Keresés

Részletes keresés

TomekKowal Creative Commons License 2010.08.01 0 0 209
Barátnőmhöz most került 2 kacagó gerle,és azt szeretnénk tudni,hogy milyen időközönként raknak tojásokat. Most nemrég kelt ki a 2 kicsi,de azok elpusztultak,talán a nagy meleg miatt?
Agalamb Creative Commons License 2010.07.30 0 0 208
Nekem is kicsik még egyik hím az biztos...
Előzmény: falcoivan (207)
falcoivan Creative Commons License 2010.07.30 0 0 207
06707767703, ha esetleg nem veszemfel akkor vissza hivlak. Betonozunk és lehet nem tudok zsebre nyulni.
Az ezüst azért érdekel, mert meglépett az egyik. Azt viszont nemtudom hogy milyen nemüm maradt.
Hogy tudnám kideriteni, nincs tipped?
Akkor konkrétan megtudnám mondani, hogy milyen kéne.
Előzmény: Agalamb (206)
Agalamb Creative Commons License 2010.07.29 0 0 206
telefonszámodat küld el e-mailbe!!
Előzmény: falcoivan (202)
Agalamb Creative Commons License 2010.07.29 0 0 205
ezek is eladóak!!
Előzmény: Agalamb (204)
Agalamb Creative Commons License 2010.07.29 0 0 204
Pár kép a kacagó gerlékről!!

"A háttér nem a legjobb de nem azt kell nézni!!"

Agalamb Creative Commons License 2010.07.29 0 0 203
Van mindegyik!!

Monorra viszem őket ott megtudod nézni is vagy küldök képet ..

Előzmény: falcoivan (202)
falcoivan Creative Commons License 2010.07.29 0 0 202
Szia!
Sima tollu és fehér pár érdekelne?! Vagy ezüst esetleg. Mennyiért adod öket?
Monnora megyünk majd, ott áttudnám venni.
falcoivan@citromail.hu az email cimem.
Előzmény: Agalamb (201)
Agalamb Creative Commons License 2010.07.29 0 0 201
Eladó kacagó gerlék több színben !!

Képet később rakok fel vagy küldök e-mailbe!!
Monorra is viszem őket!

Tel: 06306392408
E-mail viglidan@freemail.hu
NS68 Creative Commons License 2010.07.27 0 0 200
Tegnap fényképeztém az egyik fészekben 2 kis fehér konytos gerlét. Már kezdtek tollasodni látszik a kontyuk is. Aztán nem tudom mi történhetett az éjszaka, reggelre mind a kettő elpusztult.
dzo1 Creative Commons License 2010.07.24 0 0 199
Köszi!
Előzmény: NS68 (198)
NS68 Creative Commons License 2010.07.23 0 0 198
kb 2hét
Előzmény: dzo1 (197)
dzo1 Creative Commons License 2010.07.22 0 0 197
Egy kérdés:

Mennyi idő kelnek ki a tojások?
NS68 Creative Commons License 2010.07.19 0 0 196
Mi újság vannak már tojások?
Előzmény: Johnny4 (188)
Ercsy75 Creative Commons License 2010.07.05 0 0 195
Na most aztán elbizonytalodtam .Hát ha az uj is him akkor nagyon igy jártunk :( Én még azért bizom benne hogy egyszercsak lesz tojás :) Azt megkérdezhetem hány tojást tojik és meddig ül rajtuk?? ( Tudatlan vagyok a témában )
Köszi a válaszokat :)
Előzmény: H . B a l á z s (194)
H . B a l á z s Creative Commons License 2010.07.05 0 0 194
hiába udvarol neki a hím, attól még nem biztos hogy tojó, nekem 5 hím van, mind az 5 udvarol egymásnak és ciceréllik is egymást. (persze 5 db kacagó gerlém is van összesen). remélem nem gondolod azt, hogy azt akarom mondani, hogy tuti hím, mert lehet hogy nem az sőt legyen szerencséd :D csak ne olyan mint nekem :S
Előzmény: Ercsy75 (193)
Ercsy75 Creative Commons License 2010.07.05 0 0 193
Köszönöm a válaszokat.Biztos hogy lány mert udvarol neki a fiú .Várunk türlemesen hátha megtörténik aminek történie kell .
NS68 Creative Commons License 2010.07.02 0 0 192
Lehet, hogy még túl fiatal az új gerle.
Előzmény: Ercsy75 (190)
H . B a l á z s Creative Commons License 2010.07.02 0 0 191
üdv!
szerintem az lehet a gond, hogy nem biztos, hogy tojó, vagy 100, hogy tojó??. ha nem biztos benne, akkor próbálja meg úgy, hogy hagyja bent a ketrecbe a " tojót" és fogja meg a hímet és ketrecen kívül tegye a rácshoz a hímet (persze úgy hogy fogja) a "tojóval" szembe és ha hím, akkor udvarol, ha nem, akkor nem!!
én így különböztetem meg őket, de csak akkor tudom, ha a tojónak vélt gerle már megszokta a ketrecet. remélem érteni a módszert. sok szerencsét!!
Előzmény: Ercsy75 (190)
Ercsy75 Creative Commons License 2010.07.01 0 0 190
Sziasztok!
Szeretnék kérni tanácsot!Tavaly nyáron gyerekeink kaptak 2 kacagógerlét (testvéreket)De ez nem is volt baj szépen elvoltak az udvar disze lettek (apa épitett nekik egy kicsi szerény reptét)Aztán a télen egyik megdödlöt :( nagyon sajnáltuk.a fiut beakartuk vinni a lakásba mert szomorú volt,de mindenki aztmongta hagyuk inkább kint.Idén májusba kaptunk egy tójot hogy ne legyen egyedül. De semmi jele hogy tojni akarna.Hosszu ideig nézzük öket ahogy a fiú udvarol :) olyan aranyosak és gyönyörü a hangjuk.Mit csinálhatnánk hogy tojjon?Van nekik nyitott ládájuk és odujuk is. Mindegyikbe szivessen vannak . Ha valaki válaszol azt szivesen fogadom :ÜDV : ERIKA
NS68 Creative Commons License 2010.06.27 0 0 189
Érdekes színü a közelebbi, szép lilás a nyaka . Elég erős testalkatu. Nekem a selymek vékonyabbak a simáknál.
Előzmény: Johnny4 (188)
Johnny4 Creative Commons License 2010.06.26 0 0 188

Máris nézem és teszek fel képet az enyémekről. Akik értenek hozzá megmondanák, hogy milyenek? Mármint minőségileg. Lehet szidni is, én nem értek hozzá. Bár a képek csalókák, ezeken sokkal kevésbé látszanak selyemnek.

 

 

Előzmény: NS68 (187)
NS68 Creative Commons License 2010.06.26 0 0 187
Küldtem privát e-mailt hívjál fel.
Előzmény: Johnny4 (186)
Johnny4 Creative Commons License 2010.06.26 0 0 186

Szia NS68!

 

Remélem nem gond a tegeződés, úgy látoma fórumon így szokás bár nem tudom ki ül a másik oldalon. Én is debreceni vagyok és elsősorban papagájokat tartok, díszfürjeket és gyémántgalambokat. Pár hete kaptam ajándékba 3 selyem kacagógerle hímet. Nem ismerem a színek elnevezését, de egy sima vadszínű, egy sötétebb és egy világosabb barna, de nem a vadas szürkésbarna,hanem tényleg inkább sárgásbarna. A vadas hímet elcseréltem egy sima fehér tojóra, különraktam az egyik hímmel, pároztak, most már hívja a hím fészekre. Szeretnék venni a másik hímhez is egy ivarérett tojót, lehetőleg valami különlegesebbet (selyem, vagy kontyos, vagy érdekesebb szín). Tudnál-e ebben segíteni? Előre is köszönöm!

NS68 Creative Commons License 2010.06.25 0 0 185
Én nem is értettem, hogy mire jó a hibrid.
Norbi0131 Creative Commons License 2010.06.25 0 0 184
Sziasztok!

Én végeztem a hibriddel! Sehol nem találtam neki tojót, és már az őrületbe kergette a többi madarat, így elengedtem.

Azóta megnyugodott a másik kettő, párba is álltak és már több, mint egy hete 2 tojáson ülnek.

Közben megcsináltam az összes többi röpdémet is. Most már minden madár a saját röpdéjében van. :)
NS68 Creative Commons License 2010.06.24 0 0 183
Mi van veletek, senki nem jár erre?
falcoivan Creative Commons License 2010.06.19 0 0 182
Köszi az ötletet, megfontolando mindenképpen!!!
Előzmény: NS68 (180)
NS68 Creative Commons License 2010.06.19 0 0 181
NS68 Creative Commons License 2010.06.14 0 0 180
Nekem dupla drótos röpdék beváltak. 1sor 2,5x5cm pontheg. rács + 1cm-re 1sor apró drotháló. Igy nem tud benyúlni  sem macska sen nyest, és a gerle sem tudja a külső rácshoz verni magát ha megriaszja. 
Előzmény: falcoivan (178)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!