Keresés

Részletes keresés

Augies Creative Commons License 2005.07.19 0 0 60
Gratulálok a peterbald-dömpinghez! Én is nagyon kiváncsi vagyok a képekre!( Győztes alom - legóból)
Előzmény: Zafir06 (59)
Zafir06 Creative Commons License 2005.07.19 0 0 59

Sziasztok!

 

Tegnap megszületett a második Peterbald almom,két lány és öt fiú cica.Ők is várják az új gazdik jelentkezését!

Raszputyin Sib Creative Commons License 2005.07.19 0 0 58

Gratulálunk a gyermekáldáshoz :)))

 

Minden jót a piciknek és anyjuknak!!!

Előzmény: Atahualpha (57)
Atahualpha Creative Commons License 2005.07.19 0 0 57

Sziasztok,

 

A Pharao's Heart kennelből (Magyarország első peterbald tenyésztéből) az éjjel 4 tündéri peterbald kiscica született, 2 lány, 2 fiu. Ebből három kiscica ebony, egy pedig havanna. :-)))) A mama és a babák jól vannak.

Képek hamarosan.

 

Atahualpha Creative Commons License 2005.07.15 0 0 56

Képeket! Képeket!!!!!!!!! :-)))))))))))

Előzmény: Zafir06 (55)
Zafir06 Creative Commons License 2005.07.15 0 0 55

Sziasztok!

Megszületett az első Peterbald almom!Két lány,két fiú cica várja új gazdi jelentkezését!

Atahualpha Creative Commons License 2005.07.06 0 0 54

Ezeket csináltam, a képen a Cirmi van, a Taxido és a Strachi.

És Ursula Loose bírálat közben.

 

 

Előzmény: Augies (53)
Augies Creative Commons License 2005.07.06 0 0 53
Igen, elnézést kérek, képeket szerettem volna feltenni a májusi Lurdys kiállításról, Rólad, Selkirk Rexről és másokról, de sajnos nem jött össze, mert a képek túl nagynak bizonyultak. Majd valahogy lekicsinyítem őket, és újabb kísérletet teszek. Te is tehetnél fel az osztrák kiállításról, vagy elküldhetnéd mailben.
Előzmény: Atahualpha (51)
Atahualpha Creative Commons License 2005.07.06 0 0 52
Jön valaki közületek Juli 30-31.-én Oberwartba az Övek Fife kiállításra?
Atahualpha Creative Commons License 2005.07.06 0 0 51

Augies, mit szerettél volna feltenni? Nem látszik semmi.

 

Előzmény: Augies (49)
Atahualpha Creative Commons License 2005.07.06 0 0 50
ok
Előzmény: Gabinet (47)
Augies Creative Commons License 2005.07.05 0 0 49
[image1][image2]
Spotted Dream Creative Commons License 2005.07.05 0 0 48

Elöljáróban...

 

Az őszi FAMKAt-ACFA kiállítási címekkel kapcsolatban jún.22-én ezt a levelet kaptam a FAMKAT-tól: (az eredeti levél kérdései, és a válaszok)

 

 

Kedves Péter!


> Pár kérdésem lenne a 2005.szeptemberében megrendezésre kerülő
> Világkiállításról:
>
> - a kiállítás ACFA kiállításnak van meghirdetve, a FAMKAT
> vendéglátásában. Tehát az itt elért címek külföldön megszerzett
> címeknek minősülnek?


 Igen.


> - ACFA diploma kerül kiadásra?

 Az ACFA Bajnoknak, Int.Bajnoknak igen, az európai címeket a FAMKAT jegyzi.



> - az ACFA honlapján (www.acfacat.com) a kiállítási szabályzat
> 4.fejezetében a 2.bekezdésben (ARTICLE IV: ELIGIBILITY FOR EXHIBITION,
> Sec 2. Registration.) arról írnak, hogy regisztrálni kell az ACFA
> kiállításain bemutatott cicákat - a bengáli fajta külön kiemelésével!
> - ez vonatkozni fog a magyar kiállítókra is?

Ez nem vonatkozik erre a kiállításra.



Kérdéseit köszönjük.

Üdvözlettel
László Erika

 

Gabinet Creative Commons License 2005.07.05 0 0 47
Sziasztok. Ez is téma lesz 29-én.
Előzmény: Atahualpha (46)
Atahualpha Creative Commons License 2005.07.05 0 0 46

A hagyományos címek érdekelnek engem elsősorban, igen, én is azért kérdezek rá itt hogy képben legyek.

Gabinet Te mit mondasz erre?

 

Előzmény: Raszputyin Sib (45)
Raszputyin Sib Creative Commons License 2005.07.05 0 0 45

Szia! Úgy tudom az ACFA ringekben elért eredményt az ACFA-nál kell igényelni (regisztrálni a macsot, befizetni a címért járó néhány dollárt)

A hagyományos címet szerintem csak a FAMKAT tagoknak ismerik el, mert különben a diplomán csak az van, hogy Budapesten bírálták a macsot, amit más egyesület nemigen fog idegen kontinensként elfogadni. Ebből még biztos lesz gond/félreértés!

 

Előzmény: Atahualpha (44)
Atahualpha Creative Commons License 2005.07.05 0 0 44

sziasztok.

Szeretném megkérdezni hogy nem tudja-e valamelyikőtök hogy a PMCE milyen módon fogja elismerni (ha elismeri) a szeptemberi ACFA világkiállítás címeit?

 

köszi

Selkirk Rex Creative Commons License 2005.07.01 0 0 43

Köszönöm

 

Előzmény: Raszputyin Sib (42)
Raszputyin Sib Creative Commons License 2005.07.01 0 0 42

Nem tudom miért az én nevemre írták. Akkor elküldöm nektek hétfőn. Gondolom a PMCE elfogadja a címet a hibás tulaj ellenére is. Vagy ha ez baj, akkor biztos kijavítják.

Előzmény: Selkirk Rex (41)
Selkirk Rex Creative Commons License 2005.07.01 0 0 41
Nekünk nem küldtek semmit,megköszönöm ha elküldöd.De hogy hogy a te nevedre irták?
Előzmény: Raszputyin Sib (40)
Raszputyin Sib Creative Commons License 2005.06.30 0 0 40
Badabang vasárnapi bírálati lapját nekem küldték el Ausztriából, de a diplomát is az én nevemre írták! Megvan nektek ez a bírálat/diploma??? Vagy elküldjem?
Selkirk Rex Creative Commons License 2005.06.28 0 0 39
Hangulat az volt de a Gáborék tudnának mesélni,szerintem fognak is a clubnapon.A cicák elég jól birták a hosszú utat.
Előzmény: Atahualpha (38)
Atahualpha Creative Commons License 2005.06.28 0 0 38
Na ott aztán volt hangulat:-) Cicák hogy bírták a hosszú utat?
Előzmény: Selkirk Rex (36)
Spotted Dream Creative Commons License 2005.06.27 0 0 37
Készülünk rá! (picik lettek a képek)
Selkirk Rex Creative Commons License 2005.06.27 0 0 36

Előzmény: Selkirk Rex (35)
Selkirk Rex Creative Commons License 2005.06.27 0 0 35
Bocs,de kicsinyiteni kellett a képeket.
Előzmény: Selkirk Rex (34)
Selkirk Rex Creative Commons License 2005.06.27 0 0 34

 

Igyekszek majd  beszerezni!!:))))  Én is várom a klubbnapot,remélem fog olyan jól sikerülni mint Niklasdorfban?Akik ott voltak azok tudják miről irok.Rakok is fel egy pár képet.Nekik se legyen jobb mint nekünk.:)))))))

Előzmény: Atahualpha (33)
Atahualpha Creative Commons License 2005.06.27 0 0 33

A kölykeim addigra már uj gazdinál lesznek igy csak felnőtteket tudok vinni.

Tök jó lesz ez a klubnap, már várom:-) Selkirk rex,hozol olyan "kétszínű innivalót"?:-)

Előzmény: Selkirk Rex (31)
Raszputyin Sib Creative Commons License 2005.06.25 0 0 32

Mi is mennénk szívesen a macskabemutatóra, két 6 hónapos kölyköt tudnánk vinni.

A klubestre is megyünk, köszi a meghívást!

Selkirk Rex Creative Commons License 2005.06.24 0 0 31

 

Mi ránk is számithattok,mert a Kecskeméti macska bemutató is nagyon tetszett.Ha lessz még akkor kölykök cicám akkor én tudok vinni.

Előzmény: Gabinet (26)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!