A hosszú hallgatás jól állt neked Lima, mi meg kipihenhettük magunkat. :-) A képeken nem látszik egyébként a hosszú felkészülés. :-) Most már tudom miért voltál hétvégén beteg: 2 hete az Adrián-én is belebetegedtem volna! Vagy ott is elmaradt a tél és 25 fok volt? Hiányoltunk azért a partyról! (De csak az illendőség kedvéért!)
HP 817-es, külső Sealife vakuval: http://www.divecenter.hu/modules.php?name=coppermine&file=thumbnails&album=120 http://www.divecenter.hu/modules.php?name=coppermine&file=thumbnails&album=121
Ja, és hogy ne csak genyázzak tényleg élvezetes a film, főleg így gyors lejátszásban. Ahogy látom és emlékszem azért voltak hullámok rendesen. Tetszik, hogy van némi összhang a zene és a téma között, bár a kép váltásokat én még jobban ráidőzítettem volna a zenére (lásd M2 film), volt ahol pár tizeden múlt csak. Nekem ez így sokkal jobban bejön, hogy van eleje, vége mégsem az a katalógusszerű felosztás, mint régen. Alakulsz, mint púpos gyerek a prés alatt, bárcsak ezt mondhatnám el magamról is fotós ügyben :-/
A gyorsítást pedig tényleg próbáljátok ki! Isteni zene, peregnek az események, esküszöm ezerszer jobb úgy. Én a következő filmet így csinálnám a helyedben.
Te garf, megtaláltam a megoldást a filmjeidre. Ha mediaplayer-t használsz, CTRL-SHIFT-G. Izgibb zene, pörgősebb cselekmények ... HEHE, meg ne sértődj! Amúgy nem semmi, jó messziről indítasz az elején :)
Na, historiográfiai áttekintés: a Salemes felvételt épp egy éve készítettem, amikor a Bunny tourssal voltunk merülni Hurghadán a Deep Dreamssel. Nem tudom, cicusunk mikor írta-mutatta be a saját salemes anyagát, most úgy rémlik, valami postban olvastam az elforgatásról.
Az összes többi felvétel viszont július végén-augusztus elején készült, amikor a Tengerkutató Búváegyesülettel voltam egy kifejezetten videós céllal létrejött északi roncs szafarin. Ott hárman voltunk kamerával, az egyik kollega (nem fórumolvasó) kérdezte is valamelyik roncsnál, legyen-e elforgatott, azaz a helyére billentett felvétel.
Ez természetesen nem csökkenti nagyra becsült Macskánk érdemeit:-))) A végén még be is írom a creditek közé....
Nem elleste. Egy fél órát magyaráztam neki, mire megértette :-)
Legalább az én ötletem is részt vett egy bemutatón. Ez olyan érzés, mint mikor a te computereddel mentem a Vörösre - részedről legalább az merült a családból.
Nem ismerek rád! Egy díjnyertes filmes a tőled elnézett trükköt használta fel, és te csak szerényen méltatod az alkotást ??? Ezt a magas labdát csak így hagyod elszállni????? Itt valami nem stimmel! Az a gyanúm hogy valaki hozzáfért a jelszavadhoz......
A nevedben bejelentkező személy szavait viszont meg kell ismételnem; GRATULÁLOK FIUK!!!
Lenne egy nagyon-nagy kérésem! Az Iparművészeti Egyetemre (MOME) szeretnék felvételizni fotó szakra. Kaptunk egy feladatot: Az én időm, 2007. Ezt kell fotókban megvalósítanunk és én egy vízalatti fotózásra gondoltam, csak ehhez egy medencére lenne szükségem és mivel sajnos tél van, ezért fedett medence kellene a fényképekhez. Az lenne a kérésem, hogy ha valaki tud, akkor segítsen találni egy medencét, ahol fotózhatnék. Légyszi ne uszodát mondjatok, mert szeretnék, ruhát, anyagokat is a vízbe vinni és az uszodákban annak nem örülnének. Kérlek segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!!! Jövő hét hétfőre, vagyis március 5-ig készen kéne hogy legyen, mert utána még ki is kell nyomtatnom, meg be kell paszpartuznom. Segítsetek kérlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
És még egy kérdés: Meg tudja valaki mondani, hogy honnan lehet Canon S70-eshez vízalatti tokot bérelni? Vagy Canon 30D-hez? Mert ilyen gépeim vannak. Előre is köszönöm mindenki segítségét!!!!!!!!!!!
A szöveg csak magamnak készült, hogy tudjam mikor mit hova küldtem. Lusta voltam foglalkozni vele, csak a nevet javítottam ki a nick névre, azért is más a betűtipus. Bocsánat érte mégegyszer, többet nem leszek lusta! Ígérem!
nekem a filmben amúgy az a jelenet tetszik a legjobban, amikor a kinyújtott karról lelogó palástos és csukjás figurára emlékeztető vasúti kocsi megjelenik a képen és megszólal alatta a férfi énekhang. Ez valmi nagyon állat...