Keresés

Részletes keresés

mash_d Creative Commons License 2006.02.22 0 0 2589
te ráckevei szerb menekült, szerintem te ne beszélj a magyarkodásról!
Előzmény: Törölt nick (2578)
mash_d Creative Commons License 2006.02.22 0 0 2588

végre valami értelmes írás a baloldal mellett

csak a furi, amikor egy nagytőkés (flető féreg) beszél baloldaliságról, a borravaló megadóztatásáról, közben meg liftet, szaunát, szolit, medencét áfáz a saját házára!!!

aha!

egyenlő teherviselés komcsi módra!

a kurva anyjukat!

csak etetnek és te beveszed a maszlagot!

Előzmény: Törölt nick (2576)
mash_d Creative Commons License 2006.02.22 0 0 2587

Ilyet szól a felcsúti: Magyarországon vadkapitalizmus van, nem történt meg a rendszerváltás. Akkor miért nem történt meg 98 és 2002 között ?

mert 90-ben el lett baszva!

paktum volt a komcsikkal, hogy akkor engedik a békés átmenetet, ha nincs retorzió

és így szétlopták az országot az ex komcsik

a politikai hatalmat átkonvertálták gazdasági hatalommá

Előzmény: Törölt nick (2572)
mash_d Creative Commons License 2006.02.22 0 0 2586

Pl hogy lesz 10%-os járulékcsökkenéssel teljes foglalkoztatottság. Az állami bevételek csökkenésével hogy fog megszünni az államadósság.

azért nem gondoltam volna, hogy ekkora birka vagy!

a TB-t egyszer már levitte a Fidesz és meglepő módon több lett a bevétel

ugyan ez volt a nyereség adóval

és ha körbe nézel látod, hogy a Nagymagyarország területén már bevált recept, az alacsonyabb, egységes adó, több bevételt eredményez!

egyszer mert kifehéríti a fekete/szürke gazdaságot, másodsorban vonza a külföldi tőkét

te fasz!

Előzmény: Törölt nick (2571)
HORI Creative Commons License 2006.02.22 0 0 2585

"A mijépes, vagy most 3. utasként induló csurkista elvtársak meg azt magyarázzák el nekem, hogy miért papolnak a keresztényi nevelésről, amikor a fél országot ki akarják irtani."

Írjál már néhány példát, hogy mikor és kit akart kiírtani a MIÉP? Konkrétumokat - mert ez így röhejes és szánalmas. Vagy inkább mindkettő egyszerre.

Előzmény: Törölt nick (2571)
HORI Creative Commons License 2006.02.22 0 0 2584

"Baloldali beállítottságú embernek vallom magam, nálam ez az jelenti, hogy hiszek abban, hogy minden ember egyenlô és a társadalmi igazságosságot fenn kell tartani stb -na ez az amit itt sokáig lehetne ragozni de nem érdemes a topic pörgése miatt-. Volt egy 40 éves periódus amit tévesen szocializmusnak hívtak és a többek között a fentebb leírtakra hivatkozva terelgették az embereket úgy, ahogy azt Moszkvából elôírták! Rátérve a mostani dolgokra, van egy párt az MSZP az MSZP-ben pedig a közelmúltban megjelentek olyan fiatalok akik már azt a modern baloldaliságot képviselik, mint nyugati társaik, amit volt szerencsém nekem is megtapasztalni Olaszországban, Finnországban például."

Na ez legalább egy vélemény, meg indok - kösz.

Azért vitatkoznék kicsit: "...a társadalmi igazságosságot fenn kell tartani ..." írod.

Az miért igazságos pl., hogy egy olyan embertől, mint pl. én, aki meglehetősen jól keres, és aki mindent, de mindent saját erejéből ért el, és a magas jövedelmének hála sokkal többet csenget be az államkasszába - na annak azt hirdeti az MSZP, hogy nekünk jobban hozzá kell járulnunk a terhek viseléséhez, mint annak aki naplopó, lusta, vagy csak egyszerűen buta mint a segg, és ezért csak az alja munka jut neki, márha dolgozik egyáltalán?

Nem azért tanultam, hogy még az ilyen tömegeket is én virágoztassam fel.

Miért igazságos az, hogy én pl. semmi adókedvezményt nem tudok igénybe venni az adóbevallásomban, mert elértem a szocik által meghúzott éves jövedelemhatárt? Talán nem dolgoztam meg ugyanúgy a pénzemért amiből fizetem a magánnyugdíjpénztárt, meg az életbiztosításaimat?

Ebben kurva jók a komcsik/szocik: elvenni és újraelosztani... Csoda hogy a magasabb jövedelműek között hülyének nézik azt, aki nincs benne a brancsban és mégis rájuk szavaz?

Előzmény: Törölt nick (2576)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.22 0 0 2583
Magyarkodás. Hogy szeretem ezt a szót és azokat kik használják…….

Mit értesz te (és a hasonló komcsik és/vagy főleg zsidók csoportja) a magyarkodás szó alatt ?

Csak hogy tanuljunk egy ilyen nagy formátumú egyéniségtől.

Szeretném tudni KONKRÉTAN MIÉP-esként is, mikor is magyarkodok, mely ezek szerint nem jó dolog, és kerülni kéne. Segíts nekünk, az elvetemült, aljas és mindig tudatlan szélsőjobboldaliaknak !

Nem szeretnék ebbe a hibába még egyszer beleesni.

Soha ne vigyek magammal nemzeti zászlót, netán égessem is el ?

Himnusz, Szózat, Székely himnusz eléneklésekor egy hangot se adjak ki, sőt undorral nézzek azokra, kik ezt mégis éneklik ?

Tagadjam meg a határon túliakat, mint a régi rendszerben.

Hol úgy nőtt fel az egész ország, hogy nem is hallott arról, hogy a határaink mellett magyarok milliói élnek, és miért van ez így.

Amiről nem beszélünk az nincs, ilyen egyszerű volna ?

A legbetegebb nemzettudattal rendelkező nép vagyunk a környéken.

De ne magyarkodjunk.

Remélem lesz még olyan kor, mikor a nemzet tartását, hagyományait, vallását, erkölcsét leginkább támadó, rohasztó egyéneket előveszik.

Azt kapják majd, amit megérdemelnek, ha van Isten.

Ui: Miért nem is lehetünk vallásosak ?

Ha elfűrészelek vagy ledöntők néhány keresztet, akkor már a javulás útjára léptem ?

Előzmény: Törölt nick (2578)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.22 0 0 2578
A csurkistákat se értem, hogy miért mondják magukat vallásosnak, meg hogy mit magyarkodnak. Talán azért magyarkodnak, mert próbálják ezt bebizonyítani.
takacsi Creative Commons License 2006.02.22 0 0 2575
Ezt mi is felrójuk a Fidesznek.

Már rég nem lenne Index...:).
Előzmény: Törölt nick (2572)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.22 0 0 2572
Ilyet szól a felcsúti: Magyarországon vadkapitalizmus van, nem történt meg a rendszerváltás. Akkor miért nem történt meg 98 és 2002 között ?
Előzmény: HORI (2569)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.22 0 0 2571
Az szdszre inkább nem. A munkáspárt meg szalonképtelen, ráadásul a fityesz csicskásai.

MÁS

Fityeszek elvtársak !

Ti ugyanígy válaszoltatok, hogy mert nem tudtok kire másra szavazni. Magyarázzátok el nekem azt a sok halandzsaságot, amit a felcsúti kormányfő jelöltetek ígérget. Ennyire zseni közgazdász én se vagyok, hogy értsem a logikáját. Pl hogy lesz 10%-os járulékcsökkenéssel teljes foglalkoztatottság. Az állami bevételek csökkenésével hogy fog megszünni az államadósság.

A mijépes, vagy most 3. utasként induló csurkista elvtársak meg azt magyarázzák el nekem, hogy miért papolnak a keresztényi nevelésről, amikor a fél országot ki akarják irtani. Papolnak a demokráciáról, amikor diktatúrát akarnak.

Előzmény: Törölt nick (2568)
HORI Creative Commons License 2006.02.22 0 0 2570

Nos tehát ez az egyetlen érvetek, hogy csak ne a felcsúti cigány.

Szánalmas.

Előzmény: Törölt nick (2568)
HORI Creative Commons License 2006.02.22 0 0 2569

"Én csak azt várom, hogy valamelyik MSZP szavazó írjon már egyetlen észérvet, hogy miért is kellene rájuk szavazni.

Nem olyat hogy Orbánra soha, meg Fidesz soha - hanem hogy miért MSZP."

Na, ez volt az eredeti kérés.

Gondoltam, hogy nem nagyon fog összejönni, de biztos nem voltam benne. :-))

Most megnyugodtam, a baloldali szavazótábor cseppet sem változott, az ilyenek szavazzanak is csak a komcsikra...

Előzmény: Törölt nick (2561)
Frankeey Creative Commons License 2006.02.21 0 0 2567
Te ezeket érveknek szántad? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.21 0 0 2565
:)))
Előzmény: takacsi (2563)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.21 0 0 2564
Gigalol :-)

HORI, Te olvastál itt olyan érvet, hogy miért érdemes az MSZP-re szavazni?

Ebbe a gyerekbe kár a szó, egyszerűen nem fogja fel, amit kérsz tőle :-)
takacsi Creative Commons License 2006.02.21 0 0 2563
"Miért érdemes inkább az mszpre szavazni."

1. Öngyilkossági szándékkal.
2. Nemzetgyilkossági szándékkal.
3. Országmegsemmisítési szándékkal.
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.21 0 0 2562

Törölt nick Creative Commons License 2006.02.21 0 0 2561

Miért érdemes inkább az mszpre szavazni.

- A mijép, vagy most hogyishívják... 3. út. Nevetséges bohócok. Így rájuk épeszű ember nem szavaz.

- A centrum komolytalan.

- Az mdf. Na igen a kiábrádult embereknek jól jön, de gyenge ötlettelen vezetésük van. Meg aztán ha bejutnának is, eladják magukat a fidesznek.

- A fityeszre miért érdemes szavazni ? Rosszabbul élünk mint 4 éve... aztán meg április 24-től már mindenki jobban él mint 4 éve ? A TB járulék csökkentéssel ugye egyből teljes foglalkoztatottság lesz ugye ? Van közel 2 millió naív ember aki beveszi ezt a mesét. 

Meg aztán ők a legnagyobb magyarok ugye ? Amikor ellenzékben vannak, akkor kell nekik a kettős állampolgárság. A határontúli magyarok azonnal meg fogják kapni, ugye ? Lesz 14. havi nyugdíj, aztán meg 15. is. De jó lesz a nyugdíjasoknak, ugye ? Ja az 5ös, meg a 6os metróról nem is beszélek.

Persze hogy a vikiék rosszabbul élnek. Kevesebb pénzt tudnak lopni, illetve nem ők kormányoznak.

Nem baj! Éljenek jobban a vikiék, szavazzatok rá alattvalók.

-Én inkább maradok az mszpnél.

Előzmény: HORI (2554)
mash_d Creative Commons License 2006.02.21 0 0 2560
lengő teke???
Előzmény: Frankeey (2559)
Frankeey Creative Commons License 2006.02.21 0 0 2559
Jobb a lámpavas...
Előzmény: Törölt nick (2556)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.21 0 0 2558
Na mesélj már a hacker kampányfőnöködről!
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.21 0 0 2557
Meg sok minden másért is... :-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.21 0 0 2555
Így van.
Előzmény: Törölt nick (2544)
HORI Creative Commons License 2006.02.21 0 0 2554
Na, hát kb. ennyi észérvre számítottam baloldalról...
Előzmény: HORI (2534)
Frankeey Creative Commons License 2006.02.21 0 0 2553

az igazán gerinctelenek már kiszálltak az MDFből

Te füvet szívsz?

Előzmény: Törölt nick (2542)
Frankeey Creative Commons License 2006.02.21 0 0 2552
Az mdf-nek nincs tán identitászavara? Ide nyal, oda nyal... Ha ez az alternatíva...
Előzmény: Törölt nick (2550)
Frankeey Creative Commons License 2006.02.21 0 0 2551
Még mindig csak ámulok, hogy mekkora kretén vagy...
Előzmény: Törölt nick (2546)
mash_d Creative Commons License 2006.02.21 0 0 2549

nagy a pofád kis faszszopó komcsi!

de egyszer igérem betöröm!

Polyci76 válasz | megnéz | könyvjelző 2006.02.20 19:55:48 (2520)

Tehát elkönyvelhetjük a tények közé: egy beváltott ígéretet nem tudtál mondani.

Egyes, leülhetsz.

Előzmény: Fradi az NB I bajnoka (2516)

Előzmény: Törölt nick (2548)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.21 0 0 2548
Kopasz ! Olvass vissza, válaszoltam. Te viszont még mindig nem, amit tegnap kérdeztem tőled.
Előzmény: Törölt nick (2547)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!