Keresés

Részletes keresés

Benkiboi Creative Commons License 2006.07.18 0 0 6

2b szerintem is.

 

Az lesz itt a gebasz, hogy sok NCAA csapat a kedvencem, ellenük nem fogok tippelni, így ha nekik gyenge lesz a szezonjuk akkor nekem se lesz sok pontom:P:P:P

Dougie Creative Commons License 2006.07.18 0 0 5
2b-re szavazok én is
nagylangi Creative Commons License 2006.07.18 0 0 4

Szívem szerint megpróbálnám akár az a, verziót is, de az első évben mindenképp harakirivel felérő húzás lenne (ráadásul a hét 4 napján ötveniksz meccset követni... lehetetlennel határos), nem tudom hányan bírnánk egy éven át.

 

Vagyis a 2b,-re szavazok (én is, ha jól látom).

Előzmény: gsn (-)
fighting Creative Commons License 2006.07.18 0 0 3
Még egy szavazat a 2-es verzióra!
Előzmény: gsn (-)
gsn Creative Commons License 2006.07.18 0 0 2
És a pontozás tetszik? Azért gondoltam arra, hogy itt elég lenne ez az egy lehetőség egyelőre, mert most kezdődő tippversenyről van szó. Nem is tudom igazán, hányan lennénk, kit érdekelne, szóval mondjuk úgy tesztverseny az idei, mint minden első, bármely játékban. ;) Aztán, ha jó fogadtatás lesz, akkor jöhetnének más pontozási sémák is, ha arra van nagyobb igény. :-) De ez csak az én véleményem, az lesz, amit a többség akar, szóval, ha van valami felvetés, azt is szívesen fogadom. ;)
Előzmény: haromttt (1)
haromttt Creative Commons License 2006.07.17 0 0 1
2. verzióra szavaznék
Előzmény: gsn (-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.17 0 0 0
Éljenek a nullázók!!!

0
gsn Creative Commons License 2006.07.17 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

 

Ugyan még több mint 1 hónap van a rajtig, de azt hiszem itt az ideje, hogy létrehozzam a játékhoz a topicot. Tehát, a megbeszélteknek megfelelően itt a College Football tippverseny is (Divízió I A-ről van szó).

 

Pár dologban döntenünk kellene, mindenkinek várnám a véleményét, aki indulni szeretne:

 

1. A tippelés során vagy a hazai, vagy a vendégcsapat győzelmére lehet tippelni (tehát 1 vagy 2, x nincs, mert az OT-ban döntésnek kell születnie). A pontozás a következő lenne: regular season mérkőzések esetén a kimenetel eltalálása 1 pont, a Bowl mérkőzések kimenetelének eltalálása 2 pont, kivéve a BCS Bowlok, amelyeké 3 pont, és a National Championship Game, amely kimenetelének eltalálása 4 pontot érne. Rendben van-e ez így? Van-e esetleg valakinek más javaslata?

 

2. Mire tippeljünk? Erre lehetne szavazni.

a) Minden alapszakasz mérkőzés (ez szerintem nagyon sok lenne) + teljes Bowl sorozat + National Championship Game

b) AP Top 25-be tartozók meccseit (ha legalább az egyik részvevője a mérkőzésnek a Top 25-ben található, heti kb. 17-22 mérkőzés) + teljes Bowl sorozat + National Championship Game

c) AP Top 25-be tartozók meccseit (ha legalább az egyik részvevője a mérkőzésnek a Top 25-ben található, heti kb. 17-22 mérkőzés) + csak az AP Top 25-be tartozó csapatok Bowl mérkőzései (ez végül is csak pár Bowl kimaradását jelentené) + National Championship Game

 

Várom a véleményeket, szavazatokat, és jelentkezéseket. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!