Keresés

Részletes keresés

NS68 Creative Commons License 2010.10.04 0 0 239
Felnőtt pár nincs csak idei fiatalok minden létező szinben (kb 10db). Gyere el nézd meg.
Ha kicsi a hely és nem tudnak repülni ritkábban kacagnak, akkor kacagnak mikor leszállnak.
Előzmény: Tibi (István) (238)
Tibi (István) Creative Commons License 2010.10.04 0 0 238
NS68!

Van még eladó gerléd? Engem érdekelne a dolog, a sima kacagó fajta. Balmazújvárosi vagyok, így a távolság nem akadály.
Tibi (István) Creative Commons License 2010.10.04 0 0 237
Sziasztok!

Nemrég még csak érdeklődőként nézegettem ezt a fórumot, de szerdától én is egy lettem azok közül, akik kacagó gerlét tartanak, ha valóban tag lettem.
Az ok, amiért ide írok, hogy mivel még kezdő vagyok, nem értek hozzá, de szerdán vettem 2 gerlét, a két gerle egy pár, már volt több költésük is az előző tulajdonosnál. Jól érzik magukat, nagyon elvannak, sok helyük van, többféle mag közül válogathatnak, mindig friss vizet kapnak, így igazából panaszuk nem lehet, de valamiért nem akarnak kacagni. Turbékolni már hallottam a hímet, amikor egy kezdetleges fészket raktam nekik össze, próbálta odacsábítani a tojót, de egyszer sem hallottam azt a bizonyos kacagó hangot. Miért lehet ez? Valamit nem jól csinálok, vagy esetleg túl hideg van hozzá, vagy még nem szokták meg esetleg a helyet? A válaszokat előre is köszönöm.

Tibi
NS68 Creative Commons License 2010.09.07 0 0 236
Szerintem amig nem ivarérett nem lehet.
Előzmény: durchstosse (233)
capricorn18 Creative Commons License 2010.09.05 0 0 235
persze felnőtt korban ivaréretteknél nagyon könnyű
Előzmény: capricorn18 (234)
capricorn18 Creative Commons License 2010.09.05 0 0 234
hello
én egy ismerősömtől azt tanultam, hogy hátul a szegcsontjuk alapján. A hímeknek eléggé szorosan helyezkedik el a tojónak nagy hézag van közötte
Előzmény: durchstosse (233)
durchstosse Creative Commons License 2010.09.05 0 0 233
Hogy lehet megtudni a kacagógerle nemét?
capricorn18 Creative Commons License 2010.08.31 0 0 232
szia
igen gyönyörű a kék babos szín, egyik haveromnak vannak kék babos selyem tollúak, azok valami csoda szépek és érdekesek. Tőle származik a kék fiatalom is. És van tőle egy új páram fehér tojó vöröses vad színű hímmel.
Előzmény: NS68 (231)
NS68 Creative Commons License 2010.08.30 0 0 231
Próbáld ki, lehet hogy lesz kék-babos. Már láttam olyat nagyon szép. Nekem olyan vegyes színüek vannak, hogy mindíg meglepetés a fiókák szine.
Előzmény: capricorn18 (229)
Agalamb Creative Commons License 2010.08.29 0 0 230
Köszönöm!!

Rakok fel később!!
Előzmény: NS68 (228)
capricorn18 Creative Commons License 2010.08.28 0 0 229
sziasztok
gondoltam teszek fel képet a gerléimről
első képen a babos pár van jobb oldali a tojó bal oldali a hím


második képen a kis babos fióka a babos pártól


3. képen a babos pár egy előző fészekaljából való kis gerle hím már szépen vedli a felnőtt pöttyöket


4. képen az ifjú kék ara a babos jövendőbeli párja.


5. kép az ifjak
szerintetek kék és babos párosításából milyen színek várhatók? as babos öszei mind babosak a kéknek mind kékek
NS68 Creative Commons License 2010.08.27 0 0 228
Sok bondog névnapot kívánok Ágoston!
Tegyél fel képeket a monori szerzeményekről.
Agalamb Creative Commons License 2010.08.10 0 0 227
szívesen nem nagy dolog!!
Előzmény: falcoivan (226)
falcoivan Creative Commons License 2010.08.10 0 0 226
Még nem tudom. Lehet csak jövöre, akkor ugyis szolok. Köszönöm, hogy segitesz.
Előzmény: Agalamb (225)
Agalamb Creative Commons License 2010.08.10 0 0 225
ok..

akkor hagyd meg őket!!! ha lesznek kicsik!

Gyűrű kell??
Előzmény: falcoivan (224)
falcoivan Creative Commons License 2010.08.10 0 0 224
Ugy nézem igen! Az ezüstök már egy fészekben turbékolnak!
Ha még idöben lenne akkor megtartom a kicsiket, remélem lesz!
Előzmény: Agalamb (222)
Agalamb Creative Commons License 2010.08.10 0 0 223
Ha valakinek kell 2011-es kacagó gerle gyűrű jövőre akkor szóljon mert nekem lesz eladó!!

E-mail: viglidan@freemail.hu
Tel: 06306392408
Agalamb Creative Commons License 2010.08.10 0 0 222
Párba álltak már?

Remélem jól fognak költeni!!

idén még akarsz tőlük kicsiket?
Előzmény: falcoivan (220)
Agalamb Creative Commons License 2010.08.10 0 0 221
volt sok kacagó gerle!!

Majd rakok fel képeket!!

A kacagókról amit vettem meg kaptam németektől!!
Előzmény: NS68 (219)
falcoivan Creative Commons License 2010.08.09 0 0 220
Én megtaláltam a számitásom!! Három pár gyönyörü kacagoval gazdagodtam!
Köszönet érte a lelkes gazdáinak. (Agalamb és tesvérének)
NS68 Creative Commons License 2010.08.09 0 0 219
Na mit láttatok Monoron?
Agalamb Creative Commons License 2010.08.02 0 0 218
Kontyos van:???
Előzmény: NS68 (216)
TomekKowal Creative Commons License 2010.08.02 0 0 217
Köszi a választ,akkor várjuk az újabb fiókákat.
Előzmény: NS68 (210)
NS68 Creative Commons License 2010.08.02 0 0 216
Ezt tudom neked adni. A nemét nem tudom idei fiatal a babos testvére.
Előzmény: Agalamb (212)
Agalamb Creative Commons License 2010.08.01 0 0 215
Majd küld el a telefonszámot!
Előzmény: NS68 (213)
Agalamb Creative Commons License 2010.08.01 0 0 214
ok....
Előzmény: NS68 (213)
NS68 Creative Commons License 2010.08.01 0 0 213
Ez a babos gerle is selyem hordozó. Az apja-anyja selyem a régi képen mellette levő durván selyem a testvére. Majd holnap teszek fel arról is friss képet.
Előzmény: Agalamb (212)
Agalamb Creative Commons License 2010.08.01 0 0 212
ok..

Kontyos vagy selyem lesz eladó Monorra ??
Előzmény: NS68 (211)
NS68 Creative Commons License 2010.08.01 0 0 211
Nézd meg Ágoston ez lett a "fehéres" gerléből ami tettszett neked.
Előzmény: Agalamb (169)
NS68 Creative Commons License 2010.08.01 0 0 210
Nagyon szaporák, egy hét sem kell és újra költenek.
Előzmény: TomekKowal (209)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!