Keresés

Részletes keresés

Timike21 Creative Commons License 2006.12.16 0 0 248
Bocsánat, az utolsó mondatból egy "is" kimaradt :)))
Timike21 Creative Commons License 2006.12.16 0 0 247
Szia! Örülök, hogy kezd élénkülni a topic! Bizony, úgyhogy most kezdődik csak az igazi nevelés! :) Komoly gond nincsen, ami viszont rettentően zavar, hogyha másik kutya van a közelben, én akár el is tünhetek a föld színéről, nem érdekelné! Jutalomfalat ide-oda, nem akar szót fogadni! Pedig sűrűn van kutyik közt, tehát nem azért van, hogy megragadja a ritka alkalmakat! Amúgy egy kis tündér! A ragaszkodását csak a párom tolerálja nehezen... dehát férfiak, nem értik ezt :))))

Pharao's Heart köszönöm szépen a linket, nagyon szuper, fogok rendelni! Igaz már van kettő, amiből egyet kinőtt, a másik meg nem igazán meleg, és megy a vacogás! A méreteknél viszont gondban vagyok, jó lenne ha sokáig tudná viselni!

Tényleg, tudom nem lehet általánosítani, de talán ha tudnátok egy kis infót közölni, hogy meddig növekszik ez a fajta? Úgy értem hány hónapos koráig!?

Zabos Tarisznya! Gratulálok a kutyusokhoz, Sophiekának gyönyörű színe és pofija van!

Ruhás képet majd teszek fel én, csak túl nagy méretűek, ezért nem engedi, de majd párom "átszerkeszti"
Előzmény: maszat:) (245)
maszat:) Creative Commons License 2006.12.16 0 0 246

Tényleg olyan a másik kutyid mint a Fancsika!!!Lehet hogy rokonok.:))

Én most egy darabig nem leszek...beteg vagyok.

Előzmény: Zabos Tarisznya (244)
maszat:) Creative Commons License 2006.12.16 0 0 245

Helló!Örülök hogy újra itt vagy!És ahogy nő Odi,egyre szebb is.És látom a makacs pincsi jellem is kezd kialakulni.:)

 

Előzmény: Timike21 (242)
Zabos Tarisznya Creative Commons License 2006.12.16 0 0 244
Ez kapucnis cucc!... Hát ez kész. :DDD Az enyémek nem bírják, egyszerre próbálják rázni mind a 4 lábukat, ha rajtuk van, úgyhogy séta helyett folytonos bukfencezés, hempergés és morgás van. :)

A másik zsebszörnyetegről sajna csak béna fotóm van, mert minden szaktudásom csődöt mond vele kapcsolatban. Esküszöm nehezebb lefotózni mint egy ugribugri gyereket. Ha meglátja a fényképezőgépet, elkezd rohanni felé. Szóval következzék1 pocsék fotó Totóról. Egyébként hasonlít Pharao's heart kapucnis blökijére, csak a praclik vörösek és a mellén van egy fehér folt, a pofája pedig fekete maszkos.
Ja, a fotó fürdés után ábrázolja, light őrületben.
Pharao's Heart Creative Commons License 2006.12.15 0 0 243

Köszi,  a Te kis Odid is nagyon helyes:-)

A neten rendeltem, itt találtam a pulcsit: www.asiago.hu

Előzmény: Timike21 (242)
Timike21 Creative Commons License 2006.12.15 0 0 242
Sziasztok! Már rég írtam ide, gondoltam bejelentkezem :) Odika jól van, ahogy növekszik, egyre akaratosabb! Pharao's Heart nagyon ari a kis Fannika, egyszerűen zabálni való! Odikám biztos örök szerelmet fogadna neki :) Ezt a cuki rucit honnan sikerült beszerezni? Jó melegnek tűnik...
Pharao's Heart Creative Commons License 2006.12.13 0 0 241
egy sem, unokatesómék gyerekei voltak velünk:-)
Előzmény: maszat:) (240)
maszat:) Creative Commons License 2006.12.13 0 0 240

Eger az tőlünk sincs túl messze.biztos fázott Fannika.

Mennyi gyereketek van?(Ha nem titok...:) )

Előzmény: Pharao's Heart (239)
Pharao's Heart Creative Commons License 2006.12.13 0 0 239
igen Egerben sétáltunk, a hónom alatt ücsörgött (nem akart sétálni) és rajta volt a kapucni:-) Többen nézték meg őt mint a velünk lévő gyerekeket:-)
Előzmény: maszat:) (238)
maszat:) Creative Commons License 2006.12.13 0 0 238

Jaj,nagyon cuki...még kapucnis pulcsija van!!!Haláli!:))))

 

Előzmény: Pharao's Heart (237)
Pharao's Heart Creative Commons License 2006.12.13 0 0 237
szóval itt:
Pharao's Heart Creative Commons License 2006.12.13 0 0 236

Igen cica-babákat várunk, reméljük hamarosan meglesznek:-)

Fancsi jól viseli a ruhát, láthatólag szereti is ha kimegyünk mert így nem didereg:-)

Itt az ígért kép:

Előzmény: maszat:) (235)
maszat:) Creative Commons License 2006.12.13 0 0 235

És Fancsi szereti a kutyarucit hordani?

Aha,láttam hogy újra lesznek cicáitok...bekukkantottam a honlapodra.:))

A képeket tőled is várom.:)

Előzmény: Pharao's Heart (227)
maszat:) Creative Commons License 2006.12.13 0 0 234

És a másik kutyiról nem teszel fel képet??

Én rá is kíváncsi vagyok!!!A keverék is kutya.

 

Előzmény: Zabos Tarisznya (233)
Zabos Tarisznya Creative Commons License 2006.12.12 0 0 233
Köcönjük szépen én és ő is. :)
maszat:) Creative Commons License 2006.12.12 0 0 232

Jaj,hát nagyon-nagyon gyönyörű,kis bájos ez a Sophie!!!

Büszke lehetsz rá!!Gratulálok!!

Előzmény: Zabos Tarisznya (231)
Zabos Tarisznya Creative Commons License 2006.12.11 0 0 231
Sziasztok,
ha minden igaz, hoztam képeket. Sophie. :)

maszat:) Creative Commons License 2006.12.11 0 0 230

Jó fej kutyusod lehet,kíváncsi vagyok már rá!!De gondolom ezzel nem vagyok egyedül.:))

 

Nekem a Ginette kutyusom volt ilyen kis falánk,nála nem volt gond a gyógyszer beadása.Ő még magába is megette...igazából nem ízlelt meg semmit,ami a szájába került rögtön nyelte is le.:)))

 

Na,akkor továbbra is várom a képeket!Helló!!!!!!

Előzmény: Zabos Tarisznya (229)
Zabos Tarisznya Creative Commons License 2006.12.11 0 0 229

Ó, fotók mindig vannak, halommal. :) Csak be kell hoznom otthonról a melóba, mert otthon nem működik az index, csuda tudja miért. :(

 

Gyógyszerezés nálunk könnyű, mert ez a falánk kis dög lenyelne egy fél disznót is egészben, rágás nélkül, szóval egy darab sajt és megy is lefele a bogyó.

Előzmény: maszat:) (226)
maszat:) Creative Commons License 2006.12.10 0 0 228

Várom a képeket!!!

 

 

Előzmény: Pharao's Heart (227)
Pharao's Heart Creative Commons License 2006.12.10 0 0 227

szia,

 

Fannit azóta ujra megnyirattuk de most nem olyan rövidre csak a hosszából vágattunk le , a tömörségéből most nem, nehogy fázzon a séták alkalmával:-)

Most hétvégén kirándulni voltunk és csináltunk róla képeket, ha letöltöttem őket megmutatom:-)

A cicák már elkeltek, most várjuk az újabbakat...

Előzmény: maszat:) (223)
maszat:) Creative Commons License 2006.12.08 0 0 226

Szerintem más fajtáknál is ugyanúgy előfordul ez a betegség mint a pekinginél.Legalábbis a 3 éves állatorvosi rendelőben eltöltött tapasztalataim ezt mondatják velem.

 

Az Én egyik kutyim olyan rafinált volt,hogy igaz májkrémbe kapta meg a gyógyszerét,tudta miről szól az egész.A májkrémet leszopogatta a gyógyszerről,a gyógyszert pedig sértetlenül kiköpte.Úgyhogy,sajna maradtunk a drasztikusabb gyógyszer beadásnál.:(

 

Tudsz képeket felrakni a kutyusaidról??Nagyon kíváncsi vagyok rájuk.Biztos kis édes pofik.

Zabos Tarisznya Creative Commons License 2006.12.08 0 0 225

Sophie 12 éves. Na, ha már előfordul más pincsinél is, lehet fajtajellemző a betegsége. Ha megkapja a gyógyszerét, akkor ő is rendben van, verebet hajszol, játszik, futkos, szóval minden oké, csak akkor van gáz, ha este 7 elmúlt és még nem kapott bogyót.

 

Állati édes egyébként, ha kinyitom a gyógyszeres táskát, rohan hozzám, mert ez az akció medvesajttal jár. :)

Előzmény: maszat:) (224)
maszat:) Creative Commons License 2006.12.08 0 0 224
Szia!Mennyi idős a beteg kutyusod??Az enyém 9 éves volt, a másik 10 amikor ilyen problémák lettek.Állandó gyógyszerezés mellett,még évekig éltek.De azt nem tudom,hogy ez fajtabetegség-e.
Előzmény: Zabos Tarisznya (222)
maszat:) Creative Commons License 2006.12.08 0 0 223
Szió!Azt hittem már nem hallok rólad többet,de örülök hogy újra itt vagy!!!Fancsi szokás szerint nagyon cuki.Ilyen lassan nő a szőre,vagy újra megnyírtátok?És a cicáknak van már gazdijuk?Nem is tudom már,mennyi idősek?
Előzmény: Pharao's Heart (220)
Zabos Tarisznya Creative Commons License 2006.12.08 0 0 222

Sziasztok!

2 pincsijószágom van (egyikük igazából csak pincsiféle), de a valódi fajtiszta blökszi egy ideje szívmegnagyobbodással küzd. A doki szerint legalábbis... ráadásul valami májbaja is van, amivel kapcsolatban ködösített az orvos, a lényeg, hogy ha Ednytet és no-spát kap, akkor jól van.

Van valami tapasztalatotok, ezek fajtajellemző betegségek, vagy csak egyedi eset lehet?

 

Nagyon helyesek a kutyusaitok! :)

Pharao's Heart Creative Commons License 2006.12.07 0 0 221
Ja bocsi azt elfelejtettem írni hogy én írtam korábban Atahualpha néven, de gondoltam átírom a kennelnevemre, ez könnyebben beazonosítható nicknév:-)
Pharao's Heart Creative Commons License 2006.12.07 0 0 220
sziasztok, rohanásban vagyok szokás szerint, egy új kép Fancsiról:-)
maszat:) Creative Commons License 2006.11.24 0 0 219

Szia!Én nagyon szívesen segítenék,de sajna most épp azért nincs kutyám,mert albérletben lakunk és a főbérlő nem engedi!:((

De majd ha fordul a kocka megkereslek.:))

Előzmény: Ariari (216)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!