Keresés

Részletes keresés

panka848 Creative Commons License 2009.11.18 0 0 576
Köszönöm a nagyon gyors válaszát. Akkor úgy döntöttem, hogy konzultálok a fogorvosommal és megpróbálom. Aztán majd beszámolok az eredményről. Ha nem felejtem el, majd készítek előtte és utánna képeket.

Van esetleg valakinek személyes tapasztalata a Tréswhite-tal kapcsolatosan?
Előzmény: Tóth_Sándor (575)
Tóth_Sándor Creative Commons License 2009.11.18 0 0 575
Kedves Panka!

Tréswhite alapvetően jó és olcsó otthoni fogfehérítő eszköz.

Egyetlen gondja, hogy az ínyt meg tudja csípni annak ellenére, hogy külön figyeltek a tálka kialakításánál erre a problémára.

Ha ezt választja, akkor előtte célszerű E-vitaminnal (patikában kapható kapszula) bekenni az ínyt, így kisebb az irritáció esélye.

További szép napot.

Tóth Sándor
panka848 Creative Commons License 2009.11.18 0 0 574
Kedves Sándor és fórumozók!

Nekem a Tréswhite-al kapcsolatosan lennének kérdéseim. Használta már valaki esetleg, mennyire lehet hatásos? Nekem a fogorvosom mutatta. Nem beszélt se rá, se le róla. Szeretném, ha akinek van bármi tapasztalata, az leírná nekem. Olvasgattam azért, hogy az ínynek nem tesz a legjobbat.
Sándor, Önnek mi a véleménye? Kérem segítsen nekem is, ahogy látom sok mindenki másnak is már segített.
Előre is köszönöm mindenkinek.
Előzmény: Giorgos2 (362)
Tóth_Sándor Creative Commons License 2009.11.16 0 0 573
Sziasztok!

Karácsonyi játékot szervezünk a WhiteningCenterben. www.whiteningcenter.hu



December 25-én hajnalban a Jézuska valakit megajándékoz egy WhiteningCenter fogfehérítéssel. Légy Te az, jelentkezz ma.

Nem kell vásárolni hozzá mást, vagy családtagot hozni. Ez csak azért lesz, mert Karácsony van.

A fogfehérítést 2010.12.31-ig lehet igénybe venni. Nem akadály, ha csak júniusban veszik le a fogszabályozót. :)


Sziasztok!

Tóth Sándor
Előzmény: Tóth_Sándor (572)
Tóth_Sándor Creative Commons License 2009.11.06 0 0 572
Szia!

Igen, és vissza is pattant ezzel a hibával: Reason: 5.7.1 sorry, you are violating our security policies

Kérlek adj meg egy másik email címet.

Köszi

Tóth Sándor
Előzmény: _ZuzA_ (571)
_ZuzA_ Creative Commons License 2009.11.06 0 0 571
üdv.

Küldtem még hét elején mail-t az itteni címre.

Z.
Tóth_Sándor Creative Commons License 2009.11.01 0 0 570
Kedves Zoltán!

A kérdőívet át tudom küldeni, ingyenes, reklámmentes, kötelezettségmentes :)

Ha küldd nekem egy emailt arról a címről, ahová elküldhetem, akkor máris küldöm. A fórumhoz megadott email címem is működik, de a whiteningcenter.hu oldalon is talál egy másikat.

Üdvözlettel:

Tóth Sándor
Előzmény: _ZuzA_ (569)
_ZuzA_ Creative Commons License 2009.11.01 0 0 569
* viszont az élek átlátszóak...
Előzmény: _ZuzA_ (568)
_ZuzA_ Creative Commons License 2009.11.01 0 0 568
Köszönöm a gyors választ!

Kálcium tablettára csak azért gondoltam,mert ugye a cigi kivonja...és azt gondoltam emiatt van rajtuk az átlátszóbb rész.
Felülről látom az elipszis alakú sötétebb részt.Akkor ezzel mit lehet kezdeni?

A cigit meg biztos,hogy leteszem!

tejfogak igen!az biztos.

a kérdőív is érdekelne!

Szép napot !

Z
Tóth_Sándor Creative Commons License 2009.11.01 0 0 567
Kedves Zoltán!

A kálcium tabletta módjával hasznos, de sajnos nem segít a fog fehérségén. Ha lerakja a cigarettát, akkor azzal csak megalapozza, hogy a fogfehérítés tartósabb maradjon. Ha a foga éli átlátszóbbak és azt nevezi elvékonyodásnak, az a saverózió hatása. Ha inkább rövidültek a fogai, mert mondjuk lekopott és ha felülről ránéz, akkor látszik benne egy elipszis alakú sötétebb rész, akkor az más.

A lényeg, hogy amennyiben tényleg tartósan dohányzott, elég nagy eséllyel szinte akármilyen rendszer hatékony fogfehérítést tud okozni.

Ha fogai lekoptak, akkor a fogfehérítés alatt az érzékenység jobban előfordulhat, de ugyanúgy elmúlik pár nap alatt.

Ha fogászaton mondták, hogy ezek tejfogak, akkor azok is, de akkor csak alacsony koncentrációjú rendszert / megoldást válasszon.

Annyit tudok még segíteni, hogy van egy kérdőív, amit többek között Száguldó Kacaj is kitöltött. Ha ezt kitölti, akkor pontosan meg lehet mondani, hogy mire számítson.

További szép napot!

Tóth Sándor
Előzmény: _ZuzA_ (566)
_ZuzA_ Creative Commons License 2009.11.01 0 0 566
üdv.

Annyi lenne csak a kérdésem,hogy ha lerakom a cigit és elkezdek kálcium tablettát szedni akkor fehéredhet a fogam???mert eléggé el vannak színeződve...elől az alsók még el is vékonyodtak...van amelyiken van egy kicsi ilyen átlátszó rész...az egész családnak ilyen alapból nem az az igazi fehér a fogsora...plusz azt mondják,hogy még ráadásul tejfogak is.nővérem 30 fölött van és Neki is még egy csomó tejfoga van...nem lesz csontfog...na szóval Én ezekkel cigizem már kb 5-6 éve...nem annyira drasztikus de marhára zavar mostanában!

szóval van rá esély,hogy lesz valami pozitív változás ?

vagy ezeknek már annyi ? :////

köszönöm


üdv

ZoltáN
szaguldo kacaj Creative Commons License 2009.11.01 0 0 565
Köszönöm, meg is érkezett.
Előzmény: Tóth_Sándor (563)
ilcsi79 Creative Commons License 2009.10.30 0 0 564
Láttátok tegnap a kész átverést? Volt benne fogfehérítéses is. Mondjuk én elájultam volna az tuti, ha megmutatják milyen sárga lett a fogam. A doki bátorságát is irigylem, mert ha jól tudom az egyik legdrágább az országban. Nem is értem...
Előzmény: Tóth_Sándor (563)
Tóth_Sándor Creative Commons License 2009.10.29 0 0 563
Szia Navorski!

Nagyon köszönöm, amit írtál, bízom benne, hogy más is így látja. A Zoom mentségére szolgáljon, hogy leírtak alapján nehéz látványos eredményt elérni. ;) Amit láttál az inkább a dehidratáció, ami persze idővel visszaállt.

Most volt egy fogászati kiállítás M.o-n... Hááát nem lennék a páciensek helyébe. 5 évvel ezelőtt azért, hogy eladhatóak legyenek a hőt sugárzó lámpák az volt a marketing trend, hogy ez előny... persze koránt sem az. Most itt a rengeteg "szuper" LED-es rendszer, de minden rendelői fehérítéshez adnak egy otthoni szett-et is... Hmmm... érdekes... Mindenkinek mondom, hogy kérdezzen rá! Fura azt látni, hogy az otthoni célra fejlesztett új készülékünk erősebb fénnyel fehérít, mint a rendelői.

Tény, hogy van eset amikor a rendelői fehérítést ki kell egészíteni otthoni rendszerrel, de ez a "normális" rendszerek esetében csak nagyon extra elszíneződés esetén indokolt.

Kedves Kacaj!

Elküldtem végre a kérdőívre a választ. Mellékeltem hozzá egy fogfehérítési szimulációt is. ;) Sajnos / szerencsére nagyon leköt az új rendelői termékünk, amely egy komplett fogászati lézercsalád. Mire jó az? Itt lehet majd bővebben olvasni róla: www.twitter.com/quicklase .

További szép napot!

Tóth Sándor
Előzmény: Navorski (562)
Navorski Creative Commons License 2009.10.27 0 0 562

Szia Sándor!

 

Zoom2-ön voltam,1 hónapig tartott,aztán szépen fokozatosan visszatért az "eredeti" fogszínem...,ami nem sokkal tért el a fehérített színtől...(sokan észre sem vették,hogy "fehéríteni" voltam).

Naponta 2-szer tuti,de inkább 3-szor mosom,előtte fogselyem..,nem eszem nem iszom színeseket,nem dohányzom,kávé csak reggel és utána fogmosás...

Átlagnál jóval igényesebb vagyok a szájhigiéniára...

 

Nem vagy tolakodó sem reklámember,mindenkinek kedvesen, jó szívvel válaszolsz,adsz tanácsot...,köszönettel tartozunk neked!

 

Szép napot kívánok!

 

 

Előzmény: Tóth_Sándor (558)
Tóth_Sándor Creative Commons License 2009.10.27 0 0 561
Sajnos egyre kevesebb időm marad fórumozni!

Így a facebook "fogfehérítés" oldalára koncentrálok, aki akarja bejelölheti.

A "fogfeherites" Twitter-t figyelve mindig naprakész lehetsz.

Sziasztok!


Előzmény: Tóth_Sándor (560)
Tóth_Sándor Creative Commons License 2009.10.24 0 0 560
Szia Kacaj!

Meg fogom nézni, naponta 5-10 kérdőív jön be, lehet Murphy volt. Küldenél valamelyik elérhetőségemre egy email-t, hogy milyen nevet / email címet keressek?

További szép napot!

Tóth Sándor
Előzmény: szaguldo kacaj (559)
szaguldo kacaj Creative Commons License 2009.10.23 0 0 559
Szia Sándor!
Én még régebben visszaküldtem neked a kérdőívet a fényképpel, de még nem kaptam "elemzést".
Nem türelmetlenségből írok, az is lehet, hogy már elküldted, csak a technika ördöge "lenyúlta".
Bocsánat, tényleg nem sürgetni akarlak, hiszen csak kíváncsiságból próbáltam ki ezt a lehetőséget.
Előzmény: Tothsandor_sw (523)
Tóth_Sándor Creative Commons License 2009.10.23 0 0 558
Szia Navorski!

Ez jó cikk volt. az én helyzetem is elég furi, de remélem egyértelmű, hogy inkább segítek, mint reklámozok.

Tényleg, neked rendeződtek a "fogas kérdések" ?!

További szép napot!

Tóth Sándor
Előzmény: Navorski (557)
Navorski Creative Commons License 2009.10.22 0 0 557
Előzmény: K.Tünde (539)
Tóth_Sándor Creative Commons License 2009.10.22 0 0 556
Kedves Ilcsi!

A wisiihome otthoni rendszert az egyik rendelői készülékünkből fejlesztették ki.

A cél az volt, hogy otthon, orvosi felügyelet nékül is használható készülék szülessen.

Szerintem nem fognak haragudni az orvosok, mert ez a készülék az otthoni fogfehérítés területére készült, annak aki nem akar tízezreket elkölteni fehérítésre, és vállalja az otthoni fehérítés lassú folyamatát.

Mivel nem akarom reklámozni, nem csatolok linket sem, akit érdekel, meg fogja találni.

További szép napot!
Előzmény: ilcsi79 (555)
ilcsi79 Creative Commons License 2009.10.22 0 0 555
Szia Sándor!

Mit szólnak a fogorvosok ehhez az otthoni rendszeredhez? Nem haragszanak érte?
Előzmény: Tóth_Sándor (554)
Tóth_Sándor Creative Commons License 2009.10.20 0 0 554
Kedves Tünde!

Teljesen megértelek, biztos én is harapnék, sőt -annak ellenére hogy nyugodt ember vagyok- biztos lila ködöt is látnék magam előtt. Bocsánat még egyszer, nagy volt a lendület. :)

Szia!
Előzmény: K.Tünde (553)
K.Tünde Creative Commons License 2009.10.20 0 0 553
Sándor!

Megértem a "deja vu"-dat, mert elég sűrűn lát az ember ehhez hasonló képeket a neten ;) Főleg fogfehérítős reklámokban. De attól még nem kell rögtön gyanúsítgatni, és vicc tárgyát csinálni másból, először jobb utána járni a dolgoknak. Kereshetsz a google-n nyugodtan, de biztosíthatlak, hogy sehol nem fogod megtalálni ezt a képet, mint ahogy a neten sehol máshol ezen az oldalon kívül. Na de nem szeretnék itt ellenségeskedni, csak nagy az igazságérzetem, és amikor olyat akarnak rám bizonyítani, ami nem igaz, akkor általában harapni szoktam. Remélem, most már tényleg elhiszed, hogy nem csalás a dolog, és örülök, hogy látod te is az eredményt :)
Tóth_Sándor Creative Commons License 2009.10.19 0 0 552
Kedves Tünde!

Semmi gondom nincs azzal, hogy leírod a tapasztalatod, sőt örülök, hogy végre valaki eredményről számol be ezen a területen. :)

Nem tudom miért furcsa a kép, tisztára olyan érzésem van, hogy már láttam a net-en valahol. De ha azt mondod a sajátod, elhiszem sőt grat grat, mert igazán jól látszik az eredmény. :)

Szia!
Előzmény: K.Tünde (551)
K.Tünde Creative Commons License 2009.10.19 0 0 551
Egyébként kedves, hogy fiúnak néztél, már ha ez nekem szólt :) Na mindegy, előfordul.
K.Tünde Creative Commons License 2009.10.19 0 0 550
Sándor, nem értem, mi a probléma a képpel? Nem fogok az arcomról képeket kirakni, nyilván érthető okokból, de szerintem eléggé látható, hogy ugyanaz a fogsor, száj, mosoly az. Kivéve egy fogat, ami a "sárga" képen jóval kisebb, mert az volt az utolsó tejfogam, és már majdnem 16 voltam, mikor kihúztam. Szóval nem értem, mi a gond vele, ezt kérlek, részletezd. De egyébként számtalan ilyen képet fel tudnék még tenni, csak felesleges, azért, hogy azt bizonygassam, hogy nem csalok, mert úgy látom, itt már az emberek többsége paranoiás :) Ha nem hisztek nekem, hát nem kell, csak egy jó tanácsot szerettem volna adni, és megosztani a pozitív tapasztalatom, minden hátsó szándék nélkül. De persze nem erőszak a disznótor, nem mondtam, hogy kötelező kipróbálni.
K.Tünde Creative Commons License 2009.10.19 0 0 549
Mi a gond a képpel?
Tóth_Sándor Creative Commons License 2009.10.19 0 0 548
Kedves Tünde!

Ne haragudj, az index csinál linket abból a szóból amit te is használtál. Bocsánatot kérek.

Ettől függetlenül a kép nagyon furi.

Szia!
Előzmény: Tóth_Sándor (547)
Tóth_Sándor Creative Commons License 2009.10.19 0 0 547
Kedves Tünde!

Azért a keymedia kattintásmérő linkjéhez kötött Fiat hirdetést véletlen feltölteni :) Vicces :) Legalább annyira, mint a google-ben talált fiút feltenni előtte utána képnek. :)

Mindegy... válság van :)

Sziasztok!

ui: Különben lehet hatásos a fehérítős fogkrém :)

Előzmény: K.Tünde (545)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!