Keresés

Részletes keresés

kuckós Creative Commons License 2009.07.10 0 0 3551
Szia Judilla!
Nekem a festéket a "kisfiam" hozta aki kint dolgozik Angliába. Interneten rendelte. Én kértem tőle, hogy milyen színeket szeretnék. 10 dkg-os kiszerelésbe rendeltünk 7 színt, és ezt megfeleztük az egyik barátnőmmel. Az erdős anyagot hajtogatással sikerült ilyenre festeni. Azt a festős hétvégén csináltam, még egyedül nem próbáltam, de hétfőtől szabin leszek és akkor nekiugrok!
Előzmény: judilla (3550)
judilla Creative Commons License 2009.07.10 0 0 3550
Kuckos, ez a tavaszi erdo nagyon tetszik! enisenisenis... ilyet hogy kell, h ilyen hosszanti csikok legyenek?
Es teneked honnan erkeztek a festekeid?

Katafa, toled hogyan lehet rendelni? (bocs, probaltam rakeresni, de a blogodban erre semmi utalast nem talaltam)

Lesz vmikor mostanaban egy szeansz? v mar csak osszel? addig is probalkoznek.... majd probalok okosodni innen a netrol.

szep napot mindenkinek, ugy latom, csak en huzom az igaz, mindenki mas nyaral :-(
J
judilla Creative Commons License 2009.07.10 0 0 3549
bocs, pontosítanék: Stuttgartban vannak - ott van vmilyen bolt, ahol találhatnak? Sima kreatív boltban nem sikerult...
Es Jaquard Procion MX-t keressenek, v mit, és mi a neve a kezdo keszletnek?
Nagyon kosziiii!!!!!
J
judilla Creative Commons License 2009.07.09 0 0 3548
kedves mindenki,

anyósék még pár napig épp Németországban, szeretnék hozatni velük Prociont, mit mondjak, pontosan mit és hol keressék? Annyira szeretném kipróbálni, sokat nézegettem már a fórumotokat... :-)
Érdekelne egy tanuló-alkalom is, ha lesz mostanság! (ill. bármikor)

Nagyon köszi!
J
kuckós Creative Commons License 2009.07.08 0 0 3547
Sziasztok! Megérkezett az első festékcsomagom! Egyelőre még csak kerülgetem, nézegetem mint macska a forró kását. Sajnos a sárgabarackok győznek, mert még mindig nem fogyott el a fáról. Talán hét végére, s akkor már nem menekülök, hozzá kell fogni. Kicsit félek egyedül, de majd csak megbírkózom vele. Ha sikerül, megmutatom!
36évi Creative Commons License 2009.07.06 0 0 3546
Jó bizony. Bár én nem csináltam, valszeg semmi extra nincs vele,mivel ezt hidegen fested, a gyapjúnak sem lesz baja tőle. Mosószódás víz, aztán neki a festékkel.
De majd Márti megmondja, ő már minden lehetséges anyagtipust összebabrált vele. :)
Amúgy üdv az első munkanapomon... :( meg :) is...

Előzmény: ahama (3545)
ahama Creative Commons License 2009.07.06 0 0 3545

Ezek szerint a proci jó gyapjúfonalra is?

Pont erről akartam kérdezni :), esetleg kell hozzá egy kis külön hókuszpókusz is ?

 

Előzmény: Márta néni (3536)
ildiq Creative Commons License 2009.07.02 0 0 3544
Egy kicsit szomorú vagyok, úgy látom ,mindannyian elmentetek nyaralni........
ildiq Creative Commons License 2009.06.27 0 0 3543

 

 Üdvözletem Mindenkinek a keleti végekről, Debrecenből !

 Foltvarró őskövület vagyok, már a Céh megalakulása előtt léteztem.

 Katafa tavaly szeptemberben tartott okítást egy általam szervezett tanfolyamon.

 A fertőzést megkaptam, bár nem mondhatnám, hogy azóta  kilométerszámra festettem  volna, de mentségemre szolgáljon, hogy ezen a téren igencsak kiscsoportosnak számítok. Remélem befogadtok Magatok közé így virtuálisan, később meg hátha sikerül személyesen is találkozni egy-két szeánszon.

kyara55 Creative Commons License 2009.06.23 0 0 3542
sziasztok
tudnátok segíteni?
átmenetesre szeretnék festeni egy anyagot (világosszürkétől feketéig).
és elég nagy lenne 6 méter.
Milyen festéket használjak?és milyen technológiát?
köszönöm a segítséget előre is.
Márta néni Creative Commons License 2009.06.03 0 0 3541
A lányok  nagyon meg vannak vele elégedve. Kb öt méter az anyag, a cső kb 170 centi volt. A lilát tekerted Te, a másikat én, igazad volt, a gumis megoldás nem volt olyan jó, a lilának, amin a madzagot tekerted  jobban kijön a mintázata.
Előzmény: katafa (3539)
gubike Creative Commons License 2009.06.02 0 0 3540
Hát ezek nagyon jók, hány méterek?
Előzmény: Márta néni (3538)
katafa Creative Commons License 2009.06.02 0 0 3539
Hú, Márta, ezek nagyon jól néznek ki! Ezek szerint örültek a lányok a végeredményeknek??
Előzmény: Márta néni (3538)
Márta néni Creative Commons License 2009.06.02 0 0 3538
a nap ugyan sehogy se akart kisütni, de az igazi szinek még szebbek. Kattanjatok a képre, akkor a shibori mintája is látható lesz.
Zazálea Creative Commons License 2009.05.31 0 0 3537
Azért én látom, és ha eddig azért evett ilyenkor a fene, mert nem tudtam, milyen is egy ilyen festés, hát most azért, mert tudom és irigy vagyok. Talpig sárga.
Előzmény: Márta néni (3536)
Márta néni Creative Commons License 2009.05.31 0 0 3536
Tegnap mi is festettünk, még megy a mosógép a shiborikkal, de addig is ide teszem a bontott gyapjupullóverem pancsinghoz tervezett újrahasznosítását, és a selyemsapkát, amit Ildi rendelt nekem. Sajna nem süt a  nap, hogy a szineket jól adja vissza a kép  
Zazálea Creative Commons License 2009.05.29 0 0 3535
Elképzeltem... :o)
Ez a királykéses kék?
Előzmény: kuckós (3534)
kuckós Creative Commons License 2009.05.28 0 0 3534
Már mutatom is!





Képzelj oda egy napocskát, és egy házikót! Esetleg egy-két madarat!
Előzmény: Zazálea (3533)
Zazálea Creative Commons License 2009.05.28 0 0 3533
És a kék ég hol van?
Előzmény: kuckós (3530)
Zazálea Creative Commons License 2009.05.28 0 0 3532
Izgalom és izgalom között is lehet különbség, ez a jó fajta, úgy látom... de az is lehet, hogy hozzáállás kérdése. :o)
Előzmény: juhizs (3529)
kuckós Creative Commons License 2009.05.27 0 0 3531
Bocsi, nem magamnak akartam válaszolni, hanem Zazáleának!
Előzmény: Zazálea (3524)
kuckós Creative Commons License 2009.05.27 0 0 3530
Igen, ez egy tavaszi erdő, és a kék eget is megfestettem hozzá! Az erdő mellé kerül majd egy házikó is!
Előzmény: kuckós (3523)
juhizs Creative Commons License 2009.05.27 0 0 3529
OFF
Az a "baj", hogy rendszerint én vagyok az alany... de, legalább életem végén elmondhatom majd (ha tudok még beszélni), hogy ez minden volt, csak unalmas neeem.
ON
Előzmény: Zazálea (3528)
Zazálea Creative Commons License 2009.05.27 0 0 3528
Nem baj, Juhizs, a közelebbi ismerkedés előtt még azért néhány hasonló sztorival örvendeztessél meg... nem kell, hogy te legyél mindig az alany, ha nem akarod, bár úgy jobb. :o))))))
Előzmény: juhizs (3525)
KicsiKató82 Creative Commons License 2009.05.27 0 0 3527
Jó reggelt!!

Kész felüdülés hozzátok jönni a topicba, gyönyörűek a termések!!!

Szép napot mindannyiótoknak:))

Kató

Ui.: Ne féljetek belevágni, ezeknél a gyönyörűségeknél már csak a belőlük készült munkák szebbek (Bagoly mondja verébnek-effektus, otthon nálam is vannak szent és vághatatlan anyagkupacok:)))))
gubike Creative Commons License 2009.05.27 0 0 3526

Én is  nagyon sajnálom.

Egy panell meg egy falrész még a rendelkezésedre állt volna.

Előzmény: juhizs (3525)
juhizs Creative Commons License 2009.05.26 0 0 3525
OFF
Na, most így utólag bevallanám, hogy MAJDNEM eljutottam hozzátok látogatóba szombaton.
Egyrészt szerettem volna bekukkantani hozzátok, hogy néhányatok személyesen is megismerhessem, másrészt "futottak még" kategóriaként Gubikéhez szerettem volna csoportosítani a nem annyira foltos, mint "egyenesre testtel vasalt" szerény munkámat ... ő érti ,hogy miről van szó :-)
Ehhez képest reggel, elaludtam, nem akart leállni időben a mosógép, elfelejtettem, hogy a szobában nincs átállítva nyári időszámításra az óra (sicc!),
amikor lihegve a sarokra értem, akkor az orrom előtt húzott el a busz, amikor elrohantam a másik sarokra egy másik buszos útvonal miatt, akkor ott is elment előttem a busz, és mivel el kellett jutnom időre Erzsébetre egy szülinapi rendezvényre, hát osztottam szoroztam és rájöttem, hogy nem megy minden.
Hát, igen, ne akarjon az ember késve Rákospalotáról Békásmegyerre és onnan Erzsébetre eljutni...
avagy peches ember ne akarjon a festős lányokhoz menni ...
Sajnálom, nagyon jó lett volna látni Benneteket.
ON
Zazálea Creative Commons License 2009.05.26 0 0 3524
Hűűűű, ez nagyon jó, tavaszi, ugye?
Előzmény: kuckós (3523)
kuckós Creative Commons License 2009.05.26 0 0 3523
Szia! Igen ez a parfém! nekem is ez tetszik a legjobban, pedig amikor csináltam eltévesztettem, mert nem vártam ki a 20 perc várakozási időt. Egy kicsit meg is ijedtem, hogy vajon mi lesz belőle, de egész jó lett. Még mindig szét vannak pakolva, és csak gyönyörködök bennük. Még nem tudom mi lesz belőlük, kicsit sajnálom szétszabdalni. Pedig előbb-utóbb ez lesz a sorsuk!
Ez lett az erdőm!
Előzmény: Zazálea (3522)
Zazálea Creative Commons License 2009.05.26 0 0 3522
Kuckós, ez a parféd? Tetszik!
Én azt elbénáztam, már látom, de nem baj, legközelebb. :o)

Bal oldalon látszik belőle valami. Túl hosszúak lettek a csíkok, gyakorlatilag felhasználhatatlan, illetve szétszabdalva lehet, de akkor meg a parfé nem érvényesül.
Előzmény: kuckós (3518)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!