Keresés

Részletes keresés

Imogine Creative Commons License 2009.02.17 0 0 5879

Most kezdett el. Még csak 1-es.

Mi jót főzöl?

 

Alfrédi Creative Commons License 2009.02.17 0 0 5878
Akkor itt lenne az alkalom, hogy kipróbáld az urinelle-t.
Hallottál már róla? - Ez olyan eldobható papírtölcsér, amivel a lányok úgy pisilnek, mint a fiúk. :)) - Tényleg!

Most főzök, mindjárt lég a hús. Aztán lesz 1 órám, utána megyek megedzeni hitvány testemet.

Én beleírnám, de csak, ha fifti-fifti............

Most mennyire kell?

Mindjárt visszanézek :)
Előzmény: Imogine (5877)
Imogine Creative Commons License 2009.02.17 0 0 5877

Ja, képzeljétek már 2. napja nem jó a suliban a lány wc-e, így a fiúkét nevezték át, ők meg mehettek a tanáriba. Hi, hi, hi!

Vicces volt, és érdekes mivel mi nem túl sűrűn járunk a másik nem illemhelyére. Mindenesetre egy élmény marad!

Az egyik srác otársam, akibe nem mellesleg bele vok zuhanva,amióta megláttam(és sztem ő sem közömbös irántam, de ez nem lényeg) bement a "lány " wc-be, és 2 csaj meg vihogott nagyban,mikor jöttek ki. Gondolom olyat láttak, amit előtte még soha. :) Na, én szakadtam a röhögéstől, mikor vártunk rá.



Imogine Creative Commons License 2009.02.17 0 0 5876

Cspel, ha tényleg megtetted, akkor nem is tudom , hogy fejezzem ki a hálám. Ilyet még soha nem tettek értem. Váó, édes vagy!

Én most ittam teát, kiváncsi vok, mikor kell majd. (Persze teát, amitől hamarosan nagyon kell majd, de én nem fogok egyhamar ezzel kedvezni a hólyagomnak :) )

Egyszer benne vok egy versenyben vkivel.

 

Törölt nick Creative Commons License 2009.02.17 0 0 5875
Majdnem bepisilő férfi lehet bárhol,de legkocentráltabban olyan nyilvános,hosszú ideig tartó tömegrendezvényen láthatsz,ahol a wc-k száma nem ilyesmire van méretezve.Ilyen volt még régebben a BNV. Sok ember egesz nap,kevés wc. Dél körül a férfi wc-k előtt már kígyózott a sor. A bejútásra sokat kellett várni,mert odabent kevés fülke lehetett. A fárfiak szidták a rendezőket,és megbeszélték egymás között,hogy kinek mennyire kell.Egy fiú negyed órás keserves szenvedés és táncikálás útán csak a sor közepéig ért,majd nem birta tovább és előrement,ahol mondta,hogy mindjárt bepisil,engedjék be. Az ott állók látva a fiú állapotát mondták,hogy rendben,menjen csak..Eközben egy, a sor vége felé álló jólkiöltözöt gatzdag f.sz,aki szintén sűrűn egyik lábáról a másikra állt,nemtettszését fejezte ki a fiúknak,mondván,hogy másnak is kell,mégsem furakodnak előre.A lány még nem jutott be,keresztbe tett lábakkal várta,hogy a bent levők kijőjjenek végre. Majd feltünt egy anya,aki a kisfiát szerette volna beprotezsálni és épp a fiútól kérdezte mehet-e? A fiú már nem is tudta mit válaszoljon,mikor is elkezdődött a kálvária. Két sietős férfi tünt fel a szinen,akik határozottan az élre tőrtek és közölték a "kiállitóknak nem kell sorba állni"begyakorolt szöveget. Mondjuk az egyiken látni is lehetett,hogy tényleg kell neki,ezért is volt olyan határozott.

Értsék meg,hogy bepisilek!-mondta elkeseredetten a férfi.

Én is már..egész nap nem hagyhatom el a standot és sietnem kell vissza.-válaszolta a harciasabb kiállitós férfi. Valaki közben kijött és a szemfüles anyuka berontott a fiával a többieket megelőzve. A fiú előrehajolt kicsit,megpróbálta egyik kezét lábai közé szoritani,másik kezével a falnak támaszkodott. Nem mozdult egy percig,csak lejjebb ereszkedett,már majdnem leguggolt. Ekkor valaki megint kijött a wc-ből,mondták a lánynak,hogy menjen,de alig birt mozdulni és a harciasférfi beelőzte. A fiú mintha sirásra állt volna a szája,a másik kiállitó férfi azt mondta,hogy majd beengedi maga elé. A fiú meg mintha azt felelte volna(nem jól hallottam 5m-röl),hogy most már mindegy. Rögtön a lábára néztem és láttam,hogy kicsit folyik végig a pisi.Továbbra is úgyanolyan görnyedt testtartásban volt,próbálta a többi pisit visszatartani. Ekkor kijött az anyuka fiával,és a fiú összeszoritott lábakkal becsoszogott. Amit láttam nagy élmény volt,de a lfiút is sajnáltam picit.

de még nincs vége énis már rég óta állokés egyik lábamról a másikra és még legaláb 9 ember volt előtem az ingerem ojan 8-as lehetet példátvetem a tolakodókról akik előre mentek én is mondom nekik hogy majd be pisilek de hiába nem engetek visza a hejemre se 3-embernyit tyústam hátréb. mikor már csak 4-en voltak előtem éreztem hogy bemegy. egy kicsi be is ment de aztán elálítotam 2 ember előtem . nem bírom tovább elkezdtem futni de se hol sincs bokor 2perc után az emberdzsungelbe összwe visza piasiltem magam. (nem volt ojan jó érzés mint ha direkt csináltam volna)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.17 0 0 5874
de kihalt fórum
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.16 0 0 5872
mikor 13óra 50perc-kor bepisiltem megint itam eg csomó teát és most megint azzal kötöm le magam hagy visszatartom de már ezt az érzést szeretem a legjoban mikor már minden gondolatom csak az ingeren jár már alig bírom
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.16 0 0 5871
van it valaki
CSV93 Creative Commons License 2009.02.16 0 0 5870

Rendszeresen olvasom a tartogatós versenyeket. Én is kipróbáltam a háttérben, de nem bírtam sokáig, gyorsan becsorgott. Én inkább azt kedvelem, ha én engedem be, nem a kényszer.

Imogine, én beírtam a nevedet a hóba, de nem Szegeden. Sajnos a mobilommal készített fotón semmi nem látszik belőle, pedig elküldtem volna Neked a fórumon keresztül.

hup Creative Commons License 2009.02.16 0 0 5869
Imogine mikor pisiltél be utoljára? Milyen volt amikor folyt és mi volt rajtad? A popodon is végigfolyt mert én azt szeretem.
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.16 0 0 5868
Úúúúúúúúúúúúúhhhh most véletlen bepisiltem megitam egy csomó teát és már 8-óra után nagyon kellet de még megakartam néznia freemail-omat és az inger csökent de rá 10-percre úgy rámtört hogy meg mozdulni se bírtam fogtam a tököm de már hiába a lé jöt én meg nem bírtam elálítani élveztem hogy megkönyebültem és az érzéstis hogy a meleg pisi végig fojik a lábamon.
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.15 0 0 5867
gyere megint fel a fórumra imogone és tartsuk visza egyszerre ki bírja továb közben beszélgetünk (de ha akar jöhet más is egyszerre és beszélgetve mégjob izgib)
Előzmény: Imogine (5861)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.15 0 0 5866
Hát nincs it senki ha van akor légyszi írjon valamit. És te itvagy Hermione pucéran még tartod fogadok már rég kimentél?
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.15 0 0 5865
még tartod én már nem bírom sokáig a hasam nagy és kemény a tökömál és lükte szorongatom még maksz 5 perc neked medigbírod még
Előzmény: Törölt nick (5864)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.15 0 0 5864
anyira tartom hogy irnise tudok mán
Előzmény: Törölt nick (5862)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.15 0 0 5862
hermióne pucéran még mindig tartod
Imogine Creative Commons License 2009.02.15 0 0 5861

A múltkor nagyon sokáig tartottam vissza. Délelőttöl egészen estig, de ha visszaolvasol meg is találod.

Amúgy már jól vok, csak tegnap megint nagyon fájt a fejem. Sztem ez a hülye időváltozás miatt.

Nem tudom mikor, de leszek még.

Törölt nick Creative Commons License 2009.02.15 0 0 5860
ok nekem már nagyon kell it fogom a tököm szorongatom majd megírom meddig bírtam
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.15 0 0 5859
mekprobállom most viszatartani malyd szolok hogy menyit birtam ki
Előzmény: Törölt nick (5858)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.15 0 0 5858
szerinted medig bírod
Előzmény: Törölt nick (5857)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.15 0 0 5857
41-es, de van egy 40-es is, ami kényelmes.
Előzmény: Törölt nick (5856)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.15 0 0 5856
nakűzgyünk meg neked hanyas
Előzmény: Törölt nick (5854)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.15 0 0 5855
énse
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.15 0 0 5854
nekem kel de te bisztos továb birod én viszont nem mesztelenül vagyjok mindég amikó pisilek befele.
Előzmény: Törölt nick (5852)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.15 0 0 5853
hahó van it valaki akinak kel
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.15 0 0 5852
Ha van it valaki azt kihívnám egy versenyre aki továb birja pisilés nélkül az nyer. Vagy nemmertek kiálni egy 14-éves ellen?
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.15 0 0 5851
Most van it valaki akinek kel pisilni. Ha igen szoljol léci.
hup Creative Commons License 2009.02.14 0 0 5850
Nagyonsok japán bepisilős képet és kisfilmet látam, de egy japán oldal címét se tudom.Nemtudtok valani jó kis japán bepisilős oldalt.
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.14 0 0 5849
jobulást Imogone
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.14 0 0 5847
Imogone medig bírtad tegnap előt
Előzmény: Imogine (5845)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!