Keresés

Részletes keresés

BAOBAO Creative Commons License 2008.12.17 0 0 5331

stilll!

 

Megértem a félelmedet, anno az első ilyen irányú vásárlásom előtt egy órát keringtem a bolt körül, mire be mertem menni. Aztán én is nagyapámnak kértem, mint általában mindenki, aki kezdi ezt a dolgot. Szerintem ez tök felesleges. Adjanak, és kész!

 

Szerintem semmiképpen ne a lakhelyed szomszédságában lévő patikába menj be, ahol ismerőssel találkozhatsz. Sőt, ne is patikába, hanem gyógyászati segédeszköz-boltba, mivel patikában nem biztos, hogy van amit kérsz, és akkor elkezdenek keverni a megrendelésről, meg hogy gyere vissza holnapután, amitől méginkább zavarba jössz. Gyógyászati segédeszköz boltban általában van választék, márkában is, méretben is. Bemész, mondod, hogy mit és mekkorát akarsz, és már ki is szolgálnak. Ez a dolguk, ők nem foglalkoznak Veled. Örülnek, hogy vásárolsz. Meg fogják kérdezni, hogy felírattad-e, mert úgy olcsóbb. Mondd, hogy nem , mert még csak próbára kéne, és lehet, hogy csak időleges a probléma. Azt se mondd, hogy a nagyapádnak kell, mert tök felesleges.

 

Könnyíthetsz a dolgon, ha meg tudod szerezni a kiszemelt bolt telefonszámát, és akkor telefonon is tudsz érdeklődni, hogy van-e a kívánt portéka. Így már biztosra mehetsz.

Vigyél egy nagy szatyrot is, amiben rögtön bele is tudod rakatni még a boltossal a cuccot!

 

Szerintem Tena Slip Superrel, vagy Tena Slip Maxival kezdj, mert ez elég elterjedt márka, és jó is, ha nem a legjobb. Egy csomagban 20-25 darab van, darabja olyan 160 ft körüli. De lehet, hogy bontanak is csomagot, akkor tudsz venni kevesebbet is. Sok helyen adnak pár darabot is.

A méretezésről: Én W33-as farmereket hordok, és Tenából az M-es jó (Van S, M, L méretben)

Előzmény: stilll (5313)
Alfrédi Creative Commons License 2008.12.17 0 0 5330
Akkor holnap. - Most megy a 4. rész.
Előzmény: stilll (5329)
stilll Creative Commons License 2008.12.17 0 0 5329

az első részt megkaptam, köszi, eddig nincsenek izgalmak:)

a többit viszont már csak holnap tudom megnézni, mert mennem kell most

 

jó éjt

Előzmény: Alfrédi (5328)


Alfrédi Creative Commons License 2008.12.17 0 0 5328
Másik fiókról próbálkozom.
Előzmény: Alfrédi (5327)
Alfrédi Creative Commons License 2008.12.17 0 0 5327
Megvan, mindjárt megy össz 4 videó
Előzmény: stilll (5325)
Alfrédi Creative Commons License 2008.12.16 0 0 5326
Oh, most nézem, hogy Selyemé nem publikus.
Előzmény: Alfrédi (5324)
stilll Creative Commons License 2008.12.16 0 0 5325
picit cagyok még, várom a videót:)
Előzmény: Alfrédi (5323)
Alfrédi Creative Commons License 2008.12.16 0 0 5324
Rafkós voltam Still. - Felírtam a címedet. Ha netán nem tudsz jönni, akkor most elküldöm.

Selyemnek is megy.
Előzmény: Alfrédi (5323)
Alfrédi Creative Commons License 2008.12.16 0 0 5323
Miközben irkáltam észre sem vettem, hogy jöttél.

Jól van, szuper minden. örülök, hogy szereted ha a lányok tartogatják.
Én is csak az igazit szeretem úgy igazán. Tudod mit? - Egy rövid igazi bepisilős videót még ma küldök.
A pelusos otthoni lebukást megértem. Ez nehezebb ügy,mint megvenni, nem tudom mit kéne kitalálni?
Most ráérsz még?
Előzmény: stilll (5321)
Alfrédi Creative Commons License 2008.12.16 0 0 5322
- Volt egy nagyon aranyos barátnőm, akivel szerettünk bepisilni a pelusba - még utcán is. Van egy hihetetlen emlékem arról, mikor elautóztunk egy szomszéd városba (hogy ismerőssel ne fussunk össze, amit persze sosem lehet kizárni) és tartogattuk a pisinket a végsőkig. Közben boltba mentünk ki-be, utcán sétáltunk a nyáresti forgatagban a főtéren, fényképeztük, videóztunk. Majd eljött a pillanat (nálam először) hogy nem bírtam már, és elkezdett folyni be. Mondtam is a barátnőmnek, aki kuncogott, és szörnyen élvezte. Mozdulatlanul álltam, majd erőt vettem magamon, és sétálni próbáltam, mint akinek kutya baja, és közben csurgott szépen. Barátnőm nézte nem-e látszik valami a világos nadrágon keresztül, miközben ő is alig bírta már. Közben filmezett is engem, és mondta, hogy semmi sem látszik, pedig én már nagynak éreztem a "csomagomat" a lábam között, amitől lépni is alig bírtam, és a fenekem formájában sem voltam olyan biztos. Aztán elállt a csorgás, de sok maradt még bennem. Mondta a barátnőm, ne legyek félős, legyek talpig férfi, és engedjem be mind.
Kicsit haboztam, mert számoltam a következményekkel, de mégiscsak elindítottam a végső pisifolyamot. Álltam közben, és éreztem a lábamon folyik. Majd tócsa kezdett gyűlni a lábam körül. Jött arra pár fiatal srác, és pont mellettünk álltak meg. Vártuk hátha elmennek, de nem akartak. De én sem mertem odábblépni, mert feltűnő lett volna a lábamhoz kötődő tócsa, amit legalább az árnyékom takart.
Majd mégis odábbálltunk. Megkérdeztem: - Na most látszik hátulról?
- Úr Isten..... - Ebből arra következtettem, hogy állatira látszik, és mikor a lámpafénynél megnéztem magam hátulról, háát......
Ő is bepisilt, elbújtunk bokorban, ahól kivettük a nehéz csomagot, de így is pisisen szálltunk be a kocsiba, aminek ülésére törülközőt terítettünk.
Előtte még sétáltunk a városkában kicsit, ahol a lámpafénynél izgultam ki jön mögöttem, s lát mindent, de a sötétebb helyeken nem volt oly feltűnő a foltocska.

Szóval lényeg, hogy egy életre szóló élmény volt.
Előzmény: Alfrédi (5319)
stilll Creative Commons License 2008.12.16 0 0 5321
a pelusvásárlós dolognál csak egyik gond, hogyan veszem meg, jobban félek attól, hogy itthon rátalál valaki
Előzmény: Alfrédi (5319)
stilll Creative Commons License 2008.12.16 0 0 5320

szia, itt vagyok

dehogynem hoz lázba a lányok tartogatása és főleg az utána köveztkező bepisilés. De csak az "igazi", a megjátszott, beállított dolgokat elnézegetem, csak nincs nagy hatással rám.

 

A lányok azért izgatnak jobban, mert sokkal esélyesebb, hogy bepisilnek, fiúkról valahogy nehezebb elképzelni. Ha erős ingerük van, akkor sem látszik úgy rajtuk, mint egy nőn

Előzmény: Alfrédi (5318)
Alfrédi Creative Commons License 2008.12.16 0 0 5319
Az utcán pelusba pisilés egy egészen különleges élmény, erről nem szabad lemaradni, ha vágysz rá. Megértem, hogy nem mered még megtenni. Kicsi bepisiléssel kell elkezdeni, és akkor fogod majd látni, hogy ez mennyire biztonságos dolog.
Persze kell ehhez nagyméretű, felnőtt nadrágpelenka. (Én szivesen bemennék helyetted a patikába, nem is olyan nagy gáz.) Nálam ez csak azért nem biztonságos, mert én olyan sokat pisilek, hogy (tudod már mennyit:) hogy a nagyobb pelus sem tudja magában tartani, mert "csak" 1 litert garantál pl. a legnagyobb utcai Tena is.

Előzmény: stilll (5313)
Alfrédi Creative Commons License 2008.12.16 0 0 5318
Still, Neked is szeretnék, de még nem tudom, hogyan..?
A videókat természetesen át tudom Neked is küldeni, de úgy érzem Téged más lányok bepisilésének látványa ekvésbé hoz lázba, mint Selymet (Selyem-et:)
Nálad inkább a tartogatás+pelusba pisi az alapgondolat ami felpőrget Téged, úgye?
De valamit kitalálok...:)
Apropó, itt vagy, Still?
Alfrédi Creative Commons License 2008.12.16 0 0 5317
Szeretnék örömet okozni Neked Selyem. Van néhány olyan videóm, amin lányok (vékonyak is:) tisztán örömszerzésből visszatartják a pisit, amíg bepisilnek. Tényleg visszatartják ők a határig, nem csak úgy tesznek. Szeretném megmutatni Neked. Nem tudom a címed nyilvános-e, majd megnézem.
Egyelőre dvd-n van, de majd megoldom a formátumot.
Szeretném, ha tetszene!
Alfrédi Creative Commons License 2008.12.16 0 0 5316
Itt vagyok. Van valaki vonalban? Gyertek, irkáljunk, vagy akár még.......
Kell pisilni valakinek? nekem még nem, de du. 2-kor voltam utóljára, úgyhogy menni fog, csak inni kell és kész.
stilll Creative Commons License 2008.12.16 0 0 5315
Ha nem baj nem nevesíteném, mert nagyon speckó területen dolgozom, kevesen vagyunk az országban, megkockáztatom, mindenki mindenkit ismer. És sosem lehet tudni, ki jár errefelé..
Előzmény: Spriccpumpa (5307)
stilll Creative Commons License 2008.12.16 0 0 5314

Selyem, ugye milyen jó mókáról maradtál le? :) Nagyon örülök, hogy téged is bepörgetett.

Hát mit mondjak, nekem teljesen végem volt tegnap, még ma sem bírtam magammal, amikor eszembe jutott. Jó lenne, ha valamikor véletlenül egyszerre kellene mindkettőnknek nagyon pisilnie és tartogathatnánk együtt, ahogy tegnap Alfrédivel. Lenne kedved hozzá?

Előzmény: selyem07 (5309)
stilll Creative Commons License 2008.12.16 0 0 5313

Már kacérkodtam én is a gondolattal, hogy pelus fedezékéből hazárdírozzak utcán, amikor nagyon pisilnem kell, sokszor itthon csak ezért teszteltem a pelenkát, milyen lenne ez emberek között. Nagyon izgi a gondolat, de egyelőre nincs bátorságom hozzá.

 

Még odáig sem jutok el, hogy normális felnőtt pelenkát vegyek, mert félek a lebukástól, hogy ismerősbe botlok:(

Előzmény: BAOBAO (5303)
Alfrédi Creative Commons License 2008.12.16 0 0 5312
Szia Selyem! Felcsigázott, amit tegnap művelt Still? - És képzeld, ráadásúl vékony lány! Ha tudsz jönni, akkor 1 óra múlva itt vagyok. (tudod, mint Láng V. )
Előzmény: selyem07 (5309)
Spriccpumpa Creative Commons License 2008.12.16 0 0 5311
 Szerencsés párost alkottok! Jó lenne tudni, vajon sok ilyen létezik-e?
Előzmény: szeximádó (5310)
szeximádó Creative Commons License 2008.12.16 0 0 5310
Sziasztok.Mi a nejemmel szeretjük a pisit,szoktuk is alkalmazni előjátékként.Egymásra pisilés,de van hogy punciba,popóba pisi.
selyem07 Creative Commons License 2008.12.16 0 0 5309
Still, Alfrédi...Hűűű!!! Mi volt itt!!!
Nos, Still, amit Alfrédi mondott az rólam az pontos:-) Okos fiú:-)
Nagyon bepörgetett, amiket olvastam. Tiszta őrület, hogy magasan képzett emberek, akikről a fene sem gondolná, élvezik, ha bepisilnek...és ha még lányok is:-)Tetszik, amit műveltetek:-)
Amiket olvastam azzal kapcsolatban az jut eszembe, hogy én orgazmus közben tuti nem tudnék pisilni. Akármennyire kell, nem tudok, szeretkezés után percekig kotlok a wc-n, még ha majdnem be is pisiltem előtte, és alig engednek az izmaim. Bár, ehhez hozzátartozik az is, hogy nagyon necces állapotban még nem csináltam. Nem tudom mi lenne, ha nagyon nagyon kéne, és olyan fiúval lennék, aki örülne a "balesetnek". Lehet, akkor bemenne egy adag. Egész felcsigázott, ahogy ezen gondolkozok, de lehet tényleg nem sikerülne, mert automatára állítaná magát az izomzatom. Hasonlóan, mint neked Still, összeszorul a hüvelyem,megemeli még a hólyagot is. Mondjuk, ha orgazmus után a fiú tovább folytatná, talán....
Na, kész vagyok....
Spriccpumpa Creative Commons License 2008.12.16 0 0 5308
 Butuska a férjed, nem tudja mit veszít! Alkalomadtán szívesen pótolnám! :-)))
Előzmény: Aní32 (5304)
Spriccpumpa Creative Commons License 2008.12.16 0 0 5307
 Milyen mérnök vagy, mi a szakterületed? 
Előzmény: stilll (5244)
Alfrédi Creative Commons License 2008.12.16 0 0 5306
Mi itt a kakiért nem vagyunk oda. De a pisit szeretjük, meg mindent, ami azzal jár. - Bepisilést, a pisi tartogatását stb.
Téged is érdekel ez? - Akkor gyere még!
Előzmény: Aní32 (5304)
Alfrédi Creative Commons License 2008.12.16 0 0 5305
- Igazad van. Az extra felnőtt pelenka az igazi. Nem ciki venni. Azt kell mondani, hogy idős hozzátartozónak lesz. Érdemes többfélét venni, kipróbálni. A gyógyszerészek nem kapják fel a fejüket, vevőknek meg ez legyen a legnagyobb örömük.
Olyan helyre kell menni, ahol be lehet nézni, mikor nincs senki. Ha meg vannak, akkor legyenek. De megéri kipróbálni nagyon.
Előzmény: BAOBAO (5303)
Aní32 Creative Commons License 2008.12.16 0 0 5304
Egy ilyen pisi.kakit én is kipróbálnék. A férjem sajnos biztos hogy nem menne bele.
BAOBAO Creative Commons License 2008.12.16 0 0 5303

Sziasztok pisisek!

 

Olvasom, hogy mit műveltetek tegnap éjjel. Hát, mit mondjak, izgalmas lehetett!

Still! Örömmel olvastam, hogy rajtad pelus is volt. Én is imádom a pelust! Nem vagyok inko, így csak kedvtelésből hordom. Utcánis, itthon is.  Tele is szoktam pisilni rendesen.

Ezt azért említem, mert bátorítani szeretnélek - és persze mást is!!! -, hogy szerezzél be felnőtt pelenkát, összehasonlíthatatlanul jobb, mint a gyerekpelus. Ha nem tudod, hogy állj neki, szívesensegítek akár itt, akár emilben. (g-01kukacfrímélponthu)

Törölt nick Creative Commons License 2008.12.16 0 0 5302
Nem vagy még álmos?
az ott valóban az én képem ám!
Előzmény: Alfrédi (5301)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!