cs.g.
2012.06.08
0 0
6936
ha ez alapján a három kép alapján vársz véleményt - bármifélét -, alighanem elmegy a akedved a fotózástól :)
fotózz sokat, minél többet, és nézegess neked tetsző képeket - ennyit tudok javasolni
szép fényeket!
Előzmény: Törölt nick (6935)
Törölt nick
2012.06.08
0 0
6935
Sziasztok!
Véleményeket szeretnék kérni. Amatőr szinten fotózok, nem olyan régen.
Törölt nick
2012.05.30
0 0
6932
Sziasztok!
Bedobhatok pár képet?
(Szívesen vennék építő jellegű kritikát - is -, köszi.)
rolfy007 Reklámszerződés?
2012.05.22
0 0
6925
Sziasztok!
Olyan lelkes amatőr fotósokat keresünk, akik szeretnének egy kis plusz bevételhez jutni azáltal, hogy online galériánkon keresztül értékesítik képeiket nyomtatott formában (poszter / vászonkép).
Mi intézzük a marketinget, az oldal népszerűsítését, ti pedig adjátok a fotókat , amikért minden egyes kinyomtatott példány után jutalékot/fix árat fizetünk.
Ha érdekel a lehetőség, írjatok egy e-mailt az alábbi címre:
info_kukac_netprinter.hu
stuksza
2012.05.20
0 0
6923
Oldtimer találkozó Győr!
"Meseautóban színezüst erdők során Repülünk a szívünk tavaszán. Arany országút csillogó gyémánt porán Repülünk a mesék kocsiján."
Zolinka
2012.05.05
0 0
6914
Köszi. Nagyából igen. 30sec záridő volt, állvány volt, távirányítóként a canon gyári legolcsóbb távkioldóját raktam "b" záridős állásba.
A gépet pedig sorozatfelvételre. Így amikor készen lett egy kép, egyből indította a következőt.
A program tényleg itt van kicsit lejjebb az oldalon. :)
Előzmény: stuksza (6907)
Marchello13
2012.05.05
0 0
6910
Sziasztok!
Lehet, hogy nem jó helyre írok, ezért előre is elnézést!
Egy nagyon olcsó, minél kisebb kompakt fényképezőgépet szeretnék venni, de azért nem a leggagyibb fajtából.
Leginkább csak túrázáskor készítenék vele képeket. Max. 20.000 Ft-ra gondoltam.
Tudtok esetleg valami megfelelőt ajánlani?
Nagyon köszönöm!
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!