Keresés

Részletes keresés

Hushee Creative Commons License 2002.01.10 0 0 299
Hányan jöttök, és milyen felszereléssel? Dobunk már van.
HAJRÁ MÁV!!!
Előzmény: MÁV_szurkoló (298)
MÁV_szurkoló Creative Commons License 2002.01.10 0 0 298
Ha máshogynem, de vonattal elmegyünk.
Előzmény: Hushee (296)
ce_si Creative Commons License 2002.01.09 0 0 297
Hushee! Mi van ezzel a szurkolói busszal?
Előzmény: Hushee (296)
Hushee Creative Commons License 2002.01.09 0 0 296
Te ott leszel?
Előzmény: MÁV_szurkoló (295)
MÁV_szurkoló Creative Commons License 2002.01.08 0 0 295
BUÉK mindenkinek.
A fiúk tegnap elkezdték a "felkészülés"-t,vasárnap
Nyíregyházán teremfoci.Gyerünk !!
HAJRÁ MÁV !!! IRÁNY AZ NB I.!!!
Hushee Creative Commons License 2001.12.24 0 0 294
Na úgy látom uborkaszezon van...
Egyébként tud valaki valamit az igazolásokról?
HAJRÁ MÁV!!!!!!
Hushee Creative Commons License 2001.12.22 0 0 293
Ez jogos, de nekem fel se tűnt.

Szolnoky!
A teremtorna Nyír1házán lesz. Csak, hogy ne kelljen olyan messzire menni.
Hushee
HAJRÁ MÁV!!!!

Ja és mindenkinek Boldog KARAJCSONT!

Előzmény: ZOLA (292)
ZOLA Creative Commons License 2001.12.21 0 0 292
Mielőtt elindulnál január 13.-án nézd meg újra a helyszínt, jól jöhet.:)
Előzmény: Szolnoky (289)
givons Creative Commons License 2001.12.21 0 0 291
MÁV !!!!
givons Creative Commons License 2001.12.19 0 0 290
MÁV !!!
(Egy kicsit má' fö' kellett gyönnünk !)
Szolnoky Creative Commons License 2001.12.14 0 0 289
Január 13.Zalaegerszeg, Nemzei Teremlabdarugó Bajnokság
A mi csoportunk:

SZOLNOK
Ferencváros
Vasas
Diósgyőr

Szép lenne továbbmenni!!!!
Hajrá MÁV!!!!!

Szolnoky Creative Commons License 2001.12.11 0 0 288
A fiókcsapatra visszatérve: szerintem abszolút nem számít, hogy kinek vagyunk a fiókcsapata, vagy kinek nem, mert azok a játékosok akiket átadnának nekünk, biztos, hogy nem tennék magukat oda 100%-osan, nem illenének bele a jól begyakorolt taktikába, félnének a sérülésektől, a szurkolók hamar megtalálnák őket stb.
De itt volt példának a Dunaferr anno.Hát abból se lett valami sok hasznunk.Egy játékos nem játszott a Szolnok színeiben, pedig velük is ilyen megállapodás volt.(mondjuk a Töki befért volna!)
Igazoljunk még 2-3 meghatározó játékost + 1 cserekapust oszt kész!!!!!
Előzmény: Hushee (284)
CVZ Creative Commons License 2001.12.11 0 0 287
Kimásoltam a teljes cikket:

Az FC Szeged fiókcsapata lehet a Szolnoknak
2001 dec. 11 14:16 - Forrás: Délmagyarország

(Szélpál László írása)
Immár két éve tetszhalott állapotban létezik Szeged labdarúgása. Élni ugyan él, de... Az 1999/2000-es Professzionális Nemzeti Bajnokság felénél anyagiak hiányában a Szeged LC visszalépett a további küzdelemtől. Azóta lekerült a futballtérképről a csongrádi megyeszékhely. A nyáron esély mutatkozott a Kispest idejövetelével a visszakerülésre, de a fővárosiak végül meggondolták magukat. Most ismét lehet reménykedni.

A jelekből ítélve, elképzelhető, hogy rámosolyog a szerencse az FC Szeged NB II-es labdarúgócsapatára. Ha megvalósulnak az egyelőre csak körvonalazódó elképzelések, a kék-fehér-feketék másfél év múlva osztályt váltanak, és már az NB I/B-ben vitézkedhetnek.

Ferencz Gábor, a Szolnoki MÁV FC, a Magyar Labdarúgó Liga alelnöke ezen a gondon igyekszik enyhíteni. A hogyanról, a mikéntről a következőt mondta:

- Az FC Szeged zászlajára tűzte, hogy átalakul kft.-vé. A Szolnoki MÁV FC Kft., illetve a mögötte álló üzleti kör hajlandó arra, hogy a megalakulandó káeftének többségi tulajdonosa legyen. Ezzel természetesen azt is vállalná, hogy biztosítja, előteremti a célkitűzések eléréséhez szükséges költség arányos részét.

Az emberben óhatatlanul is felmerül a kérdés: a Szolnoki MÁV FC Kft. miért nyújt mankót az FC Szegednek?

- Szeged hazánk egyik legnagyobb városa, ahol a jó futballt igencsak kedvelik az emberek; azt is mondhatnám: vevők rá. Az országban elfoglalt helye, a gazdasági ereje, a népesség száma is arra predesztinálja a várost, hogy a labdarúgócsapata hosszú távon az NB I-ben szerepeljen. Hiszek abban, ha visszatér a stadionba a minőségi futball, a szponzorok is adakozóbbakká válnak. Ezen a téren a Szolnok elnökeként szereztem már némi tapasztalatot az elmúlt évek alatt.

Ferencz Gáborról csak néhányan tudják, hogy erőteljesen kötődik Szegedhez. Itt született, itt járt általános és középiskolába. A futballal is Szegeden kötött örök szerelmet. Portörő Gabi bácsi felügyelete mellett ifjúsági koráig együtt rúgta a labdát többek között Pipicz Lajossal, Kozma Zoltánnal, a legjobb barátai között emlegeti Hágelmann Endrét, Merley Tibort.

A sportvezető, aki civilben a Neusiedler-Szolnok Papírgyár Rt. gazdasági igazgatója arról is beszélt, hogy mikortól és milyen formában tudná elképzelni az együttműködést.

- Terveink szerint 2002. január 1-jétől fiókcsapati megállapodást kötnénk az FC Szegeddel. Kölcsönjátékosokkal segítenénk a kék-fehér-feketék izgalommentes bentmaradását az NB II Szabolcs-Gabona csoportjában. Ezenkívül a tavaszi idénynek a feltérképezés is a feladata lenne, ekkor kell felmérni, hogy a nyáron milyen erősítésre szorul a gárda a cél, az NB I/B-be kerülést illetően. Nem szándékunk fejjel rohanni a falnak, kis, de annál biztosabb lépésekben gondolkodunk. Ez az üzleti kör a másodosztályba el tudná vinni az együttest, a feljebb való emelkedéshez viszont már nagyon komoly tőkét kell(ene) feltárni.

Az esetleges megállapodás fontos pontja az utánpótlás-nevelés.
- Megbeszéléseket folytattunk, egyeztettünk Kővári Árpáddal, a Tisza Volán SC elnökével és Dlusztus Imrével, az FC Szeged-Tisza Volán Focisuli első emberével az utánpótlás finanszírozását, az erők felmérését illetően. Ennek megvalósulása esetén 660 gyerek képzéséről kell majd gondoskodnunk.

A terv tehát készen áll, és az elvi megállapodás is megszületett. Lehet, hogy belátható időn belül ismét lesz minőségi labdarúgás Szegeden?

Igen , ez jó kérdés, vaj'h mi haszna lenne ebből Szolnoknak???

Zolaa Creative Commons License 2001.12.11 0 0 286
http://www.sportforum.hu/foci.asp?newsid=26672

nah ebbol vajon mi haszna lenne a Szolnoknak ???

Előzmény: givons (285)
givons Creative Commons License 2001.12.09 0 0 285
Már nagyon lent voltunk. A fiókcsapat dolog nekem sem tetszik.

Hajrá MÁV !!!

Hushee Creative Commons License 2001.12.07 0 0 284
Így viszont meg lenne az indok, hogy azért nem akarunk feljutni, mert fiókcsapat vagyunk. A valóságban viszont pénz miatt nem akarunk feljutni.(szerintem)
Hushee
Hajrá MÁV!!!!!
CVZ Creative Commons License 2001.12.05 0 0 283
Nekem ez a fiókcsapatiaskodás nem tetszik!Olyan ez , mintha a Nyíregyháza(vagy bármelyik "nyertes") eleve lemondana az NB1-ről,azaz nem akar feljutni!Remélem ez szolnoki részről csak rosszindulatú pletyka!Mi ne legyünk alárendelve senkinek sem!

Hajrá MÁV!

Előzmény: Hushee (282)
Hushee Creative Commons License 2001.12.05 0 0 282
"Nyíregyháza lesz a Debrecen fiókcsapata." Még nem biztos, csak ez tűnik a legvalószínűbbnek. Ma megtudtam, hogy még a Demecser és a Tiszaújváros is benne lenne a buliban.
Hushee
Hajrá MÁV!!!
Előzmény: Hushee (281)
Hushee Creative Commons License 2001.12.04 0 0 281
Az az érzésem, hogy hiába megy jól a csapatnak, mert az nb1-et úgysem vállaljuk. Ezt abból gondolom, amit a korábbi hozzászólásokból olvashattatok ti is, illetve abból, amit a Kelet-Magyarország című nyíregyházi illetőségű lapban olvastam: Nyíregyháza lesz a Debrecen fiókcsapata. A hír vége felé kiderül, hogy a Debrecen kegyeiért még a Szolnok és a Diósgyőr is "harcolt".

Némethtel kapcsolatban, az a véleményem, hogy lehet akár 300 kilós sumós kinézetű is, ha rúgja a gólokat, mert ugye egy csatárnak ez a dolga.
Hushee
Hajrá MÁV!!!

givons Creative Commons License 2001.12.01 0 0 280
Mea culpa !

Az utolsó hét meccsből hat győzelem és egy döntetlen, azaz 19 pont. Hihetelen ez a sorozat !

Nem mintha követendő példa lenne, (márhogy a kövérség) de Maradona szerintem majdnem végig jelentős súlyfelesleggel játszott (meg az alakata is olyan volt). Nyilván mégjobb lett volna, ha ez nem így van.

Hajrá MÁV!!!

Előzmény: Szolnoky (276)
CVZ Creative Commons License 2001.12.01 0 0 279
Kecskemét - Szolnoki MÁV 0:1 , a 3. hely tuti az ősszel ! Mi lett volna ha edzővel kezdjük az évet...?!Tavasszal még jobbak leszünk!

Hajrá MÁV

CVZ Creative Commons License 2001.11.25 0 0 278
Szerintem nem akarják az emberek elhinni, hogy itt "megindult" valami!Már annyiszor csalódtak a MÁV(MTE,MÁV-MTE)-ban , hogy csak tartós remeklés után jönnek ki!Ha tavasszal is marad a forma(márpedig tavasszal sokkal jobban szoktunk szerepelni!) meg-megtelik majd a stadion(no nem teljsen :))) )! Addig is az utolsó 2 fordulóban is jól kell szerepelni!
Fel a győzelemre!

Hajrá MÁV!

Előzmény: Szolnoky (276)
ce_si Creative Commons License 2001.11.24 0 0 277
Én sem értem, Németh hogy képes így játszani, de szerencsére tud és szórja a gólokat!
Hajrá MÁV!!!!
Előzmény: Szolnoky (276)
Szolnoky Creative Commons License 2001.11.24 0 0 276
Hát tényleg bánhatod, hogy nem jöttél ki!
Végig nagyon taktikus, fegyelmezett játékot mutattak a fiúk!Tényleg látszott hogy mit akarnak focizni.Igaz főleg a mi térfelünkön folyt a játék, de kontráink végig veszélyt jelentettek.Rézsó megint kimagaslóan védet!!Nem véletlenül szidtuk mi annyit Balázsit!!Remélem a télen végleg elmegy!

És ma is győzelem!!!
Vágó nagyon tud valamit!Csak így tovább!A francba, hogy itt a tél, ki ne essünk a ritmusból!!
Németh nekem egy rejtély.Hogy lehet ekkora súlyfelesleggel ilyen jól játszani!Megmondom őszintén nem ő a focista példaképem, de kezdem a szívembe zárni!!!
Hajrá MÁV!!

Előzmény: givons (273)
ce_si Creative Commons License 2001.11.24 0 0 275
MÁV-Monor-Sáma SE:4-0
G.: Zilah(öngól), Németh Gy.(3)
Gyönyörű meccs volt.
Nem értem: az emberek akkor sem jönnek ki meccsre, ha jönnek az eredmények...
Hajrá MÁV

givons Creative Commons License 2001.11.22 0 0 274
MÁV !!!!
givons Creative Commons License 2001.11.19 0 0 273
Örökké bánni fogom, hogy nem mentem ki.

Hajrá MÁV !!!

CVZ Creative Commons License 2001.11.18 0 0 272
Yeeeeaaaaaaahhhhhhhh!
Gyööööözeleeeeeem idegenben!
BKV - Szolnoki MÁV 0:2 !
Már 3. vagyunk!Egyre szinpatikusabb Vágó Attila!!
Szüszü Creative Commons License 2001.11.18 0 0 271
már 0:2 nem sokkal a vége előtt!!
Előzmény: CVZ (270)
CVZ Creative Commons License 2001.11.18 0 0 270
Félidőben:
BKV - Szolnoki MÁV 0:1 !!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!