Keresés

Részletes keresés

kutykurutty Creative Commons License 2002.08.14 0 0 81
Reklam-frame miatt nem lehet img-be tenni szerintem...
Reklam-mentes helyrol be lehetne linkelni kozvetlenul.
Előzmény: trollcsi (80)
trollcsi Creative Commons License 2002.08.14 0 0 80

Előzmény: kutykurutty (73)
kutykurutty Creative Commons License 2002.08.14 0 0 79
Előzmény: kutykurutty (76)
Lokator Creative Commons License 2002.08.14 0 0 78
Előzmény: kutykurutty (73)
trollcsi Creative Commons License 2002.08.14 0 0 77
:))))))))
C: MALVIN
Előzmény: kutykurutty (72)
kutykurutty Creative Commons License 2002.08.14 0 0 76
Kokuszban biztos, hogy fizikailag nem ez a felvetel, illetve nem ez a ficko volt, de nekem valami ilyesmi musorbol remlik halvanyan egy atombunkert epito joemberrol szolo hir.
Aztan hogy ezt ki csinalta, valami helyi tv, vagy lelkes amator atombunkerologus, azt nem tudom.
Előzmény: Campi (75)
Campi Creative Commons License 2002.08.14 0 0 75
Majdnem nyitottam én is egy ilyen topikot...
Nos, megmutattam néhány ismerősömnek és... hogyan mondjam ezt el maguknak... khm, fetrengtek a röhögéstől.

Sándort jövőre a Nagyszínpadra!!!

-viccet félretéve mi ez? Valami Kókusz riportfilm töredélről hallottam.

kutykurutty Creative Commons License 2002.08.14 0 0 74
Szoveg alatta:

"Hatttt, nem tudom... talan, Arpi jo munkasember, Arpad jo munkasember, ezert bissztos 300, bisssztos 300ezer, resziru:l liter."

Előzmény: kutykurutty (73)
kutykurutty Creative Commons License 2002.08.14 0 0 73
Nem akar ez menni...

Talan igy.

Előzmény: kutykurutty (72)
kutykurutty Creative Commons License 2002.08.14 0 0 72

Lokator Creative Commons License 2002.08.14 0 0 71
Qrva jo!!!!! :-)))))))))))))))))))))))
Előzmény: trollcsi (70)
trollcsi Creative Commons License 2002.08.14 0 0 70
aktuálisbaaaa?????? merjünk már nagy... kicsik... mikó? nagyok lenni!

Előzmény: _Gereblye_ (67)
muybien Creative Commons License 2002.08.14 0 0 69
vagy anettka mellé...simán hozná a szintet, pl király lenne a reggeli tonában:)
Előzmény: _Gereblye_ (67)
muybien Creative Commons License 2002.08.14 0 0 68
bazz strormer... ezen percekig fetrengtem:))
Előzmény: stormer (62)
_Gereblye_ Creative Commons License 2002.08.14 0 0 67
Ehhh, vajon Uhrin is így kezdte? Bár őt a Zenit TV nyomta, nem? Sándort is be kéne nyomni, mondjuk az Aktuálisba! :D
GarneTT Creative Commons License 2002.08.14 0 0 66
Nyilván a nagy népszerűség miatt vonult vissza egy ilyen távoli helyre, hogy ne zargassák a fanatikus rajongók.
stormer Creative Commons License 2002.08.14 0 0 65
Ezt nem hiszem el! Én is épp az előbb néztem meg, tőletek függetlenül! A vasutaskoktél juttatta eszembe...
kutykurutty Creative Commons License 2002.08.14 0 0 64
En is neztem, Debrecenben leszunk hetvegen, de meg onnan is ramenne az egesz nap vonattal (9kor indulni, 11.38-ra oda, valami 2-3 korul vissza, es 5 korul erkezes).
Messze van ez, na.
Meg buszt nem neztem.
Előzmény: cyber.greg (63)
cyber.greg Creative Commons License 2002.08.14 0 0 63
Megnéztem a menetrendet, és... hogy mondjam magának... Kocsordig kétsz... egyszer... kétszer kell átszállni, a menetidő pedig öt óra... a vonat... akár tíz óra is lehet.
Előzmény: stormer (9)
stormer Creative Commons License 2002.08.14 0 0 62
"A sok ojjektum orientált programnyelv tette ezt velem, teccik érteni?"
tomfanta Creative Commons License 2002.08.14 0 0 61
Lehet az Apple kapna az alkalmon, ha ezt meglátná, leszerződtetné Sándort és megoldódna számos problémája (telefon, ital stb). Csak mit reklámozna? Hogy a Windows tette ezt vele???
Előzmény: muybien (60)
muybien Creative Commons License 2002.08.14 0 0 60
én már tudom is mi lenne a válasza a kérdésekre:
-neeeem, igen, mikó? hööö, ennyit tudok mondani magának... harminceze... háromsz....ja ez nem az...hogyan fejezzem ki magamat.

amúgy ha Elen Feiss be volt szívva akkor Sanyi meg lenyomott min 2 adag vasutas koktélt az interjú előtt

Előzmény: stormer (58)
GarneTT Creative Commons License 2002.08.14 0 0 59
Egyáltalán él még ez a szerencsétlen ember? :)
stormer Creative Commons License 2002.08.14 0 0 58
Birjuk rá a tisztelt Indexet, hogy hívják be Sándort vendégnek a törzsasztalba, ahol kérdéseket lehet feltenni neki!
melakov Creative Commons License 2002.08.13 0 0 57
Stopstopstop!! Semmi politikat kerem ne keverjunk be :) Csakis a feeling!!
Egyebkent zsenialis a parlamenti beszed, nagyon rohogtem :))
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.13 0 0 56
Ezt nagyon jól tükrözte is az idei választás végeredménye.
Előzmény: Tomthumb (54)
Lokator Creative Commons License 2002.08.13 0 0 55
Zsenialis. :-DDDD LOL
Előzmény: GarneTT (53)
Tomthumb Creative Commons License 2002.08.13 0 0 54
Tegnap bemutattam Sándort bő családi körben, némi döbbenettel fogadta mindenki, de tetszett.

A legszörnyűbb meg az, ha még él szegény, akkor ugyanolyan szavazati joga van négyévente, mint nekem.

GarneTT Creative Commons License 2002.08.13 0 0 53
na ezért kéne Sándor az Országházba!
Tisztelt ház, tisztelt Képviselőtársam! Sándor vagyok...Sándor. ööö...mikó? kérem kapcsolja be! Hát nem...igenNEM hiszem, hogy..hogyan magyarázzam magának. A tűzvészBŐL ki...vonják az oxi...pénzt, így magyarázta a Zsiga. Zsiga egy évvel fiatalabb tőőlem, nővére, Zsóka iskolatársam...vót valamikó. Az ország..kocs Kocsord!...nak szükséges ez a pénz, me hogyanmondjam önnek, me ha új házat épít a templom...mellé..NEK a helyére, akkó...mittomén. (Hatalmas óváció, a képviselőtársak a Földön fetrengve röhögnek)
Előzmény: trollcsi (52)
trollcsi Creative Commons License 2002.08.13 0 0 52
Kocsord a Parlamentben!!!
GELLÉRT KIS GÁBOR, az emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság elnöke: Tisztelt Ház! Tisztelt Képviselőtársam! Örülök, hogy idehozta a kocsordi templom ügyét; már csak azért is, mert nekem ez a vidék kedves. És hozzáteszem azt, hogy ezek a jámbor mondatok, amelyeket ön elmondott, igazán akkor válnak majd hasznossá, hogyha pénz is lesz belőlük.

Én személyesen a tűzvész másnapján beszéltem Kocsord polgármesterével, Jakab Zsigmonddal. (Dr. Pusztai Erzsébet: Az emberi jogi bizottság véleményét képviseli?!) Felajánlottam minden támogatást, ami tőlem telik; persze ez nem pénzbeli, hiszen az országgyűlési bizottságnak nincs pénze. De azóta azért már előbbre jutottunk, szeretném közölni. Egyfelől tájékoztatni kell az országot arról, hogy a rendőrségi vizsgálat lezárult - legalábbis első körben - , bűncselekményre utaló nyomot nem találtak. Valószínűleg elektromos zárlat vagy villámcsapás okozta a tüzet. A romeltakarítás annak rendje- módja szerint zajlik - ez az első, amit meg kell tenni. De még az is kérdéses, hogy ezt a templomot kell-e helyreállítani, vagy újat építsenek a helyiek. Erre a kérdésre még nincs pontos válasz.

Az alapítványt, amelyet a templom helyrehozatalára vagy újjáépítésére hoznak létre, a református egyházközség, a debreceni püspökség már jóváhagyta. Ehhez hozzájárul a község maga is. Tehát itt a református egyház részéről és a község részéről egyaránt megvan a jószándék arra, hogy helyrehozzák a templomot.

Amit mi megtehetünk, az annyi, hogy miután a községnek az ingatlan- visszaadásokkal kapcsolatosan van igénye, ezt az igényt a református egyház beleegyezésével korábbra soroljuk, vagy más forrásokból próbáljunk utánanézni. Ha a képviselő úr valóban szívén viseli a kocsordi templom ügyét, akkor természetes kötelezettségének kell tekintenie azt, hogy külső forrásokból, magánadományozóktól, személyektől és cégektől egyaránt próbáljon forrásokat szerezni a templom felépítéséhez vagy helyreállításához.

Ebben a reményben én is csatlakozom a felszólaláshoz. (Szórványos taps.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!