Keresés

Részletes keresés

Utczák terek csapata Creative Commons License 2003.11.25 0 0 526
Jó, de most ezen lépjünk túl.

Tehát ha valaki Fradit akar venni az miért nem az eladóhoz megy és megveszi tokkal-vonóval ?

Tehát ha kocsit veszel akkor megveszed-e hozzá kormányt is vagy azt mondod, hogy az téged nem érdekel csak a lóerők.

Miért ?

Előzmény: kabsz (525)
kabsz Creative Commons License 2003.11.25 0 0 525
Mert vagy ő az.

Vagy titkol valamit.

Pl. hogy nem Magyar

Előzmény: Utczák terek csapata (524)
Utczák terek csapata Creative Commons License 2003.11.25 0 0 524
Na akkor megismétlem a kérdést:

Miért nem vette meg egyenesben a rendes ember az RT-t a zsidónktól ?
Nos ?

Előzmény: kabsz (523)
kabsz Creative Commons License 2003.11.25 0 0 523
Nem vett meg senki semmit.

Eljátszák amit a nép látni akar.

Ha én komoly befektető vagyok nem engedem ki a médiát a kezemből.

Majd szombaton megkérdezek egy két dolgot.

Nem mondják meg, de nem fognak hazudni.

Előzmény: Utczák terek csapata (522)
Utczák terek csapata Creative Commons License 2003.11.25 0 0 522
Kabszikám !

Fölteszem neked a nap kérdését:

Miért nem egyenesben vette meg a kínai figura az Rt-t a zsidónktól ?
Jogokkal mindennel, tokkal vonóval.
Nos ?

Jah, hogy itt van a kutya elásva ?

ÖLÉG VÓT !

kabsz Creative Commons License 2003.11.25 0 0 521
Kérem

Ne senkizzük le Nagy Bélát, Krujt, Pindákot, a Fradi perecest és boldog boldogtalant.

Nincs Fradi gyűlölő újságíró. Csak olyan média van akinek érdeke van akár üzleti érdeke is.
A korrekt sajtó kérdéseket tesz fel amik megválaszolatlanok.

Lehet. Valószínű.
Kérdés mi marad a többi "támogatónak". Csak aprópénzesek rúghatnak labdába.
Érdekel még az MKB-Westel-WG-Celladam leosztás is.
Ezt ha papíron összeadjuk akkor még kevés.
Kié lesz Gera pénze ha eladják?

Előzmény: Utczák terek csapata (519)
kabsz Creative Commons License 2003.11.25 0 0 520
Na meghallgattamélőben is a sárkányfűárúst.

Stróman.

Úgy kommunikálják a szponzort mint tulajdonos.
Várszegit meg úgy, hogy elment.
Te is ezt mondod.
Szerintem meg egyenlőre nincs változás.
A Szeiler a kérdés kulcs egyesek szerint.
Ha marad a VG strómanja ha nem marad akkor másé.

Nem tiszta számomra a labdarúgó szakosztály.
Ki a főnök?
Ki fizeti a költségvetést?
Mennyi jut a 400-ból a labdarúgónknak?
Ezt ki dönti el a Furulya vagy a sárkányfűárús?
Kik a "munkatársak" akik Fradi érzelműek és 1,2 milliárdot mozdítottak?
Miért mentek bele, hogy a Fradi arca és hangja VG maradjon de a támogatást ne ő adja?

Volt anno egy fszsz vagy milyen kérés. Mutassák a szerződést.
Mi van benne és főleg ki írta alá.

Előzmény: Utczák terek csapata (518)
Utczák terek csapata Creative Commons License 2003.11.25 0 0 519
És amig 104 évig itt voltak a kereskedelmi jogok akkor miért nem csinált belőle senki bizniszt?
Miért ?

Most majd tele írják az újságokat a Fradi-gyűlölő újsáírók, hogy milyen szar üzletet kötöttünk.
Poénkodnak rajtunk.

Én azt mondom, hogy az elkövetkező néhány év anyagilag megint megoldódott.
Túlélünk.
Szar időben, szar emberek között.

Utczák terek csapata Creative Commons License 2003.11.25 0 0 518
Tehát elmegy a zsidónk és elmegy a Szeiler.
És mégsem volt elég.
Mégsem ez volt a gond.
Hanem megint a pénz.

Ki érti ezt ?

Utczák terek csapata Creative Commons License 2003.11.25 0 0 517
" A tőke mindig kapzsi. "

És mit tudsz csinálni, hogy ne az legyen ?
Akkor amikor gyakorlatilag mindenki kapzsi.

És nem mondhatod, hogy nem ér a neved.

Egyébként túl fogunk lépni ezeken az időkön is.
Lehet, sok sérüléssel.
Nincsenek csodák.

Előzmény: kabsz (511)
Utczák terek csapata Creative Commons License 2003.11.25 0 0 516
Ha kéred elmondom mégegyszer, pedig ma már beszéltünk róla.

Eladná a zsidónk a részvényeit.
Megvenni nem akarja senki.
Akkor hogy tudod kifizetni ?

Mivel nem ad pénzt, muszály megválni tőle.
Kell a friss pénz, mert működési gondok vannak.
De nem tudod kivásárolni magad, mert az új kínai figura nem akar vagy nem tud ennyit egyszerre kifizetni.
Nincs kétmilliárdja Fradit venni ennek a rendes embernek.
Mi a megoldás ?

Egyébként megveheti a zsidótól bárki a kereskedelmi jogokat.
De miért nem veszi ?
Miért csak ugat mindenki ennek a fontoságáról?
Miért csak ugat mindenki erről a nagy bizniszről?
Nem lehet összerántani neki két milliárdot?
Vagy nem is akkora biznisz ?

Annyi, hogy jelenleg nem volt más megoldás a kifizetésére.
De ahogy a Varsói Szerződés meg a nagy Szovjetúnió sem volt örök, úgy ez sem lesz.
Majd visszaszerezzük.
Ha kell egyáltalán.

Előzmény: Dugó (512)
Fradista1899 Creative Commons License 2003.11.25 0 0 515
De az a baj, hogy a szurkoló sem tudja mit akar.

De tudja. Csak te, meg a magadfajta nem tudja.
Pedig neked kéne tudni a legjobban a megoldást, mint pesti srácznak. Talán valóban testközelből láttad 56-ot. Tudnod kéne a megoldást.
Most vergődhetnék, hogy megmondtam előre, hogy várszegi csak lerabolja a klubott, de nincs kedvem. Ezzel hihetetlen kemgyetlen helyzetbe kerültünk.
Egy zsiráf és egy tsz elnök úgy megfogta és megcsavarta a tökünk, hogy mozdulni sem tudunk.

Ölég vót?

Előzmény: Utczák terek csapata (510)
maribor Creative Commons License 2003.11.25 0 0 514
Ha hiszed, ha nem, Erős Antónia ebben a pillanatban ugyanezt.
Előzmény: kabsz (513)
kabsz Creative Commons License 2003.11.25 0 0 513
tv2

"Új tulajdonosa van a Fradinak"

következő mondat:

"egyenlőre nem vásárolja meg a Fradit"

Értem

Előzmény: Dugó (512)
Dugó Creative Commons License 2003.11.25 0 0 512
"A Fotex véglegesen megszerezte az FTC-szimbólumok használati jogát

Budapest, 2003. november 25., kedd (MTI) - A Fotex Rt.
megállapodott az FTC Egyesülettel és az FTC Rt.-vel, hogy
1.834.519.871 forint plusz áfa összeg ellenében véglegesen megszerzi
az FTC-hez és a ferencvárosi labdarúgáshoz kapcsolódó megjelölések
kizárólagos használatát bizonyos termékkörök és jogok tekintetében -
közölte a Fotex Rt. a BÉT honlapján kedden.
Ezen felül az FTC Egyesület és az FTC Rt. bizonyos további
kizárólagos jogokat ruházott a Fotex Rt.-re véglegesen.
A közlemény szerint a Fotex Rt. a megállapodás szerinti
részleges kereskedelmi jogok vételárát oly módon teljesíti, hogy az
általa a részleges kereskedelmi jogokért fizetendo ellenértékbe
beszámítja az FTC Egyesület részérol a részvények
visszaszolgáltatása miatt keletkezett fizetési kötelezettséget.
A közlemény szerint a Fotex Rt. megállapodott az FTC
Egyesülettel és az FTC Rt.-vel, hogy megszünteti a Fotex Rt. és az
FTC Rt. jogelodje, az FTC Labdarúgó és Sport Kft. között 2001.
július 21-én létrejött, 2.400.000 forint névértéku üzletrészének
megvásárlására létrejött adásvételi szerzodést.
A hatályba lépett megállapodás alapján a Fotex Rt. átruházza az
FTC Egyesület részére a tulajdonában álló 252.398 darab, FTC
Rt. által kibocsátott 1.000 forint névértéku névre szóló
dematerializált törzsrészvényt.
A megállapodás alapján a Fotex Rt. tulajdonában két darab, FTC
Rt. által kibocsátott 1.000 forint névértéku, névre szóló
dematerializált törzsrészvény marad."

Öreg!
kommentálnád?

kabsz Creative Commons License 2003.11.25 0 0 511
A tőke mindig kapzsi.
Nem befektetni és hosszan felépíteni akar hanem egyből áron alul akar valamit megszerezni aminek az értékét ő tudja hogyan kell hasznosítani.

Mint Gyurcsány a Motim-val. Fél évig nem volt megrendelésük és raktárra dolgoztak. Gyurcsány privatizált és eladta a készleteket. Egyből a pénzénél volt.
Ugyan ez történt a labdarúgásban is. Elértéktelenítik a klubbot, miközben ők tudják hol az érték. Játékosok, tv, sör, etc...

Ezért írtam a 0-ázást. Ott olyan befektető jön aki építeni akar. Aki befektet és a munkájából termeli meg a bevételt.
Egy mai klubba én nem adnék pénzt. Mivel tudom, hogy értelmetlen kidobott pénz. De ha látnám a folyamatát az alapot akkor tudnám, hogy az Arsenalt, MU-t vagy a Chelsiet támogatom a részvényeimmel.

Az adj pénzt mentalítás mögött csak kihasználás és harácsolás célja van meg.

Az alapoknál értem a törvényeket a közigazgatást és előnyöket a támogatásra. Régen gondolom a zsidók nem véletlenül hozták a pénzt a klubbokba.
Ők értik a pénzt. Ma a kerületekből senki nem támogatja a klubbot ami ott van a szomszéd utcában.

Mondok érthető példát. Juventus és a Fiat. A Fiat több 1000 jegyet és bérletet tart vissza a munkásainak. Be van építve. Juttattás. X az értéke. Csak nekik nem került efektív semmibe. Mégis leírják, elszámolják, kiosztják. Egy jegy ma 1000-1500 ft. Mikor konkrétan 3,50 ft a papír értéke. Kaphatok tesco jegyet, utazási utalványt, jelképes ajándékokat, vagy bérletet, jegyet. Lényegtelen. Papíron meg lehet tölteni egy 10.000-es stadiont. Ezek a dolgok marketing kédések. De míg a direkt üzletek és a követhetetlen összefonódások igazgatnak addig nem tudsz tisztán tárgyalni sem.

Az alapok a fontosak. Ami nálunk minden klubnál alaptalanok. A labdarúgás irányítása meg azoknak a kezébe kell, hogy kerüljön aki ért hozzá. Mivel gazdaságilag ilyen nincs. Ezért a konkrét tulajdonosok és befektetők kezébe. Mert ha nem is értenek a szakmához az üzlethez és pénzhez értenek. Vagy láttál jó üzletembert a volt labdarúgók vagy játékvezetők között? Nem tudnak pénzt keresni és nem tudják értékesíthetővé tenni a labdarúgást.

Előzmény: Utczák terek csapata (510)
Utczák terek csapata Creative Commons License 2003.11.25 0 0 510
Hiába kezdenéd az alapoknál.
Minden foci nagyhatalomnál a pénz hozza a fejlődést.
Felejtsd el, hogy majd munka mellett amatőrködnek.
Lehet azt is, de az további minőségromlással járna.
Ha az a cél, hogy utána menjél egy Reálnak, oda pénz kell.
És ez nem Mezey, Bózóky, Szieben vagy Mészöly kérdés.
A szegénység miatt jutnak ők nekünk.
Ezen csak több pénzzel lehet változtatni.

Vagy legyen amatőrizmus.
Nekem az is megfelel.
De szórakoztató foci attól még nem lesz és közönség sem.
Belép helyette a kosárlabda meg a hoki.

De az a baj, hogy a szurkoló sem tudja mit akar.
Benyel minden marhaságot.
Most mondd meg mi változik attól ha a Szeiler helyett mondjuk a Balogh Tonó jön.

Előzmény: kabsz (508)
Utczák terek csapata Creative Commons License 2003.11.25 0 0 509
Ezt a dolgot a fasz Torgyán kezelte a legjobban.
Nemzeti kincs, nem eladó.
Igaz, ezzel sem voltunk beljebb.
Előzmény: kabsz (508)
kabsz Creative Commons License 2003.11.25 0 0 508
Elolvastam az FTC.hu-t is.
Úgy érzem a 6 pontos történet a küzdőszellemmel egy megkoreografált belépő ami valószínüleg az iroda terméke. Merketing fogás.
Az egész cikknek egyébként ilyen a hangvétele.
Egy csapat kidolgozta mi hangzana jól, az ember meg elmondja.

Tudom mire gondolsz.
Szerintem a Ferencvárosnak jó ez az üzlet, de a Fradinak rossz.
Furulyás és a stábja bebetonozva. A szakosztályok újra rátelepedhetnek a labdarúgásra. Elhalasztódik egy korszerű labdarúgó szakosztály létrehozása. Az egyik jog itt, a másik jog ott. Igazán a tulajdonrendszer nem tiszta.
Szerintem egy szimpla szponzort fényeznek fel, befogják az elégedetlenkedők száját.
Ezzel a lépéssel csak mentőövet kap a klub. A fejlődés kizárva. Lesznek igazolások, játékos megtartások, jó eredmények. De a várt fejlődés kizárva.

Minap kérdezte egy klubvezető, hogy szerintem mi lenne az út ami változtatna. Nagy meglepétésére közöltem, hogy a 12-ből 8 klubnak ténylegesen csődbe kellene menni.
Egyből rajtunk lenne az UEFA. Botrány lenne, hogy nincs bajnokság. Letisztulnának a viszonyokmikor elmenekülnének először a játékosok majd a vezetők. Forradalom lenne amiben elhullana mindenki akinek köze volt valamihez. Olyan elmaradt rendszerváltás féle lenne.
Fél év múlva az igazi sportemberek elkezdenének építkezni. Az igazi sportolók tényleg sportolni és a befektetők a tiszta viszonyok láttán először adnának 1000-eket utána milliókat. Jó 20 év múlva a stabil 15 ben lehetnénk európában. Viszont fél év szünte után a nézőszám ugrásszerüen megemelkedne.
A szurkolónak hit kell. Hinnie valamiben. Amiben a mostani rendszerben soha nem fog. Míg máshol egy A ligából a C2 ligába sorolás nem von maga után nézőszám csökkenést. Mert az alapok nem sztárokról és szuper csapatokról szólnak.

Itt is arról van szó, hogy a tönk szélén álló többiek elött tudunk e kis előnyt kicsikarni egy állami támogatással, egy politikaival vagy egy szponzorral. Ezek már hosszútávon nem segítenek.
Segítik persze az idei bajnokságot.

De mi már láttunk sokat. Eljön az új bajnoki sorozat. Kérdés, hogy hova tüntek az emberek és miért.

Előzmény: Utczák terek csapata (506)
Utczák terek csapata Creative Commons License 2003.11.25 0 0 507
És arra a hatalmas 81-es zászlóerdőre is.
Ami sohasem volt itthon, amig meg nem jöttek a 90-es években az ultrák.

És ha elmondom, hogy 69-ben több rudas zászló volt a stadionban, mint manapság az összes magyar pályán...

Előzmény: kabsz (503)
Utczák terek csapata Creative Commons License 2003.11.25 0 0 506
" Ha érdekel a véleményem..."

Mindig elolvasom, hogyne érdekelne.
Bár volt amivel nem értettem egyet.
Például a gyarmat körüli dolgokban.

Az van, hogy engem viszont egy dolog érdekel.
Mit ad hozzá a tulaj az FTC-hez.
Nem érdekel, hogy kommunikálja le.
Egy a fontos, megyünk-e előre.
Vagy visszaállunk.

Nem a 6:3-ra gondoltam, mint meccsre.
Hanem azokra az évekre és azokra az emberekre.
Egy Kocsis Sanyira és egy Czibor Zolira.
Ami nagyon jól lejött a Surányi filmben.

Előzmény: kabsz (503)
Ferencváros_28 Creative Commons License 2003.11.25 0 0 505
Az a baj, hogy az a sikersztori, amiről te írsz, az inkább mese, mint valóság.
Előzmény: kabsz (503)
Utczák terek csapata Creative Commons License 2003.11.25 0 0 504
Olvasom a rendes embert a honlapon.

" hogy eddigi életemben nem jártam meccsre, és most 66 évesen nem hiszem, hogy változtatni szeretnék."

Akkor tényleg igazi Fradista lehet.
Azok nem járnak meccsre soha.
Csak ha bajnokot kell avatni, meg ha jön a Dózsa.

" A legfontosabb, ami miatt a Ferencvárosra figyeltünk az a küzdőképesség."

Igy vannak ezzel az elégvoltosok is.
Szóról-szóra.
Vagy nem ?

De mindenesetre örüljünk, hogy elment a zsidónk.
Ennyivel mindenképpen beljebb vagyunk.

A Furulyás legalább vitt be általa lét a többi szakosztálynak.
Reméljük, hogy a Westel sem hanyat-homlok fog ellépni.
És nézzünk bizakodva a téli átigazolások elé.
Ne várjuk el tőle, hogy már most szombaton rend legyen a budiba.

És reméljük nem kell megtanulnunk kicsiknek lennünk.

kabsz Creative Commons License 2003.11.25 0 0 503
Ha érdekel a véleményem...

A Celladamos siker sztori több mint 10 éve zajlik.
Hallgattam és olvastam pár riportot az emberrel.
Az volt a gondja, hogy az elfogadottsága Magyarországon egyenlő a 0-val. Miközben a rákszűrő technológiája egyre több országban nyer tért. A befketetése legnagyobb mértékben Kínában van ahol milliárd dollár körüli eredményt realizált a cég. Az a cég aminek kb 30%-os tulajdonosa a névadó. Nem zsidókínaizok mert sokan megsértődnek ezért egy rövid értékelés.

1. Zavarnak azok az emberek akik látens ilyen-olyan szurkolók. Még a családja sem tud róla, hogy az. Ez az elfogadottsággal magyarázható.
Szeretné ha elfogadnák mint Fradistát. Miközben mint lehetséges befektetőt kellene elfogadni egy korrekt ajánlat révén.

2. Évi 400 millió az összes szakosztálynak.
Az írásom elején írtam, hogy rémes a cég elfogadottsága Magyaországon ahol szerintem egy európai bázist szeretne nyitni a saját válalkozásának. Szerintem ha Várszegi tudott kaszálni egyes Fradi közeli jogokból, egy Celladamnak sem kevés 400 millió éves marketingre.
Többet költene ha a kereskedelmi tv-k, napi és hetilapok, plakátok, rendezvényeken szeretné magát hírdetni. Kap egy Labdarúgó csapatot ami inden héten címlapon és műsoron van. Kap egy kézi, vizi, jégkorong csapatot ami más szegmensben van az érdeklődés központjában. Kap egyéni sportolókat az olimpia elött.Ne felejtsük el a közéletet ahol téma a Fradi és a Fradistaság.

Szerintem ők jól döntöttek. Kevesebb marketing költségből többet fognak nyerni. Három évig. Az Eu-ba lépéssel.

Két probléma:

1. Nem fogja érdekelni a tulajdonlás azaz nem változik semmi. Nem fog beleszólni semmibe marad a leszerepelt régi gárda. Újaka kihívások régiek az emberek. Nem tudnak mellé más támogatót bevonni, mert le van fedve a Fradiból nyerhető bevétel Várszegivel és a Celladammal. Így tulajdonolni senki nem fog akarni.

2. Várom azt is továbbá, hogy a névben is megjelenjen a Celladam. HA kihagyja buta.
Ezt tudakoljátok. Volt e erről szó már?

Ui: nem néztem a műsort. Majd beszerzem videón.
Engemugyanis zavar a 6:3. Olyan szempontból, hogy azok lelkesednek akik miatt ma itt tartunk. Mert 20 év múlva kiről emlékezünk meg? Kiprichről és Détáriról? Ekkora energiát a sajtó inkább a napi futballnak szentelhetne mint ahány bőrt rángat le lelkendzeve az aranycsapatról. Tudod arról a csapatról akiről egy hiteles öreg Fradista ezt mondta az 50-es években.
„Figyeld meg – mondta apám -, öt év nem sok, annyit sem fog tartani ez az aranycsapat. Utána pedig vége lesz a magyar focinak.
- De miért? – kérdeztem kétségbeesetten.
- _ Mert minden nagy dolog lent kezdődik, az alapoknál! – felelte apa – Hazugságra, csalásra nem épülhet sem ország, sem futballcsapat.”

Utczák terek csapata Creative Commons License 2003.11.25 0 0 502
A Celladam érkezik a Fradihoz
[2003-11-25 12:35]
A Ferencvárosi Torna Club kedden délelőtt megtartott rendkívüli közgyűlése áldását adta a Fotex Rt. és az FTC között megköttetett szerződésre, melynek értelmében a Fotex Rt. tulajdonosként kivonul a ferencvárosi labdarúgásból.
A Fotex Rt. pusztán két darab ezer forint értékű részvényt tart meg, illetve az általa az elmúlt években kizizetett 1 milliárd 850 millió forint fejében megtartja az úgynevezett Részleges Kereskedelmi jogokat. (Fradi TV, 100 % Fradi, FTC.hu, Fradi sör, Fradi Whisky, illetve egyéb bevezetésre váró termékek). A Fotex Rt. ezen felül árom éven keresztül évi 100 millió forintos összeggel támogatja a Ferencvárost, melynek fejében a reklámfelületek 10 százalékára tart igényt.
A közgyűlés egy ellenszavazattal elfogadta a fentiekről rendelkező szerződést. Második napirendi pontként egy új támogató, a Celladam cégcsoport és az FTC között létrejött szerződésről szavazott a közgyűlés. A szerződés értelmében a Kovács Ádám feltaláló nevével fémjelzett cégcsoport három éven keresztül évi 400 millió forintos támogatást nyújt a Ferencvárosi Torna Clubnak, majd azt követően még 300 millió forint kifizetése révén az FTC Rt. tulajdonosává válik. A cégcsoport révén a Ferencvárosi Torna Club a közeljövőben 120 millió forintos tőkeemelést hajt végre az FTC Rt-ben, majd 2004 első három hónapjában 60-60 millió forintos tőkeemelést hajt végre havonta. Ezen kívül a Celladam cégcsoport vállalja, hogy három éven át, éves szinten 200 millió forinttal kiegészíti az FTC Rt. költségvetését, amennyiben az Rt. veszteséget termel.
Az FTC Rt. igazgatósága 15 napon belül alakul majd meg, melybe 2-2 tagot delegál a Ferencváros illetve a Celladam cégcsoport, és elképzelhető, hogy a nagyobb támogatók is az elnökség tagságát képezik majd egy-egy fővel.

Utczák terek csapata Creative Commons License 2003.11.25 0 0 501
Végetért a közgyűlés
[2003-11-25 12:15]
Nemrég ért véget az FTC közgyűlése, amely jelentős mértékben befoláysolja az FTC Rt. jövőjét is.
Ezekben a percekben sajtótájékoztató zajlik, ahol tájékoztatják a közvéleményt a közgyűlésen hozott döntésekről. Amint végetér a tájékoztató, honlpaunkon is beszámolunk a történtekről.


Utczák terek csapata Creative Commons License 2003.11.25 0 0 500
" Futár érkezett az új befektetőtől

Budapest, november 25., 12.00 Mindenkit kiküldtek az FTC közgyűléséről.

Fura közjátékkal kezdődött az FTC közgyűlése, a teremben helyet foglaló szurkolókat és újságírókat - az eddigi szokásokkal ellentétben - kiküldték a közgyűlésről. A közgyűlés, amely immár másfél órája tart, egyelőre csak a hozzászólások napirendi pontnál tart. Fél 12 felé egyébként egy futár érkezett, és egy lezárt borítékot adott át a klub folyosón várakozó titkárnőjének. A futár honlapunk érdeklődésére elárulta, hogy az új befektetőtől, a Celladamtól hozott küldeményt.
A boríték vastagságát elnézve úgy véljük, hogy abban az új szerződés tervezete lapulhatott. "


Akkor most támogat vagy befektet ?
Az elnökség még a helyén van ?

Előzmény: Törölt nick (498)
Utczák terek csapata Creative Commons License 2003.11.25 0 0 499
Ez a Celladam valami építőipari cég lehet, ahogy hallottuk eddig?
Vagy tudja a rák ?

Akkor most patika nyílik a söröző helyén ?

Utczák terek csapata Creative Commons License 2003.11.25 0 0 496
Meg az elsőfok.
Előzmény: Ferencváros_28 (495)
Ferencváros_28 Creative Commons License 2003.11.25 0 0 495
Holnap meg egy orosz csontkovács.
Előzmény: Utczák terek csapata (494)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!