Keresés

Részletes keresés

pudingman Creative Commons License 2007.01.22 0 0 519

Szia Gyula,

melyiket hallgattad?

Előzmény: Döm dö döm (518)
Döm dö döm Creative Commons License 2007.01.22 0 0 518

Sziasztok! 

 Ma József Attilát hallgatam szuper! (Hobo tolmácsolásával)

OFF! Miért bántjátok szegény Rezsőt? Pár hónapja sikerült regisztráltatni magát és még nem tudja, hogy kapcsolódjon be.  "Jó szóval oktasd....."

Törölt nick Creative Commons License 2007.01.21 0 0 517
Márminthogy elkezdted az oktalan offolást. Fogalmazzunk pontosan.
Előzmény: Sziklavári Rezső (516)
Sziklavári Rezső Creative Commons License 2007.01.21 0 0 516
És most akkor elnézést kérek én is, hogy hozzájárultam az oktalan offoláshoz.
Előzmény: pudingman (515)
pudingman Creative Commons License 2007.01.21 0 0 515

Csak mint alant hárman megjegyezték,

A háromban benne vagy te is, marad kettö.

 

Biztos tapasztalod, hogy a postaládád, ha nem üríted, reklámokkal van eltömítve, a fontos levelek nem férnek be, az emiled spamektől, junkmailektől hemzseg.

 

Hü ez egy nagyon primitív hasonlat, te boldog ember! Hozzád küldtem a linkeket? Mi az anyádtól telítödne a postaládád?

Mivel a töködben nincs annyi vér, hogy találkozzunk, így nincs értelme az egésznek.

 

Előzmény: Sziklavári Rezső (514)
Sziklavári Rezső Creative Commons License 2007.01.21 0 0 514
Csak mint alant hárman megjegyezték, nem kérnek az adományaidból. Önzetlenül sem kérnek, meg sehogyan sem. A pokol útjai is jószándékkal vannak kikövezve.
Biztos tapasztalod, hogy a postaládád, ha nem üríted, reklámokkal van eltömítve, a fontos levelek nem férnek be, az emiled spamektől, junkmailektől hemzseg. Lehet ezek mögött is van jó szándék (van, aki örül az önkormányzati lapoknak, szórólapoknak, a reklámújságoknak, hátha van árleszállítás), csak épp a többség pokolra kívánja a küldőt, hogy kellemetlenséget okoz.

Egyébként meg pont a "kinek van meg"-be is foshatod a linkjeidet, minek kell elönteni mindent ezzel?

Elhatalmasodott a gondolat benned, hogy nagy jót teszel a világgal, és néhányan még tapsikolnak is hozzá. Most páran szóltak, hogy ez nem feltétlen így van. Mondom: gondolkozz el ezen.

De egyébként nem lényeg, legfeljebb ezt a topicot sem olvasom a továbbiakban, mint ahogy a Zeptopic is az offolástól követhetetlen és érdektelen.
Előzmény: pudingman (512)
pudingman Creative Commons License 2007.01.21 0 0 513

Valamit még elfelejtettem, ezt írtam a bemutatkozásban: Filozófiám: Amit magadnak nem kí­vánsz, másnak ne tedd!!!

Ezt még tovább fejlesztettem: Viszont ami neked jól esne, azt cselekedd mással.

Mivel nem iszom, nem dohányzom, csak öreg olcsó kocsikat veszek, marad pénzem másra is.  Eddig Kb. 700 cd-t vettem, amit szívesen megosztok másokkal.

pudingman Creative Commons License 2007.01.21 0 0 512
Ja még valami! Ha benézel a Kinek van meg topikba, ott találsz emberkéket akik minden fajta hátsószándék nélkül segítenek másoknak. Lehet, hogy boldogabbak mint te?
Előzmény: Sziklavári Rezső (508)
pudingman Creative Commons License 2007.01.21 0 0 511
Ccc.
Az ajánlatom még áll! Akkor majd cöcözhetsz.
Előzmény: Sziklavári Rezső (508)
pudingman Creative Commons License 2007.01.21 0 0 510
Elmentem futni és közben próbáltam ezt a hozzászólást megérteni. 10. km-nél eszembe jutott Nagy-Bandó vicce: "dögöljön meg a szomszéd tehene is". Ez a sziklavári gyerek is ilyen lehet. Gondolom neki nem tetszö zenéket tettem fel. Ha valaki ok nélkül, (mert ebben a topikban még egyszer se szólt hozzá), így tud mocskolódni, annak az élete nagyon szar lehet. Elgondolom: a munkahelyén valószínüleg lábtörlö és seggnyaló, nöt nem kap. A sok önkielégítéstöl meg csak a depressziója növekszik – egy igazi boldog ember. 20 km lefutása után már nem is haragudtam rá, inkább sajnáltam.

pudingman Creative Commons License 2007.01.21 0 0 509

a topic nem attol fog fennmaradni hogy berakunk nehany blues klasszikust letoltesre

Ebben egyetértünk. Mivel messze lakom, nem tudok minden héten Hobora járni. Kétszer voltam, mind a kétszer írtam róla. A topik meg nemigazán él. Ha leszámítjuk az én 117 hsz-mat marad 380 hsz, és ez elosztva 4 évre. Ez átlagban kevesebb mint heti kettö. Tehát olyan nagyon nem zavartam meg a társalgást.

elszarja az idoment. sajnalom.

Szerintem ez már rosszindulat. Mennyi idöd megy el arra, hogy rákattintasz és visszakattintasz? kb. 20 mp. Ha ezért mérges vagy, ezt nem tudom megérteni.

Előzmény: kozakz (507)
Sziklavári Rezső Creative Commons License 2007.01.21 0 0 508
Ccc.
Inkább gondold át, hátha van abban valami, amit mondtam.
Előzmény: pudingman (503)
kozakz Creative Commons License 2007.01.21 0 0 507
a topic nem attol fog fennmaradni hogy berakunk nehany blues klasszikust letoltesre. ezt senki sem gondolhatja komolyan. nekem se tetszik, hogy a kedvencekben levo hobo topicba benezek is letoltesi linkeket olvasgatok. elszarja az idoment. sajnalom.
Markov Creative Commons License 2007.01.21 0 0 506
Szerintem is viszonzatlanul kell hagyni az ilyen beszólásokat - tipikusan az a cél vele, hogy a célszemély felvegye a kesztyűt! Amit a topik fennmaradásáért tettél, úgyis önnmagáért beszél...
Előzmény: pudingman (504)
exon_rock Creative Commons License 2007.01.21 0 0 505
Hagyd a fenébe! A topichoz te hozzátartozol, ő meg csak jött és megpróbált beleszólni a felnőttek beszélgetésébe :)
Előzmény: pudingman (503)
pudingman Creative Commons License 2007.01.21 0 0 504

zenekarait pakolgatja unalmában mp3-ban.
Az unalom szerencsére ismeretlen fogalom az életemben. Szeretek olvasni, zenét hallgatni, sportolni.

 

Előzmény: Sziklavári Rezső (497)
pudingman Creative Commons License 2007.01.21 0 0 503

Azoknak, akik komolyabban szeretnének fórumozni, zavaró egy információszemetet öntő alak.

Hol itt a komoly fórumozás? Ha technot tettem volna fel, talán még egyet is értenék veled. Nézz utána miket tettem fel!!!

Szerintem pudingman linkelgetése magamutogató primitívség, kéretlen offolás.

Figyelj ide köcsög barátom! Igyekszem elkerülni a balhékat, de most bedagadt a fejem, szerintem ez igazságtalan volt. Hétvégén Pesten vagyok, ha gondolod adok alkalmat, hogy leprimitívez ütötávon belül.

Előzmény: Sziklavári Rezső (497)
exon_rock Creative Commons License 2007.01.21 0 0 502

Természetesen mindenkinek lehet véleménye és akár meg is írhatja ahova akarja, DE: gondolom észrevetted (ha követed a topic eseményeit), hogy időnként nagy csend van, utána előkerül valamilyen Hoboval kacsolatos téma, arról megy egy kis diskurzus, utána kicsit elkanyarodik a  téma valamerre. Később megint előjön valami téma, arról megy a beszélgetés. A fórumok már csak ilyenek :)

 

Mindenesetre úgy gondolom, ha ebben a topicban nem csak egy törzstag (aki egyébként régi HBB fan) bejegyzéseit kritizálnád, hanem az eredeti Hobo témához tartozó hozzászólásaid is lennének (amik sajnos nincsenek eddig még), akkor kissé barátságosabbak lennének hozzád itt az emberek.

Előzmény: Sziklavári Rezső (497)
Sziklavári Rezső Creative Commons License 2007.01.21 0 0 501
Találva érzed te is magad?
Helyes.
Előzmény: HTWWW (499)
HTWWW Creative Commons License 2007.01.21 0 0 500
Azt hiszem a megszólított is leírja, hogy számára mennyire érdektelen a téma !
Előzmény: HTWWW (499)
HTWWW Creative Commons License 2007.01.21 0 0 499
"Hallottál már az információs környezetszennyezésről? "

Ja.

Épp most.

A hsz-ed pont ilyen.
Előzmény: Sziklavári Rezső (497)
Sziklavári Rezső Creative Commons License 2007.01.21 0 0 498
Ja és még annyit, hogy a többség kussolva tűri, mert az emberek konfliktuskerülőek.
Előzmény: Sziklavári Rezső (497)
Sziklavári Rezső Creative Commons License 2007.01.21 0 0 497
Szerintem pudingman linkelgetése magamutogató primitívség, kéretlen offolás.
Azoknak, akik komolyabban szeretnének fórumozni, zavaró egy információszemetet öntő alak.

Szerintem sokan vannak, akiknek sok perifériális topic be van téve a kedvencekbe, és ha látják a mozgást, reménykedve benéznek, hogy komoly hozzászóló megnyilatkozását olvashatják, és erre azt látják, hogy felesleges volt, sőt időpocsékolás, mert egy műkedvelő a kedvenc - topichoz nagyom messziről, vagy egyáltalán nem csatlakozó - zenekarait pakolgatja unalmában mp3-ban.

Hallottál már az információs környezetszennyezésről? Tipikusan ezt csinálja.

És a dolgok igazi értékét is elmossa a "jaj letöltöm, oszt megvan" hozzáállás.
Előzmény: HTWWW (496)
HTWWW Creative Commons License 2007.01.21 0 0 496
"Azt halkan jegyzem, meg hogy pudingman sok Hobo albumot is megosztott mindenkivel - gyakorlatilag szinte csak ő rakott fel olyan albumokat, amik másutt már nem igazán elérhetőek."

Valóban!!! A kritika helyett inkább tenné ezt mindenki :)
Előzmény: exon_rock (494)
exon_rock Creative Commons License 2007.01.21 0 0 495

A rapid egyetlen hibája a letöltési időkorlát. Tényleg bosszantó néha, hogy egy album letöltése után várni kell ** percet, de a többi ingyenes helyhez képest még ez a legjobb megoldás. Innen legalább a letöltési sebességgel nincs gond. Az se utolsó szempont (mert nézzük azt is aki feltölt - nekünk!), hogy pl. a rapiduploaderrel nagyon kényelmesen lehet feltölteni a cuccot - és ez azért nem utolsó szempont....

Előzmény: Törölt nick (490)
exon_rock Creative Commons License 2007.01.21 0 0 494

Miért ne lehetne néha off topic dolgokat is berakni? Ráadásul olyanokat amikre azért úgy tűnik igény is van.... A pudingman által belinkelt dolgok valóban a "csemege" kategóriába tartoznak.  Azt halkan jegyzem, meg hogy pudingman sok Hobo albumot is megosztott mindenkivel - gyakorlatilag szinte csak ő rakott fel olyan albumokat, amik másutt már nem igazán elérhetőek.

Arról nem is szólva, hogy bár a DP linkek egy Hobo topicban furcsán mutatnak, de legalább él a topic! Most őszintén: olyan sok Hoboval kapcsolatos pozitív esemény történik az utóbbi időkban ami életben tudna tartani egy topicot? Hát nem igazán. Sajnos.

Előzmény: kozakz (493)
kozakz Creative Commons License 2007.01.21 0 0 493
ok lehet hogy a hangtarak boviteset nem egy hobo forumban kellene megtenni. engem is zavar hogy benezek mivan es rapid shares linkekkel mindenféle nem témába vago dolog van beirva. nyissatok egy topicot mint "pudingman kedvenc zenei masoknak" es ott kene ezeket nyomni.
HTWWW Creative Commons License 2007.01.21 0 0 492
Azért tartsuk szem előtt pudingman múlhatatlan érdemeit amit zenetárunk gyarapítása érdekében tesz!!! Pl. az az egri koncert ... ha meghallom szárnyalok. A DP meg szerintem egy tündöklően fényes csillag a rockzene egén, amit a kasztosodás felodása végett jó, hogy ide is feltett!!!
Más: nekem az összes "hanganyagom" eltünt egy költözködés során, és most ő segít ezeket pótólni!
Örök hála érte !!!
pudingman Creative Commons License 2007.01.21 0 0 491

én kérek elnézést, nekem kellemetlen, de azt szeretném kérdezni, hogy a szerencsétlen deep purple hogy a facba kerül ebbe a topikba?

Talán segítö szándékkal? Ez a box a boltokban 20000 Ft-ba kerül, gondoltam nem mindenki tud kiadni ennyit csak úgy. Az igaz, Hobo nem szereti a DP-t, de ettöl függetlenül mások szerethetik.

 

de hamár, akkor nem lehetne erről a nyomorult rapidshare ről valami emberbarát szolgáltatóra váltani? (pl. yousendit)

Mi a gond a rapiddal? A yousendit-et nem ismerem, de mikor máshova (tryor, share, rogepost) feltettem albumokat, sokan mondták, hogy térjek vissza a rapidhoz.

 

Van még pár "ritkaság", nehezen megszerezhetö album a polcomon, de ha úgy gondoljátok nem "zavarom" ilyennel a topikot.

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (490)
triviata Creative Commons License 2007.01.20 0 0 489

http://www.mancs.hu/index.php?gcPage=/public/hirek/hir.php&id=14190

itt van a mancs cikk...

 

állítólag az Esterházy az Égi Harmónia (Harmonia Caelestis) könyvét több mint 200 szerzőtől másolta össze, (ebből köbö 30 magyar) és senkit még csak meg sem nevezett, szóval ő nagyban csinálja....

 

érdekes, hogy az írók közül állítólag eddig összesen csak ketten szóltak, mármint a magyarok közül, hogy nem tetszik nekik, hogy refencia nélkül lenyúlta a szövegeiket, úgy látszik sokan a kortársak közül nem olvasták végig a könyvet...

 

Előzmény: Törölt nick (470)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!