Keresés

Részletes keresés

Daniella Creative Commons License 2001.02.21 0 0 2416
Tócsa!

A honlapon is így kell írni, nem kell vesszővel elválasztani a parancsokat. Ott annyi a különbség, hogy a font parancsot ajánlatos lezárni egy /font-al, ami a két kacsacsőr között van. :-)

Té!
A képeket mikor adhatom vissza?

Daniella

Előzmény: Tócsa (2406)
Daniella Creative Commons License 2001.02.21 0 0 2415
Gondoltam most már én is kipróbálom. Szerencsére elsőre sikerült, így most nagyon boldog vagyok.
:-)))

Daniella

Daniella Creative Commons License 2001.02.21 0 0 2414
Hajrá Loki!
rosbi Creative Commons License 2001.02.21 0 0 2413
Kár, hogy nekem nincs beleszólásom, én is a Nagyerdőre szavaznék. Nekem az még közelebb van, mint az Oláh Gábor...:-)) Lehet, hogy dilettánas kérdés, de a Vágóhíd utcai pályát miért nem lehet rendbehozni?
Előzmény: Tócsa (2412)
Tócsa Creative Commons License 2001.02.21 0 0 2412
Győz a Loki-szív! Beindult a Nagyerdő!:))))
Tócsa Creative Commons License 2001.02.21 0 0 2411
A Nagyerdeire valóban már ketten vagyunk!
A zárójeleket helyetesítsd a kisebb-nagyobb jelekkel! Azért írtam zárójellel, hogy lásd mit kell beírni! A Lokomotion parancs: (marquee)! Mél is ment!

HAJRÁ LOKI!

DZsen_d Creative Commons License 2001.02.20 0 0 2410
Mostmár ketten vagyok! :-)
DZsen
Hajrá Loki!
DZsen_d Creative Commons License 2001.02.20 0 0 2409
Tócsa!
Most mi vaaaaaan? Nem műxik... :-(

Megnéztem a szavazást.
A sok tévutas mind a reptérre szavaz...!
Egyedül vagyok a Nagyerdei Stadionnal...

DZsen
Hajrá Loki!

DZsen_d Creative Commons License 2001.02.20 0 0 2408
Kösz Tócsa!
A honlapon a matematikai zárójelek elvén lehet halmozni a parancsokat.
Az üzenetedben ez mi: "A ( helyettesísd < ill. ) = >!"?
DZsen
(font color=red)Hajrá Loki!
Ja, és mitől indul be a Lokomotív?
Tócsa Creative Commons License 2001.02.20 0 0 2407
A honlapon lehet szavazni, véleményed szerint melyik stadionnal kellene rendbe tenni Debrecenben!
Szavazzatok minél többen!

Hajrá Loki!

Tócsa Creative Commons License 2001.02.20 0 0 2406
Ez itt nem műxik! Próbáld így:
(font color=red)Hajrá Loki! A ( helyettesísd < ill. ) = >! A betűnagyság (font size=2) ez az alap nagyság! Lehet halmozni is (font color=red size=40)ez a szöveg helye! Tényleg, a honlapon vesszővel kell elválasztani a parancsokat?

Hajrá Loki!

DZsen_d Creative Commons License 2001.02.20 0 0 2405
Úgy látszik, itt más technika kell...
Tócsa!
Te értesz hozzá. Hogy kell?
DZsen
Hajrá Loki!
DZsen_d Creative Commons License 2001.02.20 0 0 2404
Próba!
\red{LOKI}
Tócsa Creative Commons License 2001.02.20 0 0 2403
DZsen!
Itt is boldog szülinapot! Hogy hanyadik? Ha ránézek a hajadra a 17. már biztos!:)))
Lecsó!
Ha valamit "megtucc teljesen véletlenül", megoszthatnád velünk!:)

Hajrá Loki!

DZsen_d Creative Commons License 2001.02.20 0 0 2402
Köszönöm a jókívánságokat!
Té!
A koromról hallgatok, mert nem fogtok komolyan venni egy kölyköt.
Mindenki!
Érdemes ellátogatni ide:
http://www.nb1.hu/index2.htm
Két érdekesség is van.
Egyik:
Egy ártatlan újszülöttet kínoznak egy lila sállal.
Másik:
Van egy "VISSZASZÁMLÁLÁS" rovat, amiben ott van az ideiglenes vezetőedző neve. Így együtt igen jól mutatnak.
DZsen
Hajrá Loki!
Lecsó. Creative Commons License 2001.02.20 0 0 2401
ma este 18 oratol van az igazgatosagi ules a LOKI-nal.

Creative Commons License 2001.02.20 0 0 2400
Isten éltessen!
Elfelejtetted megírni, hogy hanyadik:-)))
Előzmény: DZsen_d (2398)
Lecsó. Creative Commons License 2001.02.20 0 0 2399
Isten eltessen!!
es ovja a LOKI-t.
udv

Lecso

Előzmény: DZsen_d (2398)
DZsen_d Creative Commons License 2001.02.19 0 0 2398
Hurráááááááááááááááááááá!
Győztünk!!!!!!!!!!!!!!!!!
Elvertük a Habarovszkot, héjá, héjá, hó! (A héjában a vitamin!) :-)
Mi ez a nagy csönd?
Hát már semminek nem tudtok örülni?
Miért nem ünnepeltek velem? Ma van a szülinapom! :-)

DZsen
Hajrá Loki!

Bocs az offért!
Itt a tudósítás is:
http://www.nb1.hu/index2.htm

Tócsa Creative Commons License 2001.02.19 0 0 2397
Champ!
Ismét nagyot alkottál! A rövidlátó dilettánsok az orrukig nem látnak, „be happy & keep smiling” világnézetükbe nem fér bele a kiesőhely miatti aggodalmak és ezt megoldó lépések sorozata! MB azt nyilatkozta, hogy azt szeretné, ha őt sportvezetőnek tekintenék! Az eddigi cselekedetei mindenre utalnak csak erre a foglalkozásra nem! GyGy utasításait hajtja végre jó beosztott módjára. Baj csak az, hogy azok az intézkedések is bűzlenek a hozzánemértéstől! Szótárukban nem létezik sportdiplomácia, gazdálkodás, nem rendelkeznek szakmai tapasztalattal és hozzáértéssel, nincs kapcsolatrendszerük, teljes hiányát élvezik a rálátásnak és prevenciós intézkedéseknek, sportjogokban járatlanok, sportpolitikában úgy beviszik őket a zavarosba, hogy arról koldul az egész Lokit szerető közösség, és egyéb alapvető fogalom, mely szükséges alapfokon egy klub vezetéséhez! Nem is szabad azon csodálkozni, hogy egyetlenegy magyar labdarúgó nem akar ide igazolni! Mindenféle játékosügynökök adják egymás kezébe a kilincset, mert egymásnak adják le a drótot, hogy végre találtak egy balek klubvezetést!
Ezt tetézi egy szemellenzős edző tevékenysége, mely a bajok betetőzését viszi véghez! Így aztán nem véletlen, hogy a dilettánsok gyülekező helye lett a Loki!
Ennél csak jobb jöhet. Még azt sem bánom, ha Szima Gábor szürkegazdaságból származó pénze teszi helyre a Lokit, csak történjen már valami érdemleges, mely záloga a felzárkózásnak! Csak attól félek, hogy a nagybátyja által nyomott MB és a pártkatona GyGy kirobbanthatatlan lesz a végső baj bekövetkeztéig!
Kártevők, takarodjatok a Lokiból!
Lecsó!
Pontosan kikkel játszottunk:
Habarovszki:
- paraolimpikonok
- öregfiúk
- 100 kg-osok klubja
- Kisdobosok
- Női Labdarúgó Klub
- Jégkorong Egyesület
- Hexasakk Csapat
- vagy esetleg a korfball csapat?
Egy féregtelenítést a Lokinál is lehetne csinálni!
Féregmentes Lokit!
Lecsó. Creative Commons License 2001.02.19 0 0 2396
csoda tortent:-))))
gyoztunk 4-2-re
golok: Zsombi 2, Bajzat, Sandor Csabi

Lecso

ZOLCSI Creative Commons License 2001.02.19 0 0 2395
Champi!

Imádom a hozzászólásaidat. A mostanihoz sem tudok mit hozzátenni, csak azt, hogy igazad van. Van azonban még egy utolsó reménysugár: Szima Gabi.

Előzmény: champion (2392)
Lecsó. Creative Commons License 2001.02.19 0 0 2394
a masodik felido elejen:
LOKI-Habarovszk 1-1
most egyenlitettunk.

Lecso

champion Creative Commons License 2001.02.19 0 0 2392
Jó napot!

Sokat tépelődtem, hogy írjak-e mostanában, nem akarok huhogni. Most mégis kibököm: baljós előérzetem van.
A csapat körüli bizonytalanságok - kommunikálatlan mozgás a cég tulajdonviszonyaiban; tétovaság a városi stadion helyszínének kijelölésében; féléve tartó operatív bakisorozat az első csapat keretének alakításában - mostmár a külvilágban is tükröződnek. Nehéz magyar játékossal tárgyalni, nem vonzó a csapat és a város. A profi liga vezetői még véletlenül sem érintik nyilatkozataikban Debrecent.
Nem lepődnék meg, ha a Liga vezérkara kivárna április végéig, május elejéig, aztán ha csúszdán a csapat, akkor felülbírálják a stadionépítési project-et, s mondjuk két-három évvel halasztják a debreceni építkezést. Ha ez történne, akkor 95%-ra vehetnénk, hogy nem és épül álomstadion.
Rámutatok: Muszbekék osztás-szorzás alapon dolgoznak. Nem nyomnak pénzt oda, ahonnan nem kezd visszafelé is áramlani rövidtávon belül. Másodosztályú csapat, 2-3000 nézővel otthon, 1000 alatti nézőszámmal idegenben, képernyős megjelenés nélkül, rossz infrastruktúrával - nem bolt, nem is boltolnak vele.
Azt gagyogom: ezen a tavaszon tönkre vághatják mindazt, ami 92 óta épült. A most nyáron elmaradt stratégia-alakítás, a feleslegesen elszórt pénz, a télen megspórolt pénz értéke akkor világlik meg, ha nem maradunk benn az első osztályban.
Én még nem olvastam olyan nyilatkozatot a cég vezetőitől, amelyből sütne, hogy átérzik a rizikót.
Legalább abban bízzunk, hogy a legények széthajtják magukat a pályán.

Hajrá Loki!

Creative Commons License 2001.02.19 0 0 2390
Ááááá, nem jó! A Malac jeligéből egyből rájönnek, hogy kiről van szó. És ki a nyavalya ad ezért a f@szért egy normális edzőt?
Egyszerüen el kell kergetni a városból! Ha másképp nem megy akkor kapával, kaszával, vasvillával! Úgyis mindíg parasztoznak bennünket ott "fent" Pesten:-)
Előzmény: Törölt nick (2389)
Creative Commons License 2001.02.19 0 0 2388
Talán a megboldogult honlapod vezette hozzád a fickót. Micsoda spíler lehet, kár, hogy vége az átigazolási szezonnak....
Válaszolsz neki?

A lányok:-((((((

Előzmény: Batu. (2387)
Batu. Creative Commons License 2001.02.18 0 0 2387
A levelet én kaptam, de én se tudtam eldönteni, hogy vicc-e, ezért írtam be ide. Ha vicc, akkor nagyon profi, ha igaz, akkor meg... Egyébként egy brazil címről jött.

Üdv,

Hajrá Loki!!!

Batu

Előzmény: Attilio (2386)
Attilio Creative Commons License 2001.02.18 0 0 2386
két benne van benne a név meg nincs :(

HELYESEN:

"
1.Csíkszereda nagyon király hely ! EGY ROMÁNNAL SEM TALÁLKOZTAM OTT!!(2 éve voltam ott annyira még a román c*gányok sem szaporodan gyorsan...) A bérházak sem olyan kommunista kockák mint máshol !(na jó nem mind!) Ja és vannak jégkorongozókat ábrázoló szobrok :)...bocs az offtopikért de ez kikívánkozott
2.Aki ismeri a Championship Manager -t az tudja hogy elég reálisan mérik fel benne a full bajnokságos országok csapatainak játékosait ...Na ez a RADJICSICS magyar bajnoksághoz viszonyítva nagyon állat képességekkel van felmérve...hát reméljük a legjobbakat !

"

Bocs az elíráokért

Daniella az a levél biztos hogy nem vicc ?
milyen címről jött ? :)

Előzmény: Attilio (2384)
Attilio Creative Commons License 2001.02.18 0 0 2385
ott csak egy benne akart lenni...
Előzmény: Attilio (2384)
Attilio Creative Commons License 2001.02.18 0 0 2384
Csíkszereda nagyon király hely ! EGY ROMÁNNAL SEM TALÁLKOZTAM OTT!!(2 éve voltam ott annyira még a román c*gányok sem szaporodan gyorsan...) A bérházak sem olyan kommunista kockák mint máshol !(na jü nem mind!) Ja és vannak jégkorongozókat ábrázoló szobrok :)...bocs az offtopikért de ez kikívánkozott

Hajrá loki !

Jajj még valami aki ismeri a Championship Manager -t az tudja hogy elég reálisan mérik fel benne a full bajnokságos országok csapatainak játékosait benne...Na ez magyar bajnoksághoz viszonyítva nagyon állat képességekkel van benne felmérve...reméljük a legjobbakat !

Előzmény: FUNTHOMAS (2371)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!