Keresés

Részletes keresés

brazil_8 Creative Commons License 2008.10.02 0 0 345
Szerintem sem lesz körforgalom, de ha jól megcsinálnák a több (már mint 2) sávos útat, akkor azért jelentősen lehetne csökkenteni a sort, persze ha a teherautok hajlandóak lesznek a szélső sávba sorolni és nem az lesz hogy két "csiga" versenyzik majd a lámpánál egymás mellett.
Előzmény: tom71 (339)
brazil_8 Creative Commons License 2008.10.02 0 0 343
Gázszámlát nem kap senki egyelőre, majd kiküldik egy összegben gondolom az okosok vagy 5 hónapot, na az szép lesz :(
brazil_8 Creative Commons License 2008.10.02 0 0 342
Sajnálom :(
Nekem is van már egy kavics nyom a szélvédőn, de egyelőre nem cseréltetem, mert utána rögtön tuti lenne még egy.
Gondolom a billencses nem lett meg? (No KGFB)
Előzmény: verschnitzerbmw (335)
tom71 Creative Commons License 2008.10.02 0 0 341
Azért majd megnéznék egy péntek délutáni, karácsony előtti forgalmat. Hazafele délután majd lehet jókat sorba állni. Valamint hiába enged majd át több sávon, feljebb úgyis egy sáv lesz csak. A több kanyarodó sáv, meg csak a pofátlan tolakodóknak kedvez...
Előzmény: Törölt nick (340)
tom71 Creative Commons License 2008.10.02 0 0 339
Hali

Nagyon úgy tűnik marad a lámpa... a némedi úton lerakták a szegélyköveket, nem úgy néz ki, hogy körforgós lesz... :(

Mellesleg írtam a Magyar közút-nak, megkérdeztem a körforgó témát, válasz 3 hete nem jön...
Előzmény: LianaDv (337)
LianaDv Creative Commons License 2008.10.02 0 0 337

Szia! Ez sem jó és gondolom nem is olcsó mulatság javítani, főleg cserélni. De még mindig jobban jártál,  mint 1 márkatársad. Tegnap reggel 9 körül a nagyvarsány felé menő úton, az egyik kanyar mellett bmw landolt az út melletti árokban. A sofőr szerencsére (sérülés nélkül) az út mellett telefonált hátrafordított "bézbólsapiban". Lianával szerénykedve is árokba fordulhatok, de nagyautós/dzsipós stb. közlekedők sem védettek, ha 100 körüli sebességgel repülnek át kanyarokon, kátyukon a kritikán aluli minőségű nagyvarsányi úton. Vigyázzatok magatokra, de legalább ránk!

 

Más. Március vége óta rongáljuk az itteni utakat, de gázszámlát még nem kaptunk. (Szorgalmasan jelentgetem a mérőállást.) D.v-ban tényleg ingyen van a gáz?!!!! Mert ha ezt megtudják "a zemberek", tömegestül költöznek majd ide, s még nagyobb lesz a dugó a lámpánál :-) Apropó lámpa: lehet, hogy 7végén már aszfaltozzák a kereszteződést? Marad a lámpa, vagy körforgó?!

 

Szép napot!

Előzmény: verschnitzerbmw (335)
verschnitzerbmw Creative Commons License 2008.10.01 0 0 335
Ma egy billencsről leeső kö beverte a lámpámat az 51-esen :-(
brazil_8 Creative Commons License 2008.10.01 0 0 334
Mennék én, de nem lehet még :(
;)

Mi volt ez a hétvégi csúnyí zakó?
Előzmény: Törölt nick (333)
brazil_8 Creative Commons License 2008.10.01 0 0 332
Oké hogy az első 500m olyan, lesz, de miért nem a szennyvíztisztítós kanyartól lesz olyan? Ott is járnak sóderes teherautók ...
Ehhh nem idegesítem magam tovább :(
Előzmény: kicsizs (331)
kicsizs Creative Commons License 2008.09.30 0 0 331
Bazaltbetonos lesz az első 500m asszem...
Olyasmi lesz, mint a nullásé. Mármint az alap...
Előzmény: tom71 (329)
verschnitzerbmw Creative Commons License 2008.09.30 0 0 330
Hát ha tényleg jó lesz és nem lesz fél év múlva nyomvájús akkor megéri várni.
Előzmény: tom71 (329)
tom71 Creative Commons License 2008.09.30 0 0 329
Ha jól emlékszem, komoly betonalapot fog kapni az egyik szakasza, és annak a kötési idejét is meg kell várni....
Előzmény: verschnitzerbmw (328)
verschnitzerbmw Creative Commons License 2008.09.29 0 0 328

Ennek örülök, azt hittem már nem lesz idén BMW összejövetel. Péntekre megtudom, hogy el tudok-e menni.

 

Amit nem értek, hogy miért tart november végéig az 51-es felé vezető út felújítása.

Hiszem nem több 10 km-ert kell újraaszfaltozni. (infó: varsányi újság)

Előzmény: brazil_8 (325)
Péter az állat Creative Commons License 2008.09.29 0 0 327
"Ezer tó országa ;)"

Az országa nem is, de a városa/községe?!

A légi felvételeket elnézve lassan már több a víz, mint a száraz, és a faluba csak azért nem jönnek be bányászni, mert a 7,5t-s korlátozások miatt nem tudnák elvinni a sódert.

"Lassan tényleg be lehet szerezni egy kétéltű járművet."

Érdekes! Ezen én is komolyan agyaltam, hogy kellene építeni egy légpárnás+kerekes járművet. Egyből megoldódna a cola lámpa, és a befelé menő egyéb dugók, ráadásul ember legyen a talpán az a rendőr aki a "másik közegben" is követni tud. :-)
Előzmény: brazil_8 (325)
Péter az állat Creative Commons License 2008.09.29 0 0 326
"Kérdés:Elforditaná a fejét balra ?.

Felkiáltás:Én ezt nem is láttam."


:-DDDD
Előzmény: optim80 (324)
brazil_8 Creative Commons License 2008.09.29 0 0 325
Ezer tó országa ;)
Ja hogy azok nem mi vagyunk, hanem a finnek :)
Lassan tényleg be lehet szerezni egy kétéltű járművet.

OFF:
Nem jössz ide esetleg szombaton?
http://www.bmwe46.hu/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1037#22251
ON
Előzmény: verschnitzerbmw (320)
optim80 Creative Commons License 2008.09.29 0 0 324

Köszi a választ!

Ezek szerint nem a szabájtalankodokat figyelik ?(nem igazán szoktam de néha az élet megköveteli).

Üdv. Optimista

 

Poén:

A  Dunaharaszti Lidl-ben vásároltam és kérdezem az eladotol :

Kérdés:Nem tudja  kérem mikor nyit a Tesco a szomszédban?(ez kb. egy hete történt).

Válasz:Miért nyilik itt Tesco én nem tudok semmit?

Kérdés:Elforditaná a fejét balra ?.

Felkiáltás:Én ezt nem is láttam.

 

Hát igen nem látni a fákat az erdötöl...

 

Péter az állat Creative Commons License 2008.09.29 0 0 323
"csak ma láttam lehet hogy eddig elkerülte a figyelmem)."

Bizonyára. És ha a kamerák képét is látni szeretnéd, akkor keresd fel a hazai (Délegyháza) topicot! Csak 12 hsz-t kell elolvasnod a linkért.
Igaz sokra nem mész vele mert bár azért tették oda, hogy lássa az ember, hogy érdemes-e arra menni, csak a ménkű hosszú sor látszik, illetve hogy mennyi a percenként áthaladó járművek száma. Viszont célszerűbb lenne, ha a várható sorbanállás idejét adnák meg.
Remélem (bár túlzottan nem hiszek benne), hogy a szélesítés valamennyire megoldja a problémákat, bár szvsz jobban jártak volna, ha építenek inkább egy óriás körforgalmat a tesóval a közepén.
Előzmény: optim80 (321)
tom71 Creative Commons License 2008.09.29 0 0 322
Azt nem tudom, hogy mikor került oda, de kettő is van... Az egyik egy hagyományos térfigyelő kamera, az építőanyagos sarkon, a másik meg az OMV kútnál van felszerelve, és a Pest felé menő oldal, balra kanyarodó sávját figyeli.
Előzmény: optim80 (321)
optim80 Creative Commons License 2008.09.28 0 0 321

Hello mindenkinek!

 Délegyházárol járok Pest-re minden nap (még nem találtam meg a jó utat a földön,lehet hogy levegöben könnyebb lenne :-))).

Látta valaki a Haraszti lámpánál a felszerelt kamerát hogy mikor került oda ?(én csak ma láttam lehet hogy eddig elkerülte a figyelmem).

Köszi a válaszokat.

Üdv. Optimista

verschnitzerbmw Creative Commons License 2008.09.28 0 0 320

Egy légifotó kis városunkról :-)

kicsizs Creative Commons License 2008.09.27 0 0 319
Hűű, de nagy a csönd...
Nem tudtok valamit a Nagyvarsány felé menő útról? Ahol most lehet kerülni...
Már ott is látok festést az első kanyarnál. Azt is újítják?
brazil_8 Creative Commons License 2008.09.22 0 0 318
Reggel ~6:10-kor indultam és egész jól át lehetett jönni a Cola lámpánál. A Cola és a Hódút között félúton állt a sor, ez még kibírható, de remélem lesz jobb is.
brazil_8 Creative Commons License 2008.09.22 0 0 317
Üdv neked is itt és érezzétek jól magatokat itt.
Aki autómániás az dicsérendő, még ha "F" betűs autója is van ;)
Előzmény: kicsizs (316)
kicsizs Creative Commons License 2008.09.21 0 0 316
Szép jó napot -estét- mindenkinek!
Tegnap volt 3 hónapja, hogy ide költöztünk, de csak most találtam ide.
Remélem nem bánjátok :)

Autómániás vagyok én is, bár az enyém Citroen. Kéretik nem köpködni a monitort :)
brazil_8 Creative Commons License 2008.09.21 0 0 315
A Cola lámpa tényleg türhető mostanában 6:00 - 6:30 között vagy holnap azért felejtsem el. Szerencsére a múlt héten nem voltam itthon így nem ismerem az új reggeli helyzetet.
brazil_8 Creative Commons License 2008.09.21 0 0 314
A Diófa utcában lehet, hogy tudok még eladó telket.
Ha érdekelj szólj és meg kérdezem, hogy van-e még.
Előzmény: Elar (310)
brazil_8 Creative Commons License 2008.09.21 0 0 313
Bocsi egy darabig nem voltam Mo-on, így csak most válaszolok.
Az nem én voltam, elötte való nap jártam arra és nincs Angel Eye a kocsiban.
Na 1x csak majd sikerül összefutni :)
Előzmény: verschnitzerbmw (294)
verschnitzerbmw Creative Commons License 2008.09.21 0 0 312

Tegnap láttátok a sok lovaskocsit és húszár emberkét a lovakkal?

Nekem pont sikerült kikapnom őket autóval, még nem mennem ilyen lassan végig a vörösmarty utcán, de legalább le tudtam mérni, hogy a pacik 8km/h-val sétálnak :-)

verschnitzerbmw Creative Commons License 2008.09.20 0 0 311

Annak idején mi itt kerestünk telket/ingatlani, elég nagy a választék.

 

http://ingatlanok.hu/

Előzmény: Elar (310)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!