Keresés

Részletes keresés

Dr. Lecter Creative Commons License 2001.10.24 0 0 18
Szia, Kalamári!
Marton Pista nagy ötlete volt, hogy el kell adni a HSMK-t, és a volt moziból kultúrházat csinálni helyette. A színpad úgyis csak egy kicsit kisebb.
Előzmény: La Méduse (16)
La Méduse Creative Commons License 2001.10.24 0 0 17
A Tesco pedig rulez, nagy kár, hogy tönkreteszi a kisebb boltokat. De az a nagy előnye, hogy NAGY és hogy SOKÁIG van nyitva, hogy késő este is simán kedve szottyanhasson az embernek egy kis Gazdaságos Őszibarackra - Gazdaságos Tejszínhabbal. :o))
La Méduse Creative Commons License 2001.10.24 0 0 16
.... Csak azt mondja meg nekem valaki, hogy hova a fenébe lehet elmenni egy (teszem azt) szombat estén, ha nincs semmi nézhető a pláza hiperszuper multiplekszébe'??? (Ami pedig - sajnos gyakori eset... :oP) Mondjatok nekem ÉRTELMES helyeket, mint pl. a Mojo, vagy ilyenek.

Ja, és mi lesz ezután a régi mozival??? Nagyon sajnálom, hogy megszüntették. Azoknak a hétfő esti egyszer vetített filmeknek a hangulatát a 2-es teremben (Klubterem!! Ha-ha!! :o)))) semmi nem hozhatja vissza.

La Méduse Creative Commons License 2001.10.24 0 0 15
Nohát, nohát. :o) Ilyen topik is van!! :o)

Batthyány L. Gimn. rulezz!!!!

Törölt nick Creative Commons License 2001.10.24 0 0 14
Egy dologba belekötnék (ugye nem baj?):
"2. Az új könyvtár egész jó lett; jó helyen van, igényes körítés stb. Kár, hogy a használhatóbb könyveket nem lehet kikölcsönözni hosszabb időre."
Valóban a könyvtár nagyon jó. Én használható könyvet ki tudtam venni október 3-tól novemeber 6-ig. Egyetlen negatívum van az új könyvtárban: a sok taknyos fel-le futkorászik, ha szertnék megkeresni egy könyvet, nem tudom, mert az összes gépen játszanak. A gyerekkönyvtárat jobban el kellett volna különíteni.
Előzmény: Görcs (13)
Görcs Creative Commons License 2001.10.24 0 0 13
Kezdünk összegyűlni. Jó kis topic lesz ez!
Kapcsiból 4 pozitív dolog jut eszembe a városunkkal kapcsolatban:
1. Most hétvégén a Bajnoki Döntő utolsó "mindent eldöntő" mérkőzését játssza a Kanizsa csapata! Hajrá Hangyák!!! Hétvégén irány a Thury pálya!
2. Az új könyvtár egész jó lett; jó helyen van, igényes körítés stb. Kár, hogy a használhatóbb könyveket nem lehet kikölcsönözni hosszabb időre.
3. Ha már a Tesco szóbakerült, szerintem ez is dobott valamit a város színvonalán. Nem a T. Gazdaságos termékekre gondolok, hanem pl. a hosszú nyitvatartásra, a bő választékra stb.
4. Az sem utolsó dolog, hogy az országban az elsők között építették ki a kábeles netet. Habár sokszor elégedetlenkedünk a szolgáltatóval, de el kell ismerni, ha működik, rendesen el vagyunk kényeztetve.
A "Nagymagyarország emlékmű kivilágítása" probléma számomra eltörpül ezek mellett. Viszont azt észrevettem, hogy a Kossuth téren a Szentháromság szobor melletti Kórház kápolna kivilágításával spórolnak mostanában. Ha erre nincs pénz, akkor minek kell vitatkozni egy újabb gyöngyszem kivilágításáról?
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.24 0 0 12
"Akkor írjál pletykákat!"
Arról kérdezősködnek egyesek, hogy világítsuk ki, vagy ne a Nagymagyarország emlékművet? Tessék, itt van, lehet csámcsogni rajta.
Előzmény: biohazard (9)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.24 0 0 11
talán van már egy hónapja is
egyébként nem Lenin út, hanem Fő út az út neve
Előzmény: Sorsha (10)
Sorsha Creative Commons License 2001.10.24 0 0 10
ez mikor történt?
Előzmény: biohazard (9)
biohazard Creative Commons License 2001.10.24 0 0 9
Akkor írjál pletykákat!

pl. ki volt az, ki szétkenődött (Golf) azon a fán ott a Lenin-úton?

Láttam, nagyon gyászolták, pedig nagy fasz lehetett, szerencsére nem ölt meg mást, mert megfogta a fa...

Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.24 0 0 8
Nem akarlak bántani, de NAGYKANIZSA nem attól lett város, hogy van tesco (én rühellem azt a boltot, de nagyon).
Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.24 0 0 7
Én spec. fiygelem a fórumot, de, ha nincs miről beaszélni, akkor nem írok ide.
Előzmény: biohazard (6)
biohazard Creative Commons License 2001.10.24 0 0 6
Látod, ilyenek ezek a kanizsaiak! Én távolról próbálom szülővárosom renoméját emelni, a helyiek meg semmit nem tesznek! Pedig tudok pár nevet, akik itt fórumoznak!

Na majd hétvégén megyek haza, és lekiabálok mindenkit!

Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.24 0 0 5
Valaki irjon mar ebbe a topicba az osszes tobbi varosnak csak Kanizsanak nincs? Pedig Tesco is van mar fel eve!!
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.23 0 0 4
Kanizsa király hely! Márcsak azért is, mert ott lakok.
Sok sikert a topichoz!
Előzmény: Törölt nick (-)
biohazard Creative Commons License 2001.09.03 0 0 3
Nem, engem is érdekel, eredetileg oda tartozom, most két-három havonta megyek.

Nekem a világ egyik legjobb helye.

Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.03 0 0 2
Akkor ezek szerint csak engem erdekel Kanizsa????????
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.02 0 0 1
Azert ennel tobbet erdemel Nagykanizs
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.31 0 0 0
Kanizsa nem 0!!!!!
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.31 0 0 topiknyitó
Az osszes tobbi varosnak van topicja a legjobbnak is van ezentul.
Hajra Kanizsa!!!!!!!!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!