Keresés

Részletes keresés

sergiototta Creative Commons License 2012.01.24 0 0 11668

http://index.hu/kulfold/2012/01/23/latens_antiszemita_minden_otodik_nemet/

 

 

"Labdarúgó mérkőzéseken például megszokott, hogy szurkolók rasszista, zsidóellenes rigmusokat skandálnak, számos iskolában pedig a zsidó bevett szitokszó - hangzott el a jelentés bemutatóján."

 

nyugaton már megoldották...

 

"A kutatók hiányolták az antiszemitizmus visszaszorítását előirányzó állami, kormányzati stratégiát, és kifogásolták, hogy nem biztosított az ilyen jellegű projektek hosszú távú finanszírozása."

 

miért nem lepődök meg azon, hogy pénzt akarnak?

 

"E besorolás oka "nem utolsósorban az, hogy Lengyelország, Magyarország és Portugália részben szélsőségesen magas értékeket ér el" az antiszemitizmust vizsgáló felmérésekben - áll a szövetségi belügyminisztérium honlapján publikált jelentésben."

 

Portugália? na ezen meglepődtem. eddig nem hallottam róluk ilyen témában, náluk is lesz bankadó vagy mi a fasz?

amúgy, ha mi mondjuk szélsőségesen alacsony értéket értünk volna el, akkor sztem nincs se mti hír, se indexes cikk.

Fradista Utazó Creative Commons License 2012.01.24 0 0 11667

Egy kis ízelítő az amerikai politikából. Ha nálunk valahogy kiderülne, hogy aszerint folyik a politizálás, hogy ki mennyivel támogatta egyik vagy másik párt kampányát, abból botrány lenne, egy-két politikusnak le kellene mondania, az amerikai külügyminiszter meg valószínűleg levélben tiltakozna a demokrácia sárba tiprása miatt.

Amerikában meg ez megy, nyílt színen. Nem újdonság persze, de éppen ma is jelent meg róla egy cikk.

Hollywood befenyítette Obamát

A SOPA törvénytervezet ellen foglalt állást az elnök, a szórakoztatóipari cégek a kampánytámogatás leállításával fenyegetnek. Tovább »

forrás: Index.hu

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.24 0 0 11666

"az lmp-nél meglátásod szerint mennyire komoly a zöld vonal és mennyire csak szerep?"

 

Egy barátomnak a pannonhalmi bencéseknél osztálytársa volt Jávor Benedek. Azt mondta, hogy a srác már akkor is nagyon komolyan foglalkozott a témával, szóval az ő részéről biztosan nem szerep. De azért azt is hozzátette, hogy a gyerek nem hülye, tehát nagyon is le kellett volna vágnia, hogy kikkel cimborál, ezért számára többé nem hiteles Jávor.

 

Ja, ez az a gimnázium, ahol megtörtént a következő eset: osztálytalálkozóra ment két volt osztálytárs, az egyik kocsijával. Beszélgettek, szóba került a politika, és kiderült, hogy az "utas" az szdsz-re szavazott. A sofőr ott, az autópályán kirakta a gyereket, azt mondta, velem te nem jössz tovább :-)

Előzmény: sergiototta (11654)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.24 0 0 11665
Előzmény: Törölt nick (11662)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.24 0 0 11664

Bayer lecipőzné őt. :)

Előzmény: sergiototta (11663)
sergiototta Creative Commons License 2012.01.24 0 0 11663

szerintem a klub rádió pont annyira független mint mondjuk a hírtv, vagy a népszabadság vagy a magyar hírlap

eleve faszság függetlenségről beszélni a médiában, mindenki oda húz ahonnan a zsetont kapja

másrészt valakinek a fizetését felhozni nekem olyan proli szokás (kivéve, ha közpénzből kapja).

 

amúgy bolgár rettegő györgy a szakmája talán legjobbja, nem hiába lett fogalom belőle. talán bayer zsolt a másik oldali párja.

 

egy bayer-bolgár vita lehet nem lenne rossz :-)

Előzmény: Törölt nick (11662)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.23 0 0 11662
Régebben ez volt téma a Bulgár Gyuri Fan. Klubban mely szerint édesdrágaaranyosbolgárúr havi 3 misiért rettegtette a ballib nyuggereket
a "független" Klubrádión
Előzmény: elefantkillah (11655)
Tamas(Ottawa) Creative Commons License 2012.01.23 0 0 11661

Ez most melyik? Artificial Intelligence, vagy Amnesty International? Bár mindkettő messze van a General Practicioner-től......

Előzmény: Total (11660)
Total Creative Commons License 2012.01.23 0 0 11660

Szerintem a GP-t keveritek az AI-vel! :)

Előzmény: sergiototta (11656)
Pac Creative Commons License 2012.01.23 0 0 11659

Mit feltételez rólunk ez a szerencsétlen élveszületett?

Sosem vetemednék arra, hogy egy hozzá hasonló imbecillisen nyilvánosan gúnyolódjak.

Előzmény: Törölt nick (11657)
elefantkillah Creative Commons License 2012.01.23 0 0 11658

ja de amikor valami fasz kiláncolja magát a lánchídra, amitől bedugul egész budapest, akkor az emberek nem azt fogják gondolni hogy ez fasza dolog, hanem hogy ezek miatt a buzik miatt megint ittállok a dugóban, a gyerek vár az óvódában, lefog baszni a főnököm stb. 

 

közben meg az auchan a védett lápra építi az áruházat dunakeszin, igaz azzal nem lehet bekerülni az rtl hiradóba, ha odamennél balhézni

 

 

 

Előzmény: sergiototta (11656)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.23 0 0 11657

Rosszmájú feltételezés, hogy leütöttem volna. :))))))))

Előzmény: sergiototta (11656)
sergiototta Creative Commons License 2012.01.23 0 0 11656

jó, hát a fedőszervezetben én se hiszek, csak megemlitettem, mint a legdurvább dolog amit hallottam róluk :-)

mondjuk én bírom, hogy a gp-nek vannak időnként látványosabb akciói, szóval engem ezzel nem hangolnak a zöld dolgok ellen. (Atyánknak és Pac úrnak előre jelzem, hogy nem kell leüssék azt a poént, hogy én nem is vagyok normális, ezért nem is hangolhattak maguk ellen)

 

a környezetvédelemről meg azt gondolom, hogy alapvetően fontos dolog nagyon, de mivel nagy pénz van benne ezért rátelepült jópár élösködő és a legjobb indulatú kezdeményezéseket is megfojtják.

Előzmény: elefantkillah (11655)
elefantkillah Creative Commons License 2012.01.23 0 0 11655

hát ez már elég rég volt, azóta teljesen kiszerettem a zöld témából, főleg a sok köcsög lenyúlós szervezet miatt. 

 

lmp=bullshit

greenpeace= a környezetvédelem microsoftja. 

 

egyik rosszabb, mint a másik. 

 

nem hiszem, hgoy a gp fedőszervezet lenne. szimpla üzleti vállalkozás. bezsarolják a nagy cégeket, aztán ha azok fizetnek, akkor abbamarad a basztatás. csürhének tartom őket, és nagyon károsnak, mert a "normális" embereket a zöld dolgok ellen hangolják a baromságaikkal. 

 

 

Előzmény: sergiototta (11654)
sergiototta Creative Commons License 2012.01.23 0 0 11654

na, ha már zöld műsort vezettél akkor gondolom környezetvédelem témában az átlagnál jobban otthon vagy

az lmp-nél meglátásod szerint mennyire komoly a zöld vonal és mennyire csak szerep?

illetve a greenpeaceról mi a véleményed? hasznos dolgokat csinálnak, vagy csak ripacskodnak, esetleg csupán a franciatitkosszolgálat egy fedőszervezetéről van szó?

Előzmény: elefantkillah (11653)
elefantkillah Creative Commons License 2012.01.23 0 0 11653

ráadásul nem is lettek megszopatva. a klub hallgatottsága nem túl magas, ezért az ügynökségek is kevesebbet hajlndóak áldozni rájuk. mivel köztudottan mszp közeli médiumról van szó, az állami vállalatok értelemszerűen nem hirdetnek (ez mondjuk ideális körülmények között nem történhetne meg, mármint, hogy egy állami vállalat politikai szempontok alapján mérlegel), úgyhogy nem is tudtak annyit kínálni a frekiért, mint a versenytárs. 

 

Egyébként a klub sírása álságos. nagyon sokan nagoyn szépen megéltek ebből. ha tényleg az önkifejezés, meg az igazság feltárása vezérelné őket, akkor ingyen is csinálnák. és én most kivételesen nem  a semmibe ugatok, mert öt évig vezettem zöld műsort a civil rádióban, nulla forintért, mert akkoriban ezt tök fontosnak tartottam. 

 

 

Előzmény: Törölt nick (11651)
sergiototta Creative Commons License 2012.01.23 0 0 11652

arra van valami indok, hogy miért nem nyilvános?

Előzmény: Törölt nick (11650)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.23 0 0 11651

Nekem teljesen mindegy, a lényeg, hogy meg lettek szopatva a tetvedékek.

Előzmény: sergiototta (11648)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.23 0 0 11650

Nem nyilvános.

Előzmény: sergiototta (11648)
bendeguz90 Creative Commons License 2012.01.23 0 0 11649

"ismerve a hátországukat én arra tippelek, hogy direkt teremtettek olyan helyzetet amiben aztán ájvékolhatnak a kirekesztésről meg diktatúráról."

És gondolod,hogy akkor csak 1 ponttal kapott volna ki ? (és egyáltalán nem zárhatták volna ki ?) 


Előzmény: sergiototta (11648)
sergiototta Creative Commons License 2012.01.23 0 0 11648

no tegnap tüntettek a csodás klubrádióért

az ilyen pályázatok és bírálataik nyilvánosak?

 

mert ebben az ügyben én mindent elképzelhetőnek tartok

azt is, hogy direkt sz*patták ki őket, azt is, hogy direkt adtak be sz*r pályázatot, hogy aztán sírhassanak és azt is, hogy egyszerűen jött tőlük jobb pályázat

 

ismerve a hátországukat én arra tippelek, hogy direkt teremtettek olyan helyzetet amiben aztán ájvékolhatnak a kirekesztésről meg diktatúráról.

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.22 0 0 11647

:))))

Előzmény: Törölt nick (11645)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.22 0 0 11646

ott

Előzmény: Törölt nick (11645)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.22 0 0 11645

az ot nem nemecsek mögötte narancssárgában?

Előzmény: Törölt nick (11641)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.22 0 0 11644

Azért mert "ŐK" hitbizományuknak érzik a médiát. 

Az "Ő" médiegyensúlyuk már csak ilyen. 

Előzmény: sergiototta (11643)
sergiototta Creative Commons License 2012.01.22 0 0 11643

"a kereskedelmieket depolitizálják"

 

de komolyan erre rákérdezhetnének nála, hogy ez miért gond neki

Előzmény: Törölt nick (11642)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.22 0 0 11642

Bolgár György műsorvezető szerint fenyegető árnyék vetül a hazára, és az ország egy része még jól is érzi magát alatta. „Megengedjük, hogy elnémítsanak bennünket?” „A közmédiumokat megszállták, [b]a kereskedelmieket depolitizálják[/b], engedjük ezt az őrületet?” – kérdezte a publikumtól. 

 

Szeretem ezeket az őszinte igazságbeszédeket. ... :))))

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.22 0 0 11641

Ma nem volt koncert, de azért aggódtak egy jót megint. :)))

 

Fradista Utazó Creative Commons License 2012.01.22 0 0 11640

:-D

Előzmény: Törölt nick (11639)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.22 0 0 11637

mondjuk én a Rákay féle rendezvényen ott voltam

1nm-en állt 5-6 ember, mint a heringek

 

a tévéből látott képeken 1-2 ember jutott a libsi tüntetésre az Operaház környékére

Előzmény: Törölt nick (11635)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!