Keresés

Részletes keresés

kipe01 Creative Commons License 2011.04.12 0 0 788
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.11 0 0 787

Sziasztok. Valaki elvisz egy komplett Riga blokkot, kipufogódobbal - könyökkel, tankot, kormánykapcsolókat? Az ára egy tábla csoki :)  Bp-délbuda.

AVB Creative Commons License 2011.04.10 0 0 786

Sziasztok!

 

 

Aki esetleg még nem értesült róla, mert nincs a levelezési listánkba:

 

Április 15-17.                           OT Expo kiállítás 

 

Mint már előző levelünkben beharangoztuk, első idei megmozdulásunk helyszíne az 5. Oldtimer Expo (http://oldtimerexpo.hu/oldtimer_expo/index.html).

Itt külön standdal jelenünk meg, mint Szovjet Járművek Találkozója, a „75 Éves Szovjet Járműgyártás” tiszteletére (első önálló fejlesztés és gyártás: GAZ M2 teherautó, 1936).

És ne felejtsük el, hogy „A Zsiguli 40 éve Magyarországon!”, a Veterán Zsiguli Egyesület rendezésében, ugyanitt az OT Expo-n (http://veteranzsiguli.hu/Reklam.html)

 

 

Minden előzetes jelentkezőnek (határidő: április 10-e, este 19 óra 36 perc) engedményes belépőt (-30%) biztosítunk a kiállításra és még egy ajándék találkozómatrica a gyűjteménybe. J

Itt érdeklődöm a nagyérdeműtől, hogy a matricákkal kapcsolatban érkezett olyan kérés, hogy motorosok kisebb méretűt szeretnének. Az alap kb. 10 cm-es, a motoros 5,5 cm-es lesz. Egyéb kérés? Persze csak az jelezze egyéb kívánságát, aki kérni is fog. Kapni viszont csak az kaphat, aki rendelkezik Szovjet Járművel és részt is vesz a kiállításon, akár látogatóként is!



Nyitva tartás:                               Péntek                                                      13:00-22:00

                                                   Szombat                                                      9:00-22:00

                                                   Vasárnap                                                    9:00-18:00

 

Jegyárak

Helyszínen:                                 felnőtt                                                       2800 Ft

                                                   14 év alatt(diákig….)                                 1000 Ft

                                                   6 év alatt                                                  ingyenes!

 

Hivatalos elővételben:                  felnőtt                                                       2300 Ft

                                                   14 év alatt (diákig….)                                  900 Ft

                                                   6 év alatt                                                  ingyenes!

 

Nálunk „klubtagoknak” rendelhető, előzetes fizetéssel! :

                                                   felnőtt                                                      2000 Ft

 

A jelentkezőknek megadunk egy bankszámla számot, amire előzetesen (2011.04.11. 15:30) kérjük átutalni a belépőket, amit a kiállítás bármely napján átvehetnek. Klubok esetén természetesen a megoldás, hogy egy fő utalja át az össz. költséget és neki adjuk át a rendelt jegyeket! A veterán Zsigulisokat kérjük, hogy ilyesfajta szándékukat a Veterán Zsiguli Egyesületnél jelezzék! J

 

„Vonulásos találkozó” napja 16-án, szombaton

        Oldtimer Sokadalom és OT Expo

A vonulásunkat a Veterán Zsiguli Egyesület (Oláh József, irányító) vezényletével hajtjuk végre, így „mi” is, mint Szovjet Járművesek hozzájuk csatlakozva vonulunk Budapest utcáin egy látványos városnézés keretében, természetesen megállókkal és érintve a Sokadalom pontot is!

Bővebben az alábbi linkeken találtok részletes információkat (útvonal, egyéb tudni valók, stb.): http://veteranzsiguli.hu/wp/?p=814,

Regisztráció (FONTOS!): olah.jozsef@veteranzsiguli.hu

 

„Statikus találkozó” napja 17-én, vasárnap

OT Expo

Az Expo-n területén található egy parkoló, külön a veteránokkal érkezőknek, ami ingyenes használhattok.

 

Természetesen, ettől függetlenül a 3 nap közül bármely nap jöhettek, ez csak iránymutatásul szolgál!

 

 

S, ne felejtsétek idei két programunkat sem!

 

Augusztus 5-7.                          2. Szovjet Jármű Találkozó és Túra!


November 6.                              Nagy Októberi Szovjet Járműves Kirándulás

 

 

Bajtársi üdvözlettel!

Az Alföldi Veterán Börze Kulturális Bizottsága

30/23-33-193

MC500 Creative Commons License 2011.04.04 0 0 785

üdv. mindenkinek. Az lenne a kérdésem hogy a riga 4 légszűrő dobozába mit raktok bele betétnek szivacsot vagy ilyen fém dörzsi pamacsot?mer az enyémben nincs semmi és szeretném tudni hogy melyik a jó. A segítséget előre is köszönöm.

AVB Creative Commons License 2011.03.23 0 0 784

Az idei évi (2011) Szovjet Járműves programtervezetünk, egy kiállítás, egy túratalálkozó és egy kirándulás

 

 


Április 15-17.       OT Expo kiállítás

Itt külön standdal jelenünk meg, mint Szovjet Járművek Találkozója, a "75 Éves Szovjet Járműgyártás" tiszteletére (első önálló fejlesztés: GAZ M2 teherautó, 1936).
Minden előzetes jelentkezőnek engedményes belépőt (-30%) biztosítunk a kiállításra és még egy ajándék találkozómatrica a gyűjteménybe. ď04A
És ne felejtsük el, hogy "Zsiguli 40 éve Magyarországon!", a Veterán Zsiguli Egyesület rendezésében, ugyanitt az OT Expo-n.


Augusztus 5-7.       2. Szovjet Jármű Találkozó és Túra!

Programtervezet.
Péntek: Ismét levéltári látogatás (I. világháborús kiállítás)
Szombat: A békésszentandrási duzzasztó megtekintése most már közelről és belülről is!, egy nem mindennapi meglepetéssel; Szarvasi látogatások (arborétum, KM Nemzeti park, szárazmalom) és "Légoltalomtól a katasztrófavédelemig" című kiállítás.
Vasárnap: érdekes "tájékozódási verseny" Szovjet Járművek részére :-).
Mivel nyár lesz, mert lesz, az biztos (és árvíz nem), strandolási lehetőség is! És már a tavalyról ismert jó kis társaság, kiegészülve az új érdeklődőkkel.
(Részvételi, szállás és étkezési díjaink a tavalyi árakon!)


November 6.       Nagy Októberi Szovjet Járműves Kirándulás

Mivel 7-e hétfői napra esik, így az azt megelőző vasárnap tartjuk kulturális összejövetelünket (délelőtt Terror Háza múzeum látogatás, majd a további program) valószínűleg a Volga klubbal közösen!



Bajtársi üdvözlettel! :-)
Az Alföldi Veterán Börze Kulturális Bizottsága - Szolnok

5230 Creative Commons License 2011.03.17 0 0 783

Sziasztok fórumlakók!

 

Most sikerült hozzájutnom egy felújítandó blokkhoz és sajnos hiányzik róla a karbi. Ezért megkérdezlek Titeket, hogy van-e valakinek feleslegben egy K60-as eladó karbija?

 

Segítségeteket köszönöm!

Szép napot Mindenkinek!

kipe01 Creative Commons License 2011.03.11 0 0 782

Riga klub a Budapest Motor Fesztiválon, most hétvégén !

 


Törölt nick Creative Commons License 2011.03.11 0 0 781

A Komar jó állapotban van,könnyen indul és kategóriájához képest jól megy.

A világítás jó volt rajta ,majd egszerűen elment.Még azt meg kell javítanom,de egyébként szép darab.

Az alja 25.Nekem 30-ban van.

Ha vki megadja a 30-at,odaadom hozzá az összes cuccot is amit bespajzoltam hozzá.(jó válogatott ,nem hulladék alkatrészek!)

Előzmény: puckandúr (778)
puckandúr Creative Commons License 2011.03.06 0 0 780

puckandúr Creative Commons License 2011.03.06 0 0 779

Januárban sikerült hazacsalogatnom ezt a lovacskát. Azóta csak szépül.

 

puckandúr Creative Commons License 2011.03.06 0 0 778

Ez a gép milyen állapotban van (a látottakhoz képest) ?

Mit kérnél érte?

Előzmény: Törölt nick (773)
dutrás patrikv Creative Commons License 2011.02.20 0 0 777

Na itt a naptár. 1982

dutrás patrikv Creative Commons License 2011.02.20 0 0 776

Nekem van ien naptáram és elég jó álapotban van.

 

Majd csinálok rólla képet

Előzmény: ErvinP20 (165)
Kristóf 210 Creative Commons License 2011.02.15 0 0 775

Sziasztok!

 

Múlthét óta vagyok bldog tulajdonosa egy Mini Rigának, előző tulajdonosa elkezdte összerakni, féligmeddig meg id tette, aztán megunta és évekig rohasztotta, a szétszedés során feltűntek olyan "aprócska" hiányosságok mint hogy az első villanyaknál nem voltak golyók, és a villa alján futórész se nekik, a golyók csészéiből pedig az egyik törött volt.

 

Szűkségem lenne két használható villanyakba való csészére, és ezeknek a szembelévő oldalaira is. Ha valaki tud segíteni ne habozzon.

 

így nézett ki a kicsike amikor elhoztam, de úgy döntöttem egy turbós simson blokkot fog kapni.

 

 

http://sportmotor.hu/motoros_kepek/motor/?dr=48020

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.15 0 0 774

thotpeti@gmail.com

Előzmény: Törölt nick (773)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.15 0 0 773

88 utáni Riga Deltát keresek olcsón...nem érdekes a festése.Nem érdekes az se ha blokkja nincs...
Tank ne legyen szétrohadva,agyonhorpadva,és azé' nagyjából meg legyen mindene...még ha szétszedve is.

Esetleg el is cserélhetjük a Komarra!

 


ZN-35-53 Creative Commons License 2011.02.09 0 0 772

Tökéletesen megfelel.

Előzmény: MC500 (771)
MC500 Creative Commons License 2011.02.08 0 0 771

üdv mindenkinek egy Riga 12 felújításán dolgozok és azt szeretném meg kérdezni hogy a 35x14,8x7 es főtengely szimering helyett jó e  a 35x15x7 es? Mivel csak ilyent tudtam beszerezni. előre is köszönet a válaszért.

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.07 0 0 770

1988 utáni Riga Deltát vennék olcsón.Üzemképtelent,akár darabokban is...csak ne hiányozzon a fele cucc:)

Blokk nem érdekes.

 

thotpeti@gmail.com

puckandúr Creative Commons License 2011.01.19 0 0 769

Szerintem amolyan elfeledett prototipus, ami egy kiállításnál többet nem ért meg...

Pedig izgi lett volna egy önindítós kisgép a szovjetúnióból :)

Előzmény: Törölt nick (768)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.18 0 0 768

Sziasztok!

 

Új vagyok itt a topikon.

Érdeklődni szeretnék, hogy használt, de megkímélt állapotban lévő Riga 22 vagy Riga Delta kismotort kb. mennyiért lehet venni?

 

Más téma:

 

ez milyen típusú Riga, mit lehet róla tudni:

 

puckandúr Creative Commons License 2011.01.16 0 0 767

Írtam.

Előzmény: gepeszmernok (764)
puckandúr Creative Commons License 2011.01.16 0 0 766

Feleségem szerint engem is elkapott a kór :) Fejét fogja szegény. Lányaim meg biztosítottak róla, hogy nekem csak szerelni lesz időm. Motorozni ők fognak...

Előzmény: AVB (760)
AVB Creative Commons License 2011.01.07 0 0 765
gepeszmernok Creative Commons License 2011.01.07 0 0 764

Milyen tipust keresel?Riga 22-es kék-fehér.Riga 22-es sárga-fehér,vagy inkább krémszinü szép állapotban, utoljára 1991-ben volt biztositva,azota itt áll a szuterénben,Mini 3db.Egy krémszinü,fekete sárvédővel ,egy bordó, egy piros-krémszinü,kéziváltós.Mindegyik igen szép ,gyári állapotban van,de nem is adom olcsón.papi45@citromail.hu.Tel.06 20 39 55 943.Riga Delta is van 2db,gyári,bordó féle szinü,de ezeket javitani kell a motort,az egyiknek az első lámpáját levettük.A Delta 20/db.baráti áron.

Előzmény: lali78 (738)
gepeszmernok Creative Commons License 2011.01.06 0 0 763

Van elado egy csomo Riga és Verhovina kismotorom,igen szép állapotban,Pesterzsebeten.papi45@citromail.hu vagyok.Pedálos is van.

Előzmény: puckandúr (750)
AVB Creative Commons License 2011.01.05 0 0 762

Gondolom ezek a játszósak, amikkal a hóba-sóba is kimerészkednek...

Előzmény: 1acél (761)
1acél Creative Commons License 2011.01.05 0 0 761

Nem akarok megbántani senkit,de ha én szeretem a motorom akkor az nem így néz ki ahogy ezek a gépek kinéznek!!!-:( Ráadásul egy klubb oszlopos tagjainak gépeiről van szó!!

Előzmény: kipe01 (759)
AVB Creative Commons License 2011.01.05 0 0 760

Elég betegek! :-)

Előzmény: kipe01 (759)
kipe01 Creative Commons License 2011.01.05 0 0 759

Riga klub szilveszteri túra :

 

http://www.youtube.com/watch?v=R_6Uxg7tgvk

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!