Keresés

Részletes keresés

Analóg Creative Commons License 2007.03.05 0 0 4872
A hosszú hallgatás jól állt neked Lima, mi meg kipihenhettük magunkat. :-)
A képeken nem látszik egyébként a hosszú felkészülés. :-)
Most már tudom miért voltál hétvégén beteg: 2 hete az Adrián-én is belebetegedtem volna! Vagy ott is elmaradt a tél és 25 fok volt?
Hiányoltunk azért a partyról! (De csak az illendőség kedvéért!)
Előzmény: bravo_lima (4871)
bravo_lima Creative Commons License 2007.03.05 0 0 4871
Üdvözlet Mindenkinek!

A hosszú hallgatás után pár képet szeretnék mutatni:
http://halszem.fw.hu/kepek


A képek az Adrián készülek ket hete. Nukon Coolpix 4300 + Ikelite DS125 vaku.

Lajos




p.s.
Nem vagyok biztos benne, hogy sikerült a linket beszúrni...
fokszy Creative Commons License 2007.03.05 0 0 4870

Hello Bálna!

 

Jók a Maldív-képek. Nem akarod a halrajos képid közül valamelyiket elindítani z Unterwasser Visions versenyén? Márciusban a halraj a kiírás témája.

 

Üdv

fokszy

Előzmény: Kékbálna (4869)
Kékbálna Creative Commons License 2007.03.04 0 0 4869

Hali Macsek!

 

Hát ez jó volt.

 

Cserébe pár maldív képecske február elejéről neked és a többieknek. http://www.divecenter.hu/modules.php?name=coppermine&file=thumbnails&album=157

 

Szia

 

Kékbálna

Előzmény: Garfield33 (4842)
tiwald Creative Commons License 2007.03.02 0 0 4868
Köszi megvolt!!
Előzmény: El Che (4867)
El Che Creative Commons License 2007.03.02 0 0 4867
HP 817-es, külső Sealife vakuval:
http://www.divecenter.hu/modules.php?name=coppermine&file=thumbnails&album=120
http://www.divecenter.hu/modules.php?name=coppermine&file=thumbnails&album=121
Előzmény: tiwald (4864)
mercatoris2 Creative Commons License 2007.03.02 0 0 4866
UPDATE:

Felkerültek a Golden Dolphin képek a weboldalukra:
http://english.mosfest.ru/cgi-bin/show_news.pl?option=ShowFullNews&id=36&lang=eng
BuNnY Creative Commons License 2007.03.02 0 0 4865
igen, a tesztben van hivatkozás az albumra
Előzmény: tiwald (4864)
tiwald Creative Commons License 2007.03.02 0 0 4864
Vannak valahol képek amit ezzel a géppel csináltál,És megtudnék nézni??
Előzmény: BuNnY (4863)
BuNnY Creative Commons License 2007.03.02 0 0 4863
belső.
Előzmény: tiwald (4862)
tiwald Creative Commons License 2007.03.02 0 0 4862

BUNNY!Amikor tesztelted a Hp r817 külső vagy a saját vakujával csináltad a képeket.

BuNnY Creative Commons License 2007.03.01 0 0 4861

Ja, és hogy ne csak genyázzak tényleg élvezetes a film, főleg így gyors lejátszásban. Ahogy látom és emlékszem azért voltak hullámok rendesen. Tetszik, hogy van némi összhang a zene és a téma között, bár a kép váltásokat én még jobban ráidőzítettem volna a zenére (lásd M2 film), volt ahol pár tizeden múlt csak. Nekem ez így sokkal jobban bejön, hogy van eleje, vége mégsem az a katalógusszerű felosztás, mint régen. Alakulsz, mint púpos gyerek a prés alatt, bárcsak ezt mondhatnám el magamról is fotós ügyben :-/

 

A gyorsítást pedig tényleg próbáljátok ki! Isteni zene, peregnek az események, esküszöm ezerszer jobb úgy. Én a következő filmet így csinálnám a helyedben.

Előzmény: BuNnY (4860)
BuNnY Creative Commons License 2007.03.01 0 0 4860
Te garf, megtaláltam a megoldást a filmjeidre. Ha mediaplayer-t  használsz, CTRL-SHIFT-G. Izgibb zene, pörgősebb cselekmények ... HEHE, meg ne sértődj!
Amúgy nem semmi, jó messziről indítasz az elején :)
Előzmény: Garfield33 (4842)
BuNnY Creative Commons License 2007.03.01 0 0 4859
oje
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (4858)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2007.03.01 0 0 4858

Hát mire japánból tuti 1:1 ben fogják váltani.

 

:))))

Előzmény: BuNnY (4857)
BuNnY Creative Commons License 2007.03.01 0 0 4857
És mennyi ez fontban? (ez meg kell fontolnom ....)
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (4856)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2007.02.28 0 0 4856

No tessék.

 

váz 54800jen

tok 29800jen

 

tok csak áprilisban lesz.

Előzmény: BuNnY (4763)
Lebenstod Creative Commons License 2007.02.28 0 0 4855
Üdv. Megkérdezhetem, hogy ki (kik) a vizsgáztató főtanárok?
Előzmény: Indira66 (4848)
Indira66 Creative Commons License 2007.02.28 0 0 4854
Köszönöm!!!!!!!! Tényleg sokat segítettél! Köszönöm! Köszönöm! Köszönöm!!!!!!
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (4849)
mercatoris2 Creative Commons License 2007.02.27 0 0 4853
Hahh, micsoda vita!

Na, historiográfiai áttekintés:
a Salemes felvételt épp egy éve készítettem, amikor a Bunny tourssal voltunk merülni Hurghadán a Deep Dreamssel. Nem tudom, cicusunk mikor írta-mutatta be a saját salemes anyagát, most úgy rémlik, valami postban olvastam az elforgatásról.

Az összes többi felvétel viszont július végén-augusztus elején készült, amikor a Tengerkutató Búváegyesülettel voltam egy kifejezetten videós céllal létrejött északi roncs szafarin. Ott hárman voltunk kamerával, az egyik kollega (nem fórumolvasó) kérdezte is valamelyik roncsnál, legyen-e elforgatott, azaz a helyére billentett felvétel.

Ez természetesen nem csökkenti nagyra becsült Macskánk érdemeit:-))) A végén még be is írom a creditek közé....
Előzmény: Garfield33 (4852)
Garfield33 Creative Commons License 2007.02.27 0 0 4852

Nem elleste. Egy fél órát magyaráztam neki, mire megértette   :-)

 

Legalább az én ötletem is részt vett egy bemutatón. Ez olyan érzés, mint mikor a te computereddel mentem a Vörösre - részedről legalább az merült a családból. 

Előzmény: Fogar (4850)
Fogar Creative Commons License 2007.02.27 0 0 4851
Bocsánat! A megszólítás lemaradt. Tehát; Kedves Garfield! ................
Fogar Creative Commons License 2007.02.27 0 0 4850
Nem ismerek rád! Egy díjnyertes filmes a tőled elnézett trükköt használta fel, és te csak szerényen méltatod az alkotást ??? Ezt a magas labdát csak így hagyod elszállni????? Itt valami nem stimmel! Az a gyanúm hogy valaki hozzáfért a jelszavadhoz......

A nevedben bejelentkező személy szavait viszont meg kell ismételnem; GRATULÁLOK FIUK!!!
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2007.02.26 0 0 4849
Előzmény: Indira66 (4848)
Indira66 Creative Commons License 2007.02.26 0 0 4848
Sziasztok!

Lenne egy nagyon-nagy kérésem! Az Iparművészeti Egyetemre (MOME) szeretnék felvételizni fotó szakra. Kaptunk egy feladatot: Az én időm, 2007.
Ezt kell fotókban megvalósítanunk és én egy vízalatti fotózásra gondoltam, csak ehhez egy medencére lenne szükségem és mivel sajnos tél van, ezért fedett medence kellene a fényképekhez. Az lenne a kérésem, hogy ha valaki tud, akkor segítsen találni egy medencét, ahol fotózhatnék. Légyszi ne uszodát mondjatok, mert szeretnék, ruhát, anyagokat is a vízbe vinni és az uszodákban annak nem örülnének. Kérlek segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!!! Jövő hét hétfőre, vagyis március 5-ig készen kéne hogy legyen, mert utána még ki is kell nyomtatnom, meg be kell paszpartuznom. Segítsetek kérlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

És még egy kérdés: Meg tudja valaki mondani, hogy honnan lehet Canon S70-eshez vízalatti tokot bérelni? Vagy Canon 30D-hez? Mert ilyen gépeim vannak.
Előre is köszönöm mindenki segítségét!!!!!!!!!!!
tiwald Creative Commons License 2007.02.23 0 0 4847

Szia Garfield!!

Szerintem sokan megnézték Csak nem akarnak össze-vissza dicséni.

Tényleg nagyon jó.És a stábnak is gratula(menegger,operatőr,világositó,ZENEI rendező,vágó stb.A szereplő válogatás profi.

Összegezve PROFI meló.És máskor is rakj fel filmeket.(amásik topic-ban fenyegetődztél)

Előzmény: Garfield33 (4842)
Analóg Creative Commons License 2007.02.22 0 0 4846
A szöveg csak magamnak készült, hogy tudjam mikor mit hova küldtem. Lusta voltam foglalkozni vele, csak a nevet javítottam ki a nick névre, azért is más a betűtipus. Bocsánat érte mégegyszer, többet nem leszek lusta! Ígérem!
Előzmény: mud (4836)
fokszy Creative Commons License 2007.02.21 0 0 4845

nekem a filmben amúgy az a jelenet tetszik a legjobban, amikor a kinyújtott karról lelogó palástos és csukjás figurára emlékeztető vasúti kocsi megjelenik a képen és megszólal alatta a férfi énekhang. Ez valmi nagyon állat...

:-)

köszi az élményért

Előzmény: fokszy (4844)
fokszy Creative Commons License 2007.02.21 0 0 4844

azt már nagyon várom én is...

:-)

Előzmény: mercatoris2 (4838)
fokszy Creative Commons License 2007.02.21 0 0 4843
klasszak egytől-egyig
Előzmény: Analóg (4831)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!