Keresés

Részletes keresés

alskim Creative Commons License 2014.04.23 0 0 341

Sziasztok!

 

Kézilabda csapatot keresek Budapesten. Beállós voltam évekig, de a csapat ahol eddig játszottam feloszlott. Minden lehetőség érdekel.

Előre is köszönöm, ha írtok!

navrajuca@gmail.com

agi0317 Creative Commons License 2014.04.22 0 0 340

Sziasztok

Én is versenyszerűen játszottam,de elköltöztem és sajnos messze vagyok az akkori csapatomtól. Székesfehérváron keresek kézilabda csapatot aki esetleg szívesen fogadna. 

Nem vagyok profi,de azért kezdő sem. Megyei első osztályban játszottam. Hiányzik a sport imádtam játszani.

timotityz Creative Commons License 2014.04.13 0 0 339

Sziasztok!

Tinédzserként az LRI - Malév utánpótlás csapatában játszottam kapus poszton.

Több, mint tíz év kihagyás (és sok plusz kiló felszedése) után ismét vissza szeretnék térni a játékhoz.

Pesten, Vecsésen, esetleg Gyálon keresek amatőr női vagy vegyes csapatot, ahol újra formába lendülhetnék.

Elérhetőségem: zora.timotity (kukac) gmail.com

Előre is köszönettel: Zora

Zsuska31 Creative Commons License 2014.04.13 0 0 338

Sziasztok!

 

Amatőr női kézilabda csapatot keresek Budapesten!31 éves vagyok,elég régóta nem mozogtam...,de szeretnék ezen változtatni!!!Tudom,kicsi rá az esély,de hátha befogadna egy csapat!!!Ezen a címen lehet elérni: payerzsu@gmail.com     Köszönöm!

mohojojo88 Creative Commons License 2014.03.19 0 0 337

Amatőr kézilabda játékos csatlakozna fővárosi amatőr csapathoz. Beálló. Kétkezes. Vészmegoldás gyanánt lövőben is tudok játszani. 2es, 3-as poszton védekező. 25 éves vagyok. 186/94 kissé megkopott kardióval, amit rendbe lehetne hozni. :)
E-mail címem: mohojojo@mailbox.hu

Juny Creative Commons License 2014.03.10 0 0 336

Sziasztok.

Kézilabda csapatot keresek, ahol szinten tudnám tartani magam. 21 éves hallgató vagyok. A főiskola elválasztott az eddigi csapatomtól és nagyon hiányzik a kézizés :)
8 éve ismerkedtem meg a sporttal, abból versenyszerűen 4 évig megye 1. be játszottam bal szél és irányító poszton. Budapest belvárosában lakom, aki tud olyan csapatot akik szívesen látnak ilyen játékost, írjanak nekem: gubanyi.anett@ gmail.com email címre.

Anett

BEBE. Creative Commons License 2014.03.04 0 0 335

Sziasztok,

Budán keresek amatőr női kézilabda csapatot (III, XI.ker) . Ha tudtok ilyenről akkor légyszíves jelezzetek felém. Köszi.

allezfederer Creative Commons License 2014.02.25 0 0 334

Kedves Kézilabdázók!

Harmadéves pszichológus hallgató vagyok, szakdolgozatomban a sportsérülések hátterében álló pszichológiai tényezőket vizsgálom, és szükségem lenne minél több kézis kitöltőre is! :) A kitöltés max. 15 percet vesz igénybe! Előre is köszönöm mindenkinek, aki kitölti!

https://docs.google.com/forms/d/1ujGMM7bpDi1iLNJ3kh5M_epDicmwkH4uJrJlRiun5mw/viewform

mocsanka Creative Commons License 2014.02.21 0 0 333

Kedves játékos kedvű hölgytársaim! Szeptembertől szeretnénk még egy csapatot indítani, így nagyon jó hangulatú, amatőr női kézilabda csapatunkba keresünk még néhány játék tudással rendelkező társat, kapust is - terveink megvalósítása érdekében. Edzés kedd (XIII. ker.) és csütörtök (IV. ker.) este, a bajnokság ideje alatt hétvégén meccs..... mindezek Budapesten.... Várjuk a jelentkezést a manyokimoni@t-online.hu e-mail címen. Hajrá csajok!

solya_szabo Creative Commons License 2014.02.05 0 0 332

Üdv mindenkinek! Régóta keresek amatőr női kézilabdacsapatot, korábban 6 évig kézilabdáztam (szél, majd átlövő poszton) és nagyon szeretném folytatni, amennyire időm és energiám engedi, legideálisabb a heti 2 edzés lenne, kérem, ha valaki tud csapatot ahová beférnék az szóljon! :) előre is köszönöm, az e-mail címem: szabo.orsolya.solya@gmail.com ( Széll Kálmán tértől negyed órára lakom,de nem jelentene gondot egy kis utazás, Budapesten belül gyakorlatilag bárhol jó) Köszönöm még egyszer! Üdv, Orsi

BGFFAN Creative Commons License 2014.01.29 0 0 331

Sziasztok! Egy olyan női kézilabdacsaoatot keresek Budapesten, ahol heti 2 edzés van + hétvégén meccs. 20 éves vagyok, lány, irányító, eddig játszottam több csapatban is. Ha valaki tud egy jó csapatot írjon e-mailt a nagylotti@gmail.hu email címre. Előre is köszönöm.

Hamarlas Creative Commons License 2014.01.18 0 0 330

muhahahahahahahahahaha

Előzmény: Czinege László (318)
Csaba DTE Creative Commons License 2014.01.10 0 0 329

Sziasztok!

Dunavarsányban szeretnénk egy amatőr férfi kézilabda csapatot indítani. Keresünk játékosokat minden posztra. Akit érdekel írjon az alábbi címre: kanyo.csaba@invitel.hu, vagy látogason el személyesen hétfőnként 19 órakor kezdődő edzéseinkre a városi sportcsarnokba. 

Csaba

hetu43 Creative Commons License 2014.01.08 0 0 328

Sziasztok!

 

Én egy középkorú nő vagyok és 20 évvel ezelőttig elég jó és lelkes kézilabdázó voltam, azóta berozsdásodtam, kondim nulla :), de szeretnék egy türelmes jóhangulatú amatőr csapat tagja lenni lehetőleg 4.ker.-be. Ha van ilyen és befogadtok, kérlek írjatok.(15.ker., 14. ker. vagy 13.ker. is szóba jöhet)

tunde.hetenyi@gmail.com,

Előre is köszönöm.

mocsanka Creative Commons License 2013.12.29 0 0 327

Akkor beszéljünk, hátha találkozik a kereslet és a kínálat... :) manyokimoni@t-online.hu

 

Előzmény: Kisputyika (326)
Kisputyika Creative Commons License 2013.12.29 0 0 326

női

Előzmény: mocsanka (325)
mocsanka Creative Commons License 2013.12.22 0 0 325

Hali... Férfi, vagy női csapatot keresel? :)

Előzmény: Olaf89 (324)
Olaf89 Creative Commons License 2013.12.22 0 0 324

sziasztok,

 

kapusként több éves NBI/B-s múlttal keresek csapatot Budapesten… 1,5 éves kihagyás miatt „kondi problémákkal”, de volt most egy edzőmeccs ahová beugrottam és a mozgások, védések, indítások megmaradtak…;))) Ha van olyan csapat, ahol lenne lehetőségem játszani (vagy akár csak edzeni) írjatok légyszi az olaf89@hotmail.hu-ra;)))

vorani Creative Commons License 2013.12.15 0 0 323

Sziasztok!

 

3 éve kézilabdázom egy amatőr csapatban, de nem versenyszerűen. Szeretnék fejlődni (elég nagy az elmaradásom), ehhez szeretnék magamnak csapatot találni.  Ha tudtok olyan csapatról, aki szívesen lát egy lelkes , ambiciózus, ám nem túl ügyes kézilabdást, akkor légyszi írjatok egy e-mailt a vorani@freemail.hu címre. Előre is köszönöm a segítséget!:)

pityuka44 Creative Commons License 2013.11.17 0 0 322

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normál táblázat"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;}

Megyei bajnokságban szereplő főiskolás férfi kézilabda csapat edzőt keres.

mocsanka Creative Commons License 2013.11.16 0 0 321

Próbáljátok megkereseni a Kapusakadémiát, hátha tudnak segíteni.... Fenn vannak a neten is...

Előzmény: gedo (320)
gedo Creative Commons License 2013.11.15 0 0 320

Kedves kézilabdát szerető szülők!

 

Az Óbudai kézilabda Sportiskola (OKSI) 2001-2002-es lánycsapata kapust keres.

 

Csapatunk kapusa az év elején egészségügyi okok miatt kénytelen volt abbahagyni a kézilabdát.  A lányok hatalmas fegyvertényként kapus nélkül az országos döntőbe jutottak, ahol a körülményeket figyelembe véve tisztességesen helyt álltak. Az eredményünk az idei évben a kiemelt bajnokságban való indulás jogát eredményezte.  Sajnos az idei évben sem sikerült megoldanunk önerőből a kapuskérdést, de a versenykiírás szabályait figyelembe véve kölcsönkapussal indultunk volna. A bajnokság indulása előtt 3 héttel a Szövetség megváltoztatta a kiírást és nem engedélyezi a kölcsönjátékos szerepeltetését.

 

Amennyiben van olyan (2001.01.01 után született lány) kapus képzettséggel vagy affinitással rendelkező kis/nagylány, aki kevesebb játéklehetőséget kap vagy szeretne komoly kihívásokat és fejlődési lehetőséget, akkor azt nagy szeretettel várjuk.

 

Amit kínálni tudunk:

-          december elejétől 30 biztos meccs az ország legjobb csapatai ellen (kiemelt bajnokság)

-          nagyon egységes és befogadó közösség

-          kiváló edző

-          a helyzetre való tekintettel hatalmas népszerűség a csapaton és a szülői táboron belül:)

 

jelentkezni lehet a sutkaszab@gmail.com email címen vagy közvetlenül Szádeczky-Kardoss Csaba edzőnél  a 36-20-285-3689 telefonszámon.

mocsanka Creative Commons License 2013.11.13 0 0 319

Kedves játékos kedvű hölgytársaim! Még mindig aktuális.... Nagyon jó hangulatú, amatőr női kézilabda csapatunkba keresünk még néhány játék tudással rendelkező társat, kapust is - terveink megvalósítása érdekében. Edzés kedd (XIII. ker.) és csütörtök (IV. ker.) este, a bajnokság ideje alatt hétvégén meccs (IX. ker.) - mindezek Budapesten.... Várjuk a jelentkezést a manyokimoni@t-online.hu e-mail címen. Hajrá csajok!

Czinege László Creative Commons License 2013.10.20 0 0 318

Sziasztok!

 

Észak pesten, vagy észak budán keresnék kézilabda lehetőséget. Szeretnék legalább edzéseken részt venni. Nagyon hiányzik a sport. Több mint 10 évet húztam le megyei bajnokságban. Jobb kezes, 190 cm magas balátlövő, szélső vagyok. Minden lehetőség érdekel.

Kérlek írjatok, vagy hívjatok!

 

Üdv: Czinege Laci (tel: 0620/559-8955, email: czinege.laszlo89@gmail.com)

tetofedoneni Creative Commons License 2013.10.05 0 0 317

Sziasztok!A Pestszentimrei kézilabda csapat keres Junior koru játékosokat Bárbijen posztra de legföképpen kapst mert a nélkül nehéz a mérközéseket is játszani!Nagyon jo érdekel heti bajnoki kézilabda mérközés és szereted ezt a sportot akkor hívd Ollé Szilvit a06203466051 számon!A csapatnak kapusokra is nagyon nagy szüksége lenne de más posztokra jelentkezőket is szívesen fogadna!!

bbalazs77 Creative Commons License 2013.10.05 0 0 316

Üdv!

 

Jelenleg csapatot keresek, mert most költöztem fel Budapestre. 6-7 éve kézilabdázom (NB1/B,NB2-ben) 20 éves vagyok, beálló. Juniorban van még egy évem hátra. 
Ha valaki tud segíteni, kérem írjon, vagy hívjon fel. Telefonszámom: 06202443398

Előre is köszönöm! :)

Handball25 Creative Commons License 2013.09.19 0 0 315

Sziasztok. Budapesten keresek férfi kèzilabda csapatot. 19 eves egyetemista vagyok. 15 éves koromig versenyszerűen kézilabdáztam Veszprémben ( kapus poszton). Email címem: kisandras25@gmail.com

mocsanka Creative Commons License 2013.09.05 0 0 314

Kedves játékos kedvű hölgytársaim! Még mindig aktuális.... Nagyon jó hangulatú, amatőr női kézilabda csapatunkba keresünk még néhány játék tudással rendelkező társat, kapust is - terveink megvalósítása érdekében. Edzés kedd (XIII. ker.) és csütörtök (IV. ker.) este, a bajnokság ideje alatt hétvégén meccs (IX. ker.) - mindezek Budapesten a fenti kerületekben. Várjuk a jelentkezést a manyokimoni@t-online.hu e-mail címen. Hajrá csajok!

tetofedoneni Creative Commons License 2013.09.05 0 0 313

Sziasztok!A XVIII-i Pstszentimrei női kézilabda csapat kapust ha volna valakinek kedve ott játszani hétvégenkénti bajnoki mérközésekkel akkor hívja a következő mobilszámot:062034666051 Ollé Szilvi

Handball25 Creative Commons License 2013.09.04 0 0 312

Sziasztok. Budapesten keresek férfi kèzilabda csapatot. 19 eves egyetemista vagyok. 15 éves vagyok 15 évea koromig versenyszerűen kézilabdáztam Veszprémben ( kapus poszton). Email címem: kisandras25@gmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!