Keresés

Részletes keresés

pudingman Creative Commons License 2007.01.21 0 0 504

zenekarait pakolgatja unalmában mp3-ban.
Az unalom szerencsére ismeretlen fogalom az életemben. Szeretek olvasni, zenét hallgatni, sportolni.

 

Előzmény: Sziklavári Rezső (497)
pudingman Creative Commons License 2007.01.21 0 0 503

Azoknak, akik komolyabban szeretnének fórumozni, zavaró egy információszemetet öntő alak.

Hol itt a komoly fórumozás? Ha technot tettem volna fel, talán még egyet is értenék veled. Nézz utána miket tettem fel!!!

Szerintem pudingman linkelgetése magamutogató primitívség, kéretlen offolás.

Figyelj ide köcsög barátom! Igyekszem elkerülni a balhékat, de most bedagadt a fejem, szerintem ez igazságtalan volt. Hétvégén Pesten vagyok, ha gondolod adok alkalmat, hogy leprimitívez ütötávon belül.

Előzmény: Sziklavári Rezső (497)
exon_rock Creative Commons License 2007.01.21 0 0 502

Természetesen mindenkinek lehet véleménye és akár meg is írhatja ahova akarja, DE: gondolom észrevetted (ha követed a topic eseményeit), hogy időnként nagy csend van, utána előkerül valamilyen Hoboval kacsolatos téma, arról megy egy kis diskurzus, utána kicsit elkanyarodik a  téma valamerre. Később megint előjön valami téma, arról megy a beszélgetés. A fórumok már csak ilyenek :)

 

Mindenesetre úgy gondolom, ha ebben a topicban nem csak egy törzstag (aki egyébként régi HBB fan) bejegyzéseit kritizálnád, hanem az eredeti Hobo témához tartozó hozzászólásaid is lennének (amik sajnos nincsenek eddig még), akkor kissé barátságosabbak lennének hozzád itt az emberek.

Előzmény: Sziklavári Rezső (497)
Sziklavári Rezső Creative Commons License 2007.01.21 0 0 501
Találva érzed te is magad?
Helyes.
Előzmény: HTWWW (499)
HTWWW Creative Commons License 2007.01.21 0 0 500
Azt hiszem a megszólított is leírja, hogy számára mennyire érdektelen a téma !
Előzmény: HTWWW (499)
HTWWW Creative Commons License 2007.01.21 0 0 499
"Hallottál már az információs környezetszennyezésről? "

Ja.

Épp most.

A hsz-ed pont ilyen.
Előzmény: Sziklavári Rezső (497)
Sziklavári Rezső Creative Commons License 2007.01.21 0 0 498
Ja és még annyit, hogy a többség kussolva tűri, mert az emberek konfliktuskerülőek.
Előzmény: Sziklavári Rezső (497)
Sziklavári Rezső Creative Commons License 2007.01.21 0 0 497
Szerintem pudingman linkelgetése magamutogató primitívség, kéretlen offolás.
Azoknak, akik komolyabban szeretnének fórumozni, zavaró egy információszemetet öntő alak.

Szerintem sokan vannak, akiknek sok perifériális topic be van téve a kedvencekbe, és ha látják a mozgást, reménykedve benéznek, hogy komoly hozzászóló megnyilatkozását olvashatják, és erre azt látják, hogy felesleges volt, sőt időpocsékolás, mert egy műkedvelő a kedvenc - topichoz nagyom messziről, vagy egyáltalán nem csatlakozó - zenekarait pakolgatja unalmában mp3-ban.

Hallottál már az információs környezetszennyezésről? Tipikusan ezt csinálja.

És a dolgok igazi értékét is elmossa a "jaj letöltöm, oszt megvan" hozzáállás.
Előzmény: HTWWW (496)
HTWWW Creative Commons License 2007.01.21 0 0 496
"Azt halkan jegyzem, meg hogy pudingman sok Hobo albumot is megosztott mindenkivel - gyakorlatilag szinte csak ő rakott fel olyan albumokat, amik másutt már nem igazán elérhetőek."

Valóban!!! A kritika helyett inkább tenné ezt mindenki :)
Előzmény: exon_rock (494)
exon_rock Creative Commons License 2007.01.21 0 0 495

A rapid egyetlen hibája a letöltési időkorlát. Tényleg bosszantó néha, hogy egy album letöltése után várni kell ** percet, de a többi ingyenes helyhez képest még ez a legjobb megoldás. Innen legalább a letöltési sebességgel nincs gond. Az se utolsó szempont (mert nézzük azt is aki feltölt - nekünk!), hogy pl. a rapiduploaderrel nagyon kényelmesen lehet feltölteni a cuccot - és ez azért nem utolsó szempont....

Előzmény: Törölt nick (490)
exon_rock Creative Commons License 2007.01.21 0 0 494

Miért ne lehetne néha off topic dolgokat is berakni? Ráadásul olyanokat amikre azért úgy tűnik igény is van.... A pudingman által belinkelt dolgok valóban a "csemege" kategóriába tartoznak.  Azt halkan jegyzem, meg hogy pudingman sok Hobo albumot is megosztott mindenkivel - gyakorlatilag szinte csak ő rakott fel olyan albumokat, amik másutt már nem igazán elérhetőek.

Arról nem is szólva, hogy bár a DP linkek egy Hobo topicban furcsán mutatnak, de legalább él a topic! Most őszintén: olyan sok Hoboval kapcsolatos pozitív esemény történik az utóbbi időkban ami életben tudna tartani egy topicot? Hát nem igazán. Sajnos.

Előzmény: kozakz (493)
kozakz Creative Commons License 2007.01.21 0 0 493
ok lehet hogy a hangtarak boviteset nem egy hobo forumban kellene megtenni. engem is zavar hogy benezek mivan es rapid shares linkekkel mindenféle nem témába vago dolog van beirva. nyissatok egy topicot mint "pudingman kedvenc zenei masoknak" es ott kene ezeket nyomni.
HTWWW Creative Commons License 2007.01.21 0 0 492
Azért tartsuk szem előtt pudingman múlhatatlan érdemeit amit zenetárunk gyarapítása érdekében tesz!!! Pl. az az egri koncert ... ha meghallom szárnyalok. A DP meg szerintem egy tündöklően fényes csillag a rockzene egén, amit a kasztosodás felodása végett jó, hogy ide is feltett!!!
Más: nekem az összes "hanganyagom" eltünt egy költözködés során, és most ő segít ezeket pótólni!
Örök hála érte !!!
pudingman Creative Commons License 2007.01.21 0 0 491

én kérek elnézést, nekem kellemetlen, de azt szeretném kérdezni, hogy a szerencsétlen deep purple hogy a facba kerül ebbe a topikba?

Talán segítö szándékkal? Ez a box a boltokban 20000 Ft-ba kerül, gondoltam nem mindenki tud kiadni ennyit csak úgy. Az igaz, Hobo nem szereti a DP-t, de ettöl függetlenül mások szerethetik.

 

de hamár, akkor nem lehetne erről a nyomorult rapidshare ről valami emberbarát szolgáltatóra váltani? (pl. yousendit)

Mi a gond a rapiddal? A yousendit-et nem ismerem, de mikor máshova (tryor, share, rogepost) feltettem albumokat, sokan mondták, hogy térjek vissza a rapidhoz.

 

Van még pár "ritkaság", nehezen megszerezhetö album a polcomon, de ha úgy gondoljátok nem "zavarom" ilyennel a topikot.

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (490)
triviata Creative Commons License 2007.01.20 0 0 489

http://www.mancs.hu/index.php?gcPage=/public/hirek/hir.php&id=14190

itt van a mancs cikk...

 

állítólag az Esterházy az Égi Harmónia (Harmonia Caelestis) könyvét több mint 200 szerzőtől másolta össze, (ebből köbö 30 magyar) és senkit még csak meg sem nevezett, szóval ő nagyban csinálja....

 

érdekes, hogy az írók közül állítólag eddig összesen csak ketten szóltak, mármint a magyarok közül, hogy nem tetszik nekik, hogy refencia nélkül lenyúlta a szövegeiket, úgy látszik sokan a kortársak közül nem olvasták végig a könyvet...

 

Előzmény: Törölt nick (470)
exon_rock Creative Commons License 2007.01.20 0 0 488
Köszönöm! Tényleg ritkaságok ezek az albumok!
Előzmény: pudingman (487)
pudingman Creative Commons License 2007.01.19 0 0 487
Előzmény: exon_rock (486)
exon_rock Creative Commons License 2007.01.19 0 0 486
Ha nem probléma felrakni - engem bizony érdekelne a maradék 3 lemez is! :)
Előzmény: pudingman (485)
pudingman Creative Commons License 2007.01.19 0 0 485
exon_rock Creative Commons License 2007.01.18 0 0 484
Hát azt nem tudom, de az tuti, hogy jelentősen jobban szólt, mint az abból 64-re szándékosan lebutított MP3.
Előzmény: Zizi6785 (483)
Zizi6785 Creative Commons License 2007.01.18 0 0 483
Lehet, hogy az eredeti sem volt jobb!
Előzmény: exon_rock (482)
exon_rock Creative Commons License 2007.01.18 0 0 482
Sajnos a P. Mobil letölthető koncertfelvételek hangminősége nem éri el a Sokol rádió minőséget, mert ha jól emlékszem amit utoljára letöltöttem onnan az valahol a 64-96 kbps körül volt. Sz'al borzalmasan szólt. Kár hogy nem legalább 128-ban (inkább 192 lenne a jó) rakják fel.
Előzmény: Zizi6785 (481)
Zizi6785 Creative Commons License 2007.01.18 0 0 481

Egyetértek! Sőt azt kell, hogy mondjam, hogy a weboldalról letölthető koncertfelvétel igazán jó ötlet, kedves ajándék a rajongóknak, mitöbb követendő példa a többi zenekar számára. Ez valóban ellentmond a fotós-videós reakciónak, de ebből is látszik, hogy Hobo ezt nem anyagi okokból teszi, hanem egyszerűen zavarja előadás közben.

 

A P.Mobil rendszeresen letölthetővé tesz koncerteket, Feró honlapján is van egy, hogy csak a Fekete Bárányokat említsem.

Előzmény: exon_rock (474)
t2jani Creative Commons License 2007.01.18 0 0 480
Én is elkérhetem? Érdekelnek az ilyesmik :-)
Előzmény: exon_rock (478)
pudingman Creative Commons License 2007.01.17 0 0 479
Szerintem igen. Gyorsan kiürítem a felesleget. Köszi.
Előzmény: exon_rock (478)
exon_rock Creative Commons License 2007.01.17 0 0 478
Mehet arra a címre ami a profilodnál van? 6 mega 192kbps-ben.
Előzmény: pudingman (477)
pudingman Creative Commons License 2007.01.17 0 0 477

Persze, hogy érdekel. A gyöngy a sárban - az tényleg egy gyöngy. A vadaskerttel valahogy nem tudtam megbarátkozni. Az is igaz, mikor megjelent belehallgattam a boltban, de nem vettem meg. Azóta valakitöl megkaptam, de csak ott áll. Lehet, hogy meg kéne hallgatnom?

Előzmény: exon_rock (476)
exon_rock Creative Commons License 2007.01.17 0 0 476
A 2000-es Gyöngy a sárban is jó. Hehe... a Rock and roll királynőt játszuk is erről az albumról. Persze nem tagadva, hogy ki írta :) Igaz pl. a Vadaskert-ről a Csipkerózsika és a hét törpe c. szám az elmúlt évek alatt annyira átalakult a "kezünk alatt", hogy gyakorlatilag már csak a szövege egyezik meg az eredetivel:) De a közönségnek tetszik ez a hibrid :) Ha érdekel akkor majd elküldöm mailban a mi verziónkat.
Előzmény: pudingman (475)
pudingman Creative Commons License 2007.01.17 0 0 475
Előzmény: exon_rock (474)
exon_rock Creative Commons License 2007.01.17 0 0 474

Na de legyünk jóindulatúak :) Hiszen ez elvégre mégiscsak egy Hobo fan topic...

Azért az ilyen erősen vitatható dalok ellenére Hobo és a HBB (főleg '84-ig) sok, azóta már szinte klasszikussá vált SAJÁT számot írt.

Előzmény: Törölt nick (471)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!