Minden a Kisalföld Volánról, valamint Győr tervezett kötöttpályás közlekedéséről: járművek, útvonalak, menetrend, utastájékoztatás, közlekedéspolitika stb.
Igen. Egy éjszakai közlekedési hálózatot Szilveszterkor lehet a legjobban kipróbálni.... :) És már nagyon régóta szeretnénk Freehillel, hogy legyen ilyen. De bevallom, már akkor olvadoznánk az örmtől, ha a 30-évvel ezelőtti állapotok szerint 23:30-kor menne legalább pébntek - szombat az utolsó busz. De ebben a városban nagyon kevés a fiatal, bulizós gyerekű városatya. Nem érzik át.
Semmim nincs ezzel kapcsolatban, de épp tegnap (mikor gyalogoltam be a városba 8-kor) jutott eszembe a dolog...
Nem tudom a többiek hogy vannak vele, de a nem családos vezetők Szilveszteri; Karácsonyi munka esetén való >normális< jutalmazása és egy üveg pezsgős támogatása esetén támogatnám a javaslatod! ;)
Tényleg szép ajándék a városnak az új buszok, bár ha karácsony négy után szilveszter hét után nincs tömegközlekedés akkor végül is szinte mindegy, hogy milyen busz nem jár. Más MAGYAR nagyvárosban ilyenkor is van közlekedés sőt ,.....
Kérem a véleményeket üzemidőhosszabbitás illetv győri éjszakai közlekedés témában.
Van vkinek vmilyen VEKE-s kapcsolata vagy ötlete, hogy egy ilyen dolgot, hogy lehet végig csinálni?
Március 16-i önkormányzati ülésen téma lesz a gyóri tömegközl. most néztem a gyoronline.on. Van vkinek vmi anyaga ezzel kapcsolatban?
Dunaújvárosban ezekben a hetekben pusztultak ki az utolsó helyi 260-asok (igaz, van azokon kívül is pár db, de azok '98-asok, a '90 előttiekre gondoltam). Csak mert elgondolkoztam, hogy néhány éven belül a helyi 260-as kihaló faj lesz.
Először is BUÉK minden topic lakónak Bár nem látszik, de elég érces hagom van, és a fejem is fáj egy cseppet...
Ennyit a szilveszterről. ...elképzelhető, hogy Sopronba lesznek 415-ösök átcsoportosítva a BN 12-esek érkezésével... Pontosat é sem tudok, de mint e kis hazában bárhol, a (helyi) politika itt is közbeszólhat. A győri helyi 260-asok életkora 16-17 év (1989). A 415-ösök 1 kivételével 1994-es gyártásúak, tehát 11-12 évesek. Ha a 260-ok maradnak, a 415-ösök mennek, akkor a buszállomány (győri helyi) átlagéletkora az új buszok érkezésével "kevésbé" csökkenne, sőt lehet, hogy maradna, mintha a 260-okat paterolnák ki. Namost sok városatyának ezt a számot így nem lehet beadni, hogy adtunk pénzt új buszokra, és lám a győri buszállomány átlagéletkora mégsem csökkent. Ezt így ilyenformában szerintem nem fogják meglépni. Sajna ez nem szakma, ez politika, mégha helyi, akkor is.
Na jól van. Jó volt Győrben novemberben. Köszönet a cégnek, ezt az évemet is nagyon feldobták a hosszú E94-esekkel meg a sok Credóval! No meg nektek minden újdonságért! BÚÉK!