Keresés

Részletes keresés

Maninng Creative Commons License 2006.02.16 0 0 45
Tényleg lesztek a györiek ellen?
cheer_girl Creative Commons License 2006.02.16 0 0 44

loki két pompommal... haját összefogná két kis copfba...  cuki lenne az biztos :)))))

na ez feldobta a napom

1990 Cupák Creative Commons License 2006.02.16 0 0 43
Piter: csinálja csak nyugodtan! Csak mögöttünk, hogy az ellenfél felé fussunk ijedtünkben:D
piter_1 Creative Commons License 2006.02.16 0 0 42

loki, loki, loki...

azert remelem nem ket pompommal akrsz fesziteni gyorben :P

bar a gyoriek biztos megijednenek (sot a mieink is) :DD

Loki8888 Creative Commons License 2006.02.15 0 0 41

hát jó...

erre nemtudok mit mondani...ja és Cupák..mi is ott leszünk a győriek elleni meccsen:P:D

Előzmény: S.Z.I. (40)
S.Z.I. Creative Commons License 2006.02.15 0 0 40

Látod, inkább bevállalom a másságom, mint azt, hogy nem tanultam meg dobni...

abban legalább fejlődőképes vagyok. :D

Előzmény: Loki8888 (37)
cheer_girl Creative Commons License 2006.02.15 0 0 39
cupák: ezt sajna nem mi döntjük, el többek között a wolves vezetőségen is múlik, szóval feléjük kell jelezni az igényt, ők mondják meg melyikre menjünk
Előzmény: 1990 Cupák (38)
1990 Cupák Creative Commons License 2006.02.15 0 0 38

Sziasztok! A junior fórumon felmerült egy kérdés, h nekünk is lesznek-e cheerladereink, én csak átdobom ide a kérdést.

A győriek ellen nem ártana egy ksi bíztatás:D

Loki8888 Creative Commons License 2006.02.15 0 0 37

?milyen oldalon?

én mindigis a lányokat szerettem....csak azért mondtam hogy meleg avgyok,hogy ne érezdd magad egyedül a csapatban:D

Előzmény: S.Z.I. (35)
S.Z.I. Creative Commons License 2006.02.15 0 0 36
ilyen nem fordult elő egyszer se, igaz?
Előzmény: cheer_girl (11)
S.Z.I. Creative Commons License 2006.02.15 0 0 35

Loki.. már megint a nőzés mi?

 

ööö.. tudják, hogy te.. izé.. szóval tudod... te a másik parton állsz??

Előzmény: Loki8888 (33)
Nira-chit Creative Commons License 2006.02.15 0 0 34

most latom csak... 19.-erol 18.-ara modosult az elso meccs isopontja? es kik ellen jatszanak eloszor a farkasok? mert azt nem lattam a honlapon? vagy egymas ellen? ;) mi lesz?

 

csajok penteken mindenki,aki olvassa ezt, probaljon meg picivel fel 6 elott megerkezni... oks? pusza!

Loki8888 Creative Commons License 2006.02.14 0 0 33

danke schön....

átadom...

tehát márc végefelé menjen le..mert akkor "normálisan" is tud veletek edzeni....

 

Előzmény: cheer_girl (31)
Nira-chit Creative Commons License 2006.02.13 0 0 32

:) teljesen el is pirultam... az egesz csapat neveben. ;) de adjatok 1 kotelet,ha 25 evesen azt nyilatkoznam,h oreg vagyok... ;)

jo kis edzes volt ez is!

Előzmény: Anabolic (30)
cheer_girl Creative Commons License 2006.02.13 0 0 31

loki itt vannak az infok: hetfon es penteken vannak edzesek, az operanal a hajos utcaban az opera "tanccentrumban". hetfon 6tol penteken fel 6tol, hozzon cuccot (edzocipo, kenyelmes ruha), nem hiszem hogy az edzo nem fogadna szivesen. bar marc 5ig nem tud lenyegesen beallni, mert addig versenyre gyakorolunk...

mert marc 5en lesz az elso versenyunk!!! aztan meg marc 25

na szoval ennyi.

Előzmény: Loki8888 (29)
Anabolic Creative Commons License 2006.02.13 0 0 30
Természetesem a "dolgozás" szó használatával nem a fizetésre utaltam, hanem arra, hogy ez egy kemény munka is, nemcsak ugra-bugra. Remélem továbbra is láthatunk titeket miniszoknyában táncolni! felemelő élmény, csak kár hogy olyan fiatalok vagytok! :) Bár ezt Loki és Panel koma gondolom másképp látja. :) Én meg öreg fejemmel maradok a látványnál, sajna... :(
Előzmény: cheer_girl (26)
Loki8888 Creative Commons License 2006.02.13 0 0 29

mért?

mikor lesz meccsünk?:O:P

Lánykák:

van egy kedves,csinos,jó mozgású (:Pmuhahahaha) lányismerősöm,aki szivesen csatlakozna hozzátok,ha lehet...

infokat tudnátok adni?

előre is köszi Broki....ööööööööö Loki

Előzmény: paneldroid (28)
paneldroid Creative Commons License 2006.02.13 0 0 28

Ezert szeretunk benneteket cheer girl...:)

 

Amugy az a gaz nira, h nekunk sincs meccsnaptarunk, az elso mecsen kivul mi sem vagunk semmit. De ha vmit megtudunk beavatunk benneteket is.

Előzmény: cheer_girl (26)
Nira-chit Creative Commons License 2006.02.12 0 0 27

na,tok jo! hnap megint edzes! jupiii! olvasgattam a w1 forumot...hat,eleg durva. bar sztem igaza van azoknak,akik ott vannak minden edzesen,es mindent megtesznek azert,h jol szerepeljen a csapat. no,de ez nem a mi dolgunk. mi is megteszunk mindent! ugye,csajok?

 

paneldroid: ha lenne meccsnaptar,akkor ki lehetne a party idopontjat is kalkulalni... mert masnaposan lehet,h meg az edzotok is meglepodne,h micsoda cseleket vetnetek be.;) meg az,h mikor vannak meccsek,telleg egy eleg hasznos info. mindenkinek.

 

na,pusza!

cheer_girl Creative Commons License 2006.02.12 0 0 26

ahogy nira is mondta, a szabalyokat nem mi szabjuk, ezert pl abban se mi dontunk, hogy melyik meccsen vagyunk kint

ja es a "dolgozashoz": olvastam korabbi w1 w2 forumokon hogy egyesek tenyleg azt hiszik hogy ez melo es csak ezert tancolunk stb., szoval igazsag szerint csakugy, mint ti, mi is fizetunk edzes penzt, hogy ezt a sportot uzhessuk

 

szoval bar nem ugy tunik, de igenis vannak olyan cheerek, akik tenyleg a csapatert csinaljak

masreszt nem tudnanak annyit fizetni hogy miniben legyek -5 fokban, ha csak tenyleg nem szivbol csinalnam

Előzmény: Anabolic (23)
Nira-chit Creative Commons License 2006.02.10 0 0 25

ezt nem hivnam dolgozasnak... amugy nem mi mondjuk meg h mennyit vagyunk kinn. es valoban vegig kinn kene lennunk... hamarosan remeljuk eljon ez az ido is. ;) ugye baranykak?

 

jo volt ez a mai edzes! kar hogy a tobbiek nem jottek.

pusza

Előzmény: Anabolic (23)
Anabolic Creative Commons License 2006.02.10 0 0 24
Én meg ülök egy trónon és sörözök.. :)
Előzmény: paneldroid (22)
Anabolic Creative Commons License 2006.02.10 0 0 23
Odafagyni a pálya széléhez?! Eddig sem nagyon értettem, miért csak az eljén és a szünetben "dolgoztok"... Elvileg a cheer hölgyeknek végig a közönséget kéne bíztatni-szórakoztatni.

Szal 100 szónak is egy a vége: miért van ez így?
Előzmény: Nira-chit (14)
paneldroid Creative Commons License 2006.02.10 0 0 22

A partyt bizd ram, csak az idopontot dumaljuk meg.

amugy bejon a parades otlet, wolves kamion: 2 bajnok csapat/magyar es osztrak division 1 :)))))/ es a legszebb cheerleaderek!!!! viszont en tancolok koztetek....:)

Előzmény: Nira-chit (14)
Anabolic Creative Commons License 2006.02.10 0 0 21
Van ilyen fórum is?! Az eszem megáll, most már tudom hol élvezkedik a Loki meg a többi perverz. ;-)

W2 DEFENSE!

Gyerünk vissza edzeni, nem itt lebzselünk, értettem????!!!! Amúgy lebaszott a Medve koma hogy úgy beszélek veletek mint az álatokkal, és bunkó-szemét vagyok, és félti a kis lelketeket. :)))) Na jó, ezt nem ide kéne írni.

Bocsi Báránykák a zavarásért. :-*
Nira-chit Creative Commons License 2006.02.10 0 0 20

jujjj de jooo! mindjart edzes! amugy sztem kriszta csak 6ra jon... de mi attol m1unk, ugye cheer girl? ;)

 

akkor ott fel 6kor!

pusza

piter_1 Creative Commons License 2006.02.10 0 0 19

tudom-tudom, de cssak h az eletedet rendezted...

 

az meg h yoobb vagy nalam, hat....de ha neked ettol yoobb leszz, akkor am legyen, a forum mostanaban ugyis szinte mindent elbir...

 

:-)

 

 

Előzmény: Loki8888 (18)
Loki8888 Creative Commons License 2006.02.09 0 0 18

tegnap épp az életemet rendeztem miközben játszottunk...

de mindegy

teis tudod hogy jobb vagyok:D

Előzmény: piter_1 (17)
piter_1 Creative Commons License 2006.02.09 0 0 17

loki te csak meg se szolalj. egyebkent hogy is alakult ategnapi kis versenyunk: asszem en nyertem...

 

egyebkent a kocsma nem sok, mert csak egybe voltam egesz heten...mondjuk lehet h minden ejjel. az asszony sem sok, mert csak egy van, a tobbi nem asszony...

 

na mentem edzesre

Loki8888 Creative Commons License 2006.02.09 0 0 16

a teremburáját nekije:D

pedig télleg azthittem:D

hát.....jó......

Piter te se nagyon vagy maganál az utobbi időben....sok a kocsma meg az asszony...

ezért seggellek el mindig aknakeresőben:D

Előzmény: cheer_girl (11)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!