Keresés

Részletes keresés

DAttis Creative Commons License 2000.10.13 0 0 389
Nálam mindig bableves evés után jön a durrogtatás.

Gyakran esik meg odahaza akkor csinálnak bablevest, vagy babos káposztát (egyébként fini ez a kaja) mikor vagy moziba, vagy színházba megyek vagy találkozóm van a barátnömmel.

Utcán még esetleg el tudom engedni a zajos utcán, de színházba, moziba?

Egyszer meg mikor hármasban, haverral elmentünk inni, szuper nyár volt, éjjel 1-ig rendesen beittunk este 8-tól, berugtunk mint az atom, haveréknál aludtam, mert haza már nem tudtam menni, hát reggel aztán volt fing koncert az 1m*5m-es szobában. Hát szagok is voltak böven :))

brutto Creative Commons License 2000.09.18 0 0 388
upsssz....
joy Creative Commons License 2000.09.05 0 0 387
Yóóóóóóó!
Előzmény: piotre (386)
piotre Creative Commons License 2000.09.05 0 0 386
A cirkuszporond szélén üldögél két bolha.
Az egyik odaszól a másiknak : -te adj egy cigit!
erre a másik odanyújt egy szálat és megszólal : -figyeld milyen király öngyújtót vettem.
és már gyujtja is,ekkor a melletük álló elefánt egy hatalmasat fingik.Oriási robbanás az
elefánt apró húscafatokra robban szét,erre megszólal a másik bolha : -tényleg kurvajó ez az
öngyujtó ,de állítsd vissza egy kicsit a gázt.
PA2 Creative Commons License 2000.08.14 0 0 385
Legalább bevágtátok az ágyára a termést?
Előzmény: Chemical Warfare (384)
Chemical Warfare Creative Commons License 2000.08.12 0 0 384
Mi meg azt csináltuk a hadseregben, hogy mikor az őrmester odaszart a sátor mellé, mi szép csendben kidugtuk a gyalogsági ásót, amire eszépen rászart, majd, mikor végzett, behúztuk

Képzeljétek szegény rémült arcát, amikor megszemlélné művét, ami oly nehezn jött ki, és erre nem talál ott semmit... :-)))

PA2 Creative Commons License 2000.08.07 0 0 383
Azt hiszem, hogy az uccsó bugyinál rájött, hogy hogyan is kell ezt csinálni. Az ember a saját hibáiból tanul...
Egyébként kb. 8-9 éves lehetett.
Előzmény: freeze flash (382)
freeze flash Creative Commons License 2000.08.07 0 0 382
És hány tiszta bugyi volt még ? :-)))))
Laza egy banyóka lehet. :-)))))
Ez mennyi idős korában esett meg vele?
Ha azt mondod, hogy hat, akkor megyek én is alsót csrélni...
:-)))))
Előzmény: PA2 (377)
SumQuiSum Creative Commons License 2000.08.03 0 0 381
Rendben! Mai történet:Reggel 10 óra körül.
A helyszín az Örs vezér téri aluljáró, a metrótól a sugár felé. SumQuiSum bandukol, tőle 3 méterre 1 óránál egy emberke, abból a fajtából, aki nem ad túl sokat magára, de ápolt. És mit ad Isten, kicsúszott egy galamb. Vagy inkább tacskó, mert nagyon hosszú volt. 7-8sec. Rotyogós volt, olyan, mint amikor hasmenésed van, és az eredmény egyenletesen jelentkezik az egész kagylón. Emberünk ártatlanul, ámde sunyin körbenézett, folytatva útját. Én addig bírtam, míg el nem fordultam a villamos felé és ott elkezdtem éktelenül röhögni. Sírtam, alig tudtam felkúszni a lépcsőn:D
Előzmény: flashman (380)
flashman Creative Commons License 2000.07.30 0 0 380
Ez az skacok! Ne hagyjuk ezt a topicot elsullyedni!
aPuska a Hős Creative Commons License 2000.07.28 0 0 379
Pfffffffffffff!
Javaslatom, ha van ilyen menekülési út, egy szakadt csöves a közelben. Közel menni hozzá, békegalamb, s a gyanú árnyéka se terelődik ránk. Kicsit álnok, de bejön!
joy Creative Commons License 2000.07.28 0 0 378
A szegedi Kamarában volt hasonló eset vívás közben.
Ott a válasz: Ne csikorgasd a fogad, csak lazán!
A közelebb ülők jól hallották, de a szinpadon is az összes bennlevő szereplő hirtelen forgolódni kezdett, és rángatóztak...
Előzmény: pok_ussz (373)
PA2 Creative Commons License 2000.07.28 0 0 377
Nem ciki a sztori, csak amolyan "kellemes" emlék. Hugommal egyik este kártyáztunk, suiiiii... Hugom ki, víz zubog, megjelenik egy új pizsamagatyában. Mi van szaftos volt? Ja. Kártyázás tovább, én szakadok a röhögéstől, suiiiii... Hugom ki, víz zubog, új pizsamagatya. Megint? Ja. Meghaltam. Kártyázás tovább, mondanom sem kell, suiii... Hugom ki, vissza immár bugyiban. Mivan, elfogyott a tiszta pizsinaci? Ja. Kivetettem magam az ablakon.
cinquecento Creative Commons License 2000.07.27 0 0 376
Ezt a topikot mindenki elolvassa...
Ide azokkal a hozzászólásokaal!!! :))
Előzmény: PA2 (375)
PA2 Creative Commons License 2000.07.27 0 0 375
lennenek hozzászólásaim, csak nem merem. meg nem is fogja senki olvasni... csá.
flashman Creative Commons License 2000.07.25 0 0 374
Up!!
pok_ussz Creative Commons License 2000.06.28 0 0 373
Ezt úgy hallottam, hogy a Bánk bánban Gertrudis engedte el magát a földön, az első döfés után.
Erre Bánk:
- Még hörögsz?!
Azzal újra lesújtott.
Előzmény: Fötyelmuci Purdi (367)
freeze flash Creative Commons License 2000.06.28 0 0 372
Dehogynem!!!
:-)))))

Mellesleg emléxem rá, az ex-kedvesemmel 1x elmentünk /csupa x!!! :-)))/ egy tsárdába, és babgulyásból lyól bezabáltunk.
Este próbáltunk szeretkezni, de annyira gyötörtek bennünket a gázok, hogy egy darabig nem ment. A röhögéstől.

Előzmény: Fötyelmuci Purdi (371)
Fötyelmuci Purdi Creative Commons License 2000.06.28 0 0 371

Egyszerűen nem kellett oda, na...
Fötyelmuci Purdi Creative Commons License 2000.06.28 0 0 370

Az igazság az, hogy ez egyáltalán nem volt modern darab, és ilyet egyszerűen nem lehet
még rendezői utasításra sem produkálni. A jelenetben pedig egyszerűen csak pörögni, dühöngeni kellett, az az állati nagy fingás egyszerűen nem kellett oda. A tanulság az, hogy egy szívtiprónak is lehetnek természetes emberi szükségletei...
Előzmény: freeze flash (369)
freeze flash Creative Commons License 2000.06.28 0 0 369
Te buta! Az egy modern darab volt, és ezt rendezői utasításra követte el!!!
Előzmény: Fötyelmuci Purdi (367)
blrad Creative Commons License 2000.06.27 0 0 368
Epp azon tunodtem, hogy vajon melyik eset jobb, ha az emberre agyban, ejjel jon ra a dolog. Tobb lehetoseg van:
1. be a takaro ala: reggelig abban fôsz'.
2. elhuzod a takarot, es kifele: egesz este azt szagolod.
3. visszatartod: megkockaztatni egy belcsavarodast?
Ezt akar elnevezhetnenk blrad fele dilemmanak is.
Fötyelmuci Purdi Creative Commons License 2000.06.27 0 0 367

Én azon döbbentem meg mélységesen, mikor az egyik menő fővárosi színházban
az egyik menő színész egy k*rva nagyot fingott jelenet közben. Szerintem a nézők
sem biztos, hogy kapcsoltak, egy-kettőt láttam, aki leesett állal meredezett... Ez
most volt tavasszal.
bestra Creative Commons License 2000.06.27 0 0 366
Jó ez a topic, itt benn a munkahelyen röhögök nagyokat...
Van pár sztorim, ami ideillik: Húgommal tesi tagozatos általánosba jártunk. Kislabdadobás, tömény élvezet volt a 150 centis tesómnak. Szépen beállt, ahogy kell, elhajítja a labdát és közben kicsúszott a kex. Nem ám a halk, hanem a hangos fajta...Erre tesóm elkezd ordítani, hogy: "Jajjj Sárika néni, megreccsent a könyököm!!!" A tanárnő rémülten masszírozni kezdte tesóm karját. Szerencsére a fing nem volt büdös, mert akkor lebukott volna...
Másik: kedvesem koleszos gyerek volt.Egyszer hajnalban arra ébredt fel, hogy valami iszonyat büdöset érzett. Beszagolt a takaró alá,és rájött,hogy nyilván maga alá fingott.Kiugrott az ágyból és elkezdte kirázni a takaró alól a büdöset, erre a többiek is felébredtek... :)
Bogdanyeci Mackó Creative Commons License 2000.06.27 0 0 365

Biztos, hogy fing volt... Én is elgondolkodtam már, nem-e a szája büdös, mert hasonló jellegű
szag, mint mikor a kutyának az ínye büdös vagy a pofája. Csak sokkal intenzívebb, erősebb...
Előzmény: Justin (362)
Justin Creative Commons License 2000.06.23 0 0 364
Én nem olyan rég jártam hasonlóképpen.Éjszakás műszak utáni ájulatomból riadtam arra a kellemetlen érzésre,hogy ifaféknyom lett a gatyámban.Persze hasmarsom volt.Marha jó érzés kerített hatalmába rögtön.
blrad Creative Commons License 2000.06.22 0 0 363
Nem teljesen a finghoz, hanem inkabb gyakori szilard kiserojehez kapcsolodik a kovetkezo sztori:
Meg ovodas voltam amikor egyszer - hat hogy is mondjam - beszaladt a nadragba. Szep vilagoskek gatya volt rajtam - meg csak veletlenul sem barna - igy hat egy barna folt ott viritott a fenekemen. Nem akartam, hogy meglassa barki is, ezert osszeszoritottam jol a seggemet, es gondoltam igy majd oda kozlekedek a budihoz. Igen am, csak hogy aki probalta mar, ilyen korulmenyek kozott nehez kozlekedni, nehezen megy a mozgas. Kitalaltam, hogy ket labon fogok odaugralni a budihoz, igy meg van oldva a targy elrejtese es a mozgas is. Ha belegondolok, ekkor mar tenyleg mindenki tudta, hogy nem vagyok normalis: MIERT UGRANDOZIK OROMEBEN OSSZESZORITOTT LABAKKAL MIKOZBEN CSUPA SZAR A SEGGE?
Justin Creative Commons License 2000.06.22 0 0 362
Én nem tudom de eddig csak sunyi kutyával futottam össze,Bár annak lehet,hogy csak a szája volt büdös.
Hanem ez a színjátszós fing kérdés se rossz.Ez olyasmi elven működne mint némelyik uszodákban ahol a vizelettel játszák el ezt?
Dina Sparkle Creative Commons License 2000.06.21 0 0 361

Na mi van, bedugultatok?
pok_ussz Creative Commons License 2000.06.16 0 0 360
A cirkuszban akkor milyen tűzkarikán ugrálnának át az oroszlánok?
Előzmény: Iwo (359)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!