Keresés

Részletes keresés

Imogine Creative Commons License 2009.02.12 0 0 5731

Megtanultam bepisilni, de most nagyon nem kéne.

Elhiszem, hogy simiznéd a hasam, és beállnál a mosdó elé.

Imogine Creative Commons License 2009.02.12 0 0 5730
Nem tudnám lefényképezni, majd máskor.
Alfrédi Creative Commons License 2009.02.12 0 0 5729
nyúgi, te mondtad, hogy nem tudsz bepisilni, emlékszel?
Kukkolnék rendesen, nem csak tettetném......))
Előzmény: Imogine (5726)


Imogine Creative Commons License 2009.02.12 0 0 5728

22 óráig? Áh!

És, miről tanulunk? Biológia igaz? A hólyag kapacitás, vizelet visszatartás, kiválasztás...

Alfrédi Creative Commons License 2009.02.12 0 0 5727
megőrülök! - Egyszer lefotózod a hasikát? Esetleg most....?
Előzmény: Imogine (5723)
Imogine Creative Commons License 2009.02.12 0 0 5726

A földön , bezony, és tényleg nagyon kell.

Alfrédi Creative Commons License 2009.02.12 0 0 5724
Nagyon kell, ugye? A földön ülsz, akkor nagyon komoly a helyzet.
Gyere már! :))))
Előzmény: Alfrédi (5721)
Imogine Creative Commons License 2009.02.12 0 0 5723

Sőt, ki is dudorodik. Habár, mint mondtam nem vok vékony. De olyan, mintha terhes lennék.

Imogine Creative Commons License 2009.02.12 0 0 5722

Igen, nagyon bízom benne.

Nem vok egyedül, anyám meg a húgom itt nézi  a tv-t.

A hasam már elég, érzékeny, elég kemény.

Alfrédi Creative Commons License 2009.02.12 0 0 5721
Imogine megbízik a hólyagjában. - Egyelőre....... :))))))))))))))
Előzmény: Imogine (5718)
Alfrédi Creative Commons License 2009.02.12 0 0 5720
Ugye nincs rajtad pelus? - Csak valami otthoni nadrág, és bugyi. Fogadjunk!
Hú, ez elég veszélyes, nem?
Előzmény: Imogine (5718)
Alfrédi Creative Commons License 2009.02.12 0 0 5719
Eredetileg nem értem volna rá, de most már ráérek. Van időm, várok. Nagyon izgalmas, hogy Imogine nem mehet ki. :))
Előzmény: Imogine (5716)
Imogine Creative Commons License 2009.02.12 0 0 5718

Igen, én vok az egyik kivétel.

Leültem a földre, mert nem szeretném összerondítani az ágyam.

Alfrédi Creative Commons License 2009.02.12 0 0 5717
10 órája volt utolsó pisi. Sokan nem bírnának ki ennyit. De akkor sem mehetsz még ki!
Előzmény: Imogine (5714)
Imogine Creative Commons License 2009.02.12 0 0 5716

Igenis, értettem. Vettem a parancsot. Én egy felnőtt nő vok, aki megtanulta kontrollálni a hólyagját.

Amúgy török ülésben ülök, lejjebb húztam a gatyám. Most fáj, és olyan 6-7.

Alfrédi Creative Commons License 2009.02.12 0 0 5715
Akkor nem nyomom, de nem mehetsz ki! Tilos! Meg van tiltva. Tudnod kell tartani, nem pisilhetsz be, nem vagy már kisbaba! Felnőtt nő vagy.
Értetted? :))))))))))))))))
Előzmény: Imogine (5712)
Imogine Creative Commons License 2009.02.12 0 0 5714

Amúgy nem iszom keveset, mert éjszaka sokat vedelek, de mindig fel kellek, ha kell. 

10:30 óta délután aludtam 3 óra hosszát.

Alfrédi Creative Commons License 2009.02.12 0 0 5713
Lehet, hogy ivott, csak jó kapacitású a hólyagja.
Előzmény: Törölt nick (5710)
Imogine Creative Commons License 2009.02.12 0 0 5712
Ha megnyomnád, akkor felnyögnék.
Alfrédi Creative Commons License 2009.02.12 0 0 5711
Ha megnyomnám kicsit (nem erősen) akkor felszisszennél, vagy milyen hangot hallatnál?
Előzmény: Imogine (5708)
Alfrédi Creative Commons License 2009.02.12 0 0 5709
Szia!
Én is kíváncsi vagyok meddig bírod? :))) Én most jöttem haza és sajnos elmentem, pedig nem is nagyon kellett. De ha előbb kapcsolom be a gépet, akkor talán.......

Mióta érzed, hogy kell? :)))))))))
Előzmény: Imogine (5707)
Imogine Creative Commons License 2009.02.12 0 0 5708
Már eléggé feszít. Olyan 6-os.
Imogine Creative Commons License 2009.02.12 0 0 5707

Én nem pisiltem be délelőtt, mert suliban voltam.

De mostmár szívesen elmennék(normál esetben). Még bírom, 3-4.

Imogine Creative Commons License 2009.02.12 0 0 5705

Szia !

Még mindig nem mentem el. Ittam vmennyit, és most olyan 2-es.

Imogine Creative Commons License 2009.02.12 0 0 5703

Hú, de kár, hogy pénisz híján én nem próbálhatom ki ezt a kis játékot, amit ti. Majd talán egy másik életben. :)

Én most megint a visszatartással kísérletezem. 10:30-kor voltam utoljára wc-n, azóta ittam is persze, sacc per kábé, több, mint fél litert, talán többet. Aludtam is közben, és azt álmodtam,. hogy becsurog, de nem történt semmi. Ti álmodtatok már olyat, hogy úgy éreztétek tele a hólyag, aztán meg semmi? Mert én igen. Hm...

Nos, az inger most olyan 1-2. Ismét tesztelve magam kiváncsi vok meddig bírom.

boy69 Creative Commons License 2009.02.12 0 0 5702
  Szia Viktor!

Nem semmik vagytok a haveroddal együtt.

Miután elolvastam a hozzászólásodat, gondoltam, kipróbálom. Először a munkahelyemen akartam kísérletezni, mivel nem tűnt nehéznek a feladat. Először teljesen szárazon (pisi nélkül) próbáltam ki, és rájöttem, nem is olyan egyszerű, és közben rettenetesen felizgultam, így inkább pár perc alatt könnyítettem magamon.

Élesben este fürdés előtt, mosásra váró nadrágban és gatyában kísérleteztem. Gyorsan kicsúszott az „irányítás” a kezemből, hatalmas melegség öntötte el mindkét lábszáramat. (Még szerencse, hogy a munkahelyemen nem próbáltam ki!) Ezután egy száraz gatyával újra próbálkoztam, igaz, nem telítettem meg teljesen a fitymát. Néhány csepp szivárgott ki. Ekkor már kőkeményen állt a dákó, de újra megpróbáltam. Eredmény: nadrág híján fel kellett mosnom a fürdőszobát.

Éjszaka nagyon kellett pisilnem, pizsamában próbálkoztam, gatya nélkül. Mivel elsőre szárazon megúsztam, elvégeztem a dolgom, majd visszafeküdtem aludni.

Reggel nehezítettem a feladaton: felöltöztem munkába indulásra kész állapotra, szűk alsót és farmernadrágot vettem fel. Annyi szivárgott csak a gatyába, hogy a nadrág még foltos sem lett. Pisilés után azért hagytam rajta egy diszkrét foltocskát. Mire beértem a melóba, már nyoma sem volt.

Ajánlom másoknak is kipróbálásra!

Előzmény: CSV93 (5701)
CSV93 Creative Commons License 2009.02.11 0 0 5701
  Attól tartok, baj lesz, de egyre bátrabb vagyok bepisilés fronton, pedig a napokban kis híján lebuktam apám előtt. Kék farmernadrágról áttértem a fekete kordbársony nadrágra. Jobb a nedvszívó képessége, és a folt is észrevétlen marad.

Előre bocsátom, nem vagyok homo, annak ellenére hogy egy haverommal közösen is szoktunk bepisilni.

Haverom mutatott egy felettébb izgalmas játékot:

A WC előtt állva a nadrágon keresztül a lelógó farkat megmarkolni a fityma végénél fogva, akkorát beereszteni a fitymába, hogy majd szétdurran. (Körülmetélteknek nem ajánlott játék!) Ezután a másik kézzel sliccet lehúzni vagy sliccgombokat kigombolni, felülről a gatyába benyúlni, és a csövet úgy kiszabadítani, hogy ne szivárogjon ki a pisi. Teljes siker, ha száraz marad az alsónadrág. Fél siker, ha kiszivárog valamennyi, de nem marad számottevő folt. Sikertelenség, ha mind bemegy, de ilyenkor az érzés kárpótol. Az akció után szárazra törölni a makkot, és kezdeni elölről az egészet. Versenyezni is lehetne, kinek hányszor sikerül. Nyáron éjszakánként a természetben is lehetne csinálni, akár lányok bevonásával is, ők lennének a zsűritagok.

Haverom már nagyon profi ebben, én még csak itthon gyakorolom a WC előtt, egyelőre csak alsógatyában. Eddig max. 2-szer sikerült szárazon megúsznom a dolgot, de már a másodiknál kőkeményen állt a farkam. Volt olyan, hogy már a második próbálkozás közben el is élveztem.

Fiúk, próbáljátok ki, és írjátok le, hányszor sikerült. Ha van kedvetek és időtök, részletes élménybeszámolót is szívesen fogadok.

CSV93 Creative Commons License 2009.02.09 0 0 5700

A fater valószínűleg azért keverte össze a pisit az ondóval, mert csak a foltot látta, de nem vizsgálta meg közelebbről. Alaposan félreértette, másnap még a "kislányról" is kérdezgetett. Talán még örült is annak, hogy "felnőttem".

Vasárnap otthon tanultam, nem is gondoltam a bepisilésre.

Ma a suliban elmeséltem a haveromnak, akivel együtt szoktunk bepisilni. Majdnem összepisilte magát a nevetéstől. Utólag belegondolva nagyon izgató volt, csak abban a pillanatban volt rémes.

Unalmas volt ma a töri óra, kicsit játszadoztam közben, de a folt nem látszott ki a pulcsim alól. Hazafelé már bátrabb voltam, a lépcsőházban többet is beengedtem, de nem az egészet. Az ilyen nagyon felizgat, így otthon néhány húzás után el is mentem.

Boy69 korábbi hozzászólásában adott egy jó ötletet, nevezetesen tiszta nadrág a garázsban. Nálunk mindenkinek van egy-egy tárolója, a szüleim oda nem nagyon járnak le. Ott el tudnám rejteni a bepisilős nadrágot, reggel én indulok otthonról utoljára, és én érek haza legelőször. A pisis nsdrágot ott lehetne hagyni száradni. Van benne némi kockázat, a mosás még kérdéses, de valószínűleg meg tudnám oldani. Ez egy újabb izgalom.

Előzmény: Mütykös (5699)
Mütykös Creative Commons License 2009.02.09 0 0 5699
Hello!Ez egy érdekes szitu lehetett,nem indultál be tőle?Azt nem értem csak,hogy lehet összekeverni a pisit az ondóval:) Azért gondolom nem vette el a kedved a további bepisiléstől!?Énis a lépcsőházban szoktam beengedni a legtöbbet,volt amikor a szomszéd pont kijött :)
Előzmény: CSV93 (5698)
CSV93 Creative Commons License 2009.02.08 0 0 5698
Tegnap éjjel majdnem lebuktam, mármint bepisilés fronton. Diszkóból hazaérve a lépcsőházban egy kis foltot eresztettem be a nadrágomba. Pechemre apám éppen akkor jött ki a WC-re, amikor beléptem. Zavaromban dadogni kezdtem. Ekkor azt mondta, hogy "Remélem, fiam, védekeztetek!". Meg valami olyat, hogy ha kérdésem lenne, forduljak hozzá bizalommal. Ijedtemben majdnem sikerült bepisilnem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!