Keresés

Részletes keresés

Gabinet Creative Commons License 2005.07.27 0 0 90
Spotted Dream- paprikás és provance-i? Jól emlékszem?
Gabinet Creative Commons License 2005.07.27 0 0 89
Szia. Ha az a kérdés, hogy meddig fogyasztható változás nélkül, akkor az 4-6 nap, ha felforralod, akár 2 hétig is. Fagyasztva több hónapig.
Előzmény: Zafir06 (87)
Atahualpha Creative Commons License 2005.07.27 0 0 88

Bizony:-) Már várom a klubnapot, biztosan jó lesz:-)

Bár a másnap egy kicsit KO-s hangulatban fog telni, mert hajnal 4kor indulunk Oberwartba:-(((

Előzmény: Zafir06 (86)
Zafir06 Creative Commons License 2005.07.26 0 0 87

Szia Gábor!

A kecske tejet meddig lehet hütőbe tartani,fagyasztás nélkül?

 

(Aranyelemes)

   

 

Előzmény: Gabinet (84)
Zafir06 Creative Commons License 2005.07.26 0 0 86

 

 

Igen,a három grácia.Mi kiállitáson együtt vagyunk mindig!

Ugye?

Előzmény: Atahualpha (80)
Zafir06 Creative Commons License 2005.07.26 0 0 85
Én is megyek!!!
Gabinet Creative Commons License 2005.07.25 0 0 84
Az RC-nél a kereskedelmi képviselet a Franciáké, így a kedvezményeket Ök koordinálják, az importör pedig a régi. Ök jelenleg a Mi kárunkra cseszegetik egymást. Azt sikerült elérnem, hogy van egy arany és egy gyémánt kedvezmény a clubnak, a tenyésztöknek meg van egyedi szerzödésük. Tehát jelenleg vásárolhattok saját szerzödésre, ha van hirdetésetek akkor az alap+3%, vagy vásárolhattok a club nevére a kártya engedményére. A folyamatos egyeztetés eredménye remélhetöleg az lesz, hogy a kedvezménynek nem lesz alsó határa, így nem lesz érdekes, hogy mennyi vásárlás gyülik a nevedre. Az egyedi szerzödéseket az RC-nél, Csengével kell egyeztetni. Minden esetre minden vásárlási problémát azonnal jelezzetek felénk.
Előzmény: Raszputyin Sib (81)
Atahualpha Creative Commons License 2005.07.25 0 0 83

Nincs kizárva:-)

 

 

Előzmény: Augies (82)
Augies Creative Commons License 2005.07.25 0 0 82
Igy van, mi feltétlen ott leszünk (szerintem mint legfissebb tagok).
Előzmény: Atahualpha (80)
Raszputyin Sib Creative Commons License 2005.07.25 0 0 81

Sziasztok!

Jó lenne, ha pénteken tudnánk beszélni a Royal Canin tenyésztői program és PMCE kártya helyzetéről. Ha tagsági kártyával vásárolsz, akkor a tápért járó pontokat nem a saját számládon írják jóvá, hanem a klubén.(legalábbis a számla a klub nevére megy) Az ember a saját nevében így nem vásárol semmit, és az RC előbb-utóbb nem fogja meghosszabbítani a szerződést.

Köszi!

Atahualpha Creative Commons License 2005.07.25 0 0 80

szia,

Igen, én megyek,és tudomásom szerint Zaffir, Selkirk Rex és Augies is jön.

Előzmény: Raszputyin Sib (76)
Gabinet Creative Commons License 2005.07.22 0 0 79
Sziasztok. A Royal Canin dokija kéri, hogy táplálással, egyéb egészségügyi problémákkal kapcsolatos kérdéseiteket írjátok fel ide a fórumra. A héten figyelemmel kíséri és a klubesten válaszol.
Spotted Dream Creative Commons License 2005.07.22 0 0 78

Mi is megyünk.

Titkos fotók: www.bengali.hu

 

Selkirk Rex Creative Commons License 2005.07.22 0 0 77

Én biztos ott leszek,ha valaki talán nem tudja Dér Móni vagyok.:)))))))

Raszputyin Sib Creative Commons License 2005.07.22 0 0 76

Sziasztok!

Jöttök mindannyian a klubestre jövő pénteken, ugye?

Ott majd tudunk arcokat társítani a nicknevekhez :) Én legalábbis.

Zafir06 Creative Commons License 2005.07.21 0 0 75

Az előbb nem sikerült.Ez a cica mindegyik Peterbald baby apukája!

 

 

 

 

 

 

 

Zafir06 Creative Commons License 2005.07.21 0 0 74
Zafir06 Creative Commons License 2005.07.21 0 0 73
Köszönöm,nálatok mi újság,macsekok?
Előzmény: Spotted Dream (72)
Spotted Dream Creative Commons License 2005.07.21 0 0 72

Gratulálok Mindenkinek! Gyönyörűek az apró cicák!

 

Zafir06 Creative Commons License 2005.07.21 0 0 71
Köszi!Igen szépen fejlődnek,de gondolom a te gyerekeid is szépen cseperednek!
Atahualpha Creative Commons License 2005.07.21 0 0 70

Jó nagyok már, nőnek mint a gomba:-)))

Gratulálok!!!

Előzmény: Zafir06 (67)
Atahualpha Creative Commons License 2005.07.21 0 0 69
De jó ez a grafika. Hol találtad?
Előzmény: Selkirk Rex (65)
Atahualpha Creative Commons License 2005.07.21 0 0 68
Köszike, Esika és Kiwi nevében is:-)
Előzmény: Selkirk Rex (64)
Zafir06 Creative Commons License 2005.07.20 0 0 67

 

Sziasztok!

Az első almomról küldők képet,Füge és a négy babája! 

 

 

 

 

 

 

 

Zafir06 Creative Commons License 2005.07.20 0 0 66
Köszönöm szépen,jól vannak a mamák és a babák is!
Előzmény: Selkirk Rex (65)
Selkirk Rex Creative Commons License 2005.07.20 0 0 65

 

Ezt még küldöm a kismamásoknak,sok sikert és egészséget a babáknak.

Előzmény: Atahualpha (63)
Selkirk Rex Creative Commons License 2005.07.20 0 0 64
Gratulálok mind a két gazdinak és a cica mamáknak is.
Előzmény: Atahualpha (63)
Atahualpha Creative Commons License 2005.07.20 0 0 63

Az éjjel megint nem sokat aludtam, Kiwi is megszült:-)

Két baba van, egy ebony lány és egy sziámi fiu.

 

Az első alomról az első kép: 

 

Atahualpha Creative Commons License 2005.07.19 0 0 62

Remélem hamarosan nálatok is lesz dömping, csak sziámi/ori dömping:-)

Ha a Strachi nem is,  de a Harry már nagyon várja a Zaziet:-))

Előzmény: Augies (60)
Atahualpha Creative Commons License 2005.07.19 0 0 61

Köszi Raszputyin:-)

 

Előzmény: Raszputyin Sib (58)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!