Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.16 -3 3 396125

Nem tudom,de nekem is valahogy az érdeklődési körömön kivül van ez a szám. Oké, eddig hallottam meccseken,de sosem éreztem,hogy nekem ezt tudnom, ismernem kéne ,valahogy nem az én stílusom. A tábor ismeri ez oké, meg jópofa ,de nekem valahogy a hagyományos hajrá magyarok és a hasonló rigmusok jelentik a szurkolást, nincs szükségem érzelgős, áhítatos dalokra, mint pld amit a 4 gyerek énekelt az elején.

Legyen jó magyar foci, hajtás,küzdés - ami tegnap nem volt - himnusz, hajrámagyarok,mindentbele ilyesmi....

Előzmény: skiss (396124)
skiss Creative Commons License 2019.11.16 -2 3 396124

olvastam, hogy az indexes újságíró nem ismerte elmondása szerint a Nélküled című számot. Rá kellett keresnie, mi lehet az. Innentől fogva komolytalan. 67 000 ember ismerte, majd pont egy politikai újságíró nem. Álentellektüel romkocsmás lódítás

Előzmény: Törölt nick (396120)
rosssi46rossi Creative Commons License 2019.11.16 -1 1 396123

Csányi Sándor elég nagy súllyal bír az UEFA-ban ...

0:1-ről indulunk. 

BRÁVO!

Előzmény: skiss (396117)
Mx8 Creative Commons License 2019.11.16 0 0 396122

Arra van is esély, hogy az Izrael-Izland-Románia-Magyarország mind az A ágon legyen, ehhez az kell, hogy Bulgáriát sorsolják a C ágra és a B ágon pont 4 csapat maradjon, mert akkor azt nem bolygatják. De a cikk nem számol a sorsolással, hanem automatikusan helyezte be a soron következő bolgárokat a finnek helyére. És ezt a hülyeséget írják hónapok óta, mindig leírták hogy kivel játszanánk a pótselejtezőn, holott sorsolás is van a dologban.

A B ágon most még csak a bosnyákok vannak, viszont ott még garantáltan lesz a Wales/szlovák közül valaki (vagy mindkettő). Még jó eséllyel az északírek (ha ma kijut a holland-német páros) és a rendező írek/dánok. 18-án ír-dán, írek győzelme esetén az írek jutnak ki, x2 esetén a dánok. Miután mindkettő rendező, az is biztos, hogy a B-ből egy rendező kijut, a másik pótselejtezős.

Előzmény: Törölt nick (396120)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.16 -1 1 396121

Direkt csinálják, most már mindenki számára nyilvánvaló. Ma hajrá, azeriek!

 

Érdekesség, hogy 10 éve a biztos kijutó dánokat idegenben tudtuk verni a vb-selejtezőn. Most ugyanez kellene fordítva, hogy az egyenes ágon lemaradó walesiek lazázzanak kedden, mint 2009-ben a dánok. Úgyhogy ma nem lehet elégszer Azerbajdzsánnak szurkolni.

Előzmény: skiss (396117)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.16 0 2 396120

Az Index cikke akkora hülyeség volt, hogy kb. csak akkor lenne igazuk, ha ez az Izrael-Izland-Románia-Magyarország négyes mind az A-ligába kerülne, mert kb. ott van rá esély. A B-ben a bosnyákok foglalnak el helyet, máshova nincs több hely.

De az indexes újságíró is elég tahó volt, hogy úgy kapott sajtójegyet, hogy a Nélküledről se hallott, és rá kellett keresnie, mi ez. Eléggé el van tévedve. A sportújságíróik szabadságon voltak?

Előzmény: Mx8 (396116)
GABA76 Creative Commons License 2019.11.16 0 4 396119

Jó volt így! Minden benne volt, aminek kellett.

Előzmény: kezdőlépés (396118)
kezdőlépés Creative Commons License 2019.11.16 -3 3 396118

Miért volt ilyen FAPADOS a tegnapi esti ÚJPuskás megnyitó?

Miért nem hívták meg a régi élőket akik annak a kornak valamilyen eredményét elérték? Keleti Á?

Miért nem szerveztek egész napos programot kint és bent ami látványos, időlekötő?

Kisebb stadionmegnyitók tegnaphoz képest Cirkusznak tűntek. Egy győri EYOF különb volt megnyitóra mint ez.

Kinek a felelőssége Gera-t így sehogyfapadon búcsúztatni?

Miért nem lehetett ennyi pénzért körbe atlétikai pálya körben aztán ha focimeccs van mobillelátóval azt teleszórni?

Miért nem lehetett ennyi pénzért fedett részt építeni, fixen vagy behúzhatóra és lehetett volna teremsport vébéket rendezni?

 

skiss Creative Commons License 2019.11.16 0 0 396117
Mx8 Creative Commons License 2019.11.16 0 0 396116

Az nso legalább képben van:

http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-ha-bajba-kerulunk-walesben-biztos-a-potselejtezo-2732783

 

2019. november 22.: a feltöltött csapatok playoffágra sorsolása, ha szükséges (ebben a magyar válogatott is érdekelt lehet), illetve a négy playoffdöntő helyszínének sorsolása – mind a négy playofftorna vonatkozásában eldöntik, hogy az elődöntő melyik párosának továbbjutója lesz a házigazda.

 

A 16 CSAPATOS PLAYOFF EDDIGI BIZTOS RÉSZTVEVŐI

A-liga: –
B-liga: Bosznia-Hercegovina
C-liga: Norvégia, Skócia
D-liga: Fehéroroszország, Grúzia, Koszovó
Résztvevő feltöltéssel: Bulgária (besorolása a jövő pénteki sorsoláson dől el – ha a magyar válogatott is NL-playoffos lesz, szintén akkor tudja meg, melyik liga playoffjában játszik, és ott kik lesznek a riválisai).

 

(az Index úgy írta a cikket, hogy Bulgária már automatikusan megkapta a finnek helyét, holott nem úgy van az.)

Előzmény: skiss (396111)
Mx8 Creative Commons License 2019.11.16 0 0 396115

Ha ma a tótok nyernek, akkor a horvátoknak rezeg a léc. Ugyanaz áll, hogy akkor is győzni kell Walesben, csak akkor a szlovákokkal jutunk ki (ők lesznek az elsők, mi másodikok), a horvátok meg mennek a pótselejtezőre.

Előzmény: Törölt nick (396110)
Mx8 Creative Commons License 2019.11.16 0 0 396114

Az Index nem hallott arról, hogy az ágra is sorsolni kell valakit (a finnek helyére)? Mi nem kapunk automatikusan Izraelt. A skótokat is kaphatjuk még, aztán meg a szerb-norvégot.

 

Előzmény: skiss (396111)
Guiding Light Creative Commons License 2019.11.16 0 0 396113

Tulajdonképpen teljesen mindegy. Kedden a döntetlen nem elég egyik esetben sem (pontosabban csak akkor, ha a szlovákok nem tudják megverni az azerieket). A győzelem pedig minden esetben EB-t ér.

 

Az egyetlen kérdés, hogy vajon jobb lenne-e egy már kiesett Wales otthonában játszani? (lehet az is, hogy az lenne a jobb, ha nekik is kellene menni előre).

Előzmény: Törölt nick (396110)
Darwin Creative Commons License 2019.11.16 0 0 396112

Pl. Izrael : Lengyelország 0:12

Előzmény: wizardry8 (396107)
skiss Creative Commons License 2019.11.16 0 1 396111

 

1"A péntek esti eredmények meglepetés nélkül alakultak, és azt most már tudjuk, ha nem jön össze a győzelem, akkor a Nemzetek Ligájában, vagyis a vigaszágon kapunk legalább egy meccset március 26-án. Úgy alakultak a meccsek, hogy nem csúszhatunk ki.

Jelen állás szerint ezt a meccset Izraelben játsszuk.

Utána pedig a Izland-Románia győztese vár az Izrael-Magyarország győztesére március 31-én, és azt az UEFA majd pénteken fogja sorsolással eldönteni, melyik fél lesz a házigazda. Nagyon nem mindegy, hogy 65 ezres hazai meccsen játszunk-e vagy esetleg Bukarestben vagy Reykjavikban." index

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.16 0 0 396110

Mindkettőn a hazainak kell drukkolni. Ha Wales kikapna, akkor ők elszállnának a versenyből, de ez kb. az álom kategória. Ha tótok nyernének Horvátországban, akkor ők szinte biztosan előznek minket, mert utána már csak egy azeri otthoni meccsük lesz.

Előzmény: wizardry8 (396107)
fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2019.11.16 0 0 396109

Azeri-welszi meccs lehet, h kőkemény lesz?

taszi6975 Creative Commons License 2019.11.16 0 0 396108

Egyértelműen horvát és azeri győzelem, vagy döntetlen Kalmár Zsoltért nnagy kár !

wizardry8 Creative Commons License 2019.11.16 0 1 396107

Mi a jó eredmény ma nekünk?

horvát-szlovák

azeri-walesi

skiss Creative Commons License 2019.11.16 0 0 396105

A stadion elképesztő.

A válogatott sajnos nem annyira - Uruguay a világranglistán 5. Nem a mi szintünk. A walesi továbbjutásra kb 20% esélyt adok, így ezzel a védelemmel. A Szoboszlai-Sallai kettősben bízom kicsit, hátha.

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.16 0 0 396104

Az tetszett,amikor a stadion egyik fele válaszolt a Hajrá! szóra a másiknak,hogy Magyarok! Ezt nagyon ötletesnek találtam. (Mondjuk én először voltam talán válogatott meccsen, így lehet még járatlan vagyok ezekben.)

Valószínűleg, ha valódi tétmeccs lesz, akkor jobban beleéli magát a csapat is, természetesebben fog adódni a szurkolás.

 

Maga a Stadion tényleg csodaszép belülről, még felül is egész jól lehet látni . A régiben azért már hangyáknak tüntek a játékosok fenntről . Nem érezni belülről ,hogy 67ezres ,az hogy túl nagy lenne. 

 

Előzmény: Törölt nick (396102)
henteskeee Creative Commons License 2019.11.16 0 0 396103

Hallottad a nyilatkozatát vagy olvastad csak valamelyik sajtóban ?

Ha az utóbbi sok helyen nem írnak a félóráról , csak a két játékost dicséri.....

Előzmény: Törölt nick (396099)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.16 0 1 396102

Én lenn álltam a sarokban a kapu mögött a CB mellett, ott mindenki állt. Szerencsére a helyek nem keveredtek, így a helyemen voltam végig, igaz a mellettem levő helyre nem jött el a tulaj, így arrébb tolódtunk a mellettem álló kérésére :) 

A hangulat. A kapu mögött közvetlen a CB részen/sávban végig jó lehetett,  de hozzánk a szélre, már nem mindig jutott el, vagyis ránk arra már nem tett olyan hatást,hogy nekünk is énekelni,tapsolni kéne végig. Mondjuk ebben a gyalázatos produkció is szerepet játszott sztem. :) Nagyon barátságos meccsnek vették a fiúk, alig-alig mozogtak , így azért nehéz lázba jönni. A hátvédeket pld szinte soha nem támadták le a csatáraink,ami azért ma már alapnak kéne lennie, de amúgyis olyan tanácstalannak tesze-toszának éreztem az egész csapatot. Az uruk meg kb 20%on fociztak,de így is megérdemelten nyertek.

A másik válasz a kérdésedre, hogy a vezérdrukker, akinek kellett volna segítenie a szurkolásban egyáltalán nem értett hozzá. legtöbbször semmit nem értetem belőle pontosan mit kell csinálni, olyan szűkszavú volt. "-Felemelni a kezeket!" mondta, aztán semmi, nekünk kellett volna kitalálni ,hogy most mi van, milyen variáció jön. Elkezdett egy rigmust, de nem folytatta... teljesen ötletszerűen pár percente ordított valamit azt annyi...lehet a CB-sek félszavakból si megértik egymást,de a "polgári" szurkolónak ez nem elég sztem :)

 

 

Előzmény: Törölt nick (396098)
Darwin Creative Commons License 2019.11.16 0 0 396101

Ez alapján kb. értem miért nem megy  Barnanak a védekezés. 

Előzmény: Darwin (396100)
Darwin Creative Commons License 2019.11.16 0 0 396100

Wales, Izrael, Románia? Velemenyek?

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.16 -1 2 396099

Rossi: Nagy Zsolt és Szalai Attila is jól mutatkozott be, pozitív volt a hatásuk a meccsre, különösen Nagyra igaz ez. Abban a fél órában, amikor lehetőséget kapott, bizonyította, amit korábban gondoltan róla: felvállalja a párharcokat, gyors és erős, nem fél a kihívástól."

 

Nem tudom, milyen fél óráról beszél, direkt néztem, hogy a 76. percben állt be, mert korábban azt nyilatkozta, hogy egy félidőt adni fog neki. Ez így furcsa volt nekem, egyébként tényleg egész jó volt.

 

Ja, és Szoboszlai. Szerintem bűn gyenge volt, alig akadt jó megmozdulása, lomha. Sok jó lehetőség ment el a flegmaságán.

Előzmény: Törölt nick (396098)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.16 0 0 396098

Kíváncsi vagyok majd mások véleményére, de engem egyáltalán nem nyűgözött le tegnap a hangulat, sőt. Valahogy nem volt varázsa a meccsnek, nem volt egyetlen, dörrenős, egész stadionos Ria-Ria-Hungária! sem. Lapos volt az egész. Bár lehet, hogy az alsó karéjban máshogy érzékelték, én eléggé a tetején ültem. A stadion maga persze csodaszép, és onnan fentről is nagyon jól lehetett látni mindent.

 

A Bese-Lang kettős életveszély, előbbiről nem is tudom, hány gólt kaptunk már, miért kell erőltetni, nagyon-nagyon gyenge. Az uruk az első félidőben amolyan "ki tud több kötényt adni" játékot toltak, és hát elég sokan szerepeltek jó eredménnyel. Kalmár játéka nekem kellemes meglepetés volt, simán a csapat legjobbja. Most olvastam, hogy súlyos a sérülése, sajnálom és jobbulást neki.

 

Wales ellen ezzel a védelemmel sajnos szinte kizártnak tartom a győzelmet.

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.11.16 0 0 396097

Meg azokat, akik 53 óta játssztak a stadionban:)))))

Előzmény: pepe_pepe (396096)
pepe_pepe Creative Commons License 2019.11.16 0 1 396096

Nyilasit és Détárit miért nem hívták meg a Népstadion legendái session-re???

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.11.16 -1 0 396095

Mi történt Kalmár....ja már látom, eltört a bokája, borzasztó, pedig nagyon hasznosan játszott!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!