Keresés

Részletes keresés

leathermania Creative Commons License 2006.04.22 0 0 232
Hali, rubber68!

Most láttam a Csillagkaput. Most is volt egy bőrszerkós csaj. Nem tudom, ugyanazt láttad-e te is.

Az viszont tuti, hogy ez a nő tudja, mitől döglik a légy. Mindig volt rajta valami bőrcucc. Bőrnadrágban meg dzsekiben bitang jól nézett ki, már csak a kesztyű hiányzott. Szeretem az ilyen nőket, ilyen barátnő kellene nekem is.
rubber68 Creative Commons License 2006.04.02 0 0 231

 

Látta valaki a szombati Star Gate-t ( Csillag kapu )? Olyan bőr szerkója volt az egyik női szereplőnek, hogy a szavam is elállt. Bármelyik fétis partin megállná a helyét ! ! !

 

anulu1 Creative Commons License 2006.04.01 0 0 230
Hi!

Ha nemtán, 1mm-nél vastagadd, azt is ki lehet puhítani úgy, hogy veszel szilikon-aeroszolt, és belőről kifújod vele (beszívja az irharéteg), majd hagyod kiszáradni, ezt 2-3x kell ismételni, majd havonta egyszer érdemes. Meglátod, nagyon lágy, és rugalmas lessz tőle, nomeg vízzel szenben ellenállóbb. ;o)
Előzmény: rubber68 (227)


rubber68 Creative Commons License 2006.03.31 0 0 229

 

Na ezt nem kellett vólna:)))

 

Előzmény: Dragula (228)
Dragula Creative Commons License 2006.03.31 0 0 228
rubber68 Creative Commons License 2006.03.31 0 0 227

 

Én is irigyellek a barátnőd miatt:)

 

Én úgy éretettem, hogy a többi anayghoz képest a bőr kicst merevebb mint más anaygok. Bár láttam olyan kidolgozású bőrt ami olyan finom volt mintha a test második bőre lett volna.

Termosztálás? Télen nagyon, nagyon jó. Főleg ha alá veszek egy ki latexot is:)) De nyáron?! Nem tudom milyen a te bőr ruhád? Bár ismernék olyat én is és akkkor nyáron is viselhetnék én is.

 

El tudnék képzelni egy, két ilyen szerelést.

Na, ez egy finom bőr! Atrikó is nagyon jó. A többi meg a hálószobába kellene:))

 

 

 

 

Előzmény: anulu1 (225)
leather fan Creative Commons License 2006.03.30 0 0 226
Irigyellek a barátnőd miatt!
anulu1 Creative Commons License 2006.03.25 0 0 225

Csak azt a bőrruhát "kényelmetlen" viselni (tehát, nem mozoghatsz szabadom, mindíg oda kell rá figyelni leülésnél stb), amnem a méretválasztása nem volt megfelelő. Tehát, vagy túl szoros, vagy túl bő a méret.

Nekem sikerült jó méretet választani, hordása nem okoz nagyobb nehézséget, egy ugyanolyan méretű pamutnadrág viselésénél, teljesen elfeledkezek arról, hogy vane- valami egyáltalán rajtam :o)... Sokkal jobban idomúl, nyúlik, mint a pamut/textil. Ezt természetesen, csaiks az eredeti bőt tudja.

Funkcionális pozitivum? Hát, elsőnek a thermosztálást hoznám fel! -25-ben is olyan "hideg", mint +20-ban. Aztán, nedves, nyirskos időben, jó, ha nem ázik át az ember.

A mellékes, és másodlagos számomra, hogy a barátnőm megőrűl érte :o)) .

Sőt, ő már függővé lett, hisz sikerűlt neki is keríteni egy darabot, és ha csak teheti, abban jár. Ezt miondta: "Ha lehetne, még nyáron se raknám le"....

Amit neki sikerűlt keríteni, extra vékony borjúbőrből készűl darab, elég borsos is volt az ára.

 

Előzmény: rubber68 (224)
rubber68 Creative Commons License 2006.03.23 0 0 224

 

Anulu 1.

 

Milyen funkcionális pozitivumaira gondolsz. Mert öszintén szólva én az érzését meg ahogy kinéz azt jobban szertem benne. Viszont viselési nehézsége össze sem hasonlítható egy lágy pamut gatyohóz.

Brrrrrrrrr. Még kimondani is borzalom. Pamut:(((    :)))))))

 

Előzmény: anulu1 (223)
anulu1 Creative Commons License 2006.03.20 0 0 223
Hi!

Pedig, nem tudod mit hagysz ki ;o)
Én, spec nem a külsőségek miatt hordom, hanem funkcionális pozitivumai miatt.
Jelentem, nincs ettől kénelmesebb gatyóm.
Az már mellékes, hogy a barátnőim is rajonganak érte ;oP
leathermania Creative Commons License 2006.03.15 0 0 222
.
leathermania Creative Commons License 2006.03.15 0 0 221
Nem sikerült föltennem a képet. Majd most.
leathermania Creative Commons License 2006.03.15 0 0 220
Sziasztok, bőrrajongók, szia, Bőrruha!

Úgy látom, nincs valami nagy nyüzsgés az oldalon, de ez a kép talán feldobja a topicot.

Örülök, hogy van 1 ilyen oldal, mert én is bőrrajongó vagyok. Hordani nem szoktam bőrcuccokat. A látványa és a tapintása miatt szeretem a bőrt. Remélem ennyi is elég a "tagsághoz".
ToMCaT Creative Commons License 2006.02.13 0 0 219

És még néhány...

 

 

Lakkbőr fűző (75/B)Lakkbőr fűző (75/B)

 

 

Skin Tones (W27)Skin Tones elől fűzős valódi bőr (W27)

 

 

Levi's 501 fazonú férfi valódi bőr (W28-W29)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ha érdekel valamelyik cumó, vagy csak kérdeznél, írj email-t!

Köszi:

 

 

ToMCaT

 

 

 

 

ToMCaT Creative Commons License 2006.02.13 0 0 218

Sziasztok!

 

Van néhány eladó bőr/műbőr/lakkbőr nacim:

 

 

Miss Sixty Augusta (W27)Miss Sixty Augusta műbőr (W27)

 

 

Miss Sixty Tommy (W28)Miss Sixty Tommy műbőr (W28)

 

Freeman T. Porter (W27)Freeman T. Porter lakkbőr (W27)

 

 

Ha érdekel valamelyik cumó, vagy csak kérdeznél, írj email-t!

Köszi:

 

 

ToMCaT

 

 

 

balat Creative Commons License 2006.02.10 0 0 217
balat Creative Commons License 2006.02.10 0 0 216

A kép lemaradt :)

 

 

balat Creative Commons License 2006.02.10 0 0 215

Sziasztok

Bőr nadrágtarót keresnék, valami ehhez hasonlót.

Van ötletetek, hogy hol lehet szerezni?

 

 

rubber68 Creative Commons License 2006.02.09 0 0 214

 

Tudn valaki segíteni?

 

Vettem egy bőr kesztyűt. Kivágtam a belsző szövetet ( természetesen ), hogy jobban rásimúéjon a kezemre. De piszkosúl fog. Fekete lesz a kezem ha csak egy kicsit is bele izzad.

Tud valaki erre megoldást vagy olyan bőr kesztyűt ami nem fog?

 

Előre is kösz!

 

 

Juanito7 Creative Commons License 2006.01.13 0 0 213
Nem tudom, hogy a hölgyek mért nem viselnek gyakrabban bőrcuccokat. Aki egy kicsit is nőies, sokkal szexibben néz ki úgy.
piltdco Creative Commons License 2006.01.04 0 0 212
Sziasztok!
Én tudok ilyen hosszu bőr kesztyut szerezni!
nem olcsó de nagyon tuti!!!!!
a legvékonyabb első osztályú börből van!
Starpabiro és mértere készul!!!!!
az ára 25000Ft,sok tudom de ezt a kesztyut egyszer kell megvenni tutira!
akit érdekel 06-30-205-3756
rubber68 Creative Commons License 2006.01.04 0 0 211

 

 

Én nem kaptam csak izgisen viseltem :))

 

 

 

Előzmény: warme (210)
warme Creative Commons License 2005.12.25 0 0 210
Na, nem kapott senki karácsonyra izgis bőrnacit?
warme Creative Commons License 2005.12.17 0 0 209

Nekem is az a véleményem, sokkal kényelmesebb mint egy farmer. Nem szorít sehol, de mégis jó viselni. Szinte olyan mintha nem lenne az emberen semmi. Puha, lágy, kényelmes viselet. Persze ha teljesen szűk az a naci, akkor az is képes szorítani, nyomni mint egy farmer, de valahogy akkor is emberbarátabb, jobban idomul a testhez. A bőrnadrág szépen kiadja az emberi test formáját. Jobban megnézik az embert ha bőrnadrág van rajta. Pláne ha egy szuper bőrdzseki is társul hozzá, mindez természetesen feketében. Bőrben fekete az igazi.

Most ilyen szeles, csapadékos időben meg kiváltképp nagyon jó. Farmerban szarrá ázik az ember és megfagy.

Előzmény: solct (208)
solct Creative Commons License 2005.12.17 0 0 208
Hi!

Upplom a totyikot, hisz ne engedhetjük veszi!

Úgy alakúlt, hogy mára, mapi szinten használom még októberben beszerzett ruhadarabomat, és azt kell, hogy mondjam, mára ez lett a legkényelmesebb ruhadarabom!
Szinte kényelmetlen ehhez képes a sima textil farmerom :o)
Aztán, mástól is csak a pozitív véleményeket hallom, "hol vetted, de jó" stb.
Gummigirl Creative Commons License 2005.11.26 0 0 207
Sziasztok!
1 ismerösöm kerte a segitsegem ennek a csizmanak az eladasaban.. VADIUJ!! 25cm hosszu a talpa, 36-39es labra idealis, valodi bör!! sajat tüsarkuval horhato..:) 10ezer HUF lenne
akit erdekel, irjon a mailemre: gummigirl@vipmail.hu
kepek:
123
leather fan Creative Commons License 2005.11.20 0 0 206

Gratulálok!Azt hiszem mindannyian egy ilyen párról, nemhogy feleségről álmodunk.Örülök nektek.Gazdagodott közben a bőrruha kollekciótok?

Bőrruha!

Mennyit kósál egy bőring?Abban a bőrruha boltban esetleg más is van a hagyományos utcai bőrviseleten kívül?

warme Creative Commons License 2005.11.19 0 0 204
Mostmár én is napi szinten hordom a bőrnadrágomat és a bőrdzsekimet. Nem bánnám ha sosem lenne nyár és mindig bőrruciban lehetne járni. Motorosoknak a  bőrszerkót ugyanúgy kötelezővé tenném, mint a bukósisakot. Ha többmillás motorra futja, akkor arra a 100-150 ezer Forintos szerkóra is kellen jutni.
Bőrruha Creative Commons License 2005.11.19 0 0 203

Én a westendben vettem bőringet!

A legfelső emeleten levő egyik bőrboltban!

Előzmény: Solar99 (201)
Solar99 Creative Commons License 2005.10.19 0 0 202
aha!
Előzmény: warme (198)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!