Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.01.26 0 0 1997
Ez van, ezt akarta a többség. Én 1 dologban hibáztam, néha kissé alpári stílusban adtam elő, amiért elnézést is kértem, de ennek ellenére a lényeges kérdésekben nem fog megváltozni a véleményem. Aztán majd meglátjuk, hogy mi lesz áprilisban.
Előzmény: Frankeey (1996)
Frankeey Creative Commons License 2006.01.26 0 0 1996

Tőled nem várok semmit. Ettől az országtól sem várok már semmit. A tieid elérték a céljukat. Győztek, győztetek!!! A fél ország (most még keveset is mondok), leépült. Szellemileg, morálisan egyaránt. A Nemzeti Öntudat a múlté. Már csak olvashatunk róla, s visszasírhatjuk. Agymosottak maradtak hátra. Itt maradtál nekünk pl Te is...

Előzmény: Törölt nick (1995)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.26 0 0 1995
Na megjött a másik "értelmes". Mit vársz ? Írjam azt hogy a fideszre szavazok, meg hogy legközelebb igennel fogok szavazni, ha megint felvetik a 2ős állampolgárságról szóló kérdést ? Hm ?
Előzmény: Frankeey (1994)
Frankeey Creative Commons License 2006.01.26 0 0 1994

Nem baszdmeg! Az olyan hazaáruló geciket, mint te! És még büszke is vagy arra, hogy milyen undorító módon gondolkozol!

Milyen családban nevelkedhettél...? Szégyen...

Előzmény: Törölt nick (1990)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.26 0 0 1993
Akkor ezek szerint én vagyok grabobo. Grabobo remélem olvasod. Mash elvtárs szerint én vagyok te! :D Tudod mit, inkább nem is mondok neked semmit. Elég ha csak olvasom a nevetséges írásaidat. :D
Előzmény: Törölt nick (1983)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.26 0 0 1990
Te 1 kis faszkalap náci vagy! Láttam azt a képet amit a zártosztályra kopiztál be. Na az ilyeneket kéne inkább a dunába lőni!
Előzmény: Törölt nick (1989)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.26 0 0 1986
Én már nem hiszek a magyarság feltámadásában.

A világ egy könyörtelen hely évezredek óta, a népek között a fennmaradásért.

Gondolj bele, hány nemzet tűnt el, csak az elmúlt kétezer évben is. Tucatjával, legtöbbnek az átlag ember már a nevét sem ismeri ma már. Úgy tűntek el, mintha nem is lettek volna.

A magyarság, mely mindig is a kontinens egyik legbüszkébb, legöntudatosabb és legnacionalistább népe volt, mára a legnagyobb mértékben eltávolodott ettől. Hatalmas élni akarás volt benne, ennek köszönhette, hogy minden sorscsapás után magához tért, mert élni akart, egészséges öntudattal, mely erős váz egy népnek, nem lehet baj, na ez szűnt meg teljes nálunk, ez is volt a cél.

Például, ha ma ismét lenne egy Bécsi döntés, mindegy hogy az első 1938-as felvidéki, vagy a 1940-es erdélyi, tehát ma, ha népszavazásra kerülne a sor, hogy akarjuk-e, hogy ezek a területek visszakerüljenek( Felvidék déli része, Észak-Erdély), nem hiszem, hogy van ember ki biztosra venni, hogy pozitív lenne a végeredmény. Ez mutatja önmagában is hol is tartunk, ennél mélyebbre már nem süllyedhet egy nép.

Így meg nehéz lesz megmaradni……..

Előzmény: gojkómitics (1978)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.26 0 0 1985
Tudom, hogy nem onnan való vagy, mert pont arról írtál, hogy ha a Tiszánál lenne a határ CSAK akkor lennél érintett egyik szülőd révén.

Pont ezért értékelem, hogy ebben a szörnyű közegben, nihilben, vannak emberek, akik ezt megértik ezt a problémát, úgy is, hogy személyesen nem érintettek.

Ezért örültem, hogy ennek ellenére megpróbáltad elmagyarázni azt, amit egy normális országban nem kell, mert természetes.

Egyébként én nem vagyok fideszes ( ettől még jobbra vagyok ), tehát nem Orbánt akarom védeni, de neki ez a népszavazás nem kellett, pláne nem a felhajtás, amiről írtál. De nem tudott kibújni előle, mert nem lehetett, mert akkor jobbról kap támadásokat. Lehetetlen helyzetbe került. Végig kellett csinálni akkor is, ha kódolva volt előre a vereség.

Abban igazad van, hogy gond nélkül megtehették volna parlamenti többséggel a négy évük alatt.

Bár gondolj abba, hogy mit kapott a magyar igazolványért, és a román miniszterelnökkel való külön megegyezéséért, a 23 millió románnal való riogatás, melyet a magyar társadalom jelentős része el is hitt.

Előzmény: Törölt nick (1979)
takacsi Creative Commons License 2006.01.26 0 0 1982
Vagy fikciókkal...:):

http://www.hazankert.com/
takacsi Creative Commons License 2006.01.26 0 0 1981
Hagyjátok.

Foglalkozzatok tényekkel:

http://nagyajolet.info/
gojkómitics Creative Commons License 2006.01.26 0 0 1978
Nem nagyon szoktam ideírogatni,de amit leírtál azzal kapcsolatban leírnám az én véleményem.Szvsz az arab(néger) diák magyarabb mint sokan akik magyar állampolgárok.Ezért magyarabbak a határon túli magyarok - az óceánon túliakra is gondolok -,mint sokan akik itt élnek.Az a nagy baj,hogy az ország szellemi leépülése csak fokozódott 90 után.Semmi önálló gondolat,saját politikai álláspont,az emberek birkaként mennek és szavaznak a tömegek után sajnos.Azért ne csüggedj,én mindig arra gondolok Trianon kapcsán,hogy a törökökről sem gondoltuk volna,hogy kimennek,remélem a románok és a szlovákok is kimennek egyszer Magyarországról.
Előzmény: Törölt nick (1977)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.25 0 0 1977
És mit csináljon az, akinek három nagyszülője született ott, a negyedik csak félig.

Én itt születtem a vörös Budapesten, de minden oda húz Székelyföldre és dec. 5-e után meg pláne.

Különös volt dec. 5-e előtt azokat az interjúkat látni a különböző televízió adókon, hogy még csak az kéne, ide engedik azokat románokat és szlovákokat elviszik a nyugdíjunkat. Az akkor még létező Sajtóklub is megpróbálkozott egy rögtönzött közvélemény-kutatással. Megnézhettük 6 magyar elutasította, egy ember viszont támogatta, pont egy néger(arab?) diák.

Aztán a sikertelen népszavazás után az örömmámort például az ATV betelefonálóinál.

Győztek, ők győztek, a határon túliak nem kapták meg az állampolgárságot. Diadal volt ez a javából. Hihetetlen. Megtagadták például a családomtól, rokonságomtól azt az elemi és természetes jogot, amit már 1920 ban is elvettek tölük, de akkor még nem a határon belül. És ennek tömegek örültek most. Jó érzés, nagyon.

Egy súlyosan beteg nép tüneteit lehet nap, mint nap beazonosítani azóta is.

Ezt a szavazási vereséget lehetett tudni előre, sőt biztos volt, ismerve ezt mocsok országot, pontosabban amit csináltak belőle 40 év alatt, majd 90 után is.

Csak, az a legnagyobb baj, hogy ez az arány még romlik is folyamatosan.

A népszavazáson 81 % nem szavazott igennel, vagy egyáltalán nem szavazott. 81 százaléka a szavazóképeseknek.

Lehet 10 év múlva már 91 % lesz az arány. Végül is mitől javulna a helyzet ?

Előzmény: Törölt nick (1968)
sergiototta Creative Commons License 2006.01.25 0 0 1976
akiket felsoroltal az pont a te fajtad, egy vagy veluk
Előzmény: Törölt nick (1971)
Frankeey Creative Commons License 2006.01.25 0 0 1975
Nehéz bizony, nagyon is. Nem izgattam magam, amikor a zártosztály topicban anyáztak a cigányok, de az kőkeményen felbosszant, ha olyat olvasok, mint amilyet tőle... Én azt is belátom, hogy erről Ő csak részben tehet, de igenis tehet. mint ahogy én is arról, hogy képtelen vagyok egy ilyen mellett elmenni...
Előzmény: Tamas(Ottawa) (1973)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.25 0 0 1974
Szerintem fejezzük be.
Előzmény: Frankeey (1972)
Tamas(Ottawa) Creative Commons License 2006.01.25 0 0 1973
Ugyan már... erről sajnos ő nem tehet. A szülein kellene ezt számonkérni, bár a helyzet jellenlegi állása szerint, az sem hozna sok sikert. Tudom, nehéz az ilyen provokációknak ellenállni, de meg kell próbálni. Hanyagold az arra rászorulókat. Ő egy ilyen...
Előzmény: Frankeey (1970)
Frankeey Creative Commons License 2006.01.25 0 0 1972

Amit leírtál olyan érzést keltett bennem, mint amikor a cigány dózsások cigányozták a fradistákat...

Előzmény: Törölt nick (1971)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.25 0 0 1971
Még mindig engem kóstolgacc homigyerek ? Szerintem fejezd be. Kóstolgasd a fiúdat (bernadett, lakáshitel, dzsovanni, grabobo, ahogy teccik), látom jól elvagytok. Pont neked való, a stílus ahogy mind2en beszéltek. Ilyen gyér a szókincsetek. Én csak röhögök rajtatok.
Előzmény: Frankeey (1970)
Frankeey Creative Commons License 2006.01.25 0 0 1970
Azt kéne vele megértetni, hogy Ő egy hibás létforma, s kár az oxigénért...
Előzmény: Törölt nick (1968)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.25 0 0 1967
"Mefi is a Fideszre nyomta 4 éve, jobb hijján, ahogy most is tenni fogja..."

Hjam előtte 1 nappal még anyáztad meg lecigányoztad a fityeszeseket. Meg mondtad, hogy vesszenek az MSZP-vel együtt.
Frankeey Creative Commons License 2006.01.25 0 0 1966
Oh, köszönöm lovagom... :))
Előzmény: Törölt nick (1965)
Frankeey Creative Commons License 2006.01.25 0 0 1964
Mert egy perverz kis suttyó! Akkor álla a farka, ha anyázzák... Tisztára, mint az Öreg...
Előzmény: bode1899 (1963)
bode1899 Creative Commons License 2006.01.25 0 0 1963
Azt leszámítva, hogy nyilvánvalóan provokálsz, tudva, hogy itt mindenkinek más a véleménye a határon túli magyarokról - szóval ezt leszámítva mi a francért írsz ide?
Előzmény: Törölt nick (1954)
Frankeey Creative Commons License 2006.01.25 0 0 1962
Látom, a tegnapi cigóktól is tanultál valamit, nem csak a pártodtól... Jól van, azért ragad rád valami a koszon kívül... KÖCSÖG!
Előzmény: Törölt nick (1960)
Frankeey Creative Commons License 2006.01.25 0 0 1961
Ez nem a te véleményed, hanem a szar pártodé! Jó pártkatona vagy, kellőképpen ostoba hozzá! Semmi több.
Előzmény: Törölt nick (1959)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.25 0 0 1960
"Te innen takarodj abba a szájbabaszott kurva anyádba! Ugyanúgy nem látunk itt szívesen, mint a kancigányokat! Nálam ők spec jobbak nálad, te erkölcsi végtermék!!!"

Mit provokálsz te kisgyerek ? Szánalmas kis nethuligán. Tekintettel a többiekre inkább nem a zártosztályon válaszok.
Előzmény: Frankeey (1958)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.25 0 0 1959
Na jó én befejeztem veletek a "társalgást". Véleményemet tudjátok.
Előzmény: Frankeey (1958)
Frankeey Creative Commons License 2006.01.25 0 0 1958

Te egy tetű szarházi fasszopó gyökér geci vagy... Hogy ezt még nagydobra is vered...

Az erdélyiek MAGYAROK, akik határainkon kívül rekedtek önhibájukon kívül. Annyira jó volna, ha te és a hozzád hasonló végtelenül ostoba tanulatlan fasz gyerekek vennék a fáradtságot,  kinyitnának egy történelemkönyvet ahelyett, hogy a szocik végtermékének, kende péternek a kampánykönyvecskéjét böngészgetik...

Törölt nick Creative Commons License 2006.01.25 0 0 1957
Fél magyarok, magyarok is, meg románok is. Attól függ, ki minek vallja magát.
Előzmény: sergiototta (1956)
sergiototta Creative Commons License 2006.01.25 0 0 1956
...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!