Keresés

Részletes keresés

FruBia Creative Commons License 2007.04.22 0 0 10

kb. 2 hét múlva kikelő achátcsigáknak keresünk gazdit. Van vagy 30 tojás.....

gyzsofia Creative Commons License 2007.04.12 0 0 9
hali! megírnád nekem hogy hol tudom jelezni Neked ha megint csigáldás lesz nálunk? A cimem: gyzsofiaopi@gmail.com
Előzmény: Yellowbird (8)
Yellowbird Creative Commons License 2007.03.11 0 0 8
Srácok! Ha elszaporodtak a csigáitok csak zúdítsátok rám őket, én tudok velük mit kezdeni - ha már amúgy is pusztulásra lennének ítélve...nem szeretem amikor valaki csak úfgy lehúzza a wc-n őket.
merdzsoo Creative Commons License 2007.02.23 0 0 7
Sziasztok! Nekem van két aranyos afrikai óriáscsigám, de egyszercsak lett sok kis golyócska aztán sok kis csigaházacska, és mos van már sok kis óriáscsigu, úgy kb 1-2 cmesek.. Édik nagyon.. De van vagy 50.. Úgyhogy bárki bármikor átjöhet egy- egy darabért:) Egy kifizetődöbb ha nem akarsz úgy járni mint én:) De vihecc többet is. A kifejlett példány 15-20cmesre nő meg, a háza is kb 10 cm körül van.. De csöndes aranyos nem büdös és minden zöldet megeszik.. Budapesten vannak a csiguk! Emilt írjatok ha érdekel valakit! merdzsoo@citromail.hu
Előzmény: Timsz (4)
rona00 Creative Commons License 2006.10.29 0 0 6
Sziasztok!Szeretnék érdeklődni, hogy honnét szerezhetnék a meglévő achátcsigámhoz, amit anno ajándékba kaptam, mégegyet, hogy ne legyen egyedül.:)Kérlek írjatok!rona@mail.datanet.hu
Timsz Creative Commons License 2006.01.30 0 0 5
ja, email cím: timsz@citromail.hu, de a névjegeymben is jó
Előzmény: Timsz (4)
Timsz Creative Commons License 2006.01.30 0 0 4
Sziasztok!
szeretnék én is ilyen óriáscsiga gyerkőcöket, egyet vagy kettőt. ha valaki esetleg tudna adni nekem, annak nagyon örülnék! =) írjatok légyszi, ha elpusztításra váró szegény kis csiguszaitok vannak!
Tibbe Creative Commons License 2002.12.22 0 0 3
Az afrikai óriáscsigák alszanak téli álmot?

Előzmény: Tibbe (2)
Tibbe Creative Commons License 2002.12.21 0 0 2

Most uborkát eszik, vagy nyulat ! ?

Nem mindegy! !

De ha csak 25 cm-e nő, akkor miért "óriás?"

No és miért "afrikai..."

Délafrikai, vagy északafrikai?

Már csak azért kérdem, hogy milye klimához szokott, kell e neki fütenoi, mert itt reggelre nagyon hideg van a lakásban.

De ha a fokföldről származik, akkor a hűtött virágföld kell neki?

No meg az uborka nálunk télen nem mindig beszerezhető, csak savanyitva?
Olyankor mit eszik?

Meg ha nyulat, akkor a nyúltartásra is be kell rendezkedni?

4csin

___________________________________________________

izgatottan várjuk az információáradatot az afrikai óriáscsigáról!

###################################################

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.11 0 0 1
Haaat... ki tudja:))) Izgi egy latvany lehet egy nyulat falatozo csiguci:) Egyebkent kozben rajottem, hogy itt az achat csigarol lehet szo...
Előzmény: pipacsmező (0)
pipacsmező Creative Commons License 2002.12.11 0 0 0
Én hallottam már valami hasonlóról, de az ragadozó. Mindenesetre elég nehéz elképzelni, hogy elkapja a nyulat :-)
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.11 0 0 topiknyitó
Valaki ajandekba adna afrikai oriascsigakat, ami allitolag 25 centisre nol meg... nem tudtok rola valamit? Eleg igenytelen egy joszagnak tunik... viragfoldon kell tartani, es uborkat eszik:)))))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!