutyabőrt" ami semmire sem jó, de lehet lobogtatni, meg kirakni mindenhová a nagytestvér mellé.

 

De én nem akarok kötözködni, ezért várom a mellékletet. 

 

 

Előzmény: kisjutka2 (56272)
kisjutka2 Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56278

MEGFEJTETTEM KI A  BAUER!!!

 

nem a expedikűrös szdsz államtitkár üzelttársa és nem is a szakmányban bértüntető aláíróközgadász csemetéje.

 

ne hergeljetek :-)

kisjutka2 Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56277

régóta tudsz lelkesedni, azonosulni, alázatosan kiszolgálni szélsőjobboldali tolvajokat.

 

lehet h nem kar tolakodi szélsőbalon :-)

Előzmény: Törölt nick (56253)
kisjutka2 Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56276

most is feháborodok, annyiban amennyiben ezt a jogot, és ennél sokakl kevesebbet is megtagad a magyar állam mindenki mástól.

Előzmény: túrósbatyu1 (56239)
kisjutka2 Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56275

később már nem így hordta. így dereng?

Előzmény: túrósbatyu1 (56239)
kisjutka2 Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56274

a vass drága. de örülök hogy a "NEMZETKÖZI" HÍR az neked a cipőiparban is kiemelés

Előzmény: Törölt nick (56252)
kisjutka2 Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56273

egyébként, mondasz valamit.

Előzmény: Törölt nick (56253)
kisjutka2 Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56272

érdekes, te nem szoktál kötekedni :-)

Előzmény: RadnótiHenrik (56268)
kisjutka2 Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56271

mondd hol bankolsz?

smiley

Előzmény: szan0510 (56260)
megintkopp Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56270

Az MSZP-és végkielégítések a rendőrségen az ügyészségen és a bíróságon záródnak. Az MSZP pénztárak felbomlóban. Szerintem napokon belül újabb komcsi gazságokon rágódhatunk. Csak egy örök téma marad Sótonyi szélsőjobbos és zsidózó dumája. Egyébként béke van.

 

kisjutka2 Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56269

ezért nem kitüntetni kellett volna hanem...

egyébként ez a katona (nő)? afganisztánban ez kinek az embere, évtizedek óta. neki van diplomata útlevele?

és kiknek van még diplomata útlevele.

érdekes téma, ha újságíró lennék írnék róla

Előzmény: Törölt nick (56241)
RadnótiHenrik Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56268

" Ezen a programirodán az tetszett, hogy benne volt a gimnáziumi dolgozók gyerekeinek zártkörű mikulása "

 

Bakik mindig akadnak :-)

 

A hozzám elküldött hírlevélből meg lemaradt a melléklet, ami az együttműködési nyilatkozatban említett a 2014-ig tartó településfejlesztési terveket tartalmazza, de erről már írtam, igaz azóta sem pótolták,  de majdcsak küldik.....

Előzmény: Törölt nick (56265)
Luckuty Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56267

Hát lehet. Legyen igazatok!

Előzmény: RadnótiHenrik (56266)
RadnótiHenrik Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56266

Azt gondolom komolyan, hogy jó, ha a városi weboldalon, mindenki számára elérhetővé és megismerhetővé vállnak a a városban rendezésre kerülő kulturális, és egyéb mindenki által látogatható események.

 

Elvben, szerintem az sem rossz, ha ezt a város üzemelteti, mert gondolom nagyobb rálátása van a városban történő eseményekre ( Vokeban, Könyvtárban, Iskolákban, Gimnáziumban, az ORFK-n, Repülőtér, Tréningközpont, római erőd  stb...). 

 

Lehet, hogy túlzás erre egy "irodát" fenntartani, elég lenne ha minden Dk programszervező eljuttatná ezt, egy önk. személynek, aki feltöltené a weboldalra. De ez csak ötletelés.

 

A kezdeményezés jó, ( erre a piros/narancs pont. ) a kivitelezést meg majd meglátjuk.

 

Az ilyen kezdeményezés inkább üdvözlendő, -mint a sefüle-sefarka DER nyilatkozat, és az egész napos ( sőt, ha jól tudom, többnapos.) "munkaértekezleteknek a képviselők közt. - Abból a pénzből még egy buszmegállót befedhettek volna. - hogy demagóg legyek :-)

 

 

 

 

Előzmény: Luckuty (56261)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56265

A művház nem az önkormányzat intézménye, lényegében pénzt sem kap.

Dunakeszin nincs önkormányzati művház.

Ezen a programirodán az tetszett, hogy benne volt a gimnáziumi dolgozók gyerekeinek zártkörű mikulása

Előzmény: Luckuty (56261)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56264

Hogy egy adott vagyontárgynak ki a tulajdonosa, nem érzelmi, hanem jogi kérdés.

Egyébiránt szabadon lemondhatsz a vagyonod feletti különböző vagy összes jogról, ha ezt minden kényszer alapján teszed, semmi gond nincs vele.

A babkötvényhez nem értek.

A bank ugyanúgy szabadon választható, mind a magánnyugdíjpénztár

Ingyenes szolgáltatások nincsenek, csak annak látszóak.

Előzmény: szan0510 (56260)
Luckuty Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56263

A bankomnál a megtakarítási számlámon 5,25%-os kamat jár, és NINCS számlavezetési díj!!!!

 

És ha a bankod csődbe megy? És ha nem rólad van szó, hanem valaki olyanról, aki nem hajlandó öreg napjaira félretenni? Tudod, milyen csúnya dolog lehet az utcán tucatjával éhenhaló, egész aktív életét végigdolgozó öregek látványa? Nem csodálom, hogy egy magára valamit adó ország ezt el akarja kerülni. És azon sem csodálkozom, hogy ezt úgy akarja tenni, hogy előírja, hogy valamilyen szint biztosításáról mindenki kötelezően gondoskodjon. Hogy most magán, vagy állami pénztár, az ilyen szempontból mindegy, nyilván valamikor úgy számolták ki, hogy hosszú távon az az előnyös az ország számára, ha magánpénztárak is részt vesznek a pénz gyűjtésében és az ellátásban.

Nyilván ezek a pénztárak hosszú távra kell, hogy gondoljanak, tehát kell nekik valami biztosíték holmi bankcsődök esetére, valami kölcsönös felelősségvállalás, ami ugyanúgy pénzbe kerül, mint a lakásod biztosítása valami nem várt esemény bekövetkezésére.

Az persze bölcs dolog, ha ezen felül is megtakarítasz, de az már nem az éhhalál ellen van, hanem valami magasabb életnívó tartására.

Előzmény: szan0510 (56260)
sokadika Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56262

Mivel munkahelyem, az Üllői út, Ferenc Kőrút sarkán van, a volt huszár laktanyában, én minden nap látom az aluljárót, hát lehet, hogy ez az egy nem javult, de ez ugyan olyan koszos, és ugyan úgy teli van a hajléktalanokkal mint azelőtt. Örülők, ha Te tisztábbakat látsz!!

Előzmény: kisjutka2 (56233)
Luckuty Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56261

De Henrik? Ezt komolyan gondolod? (Töprengtem én is rajta.) Elmegy valaki is a Polgármesteri Hivatalba megnézni? És a moziműsort is megtudhatja? ;)

A Műv.ház programjai időről időre megjelentek valami plakáton. Ami ezen felűl van, az elenyésző. Nem jobb lett volna, ha a műv. ház fogja össze a tájékoztatást? Esetleg a város honlapjára ingyenesen feltenni a bejelentett programokat? 

Persze, ahogy mondtam, a kérdés, hogy milyen költségekkel működik, és mit csinál. Mindkét végletet el tudom képzelni, de valahogy az egyiket jobban.

Előzmény: RadnótiHenrik (56257)
szan0510 Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56260

Ez az alapvető gond, ami miatt ilyen a sokat bírált hozzáállásom. Soha nem éreztem igazán magaménak azt a pénzt. Hiszen a szabadon rendelkezhetek felette, azért elég korlátos lehetőség.

 

Ezért nem szimpi a babakötvény. Ki fogja eldönteni, hogy az a pénz a tanulásához, vagy a lakhatásához kell majd a gyereknek?

18 évre fizeted a megtakarítást, addig nem nyúlhatsz hozzá.

Nagyon csúnya példa. Beteg 14 éves gyerek, külföldi gyógykezelés! ;) De nem nyúlhatsz a pénzhez.

Ezért én inkább külön megtakarítok, amihez bármikor hozzáférhet a gyerek.

ugyanezt teszem aq nyugdíjjammal is.

Kapjak egy garantált alap nyugdíjat, a többiről gondoskodom. Rengeteg lehetőséged van már.

(és nem utolsó sorban jóval kevesebb kezelési költségért teszik!)

Sőt

 

 

A bankomnál a megtakarítási számlámon 5,25%-os kamat jár, és NINCS számlavezetési díj!!!!

 

Ezek alapján biztos, hogy az áll a háttérben, hogy Orbán fun vagyok? Hát nem...

 

 

Előzmény: Törölt nick (56253)
sokadika Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56259

Hátha olyan ez az egyhangúság mint eddig, + ismerve a testület felének kvalitását, ráadásként az alpolgármesterét, akkor a fejlődés kizárva.

Előzmény: kisjutka2 (56225)
Falusne Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56258

Dunakeszi Programiroda Nincs még ötleted az ünnepekre? Holnap, december 4-én, ˇ 10:00 és 18 között karácsonyi kézműves kirakodó vásár lesz a
Szent Imre téren a Széchenyi István Általános Iskola körforgalom felőli
közösségi épületében. Karácsonyfa díszek, gyöngy,
fazekas termékek, iparművészeti tárgyak, gyermekkönyvek, táskák,
abroszok, Tif...fani üveg, kézműves portékák, lekvárok, csuhé díszek széles választéka vár.

Előzmény: Luckuty (56256)
RadnótiHenrik Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56257

Szerintem ez jó dolog, hogy egy helyen összefoglalva meg lehet nézni milyen programok vannak . Eddig ez körülményes volt, és gondolom, az egyes programok látogatottsága is megsinylette ezt.

 

Jó kezdeményezés, piros pont ( vagy inkább narancs :-) ) a kitalálóinak. 

Előzmény: Luckuty (56256)
Luckuty Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56256

Megalakult a Dunakeszi Programiroda Feladatai közé tartozik -többek között- hogy napi szinten tájékoztassa a lakosságot a városban megrendezésre kerülő kulturális, sport, ifjúsági és szabadidős programokról.

Legyél Ön is tájékozott városlakó!

Az iroda helye: Dunakeszi Város Polgármesteri Hivatala, Fő út 25.

web: www.dunakeszi.hu/programok

http://www.dunakeszi.hu/hirek/kozelet/0_704_Megalakult-a-Dunakeszi-Programiroda.html

 

Ez most mi? És mi a "többek között"? Helyiség? Pénz rá? (V.ö. közterület-felügyelő, amire nincs többre pénz.)

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.03 0 0 56255
Persze engem hidegen hagy, hogy ilyen morális és intellektuális paraméterű alakok meg vannak-e győzve, vagy sem, csak azt jelzem, hogy nekem ezekkel az alakokkal szemben nincsenek gondjaim az általam mondottak és a valóság egybeesésének tekintetében.
Előzmény: Törölt nick (56254)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!