Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.02.13 0 0 5940
Szia bied!

Amit a gyerek neked letöltött Pilatest, az angol nyelvű? Mert csak azt találtunk.

Puszi.

Z.
Előzmény: bied (5938)
légüres tér Creative Commons License 2007.02.10 0 0 5939
Na, ja! Fusson akit üldöznek:)
Előzmény: bied (5938)
bied Creative Commons License 2007.02.09 0 0 5938

Jó rendben, szólj ha kell. Vetesd fel a fiaddal a strong dc-t. Aután nem kell senkit sem megkérni hozzon neked zenét mert temagad is letudod tölteni az országok emberei, és gyüjtők közül.És olyat ami nincs senkinek. Itt az emberkék  számitógépén megosztott mappáiba turizhacc. Ez más mint  a startlap hastáncos oldalai. Nekem is filmek, és zenék vannak megnyitva.

Gondoltam, hogy a pocak bánt.

De szerintem, neked ilyen alkatú lehet anyukád.

Aztán meg az se jó ha a derekad vékony, mert a csípőd erösebbnek tünik.

Nekem meg ez nem tetszik. De ilyen forma az én familim.

Ez a torna formáz is, de majd meglátom)).

Bár én inkább a mozgás hiány végett gondoltam, mert nem vók futós, és bicózni sem szoktam.

 

 

Előzmény: Törölt nick (5937)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.08 0 0 5937
Szia. Ez a DVD nem rossz ötlet, de előbb gyereket meginterjúholom, hátha rövid idő alatt megoldja:)Majd jelentkezem, ha nem sikerült:)
Sajnos a Net-ről nem érdemes nekünk, "profi fellépőknek" letölteni zenét, mert a legtöbb már lerágott csont, annyian használják, vagy használhatatlan kihangosítva, de végül is megvannak a megfelelő külföldi és külföldre rendszeresen utazó ismerőseim, akik néha szállítják a jobbnál jobb zenéket:)
Különben ez a pocak ügy ami a leginkább zavar, mert nem szeretem látni:)
Előzmény: bied (5936)
bied Creative Commons License 2007.02.08 0 0 5936

Hát egyértelmű, hogy felteteted a fiaddal, nekem is a fiam tette fel.

Talán még a hastánchoz is letölthetsz zenét ,progit.

Ha úgy gondolod, kiíratom neked dvd-re, és átugrasztom a fiammal hozzád.

Ez már majdnem 4 giga , 11 db műsor . A yogás Pilates torna, könnyebb az is van benne.

 

Dehogy leszel olyan mint egy szalon cuki, mert megtudod oldani. Ügyi vagy te.

Majd elindul a kiló lefelé is.

Páromnak is lement pár kiló és ő is úgy csinálta mint te. Bár ő mindig pocakos volt, ahhoz hogy az lemenjen tornáznia kéne. De arra nem lehetne rábeszélni, meg nem is akarom.

Előzmény: Törölt nick (5935)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.07 0 0 5935
Köszi, majd a fiamat ráuszítom az emlegetett oldalakra:)

Fogytam-e? Ja, ha így folytatom, olyan leszek az arany rucimban a nyáron, mint egy hatalmas szaloncukor:)
Előzmény: bied (5934)
bied Creative Commons License 2007.02.07 0 0 5934

Szíó kedves Zahra!

Ez a strongDC egy letöltő oldal, zenéket, filmeket és egyéb dolgokat lehet letölteni emberkékről. Különböző országok, benne csoportok akik oldalaira rálépsz, és letöltöd ami kell. Hát erröl töltikéztem le a tornát.
Kimélő- kimélő, de nem az elején az tuti.))))viszont valóban a hasizom amit legfőbb tornáztat.

 Ha valamihez akarnám hasonlítani, akkor a gyerekkori torna órákhoz hasonlítanám. Azt akkor utáltam, de szerintem nem vók ezze egyedül.

Itt egyhelyben tornáznak, nincs ugri-bugri, de még állni sem láttam őket ,egyik 20 perces progiba se.

A légzésre kell figyelni, meg lassan csinálják.

Kipróbáltam egykicsit, de arra döbbentem rá, hogy mindenem bevan tokosodva, és hát ez a negyven feletti kór.

Viszont jól is esik még a gerincnek is .De még nehéz, borulok mint a liszteszsák, édes istenem.)))))

Fogytál már valamennyit?

Előzmény: Törölt nick (5933)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.07 0 0 5933
Mi az a strong? Nekem is jó lenne valami gerinckímélő, de hasfeszesítő:)
Előzmény: bied (5932)
bied Creative Commons License 2007.02.06 0 0 5932

Húúú de nagy itt a csend. Csak nem lefogytatok?

Kedves H-G, apuskám lefogyott már pár kilócskát, és most 87kg.

Ő is úgy csinálta mint Zahra, -nem evett annyit , -csak fele adagot. 7kg minusz lett.

Letöltöttem a strongrol  egy pár PILATES programot, mert hát egy kis mozgás kéne nekem.

Ez egy kimélő torna, ami mindent megmozgat, - hát igen. Nagyon jóóó.

De azé ez még sem olan egyszerű.)))

Oldalzsirocskára szupi kedves H-G.

 

A gond az, hogy rádöbbentem milyen gyökér lett minden izmom. Édes istenem .

Most még csak nézegettem, és egy-egy gyakorlatot próbáltam ki. JAJ))

 

Törölt nick Creative Commons License 2007.02.03 0 0 5931
Lehet, hogy nem híznál, mert pl. van akinek hányingere lesz:))
Előzmény: Present83 (5930)
Present83 Creative Commons License 2007.02.03 0 0 5930
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Inkább hízzak vissza! :)))))))))))))))
Előzmény: Törölt nick (5929)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.02 0 0 5929
Anettkával???:)
Előzmény: Present83 (5928)
Present83 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 5928
Persze, de előbb megyek a Marsra.
:)))
Előzmény: Törölt nick (5927)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.01 0 0 5927
Szia Drága! Gondolom Te már azóta is fogyogatsz és lassan nősülsz is. Ugye???:)
Előzmény: Present83 (5926)
Present83 Creative Commons License 2007.02.01 0 0 5926
Egyszer a Spektrum TV-ben láttam én is egy ilyen műsort ami a vércsoport szerinti fogyásról szólt, votl egy hölgy aki sehogy sem tudott lefogyni, és úgy volt azt hiszem, hogy rájöttek, hogy a vércsoportjának megfelelően kell húst ennie, "vörös húst" és így minden nap enni kellett szalámi féléket, mellette pedig tartotta a fogyókúrát és így már megindult neki a fogyás.
Érdekes volt.
Előzmény: H_G (5913)
H_G Creative Commons License 2007.02.01 0 0 5924
Az tény, h. az elvesztett kilós beírásosdra nem reagáltam -- szóval lehet, h. bunkó voltam, bocsánat -- de nem volt nekem újdonság, mert már olvastam a másik topikban. És persze én se tudtam volna mást írni rá, mint az ottaniak; fogyni szép dolog, de inkább ne betegséggel kombinálva!

Előzmény: Törölt nick (5922)
perety Creative Commons License 2007.02.01 0 0 5923

Igazad van én tényleg a 2 tipusura gondoltam. az 1 es az más

Előzmény: bied (5917)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.31 0 0 5922
Hallottad ezt a nagy zörejt??? Na most esett le a kő a szívemről...egyenesen a lábamra:)
Előzmény: H_G (5921)
H_G Creative Commons License 2007.01.31 0 0 5921
Engem? Miért? Mivel? Mikor? (A többit értem.) Persze hogy nem.

Előzmény: Törölt nick (5920)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.31 0 0 5920
Velem már szóba sem állsz???:) Pedig nem akartalak megbántani, csak vicc volt. Ha megbántottalak: SAJNÁLOM!!:(
Előzmény: H_G (5919)
H_G Creative Commons License 2007.01.31 0 0 5919
Esetleg a pocak kisebb, oldalháj uakkora...

Legalább azt könnyen ellenőrizhetném, a gatya nem tágult-e ki a mosásban, mert benne van a címkén a derékbőség cm-ben is, 97.
Előzmény: bied (5918)
bied Creative Commons License 2007.01.31 0 0 5918

Ha a gatyeszod nagy, akkó csak ment le az oldalpárnácska is. Csak te nem veszed észre, mert mindennap látod magad a tükörbe.))

Igen nehéz össze szedni azokat az ételeket, amitől jolakottság érzésed legyen.

Meg még ne is hizlaljon.))

Most én naon kevéske dolgot veszek, nincs úgy tele a hűtő.

Keresgélnek is a fiúúúk))

Páromnak is ment lejebb a pocó. Kölök is nekilódult a fogyinak, csak a dereka bekrepált, mert bumm bele- kondi terembe. A porckorong sérvei meg, nemengedték kiegyenesedni egy hétig. Ez mindig csinál valami baromságot.)))De már letudtunk venni minden inzulin adagból 4 egységet.Tehát valóban kevesebb a bevitt szinhidrátja. Nem sumákol. Bár már szoltak neki a diabétesz-gondozóba is ,hogy kellene fogyóznia.

 

Amúgy meg nemsokára itt a tavasz, és tudol bicózni .Tervezel valami nagyobb túrát idén is?

 

Én már megfigyeltem, hogy tavasszal a legtöbb ember fogyókúrázik, és nyár végére ezek a leadott kilók, valahogy mindig vissza másznak.

Itt van valami elrontva nekik.

Előzmény: H_G (5904)
bied Creative Commons License 2007.01.31 0 0 5917

Kedves perety!

Megbántani nem akarlak, de te akkora hülyeséget mondtál egy 1-es diabéteszesre, hogy ha ezt olvassa ilyen,- hátast dob.)))

Az én fiam az apukától örökölt autóimmun beteg. A srácnál 14 évesen jött ki ez, és egy-két héten belül megölte az inzulin termelő kis szigetecskét a hasnyálmirigyen.

Mint minden fiatalkori 1-es diabéteszesnél.

 

Ugye te se gondoltad komolyan, hogy a vércsoport szerinti diétától, egy elhalt szerv kinő))Neked evés közben autómatice termelődik az inzulin, nekik evés elött inzulint kell adni, mert nincs szerv.

A szénhidrát mennyiségtől függ az inzulin adag.6x kell enniük, mert különben bekómálnak. Milyen diétárol beszélsz, mikor a cukorbetegek élete csak diétárol szól.


Te kevered a 2-es cukorbetegséggel ami ful más, mert az rendszerint a helytelen életmód, okoz.

Bocs de én jobban szeretem, ha mégis csak ellenörzik a főorvosok a 3-havi controlokon. A vért az ereket amit a szerv működését helyetesítő inzulin károsit, a vesét stb

Évente pedig a szemfenéket, hogy nem e kell szednie esetleg a vakság elleni gyógyszert.

Bocs, de nézz utánna a két cukorbetegségnek az 1-es, és 2-estipusú.

 

Előzmény: perety (5912)
perety Creative Commons License 2007.01.31 0 0 5916

például én magam is példa vagyok.

2éve kb 84 kilo voltam, fáradékony, lusta. elkezdtem azt szép lassan lementem 64re. azóta is ez a súlyóm. néha már azt mondják rám túl vékony vagyok. mikor elkezdetm energikussá is váltam, nem voltam olyan fáradékony mint elötte.+azóta nem voltam pl influenzás, és elmúlt a kb 10 éve tartó szénanáthám is.

egyébként nincs benne semmi ördöngösség, egyszerüen a szervezet olyan táplálékot kap amit a vércsoportja miatt könnyen és gyorsan tud megemészetni, ezáltal marad ideje a szervezet méregtelenitésére, a fölös kilók elégetésére.

 

+ezenkivűl mikróban sohasem melegitek vagy fözök kaját, az ugyanis tápérték, vitamintartalom szempontjából teljesen tönkreteszi a kaját, tehát alig tud belőle feldolgozni valamit a szervezet és ez is hizáshoz vezet.

 

+szedek nagyobb dózisu vitaminokat melyek szintén a méregtelenitést segitik elő

+sok folyadék (de nem cukrozott üditők hanem szürt vagy ásványviz)

 

Javaslom probáljátok ki, semmit sem vesztetek vele, vagy legalább bövebben nézzetek utána. Orvosokra ne hallgassatok, azok általában egyből azt mondják hogy hülyeség.

Előzmény: H_G (5913)
anamika Creative Commons License 2007.01.31 0 0 5915
Sziasztok.:)
Ha esetleg vannak itt ducik, vagy kicsit telt emberek, akik nem feltétlenül zsírégető tornával akarnak megszabadulni a fölösleges kilóiktól, hanem kosárral vagy röpivel, (vagy talán nem is akarnak fogyni, csak megtartani a formájukat), játszva, nevetve, akkor tudom ajánlani a körtekört, ahol hetente kétszer megtehetik ezt. A játék önköltséges, a pálya+edző díját kell csak összedobni, ahányan összejövünk. További részletek a www.kortekor.hu oldalon.

Várlak szeretettel!:)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.30 0 0 5914
Szia! Képzeld el, olyan meglepetés ért, hogy tegnap egy kilóval kevesebbet mutatott a mérlegem, pedig nem diétázom, csak egyszerűen kevesebbet eszem, mint szoktam, de semmit nem tiltottam ki az étrendemből. Nagyon örülök, hogy így alakult:)
Előzmény: H_G (5913)
H_G Creative Commons License 2007.01.30 0 0 5913
Kiről olvastad itt, hogy éhezik? Van fogalmad pl. arról, mennyi kajában van 20 g tiszta CH vagy fehérje? (Utóbbi pl. másfél csirkecomb vagy 3,5 tojás.)

Kit tudsz példának hozni, aki jelentős túlsúlytól szabadult meg csak vércsoportdiétával? Halljuk az adatokat! (Az életkorát se felejtsd ki.)
Előzmény: perety (5911)
perety Creative Commons License 2007.01.29 0 0 5912
Ha a fiad rátérne a vércsoport szerinti táplálkozásra elöbb utobb elmulna a cukorbetegsége is vagy nagymértékben enyhülne.
Előzmény: bied (5902)
perety Creative Commons License 2007.01.29 0 0 5911

emberek beleolvastama a topikba, rossz nézni amit müveltek fogyokurával kapcsolatban, és még csodálkoztok h nincs hatása. elöször is ha valaki éhezik a fogyokura alatt az már alapbol hatástalan, vagyis tilos fogyokurázni. egészségesen kell táplálkozni és akkor a szervezet szépen feldolgozza a felesleget, beálllítja a normális testsulyt. ugyhogy nem kell éhezni.

legjobb módszer szerintem a vécsoport diéta. meg kell válogatni  h mit eszet de azon belül is van böven választék+emellett szedtek mellé valami komyolyabb vitaminkészitményt és simán lefogytok. ha nem mozogtok semmit sem akkor is. ez tuti nézzetek utána neten vagy könyvtárban.

egyébként megfigyelhető ha valaki egészségesen táplálkozik akkor nem is kiván annyit a szervezet mint elötte, mert megkapja a minőségi táplálékot.

Előzmény: H_G (5905)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.29 0 0 5910
Ok. :)
Előzmény: ugyörgy (5909)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!