Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020.11.15 -1 0 402

Vagy jóhiszeműen nézve a dolgokat valami Forradalmi Felszabadító Kiberhadsereg támadja a freemail szervereit folyamatosan.

(Az utóbbi években nincsenek gátlásaik e téren, pénzük meg van rá korlátlanul némi Forradalmakat támogató alapítványoktól.)

 

Merthogy az origo.hu-hoz kötődik, kilépéskor annak az oldalát adja be, stb.

Előzmény: Törölt nick (401)
Törölt nick Creative Commons License 2020.11.14 -1 0 401

Nem noszogatni, hanem valami gazdasági főhatóságnak beléjük rúgnia kellene.

 

A rendszer "üzemeltetői" elszabotálják már ezt az egészet, a reklámbevételeiket még beszedik, nyilván nulla ráfordítás mellett.

 

Az alább "válaszok" típusszövegek tőlük, akár automata is küldheti.

Előzmény: RazorX911 (400)
RazorX911 Creative Commons License 2020.11.13 0 0 400

Egy kis noszogatás, a megfelelő helyekre, már igen csak elkélne feléjük, onnan fentről. Akár, informatikusok kölcsönadásával is. Nem csak a hivatali bürokrácia szenved(het) tőlük, hanem a webáruházak is, az egyéb oldalakról nem is beszélve, ahol Freemail-es címmel regisztráltak, a felhasználók. Közel 20 évig nem volt vele gond a C3-as időktől kezdve.

Előzmény: VonBraun (398)
Illés Lajos Creative Commons License 2020.11.13 0 0 399

Kedves Felhasználóink!

Hálózati karbantartás során problémák léptek fel, amelyek okán többen hibát tapasztalhattak a levelek fogadásával kapcsolatban. A hibák feltárását elvégeztük, a javításon dolgozunk.
Amint lezárult, értesíteni fogjuk Önöket.

Addig is köszönjük türelmüket!

Üdvözlettel
Freemail

admin 2020-11-13

VonBraun Creative Commons License 2020.11.13 0 0 398

Államilag elismert működésképtelenség most már:

 

Freemailt használó ügyfeleink figyelmébe

2020. november 12. 11:48

Felhívjuk a Freemail levelezőrendszerét használó ügyfeleink figyelmét, hogy a kormányhivatalok és kormányablakok részéről a freemail fiókok felé küldött elektronikus levelek – a szolgáltatónál fennálló rendszerhiba miatt – nem érkeznek meg.

A kormányhivatali informatikai üzemeltetési terület jelezte a cég felé a problémát, és kérte annak mihamarabbi javítását.

Azon ügyfeleinknek, akik ezt a levelezési szolgáltatást használják, azt javasoljuk, hogy probléma esetén (pl. nem kapják meg a visszaigazoló e-mailt) forduljanak a Freemail ügyfélszolgálatához.

(kormanyhivatal.hu)

https://www.kormanyhivatal.hu/hu/hirek/freemailt-hasznalo-ugyfeleink-figyelmebe

Törölt nick Creative Commons License 2020.11.12 -1 0 397

Megint lassú, fennakad, stb. Agonizál a freemail már hónapok óta.

 

Ennek már nem sok értelme van.

wizardry8 Creative Commons License 2020.11.12 0 0 396

Most úgy néz ki, működik. Lehet azért akadozik mert mindenki menekül más helyre, de a spam leveleket meg ott hagyja hagy menjen tovább a freemailre.

Előzmény: RazorX911 (395)
RazorX911 Creative Commons License 2020.11.11 0 0 395

Valamit, nagyon elbaszarintottak az este, mert rosszabb lett, mint eddig! A szimpla-s felület is eléggé lomha lett, nem hogy, a fő webes. Az egészen jó volt, eddig. Ha, a szerverek nagy része jó, akkor hol a faxba lehet, a hiba? Most, hogyan is áll ez az egész vacak össze? Van, egy nagy háttértáruk, ahol a levelek vannak, van egy beléptető/kiszolgáló szerverük, amelyen át eléred a leveleidet, az adott felületeken át és az rakoncátlankodik sok hónap óta? Nincs sávszél kifelé vagy mi?? Olyasminek tűnik a lomhaságuk, első látszatra.

RazorX911 Creative Commons License 2020.11.11 0 0 394

Azt, lehet a jó Isten se tudja meg mondani!! A tegnapi karbantartással, nem lett jobb! Karikázik csak, néha nem is kis ideig. Ennyire nem vacakolt, mint az elmúlt hetekben. 1 levél, elvileg elveszett útközben a postaláda felé tartva, a tegnapi napon. Az időközben "nem ment" hiba, az fennáll most is.

Előzmény: Mária Adrienn Bartus (392)
konturedit Creative Commons License 2020.11.11 0 0 393

A freemail 2 napja nem müködik. Sem fogadni, sem küldeni nem lehet semmit. Senki nem mond semmit. Az e-mailre sem válaszolnak.

KATASZTROFÁLIS a helyzet. Tud valaki erről valamit? Mit lehet csinálni?

Mária Adrienn Bartus Creative Commons License 2020.11.10 0 0 392

Sziasztok! Érdeklődnék hogy kb mikor lesz jó a freemail? Köszönöm a gyors választ 

wizardry8 Creative Commons License 2020.11.10 0 0 391

Köszi, tényleg a pontot nem veszi figyelembe a gmail.

Ha van egy belabacsi gmail.com cím akkor írhatok úgy is neki levelet hogy bela.bacsi meg be.labacsi, sőt b.e.l.a.b.a.c.s.i is jó.

Eddig én ezt nem tudtam.

Nálam valami hiba történhetett a fiók készítésekor, hogy nem ellenőrizte rendesen. 

Na mindegy töröltem majd csinálok másikat. 

Előzmény: RazorX911 (388)
RazorX911 Creative Commons License 2020.11.10 0 0 390

Bocs a flood-ért.

 

PH-ről:

 

Csak hogy tudjatok róla, miért nem érkezik ma be e-mail: A levelezőszervereinken ma hajnal óta hegyekben állnak a freemail.hu domain felé küldött e-mailek az alábbi hibaüzenettel: host fmx.freemail.hu[84.2.43.65] refused to talk to me: 421 4.3.2 All server ports are busy

 

Mi van?? DDOS alatt vagy mi a fákk? Ismi is akkor, hiába várja a jelszóemlékeztetőt egy webshopból?? Bár, a Gmail-jére sem jött meg, a visszaigazolása a rendelésről, ugyanonnan.

RazorX911 Creative Commons License 2020.11.10 0 0 389

jav: Gmail-nek sem szabadna....   Kula bill. :D

Előzmény: RazorX911 (388)
RazorX911 Creative Commons License 2020.11.10 0 0 388

Elvileg nem lehetne pontot használni. Mind, a sajátom és akiket ismerek, azoknak, zömmel egyben van az emailcímük a lkukac előtt. De, akad pont is némelyiküknél, de oda és onnan is megjöttek a levelek a Freemail-re. Gmaiul-nek sem szabadna problémáznia ezen.

 

Ha, már Freemail: Karbantartás van!!! Sok, ideje nem volt!

Előzmény: wizardry8 (387)
wizardry8 Creative Commons License 2020.11.10 0 0 387

Regisztráltam egy xxxxx.yyyyy123456789 gmail fiókot.

Sikeresen lement de nem kaptam egy levelet se rá, akkor se ha magamnak küldtem.

Aztán egy fél nap múlva írt választ valaki az xxxxyyyyy123456789 címről ékes angolsággal hogy "what the fack?" Neki mentek a levelek. Szerencsére csak ilyen próbalevelek hogy hello.

 

Most itt tartunk. :)

 

Nem lehet pontot használni? De akkor miért engedett regisztrálni ha már van ilyen?

Előzmény: RazorX911 (386)
RazorX911 Creative Commons License 2020.11.10 0 0 386

Hogyan és mivel?? :O

Előzmény: wizardry8 (385)
wizardry8 Creative Commons License 2020.11.10 0 0 385

Jó pár hete rettenetes lassú a freemail.

Bár nekem a gmail-t is sikerült kiakasztanom. :-)

RazorX911 Creative Commons License 2020.11.09 0 0 384

Ajánlott váltani! De, ha sok levél és regisztráció van, akkor bajossabb.

Előzmény: Ferenc Dvorák (382)
RazorX911 Creative Commons License 2020.11.09 0 0 383

Ajánlott! Bár, még használom. Az, a biztos, ha már mentett X időközönként. Várd meg míg menti a levelet, és amikor újraszámol, pár mp után próbáld elküldeni. Ha, nem megy, akkor várni, míg menti és azután megpróbálkozni a küldéssel. Ha, onnan nem megy, akkor a Piszkozat-ból, nyisd meg a levelet, de legyen a vágólapra másolva annak az egész tartalma, az a biztos. Onnan, pótolhatod, ha hiányosan mentett, meg általában elmegy. A mostani hetekben eléggé vacakolt, e téren, valamikor meg rögvest elmegy, pár mp alatt. Amúgy, ott a 'szimpla'-s felület, az érdekesmód, nem rakoncátlankodott ennyire se.

 

Link: https://freemail.hu/szimpla2/mail/list/INBOX

Előzmény: Ferenc Dvorák (382)
Ferenc Dvorák Creative Commons License 2020.11.09 0 0 382

Új levél írásakor szinte lehetetlen elküldenem.Többször kiírja,hogy nem található.Állandóan lelassul.

Szinte használhatatlan.Váltanom kéne?

Swtrooper Creative Commons License 2020.10.30 0 0 381

EZ A FREEMAIL EGY NAGY LÓFASZ TÖRÖLJE KI MINDENKI A PICSÁBA

Koffer82 Creative Commons License 2020.10.24 0 0 380

Még 1x felrakom a képeket, előnézetben látom, a fórumon már nem. Ha most sem jó, én feladom.

 

 

 

Koffer82 Creative Commons License 2020.10.24 0 0 379

 

Az előzőnél nem nyomtam rá, hogy beillesztem a képet :)

 

Koffer82 Creative Commons License 2020.10.24 0 0 378

Üdv,

 

nekem 2 címem van, és a Win10 Posta alkalmazással használom, és kb. 1 hete az egyik döcögni kezdett. Töröltem a fiókot az appból, majd újra be akartam állítani, de már nem tudtam. Érdekes, hogy a másik, beállított és működő fiókhoz képest másképp néz ki a beállítások is a Postában (mellékelt képek). Hogyan lehetne rávenni, hogy ezt is úgy mutassa?

A sárga ablakban a speciális gombra kattintva előjönnek az IMPAP és SMTP címek, a másiknál semmi ilyet nem tudok előszedni.

 

Az Outlooknál nekem még az előző hozzászólásban említett hibán kívül a "Bad message number argument" hibaüzenetet is szokta dobni.

 

Sajnos a Posta alkalmazással is biztosan van valami gond, mert pl. a gmail-es fiókomat is kétféleképpen kellett felvennem, mert ha gmail fióknak veszem fel, akkor igaz, hogy a naptárt meg a névjegyzéket is szinkronizálja, viszont az elküldött üzenet - habár megérkezik a címzetthez - nálam szőrén szálán eltűnik. Sehol sem találtam meg. Viszont ha csak általános IMAP-kénet veszem fel, akkor az elküldött üzenet bekerül az elküldött mappába, viszont a naptárat meg a névjegyzéket nem kezeli.

 

További szép napot!

PitykeG Creative Commons License 2020.10.22 0 1 377

Állandóan "temporary authentication failure" van

Előzmény: PitykeG (376)
PitykeG Creative Commons License 2020.10.22 0 0 376
Előzmény: Cauldron Lorien (374)
RazorX911 Creative Commons License 2020.10.13 0 0 375

Aki, már átköltözött a Freemail-ről a Gmail-re, importálással együtt, csak a Bejövő mappában lévőket viszi át vagy az Elküldöttek-eket is átmenti??

Cauldron Lorien Creative Commons License 2020.10.03 0 0 374

Én úgy tudom a freemailt Soros György egyik alapítványa hozta létre huszonvalahány éve és üzemelteti, pénzeli.

Nos, az Origó és Soros nem hiszem, hogy jó barátok, de valami szerződés miatt ez így maradhatott.

oldShellsFactory Creative Commons License 2020.09.22 0 0 373

Használhatatlan kalap sz@r az egész. Látszik, hogy sz@rnak az egészre. Szerintem ez teljesen tudatos.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!