Keresés

Részletes keresés

Ki(vagyok)_én Creative Commons License 2008.03.16 0 0 128
Ezért volt hibás a 9.-i választás kormányoldali kommunikációja.
Nem kellett volna azt a 700e megrögzött ballert elvinni szavazni, és akkor Orbán megismételte volna a kádár rezsim eredményeit. A szavazók 99,8%-a igennel szavazott, a maradék véletlenül rontott.
Előzmény: freedom_no_flt (109)
freedom_no_flt Creative Commons License 2008.03.16 0 0 127
Akkor is kint voltam, mindenki haza akart menni, de ugye az Asztória metrót LEZÁRTÁK.
igy elindult mindenki a legközelebbi metróhoz a Deák térihez.
2007,2008-ban nem zárták le a metrót.
Fura.
Erről a ballibes média akkor hallgatott.
Előzmény: joeyline (118)
Neon Licht Creative Commons License 2008.03.16 0 0 126
A gyülölet lángja a hugyosozás feltalálálásával vált veszélyesen olthatatlanná.
Előzmény: Ki(vagyok)_én (120)
elector Creative Commons License 2008.03.16 0 0 125
Hat az elvtarsak! Ezt sem tudod?:D
Előzmény: Ki(vagyok)_én (120)
Aragorn Creative Commons License 2008.03.16 0 0 124

Mindebből én semmit nem vontam kétségbe.

Elmondtam, amit egy másik alföldi városról tudok, és amiről korábbról személyes tapasztalataim is voltak. Mert kérdeztél.

Nem tudom, mit akarsz rásütni a fővárosra, hogy szted miért itt vannak balhék. Sztem azért, mert itt jobban el lehet tűnni, mint egy kisvárosban, ahol mindenki ismer mindenkit. És megélhetés szempontjából sem olyan közvetlen a politikának való kiszolgáltatottság, mint ott, ahol az önkormányzat a legnagyobb foglalkoztató, főleg értelmiségi szakmákban.

Mindössze erre próbáltam rámutatni.

Előzmény: breien (107)
Neon Licht Creative Commons License 2008.03.16 0 0 123
OK, ezt értem, viszont van, amikor nem lehet elkerülni, például, ha a kormányzatról van szó. Igazad van, vannak emelkedettebb dolgok a kocsmai verekedésnél, de az élet sokszínűen élvezetes :) Aztán lehet vitázni azon, hogy aki először ütött, azt ki biztatta fel, vagy ki itatta le.
Előzmény: Aragorn (108)
freedom_no_flt Creative Commons License 2008.03.16 0 0 122
Te meg a vörös lepeltől nem látod a valóságot
Igaz, a kormányodnak és a ferkó funoknak az elsöprő népszavazás sem ér semit.
Komolyan gondolod hogy valaki még szavazna ferkó gazemberre, mondjuk rajtad kivül és sok megélhetési ballibes fórumoson kivűl?
Előzmény: bunyós dezső (113)
brutalside Creative Commons License 2008.03.16 0 0 121
Tehát azt mondod, hogy Tomcat, Budaházi, illetve a kurucinfó -féle söpredék MSZP-SZDSZ ügynökök. Csak hogy tudd, ez fáj nekik a legjobban. Ők Orbánt és A FIDESZ-t tartják műellenzéknek, ballib ügynököknek.

Nos, összeesüvés-elméletekből nincs hiány.
Előzmény: freedom_no_flt (106)
Ki(vagyok)_én Creative Commons License 2008.03.16 0 0 120
Ki a franc kapta föl a hugyozósok gyülésezését?
Ki használja az ünnepeket ünneplés helyett gyülésezésre, összetartásra?
Ki talál mindig időpontot arra, hogy magasan tartsa a gyűlölet léángját az ilyen gyűlésekkel?
Ki kezdte 2002-ben a két választás között ezt?

Előzmény: freedom_no_flt (109)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.16 0 0 119
Kinn voltál és úgy érezted, hogy ez egy szép ünnepi megemlékezés volt, vagy naggygyűlés?
Előzmény: freedom_no_flt (95)
joeyline Creative Commons License 2008.03.16 0 0 118
2006 október 23 -án az Astoriánál. Orbán volt a szónok.Elkergetjük a kormányt. MSZP csürhe?
Előzmény: freedom_no_flt (109)
elector Creative Commons License 2008.03.16 0 0 117
Ne becsuld le az elvtarsakat!:D
Előzmény: bunyós dezső (113)
bunyós dezső Creative Commons License 2008.03.16 0 0 116

Nehéz túlszárnyalni ekkora hülyét. Különösen annak tükrében, hogy rendőrök sérültek meg legimkább.

Én biztos cipóra verettem volna néhány barmot a koktélozó állatok közül.

Előzmény: zeeloh (112)
_Hypo_ Creative Commons License 2008.03.16 0 0 115
Hamilton forma 1 es nyerese is mszps propaganda mi??? barmok
Előzmény: zeeloh (112)
elector Creative Commons License 2008.03.16 0 0 114
Elvtars! Az uj strategia neve: szulessen hat uj komcsi part e hazaban.:))
Az alcsuti kezd melto utodjava valni kadar apanknak.

Nincs is ezzel semmi gond elvtars, csak az a baj, hogy ez mar az x+1. koponyege a kolosszusnak!
Előzmény: freedom_no_flt (106)
bunyós dezső Creative Commons License 2008.03.16 0 0 113

Sóóót, már 98 %-on áll a fidesz, lehet, hogy 120 % lesz ebből. PIóker ignác, a sztahanovista esztergályos a példaképük.

Urröhögöm, mekkora pofasmirgli lesz ebből.

Előzmény: freedom_no_flt (109)
Ki(vagyok)_én Creative Commons License 2008.03.16 0 0 111
Bocs, de a korod miatt rosszat nem mondok rád.
Ha direkt érted félre akkor azért, ha meg nem érted, akkor azért.
Előzmény: breien (102)
bunyós dezső Creative Commons License 2008.03.16 0 0 110
Az mszp küldi ki??? Ehhez már beteg elme kell, hogy ilyet feltételezzen valaki. DE lám, beteg elme van, még le is meri írni. Hülye vagy a javából, oszt jónapot.
freedom_no_flt Creative Commons License 2008.03.16 0 0 109
Hol láttál 1-ken egy fideszest aki ennek tapsolna?
Ez kárt tesz a fidesznek, ezt mindenki látja.
AS fidesz már 2/3-nál tart ha választáa lenen, ez pont a kormánynak jól jön, megint lekommunikálhatja és a fideszre mutagathat, mint a fórumos ballibes is elkezdte.
Előzmény: joeyline (104)
Aragorn Creative Commons License 2008.03.16 0 0 108

Nem vagyok szent, és talán teljesen balek sem.

Egyszerűen nem szeretek haragot tartani, mert tapasztalatom szerint az nekem többet árt (mentálisan), mint annak, akire haragszom. Indulataim keletkeznek néha, de azok sosem tartanak tovább tíz percnél.

Ami meg a megszívatást illeti: ez nehéz döntés az ember életében, hogy ha csalódott, vagy becsapták, legyen-e utána alapállásból bizalmatlan, vagy adja meg továbbra is az esélyt mindenkinek, hogy esetleg szintén megszívassa.

Én nem jól bírom a gyanakvás, a bizalmatlanság légkörét, ezért az utóbbi utat választottam. Mindenkiben megbízom, aztán aki bebizonyítja, hogy méltatlan volt rá, azt a továbbiakban, ha tehetem, elkerülöm. Ennyi.

Előzmény: Neon Licht (85)
breien Creative Commons License 2008.03.16 0 0 107
Képzeld, sem tegnap, sem máskor soha senkinek nem szoktam "tapsolni". (eddig ebből soha nem volt problémám Debrecenben )
Ünnepelni, méltón emlékezni járok márc. 15-én és okt. 23-án a koszorúzásokra. (fejet hajtok a mártírok és az ártatlan áldozatok emlékére. számomra, ez az ünnep. )
Előzmény: Aragorn (97)
freedom_no_flt Creative Commons License 2008.03.16 0 0 106
Kinek az érdeke ez a balhé?
A baloldali-liberális osztrák napilapban Gregor Mayer Orbán Viktor új stratégián töri a fejét című cikkében próbálja találgatni a Fidesz referendumot követő lépéseit.
Valahogy ők látják azt amit a magyar ballib.nem:
"ha nem lesznek újra utcai zavargások – érett gyümölcsként hullhat a Fidesz ölébe."
"Verlagert sich der politische Kampf aber erneut auf die Straße, könnten sich – wie in der Vergangenheit immer wieder geschehen – viele Wähler der Mitte wieder von Orbán abwenden."
cikk cima:
Viktor Orbán ringt um neue Strategie
Ungarns Oppositionsführer schwankt zwischen Massenmobilisierung und Abwarten
http://derstandard.at/
(fidesz -re kell keresni)
brutalside Creative Commons License 2008.03.16 0 0 105
Kihasazánlja a demokrácia lyukait. Egyébként utcára lépniük szabad, ha törnek-zúznak, akkor finom könnygázzal, gumibottal és hasonlókkal kell jóllakatni őket. Egy 2 milliós városban mindig is lesz egy pár ezres söpredék.
Előzmény: freedom_no_flt (100)
joeyline Creative Commons License 2008.03.16 0 0 104

Fidesz fanok buzgó tapsolása mellett!

Előzmény: freedom_no_flt (100)
elector Creative Commons License 2008.03.16 0 0 103
Nem baj elvtars, nem kell agyverzest kapnod! Ugyan ma nem lesz olyan szep nap, mint volt tegnap, de azert jo ez a tavasz!:)
Előzmény: freedom_no_flt (99)
breien Creative Commons License 2008.03.16 0 0 102
Mi is volt annak az oka, hogy a "csőcselék" (kösz a becézést, mivel 1991-óta elősször vettem részt 2006. okt. 17-én utcai tüntetésen , igaz, csak Debrecenben. Bp-re egyszer sem mentem fel!)

Könyörgöm, miért ne "Ünnepelhette" volna meg egy jobb oldali párt az 1956-os forradalom 50. évfordulóját Bp-en, azt az ünnepet, amit ötven éven keresztül méltatlanul elhallgattak külföldön - 50 év után elősször hallottam a nemzetközi diplomáciától elismerő, méltató hangot az 1956.-os magyar forradalomról- , itthon, éppen ez a bagázy elhazudott! ( szemtanúja voltam az 1956-os és az utánna történt "eseményeknek" itthon. sajnos, mindenre emléxem.
Előzmény: Ki(vagyok)_én (91)
brutalside Creative Commons License 2008.03.16 0 0 101
Hajdúböszörményben olyan mocskosul a lop a FIDESZ-es vezetés, hogy a hadóböszörményiek már csak röhögik.

Debrecenben a városi tévében nincs olyan dolgozó, aki nek lenne FIDESZ párttag. Adósságból fejlődik a ávros, a FŐnix részvények legújabb sorozat az előzőek kamatát(!) fedezi. Ezt úgy hívják, totális adósságspirál.
Előzmény: Aragorn (97)
freedom_no_flt Creative Commons License 2008.03.16 0 0 100
Ezt kétlem.
Budaházy nyugodtan masirozhat a városban és ezt teszi már 2002 óta.
Neked ez nem furcsa?
Előzmény: brutalside (90)
freedom_no_flt Creative Commons License 2008.03.16 0 0 99
Nem vagyok és soha nem voltam elvtárs, még kisz tag sem voltam.
Ne személyeskedjél!
Ti mást sem tudtok, csak ocsmányúl mocskolni a másikat?
Miért nem szólsz a kedvenc pártjaidnak hogy kezdjenek el dolgozni és fejezzék be a nonstop kampányt, és lenyúlásokat?
Előzmény: elector (93)
Cyran Creative Commons License 2008.03.16 0 0 98
Nos, neked Budapestből volt eleged. Elhiszem, mert van, hogy időnként én is tele vagyok, csak, hogy a közlekedést említsem :) De vannak a városnak gyönyörű részei, akinek van rá szeme, az észreveszi. Aki itt él nap mint nap sem mindig, nekem, aki évek óta itt élek, egy hajnali - külföldi útból való visszatérés során, át a Lánchídon - hasított be, hogy "atyaég, de gyönyörű!". Hát ezekért az érzésekért érdemes itt lenni.
Amikor én Debrecenben tanultam, nekem a város ridegsége nem tetszett. Nyüzsgésre, életre, barátokra, ha úgy tetszik, a "gyökereimre" vágytam, amik itt vannak. Azért hidd el, az nagy húzóerő.
Nem kell mindenkinek Budapestet szeretnie - ahogy a vidéki városokért sem kell mindenkinek lelkesednie - most képzeld el, ha egyformák lennénk, egy helyre vágynánk mindannyian, az ország többi része kiürülne (most lelki szemeim előtt megjelent, hogy megbillenne a térkép :)
Előzmény: breien (88)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!