Keresés

Részletes keresés

melakov Creative Commons License 2002.08.13 0 0 57
Stopstopstop!! Semmi politikat kerem ne keverjunk be :) Csakis a feeling!!
Egyebkent zsenialis a parlamenti beszed, nagyon rohogtem :))
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.13 0 0 56
Ezt nagyon jól tükrözte is az idei választás végeredménye.
Előzmény: Tomthumb (54)
Lokator Creative Commons License 2002.08.13 0 0 55
Zsenialis. :-DDDD LOL
Előzmény: GarneTT (53)
Tomthumb Creative Commons License 2002.08.13 0 0 54
Tegnap bemutattam Sándort bő családi körben, némi döbbenettel fogadta mindenki, de tetszett.

A legszörnyűbb meg az, ha még él szegény, akkor ugyanolyan szavazati joga van négyévente, mint nekem.

GarneTT Creative Commons License 2002.08.13 0 0 53
na ezért kéne Sándor az Országházba!
Tisztelt ház, tisztelt Képviselőtársam! Sándor vagyok...Sándor. ööö...mikó? kérem kapcsolja be! Hát nem...igenNEM hiszem, hogy..hogyan magyarázzam magának. A tűzvészBŐL ki...vonják az oxi...pénzt, így magyarázta a Zsiga. Zsiga egy évvel fiatalabb tőőlem, nővére, Zsóka iskolatársam...vót valamikó. Az ország..kocs Kocsord!...nak szükséges ez a pénz, me hogyanmondjam önnek, me ha új házat épít a templom...mellé..NEK a helyére, akkó...mittomén. (Hatalmas óváció, a képviselőtársak a Földön fetrengve röhögnek)
Előzmény: trollcsi (52)
trollcsi Creative Commons License 2002.08.13 0 0 52
Kocsord a Parlamentben!!!
GELLÉRT KIS GÁBOR, az emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság elnöke: Tisztelt Ház! Tisztelt Képviselőtársam! Örülök, hogy idehozta a kocsordi templom ügyét; már csak azért is, mert nekem ez a vidék kedves. És hozzáteszem azt, hogy ezek a jámbor mondatok, amelyeket ön elmondott, igazán akkor válnak majd hasznossá, hogyha pénz is lesz belőlük.

Én személyesen a tűzvész másnapján beszéltem Kocsord polgármesterével, Jakab Zsigmonddal. (Dr. Pusztai Erzsébet: Az emberi jogi bizottság véleményét képviseli?!) Felajánlottam minden támogatást, ami tőlem telik; persze ez nem pénzbeli, hiszen az országgyűlési bizottságnak nincs pénze. De azóta azért már előbbre jutottunk, szeretném közölni. Egyfelől tájékoztatni kell az országot arról, hogy a rendőrségi vizsgálat lezárult - legalábbis első körben - , bűncselekményre utaló nyomot nem találtak. Valószínűleg elektromos zárlat vagy villámcsapás okozta a tüzet. A romeltakarítás annak rendje- módja szerint zajlik - ez az első, amit meg kell tenni. De még az is kérdéses, hogy ezt a templomot kell-e helyreállítani, vagy újat építsenek a helyiek. Erre a kérdésre még nincs pontos válasz.

Az alapítványt, amelyet a templom helyrehozatalára vagy újjáépítésére hoznak létre, a református egyházközség, a debreceni püspökség már jóváhagyta. Ehhez hozzájárul a község maga is. Tehát itt a református egyház részéről és a község részéről egyaránt megvan a jószándék arra, hogy helyrehozzák a templomot.

Amit mi megtehetünk, az annyi, hogy miután a községnek az ingatlan- visszaadásokkal kapcsolatosan van igénye, ezt az igényt a református egyház beleegyezésével korábbra soroljuk, vagy más forrásokból próbáljunk utánanézni. Ha a képviselő úr valóban szívén viseli a kocsordi templom ügyét, akkor természetes kötelezettségének kell tekintenie azt, hogy külső forrásokból, magánadományozóktól, személyektől és cégektől egyaránt próbáljon forrásokat szerezni a templom felépítéséhez vagy helyreállításához.

Ebben a reményben én is csatlakozom a felszólaláshoz. (Szórványos taps.)

stormer Creative Commons License 2002.08.13 0 0 51
Minden faluban van egy csipaki. Ha meghal hamarosan betölti a helyét egy másik. Bocs az OFF megszólalásért
tomfanta Creative Commons License 2002.08.13 0 0 50
Nemigen beszélt az meg semmit a riporterrel, hát matta részeg. Amúgy lehet hogy a háttérben lévő ház az övé? Akkor érthető, hogy miért nincs telefon. Elképzelhető hogy ez egy afféle 'Csipaki' Kocsordon...Te tudod hogy mire gondolok.
Előzmény: stormer (45)
GarneTT Creative Commons License 2002.08.13 0 0 49
Egyébként Szalacs most Romániában, Bihar megyében van, és a lakosság 96,4%-a magyar ajkú. kiváncsi vagyok a maradék 3,6%-ra azért :)
GarneTT Creative Commons License 2002.08.13 0 0 48
Nekem az tetszik a választási honlapon, hogy mindenhol öles, nagy betűkkel írják, hogy CIGÁNY!!!!
:)

muybien: hát bizony kéne egy magyar Stefan RAab, aki felkarolja az ilyen tehetségeket...

Les Creative Commons License 2002.08.13 0 0 47
Szasztok! Szerintem fel kell hívni a "tanácsot" (vagy a vegyesboltot, vagy a kocsmát!), oszt mekkérdezni az igasságot a Sándor felül. Vezetéknévvel, családi állapottal, mindennel. Kis falukban általában nem szarakodnak személyiségi jogokkal, meg mindennel, valszeg elmondják. :)
trollcsi Creative Commons License 2002.08.13 0 0 46
azért tengermély szégyen a kocsordiakra nézve, hogy egy szalacsira, igaz hogy ifjú szalacsi, meg nem is sándor, hanem gyula, szóval hogy egy SZALACSIRA még 2 %-uk sem szavazott! mivé lesz így az ifjúság? pedig micsoda vérvonal, micsoda vérvonal...!
stormer Creative Commons License 2002.08.13 0 0 45
És ez mit jelent? Azt hogy Sándorék elváltak? Csonka család? Szerintem a filmen szereplő Sándornak nem Szalacsi a vezetékneve. Gondoljátok csak végig: ha úgy mutatkozik be, hogy: Sándor vagyok - azaz vezetéknév nélkül - akkor valószínűleg szeretné megőrízni a névtelenségét és ezt valószínűleg megbeszélte a riporterrel is. Ezek után miért készítene valaki ebből a filmből egy olyan file-t amit az alany vezetéknevével lát el? Honnan tudná? Akkor miért nem sandor.avi lett? Szerintem a szalacsi valaki másra utalhat. (Bár ha egy kocsordi illetőségű személy megszerezte a VHS-t, akkor már csinálhatott belőle egy szalacsi.avi-t Sándor vezetékneve alapján mivel ismeri)
Szerintetek?
tomfanta Creative Commons License 2002.08.13 0 0 44
Felhívtam a tudakozót emberek, mivel a matav.hu-n nem volt a Jókai 27 alatt előfizető :) Sajnos a 27-ben nincs is, 25, 29, 31... van, de pont a 27 szám alatt nincs. Ellenben találtam egy Szalacsi Sándornét (a 16 másik Szalacsi mellett): Kocsord 4751 Szent István út (44) 717-037 . Mindezek után én sajnálom szegény embert, csak gondolkozzatok...
muybien Creative Commons License 2002.08.13 0 0 43
GarneTT,

nem nézel te túl sok Stefan Raab-ot? Na ő tuti eladna ebből a cd-ből pár milliót:)))

Előzmény: GarneTT (12)
muybien Creative Commons License 2002.08.13 0 0 42
ez nagyin szigorú... ezzel felléphetne az öreg Sanyi simán!
trollcsi Creative Commons License 2002.08.12 0 0 41
:))))))))))
Előzmény: Lokator (40)
Lokator Creative Commons License 2002.08.12 0 0 40
Na, leírtam, nesztek: :-)))))))))))

Sándor: Sándor vagyok, Jókai út 27 szám alatti lakos ... és ... mikó?

Riporter: És a Fogarasi Árpádról mit tud elmondani?

S: Hát Árpád egyet ... hát egy évvel fiatalabb ... éntôlem, ... talán ... egy évvel, mer a nôvérével együtt jártam iskolába a Malvinnal és semmi többet nem tudok elmondani. Árpád ... fiatalabb tôlem egy évvel. Malvin iskolatársam ... vót valamikor.

R: Hogy dolgozik? Jó munkásember?

S: Biztos. Biztos jó munkásember. ... Árpád, biztos jó munkásember. ... A ... a nôvérje velem egykora születésű. Úgyhogy egyebet nem tudok mondani. Kérem kapcsolja ki.

R: És az építményérôl mit tud?

S: Hát, az építményérôl annyit tudok, hogy ... a tanács ... megkapta az ojjektum ... ra való, ... hogy mondjam magának ... hogy ezt az építményre megkapta a tanácstúl az engedélyt, hogy ... hogy akarom magának kifejezni, hogy ... mindent megkapott erre az ojjektumra, meg háromszázezer lite, harmincezer vagy nem tudom ... valami ... ojjektumra, hogy a litér háromszázezer, harmincezer literes víztartályra megkapja az engedélyt ... és ...

R: És mire fog szolgálni ez az objektum?

S: Hát ez a kocsordi tanács részirül megkapta az engedélyt ... ez ahogy a ... az oxigén kihasználására, ilyesmit hallottam én ... tudomásom szerint hogy harminc, hogy az oxigén ezt a amikor ... a harmincezer literes víztartály az objektum ... részirül, hogy azt fel fogja használni amikor hidraulika, mittudomén.

R: És atomtámadás ellen is véd ez?

S: Nem, igen ... az ellen nem véd, de viszont ... így magyaráz...ta ki Árpi, hogy ... a vízbül veszi ki a ... a ... az oxigént. Teccik érteni? A vízbül fogja az o, harmincezer ... literbül veszi ki az oxigént.

GarneTT Creative Commons License 2002.08.12 0 0 39
Malvint First Ladynek!
Wégé Creative Commons License 2002.08.12 0 0 38
Nagyon köszönöm! Már müxik. Nektek is el van csúszva (khmm...) a kép és a hang?
Előzmény: malenkij (35)
Tomthumb Creative Commons License 2002.08.12 0 0 37
Azért ez a Sanyi engem furcsamód nem ragad meg Benedek bácsival azonosan, lévén ő nem AKAR sztár lenni.

Kicsit gonosz ez a topic.

De persze áldassék a keze annak, aki bedigizte és közkinccsé tette az ojjektum történetét 8-)

melakov Creative Commons License 2002.08.12 0 0 36
Ejjen Szalacsi! Szalacsit a parlamentbe!!
malenkij Creative Commons License 2002.08.12 0 0 35
Wégé: www.divx.com
Előzmény: Wégé (28)
kutykurutty Creative Commons License 2002.08.12 0 0 34
Emberek, gyujtsuk egy helyen a Sandorra vonatkozo anyagokat, en kuldtem mar stormernek, mint topiknyitonak egyet, elvileg hamarosan megjelenik a
http://melak.wire.hu/szalacsi
oldalon.
kutykurutty Creative Commons License 2002.08.12 0 0 33
stormer, kuldtem neked mailt !
(egy kep)
Lokator Creative Commons License 2002.08.12 0 0 32
(itt is) rulz! :-))))))
Előzmény: trollcsi (30)
stormer Creative Commons License 2002.08.12 0 0 31
COOOL!!!!!! LOL :))))))
trollcsi Creative Commons License 2002.08.12 0 0 30
Előzmény: trollcsi (27)
stormer Creative Commons License 2002.08.12 0 0 29
Az első 1-2 mp-ben még nincs kép...ha utána sincs az már gáz!
Wégé Creative Commons License 2002.08.12 0 0 28
Valaki segíthetne abban, hogy a letöltött Sándoros AVI videót meg is nézhessem. Ugyanis jelenleg csak a hangot hallom, kép meg nuku. Gondolom valamilyen kodeket kellene letöltenem, de milyet és honnan. Ja és WMP 7-es verzióju lejátszóm van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!