Keresés

Részletes keresés

Matt Creative Commons License 2006.02.24 0 0 2738
figyu, ha valakinél degradálónak veszed azt, hogy kommunista, abból itt nem fogsz jól kijönni. csak szólok.
Előzmény: Törölt nick (2736)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.24 0 0 2736
Jó irányban jársz, csak megint összekevered a két kormányt. A fityesz idején vehették fel csak a gazdagok a kedvezményes hiteleket.
Ami a kövérlacit illeti, nézz utána az önéletrajzának. Párttag volt bizony. De arra a kérdésre nem válaszoltatok, hogy kommunisták e jelenleg az általam felsorolt személyek.
Előzmény: takacsi (2734)
mash_d Creative Commons License 2006.02.24 0 0 2735

Ha viszont mondjuk egy (idő után) pártonkívüli Konrád Györgyhöz, Demszkyhez, Eörsikhez, Apróhoz viszonyítom őket, akkor az általad említettek elsőáldozós kislányok.

na ezt képtelen felfogni a sok győkér balos!

összemossák a kisembereket, a szoci hatalmi elittel!

Előzmény: takacsi (2734)
takacsi Creative Commons License 2006.02.24 0 0 2734
Én azért nem vagyok olyan hülye, mint a többiek, mert hétvégeken el szoktam menni a könyvtárba és akkor mindenféle mocsok liberálbolsi lapot elolvasok.:)
Az Új Életet meg mindig megveszem.
Igazad van a lakáshiteleket illetően is.
Aki négy éve dolgozott és képes volt valamennyit megtakarítani (tehát a lakosság lakásra spóroló része), az felvette a hitelt és elfogadható törlesztőrészletet fizet most is.
A liberálbolsik, akik javunkat akarják (el is vették), meg lehetővé tették, hogy csak a legmagasabb keresetűek vehessenek fel hitelt, mert senki más nem képes fizetni a törlesztést. Ezért szűnt meg gyakorlatilag az egész.
(figyelemre méltó, hogy a kormány/hatalom tagjai is felvették Hungaro Valentinnal az élen, még abban a pár hónapban, amikor már nyírtak mindenkit, de még nem szüntették meg a fideszes gyakorlatot...)

Kövér nem volt párttag. A többi igen.
Ha azt nézzük, hogy élete során melyikük mennyit használt ---- mennyit ártott az országnak, a felsoroltakat így állítom sorrendbe:

Pozsgay - Kövér - Szűrös - Csintalan - Martonyi.

Ha viszont mondjuk egy (idő után) pártonkívüli Konrád Györgyhöz, Demszkyhez, Eörsikhez, Apróhoz viszonyítom őket, akkor az általad említettek elsőáldozós kislányok.
Előzmény: Törölt nick (2732)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.24 0 0 2733
Lakáshitel ügyben (is) látom zabálod a demagógiát.

Jelzem a közszférából szinte bárki vehetett fel kedvezményes lakáshitelt. Mindenki aki a minimális jogszabáyli követelményeknek megfelelt.

Normális emberi kamatokkal, állami kezességvállalással, évente adóból leírható összeggel ( amit szinte mindenki visszaforgatott a törlesztésre).

Nézz utána ma mi van. Nézd meg mit változtattak meg...

Nyugodtan kinyalhatja.. azaz a te megfogalmazásod szerint kiszophatja a seggem a jelenlegi kormány.

A Szécsényi tervhez meg nem modok semmit, mert kb e téren annyi rálátásod lehet, mint csigának a gyorsulási versenyre...
Előzmény: Törölt nick (2732)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.24 0 0 2732
Amúgy meg gondolom a hír tv-n, a demokratán meg a magyar? nemzeten művelődtök. Ezért vagytok ennyire buták. De tudod mi a különbség a hír tv meg az atv között ? Az, hogy a hír tv-be balos nem telefonálhat. Ugyanúgy az info rádióba se. Ferdítenek, meg hazudoznak. A klub rádióba viszont elég sok jobbos telefonál. Sőt a bolgár elég sokáig hagyja őket beszélni.

A korábbi írásodra válaszolva: a kedvezményes lakáshiteleket a tehetősebb családok vehették föl, mint pl. te is, mert mondtad, hogy jól éltek. A szegényebbeknek nem volt erre lehetőségük.
A Széchenyi terv pedig egy hihetetlenül nagy kamu. Az adófizetők pénzét szétosztották a spanoknak, többek között neked is. A hivatalos dokumentumok között nem volt meghatározva, hogy mit tartalmaz a SZT, a pályázatok kiirásának a módja, értékelése, stb. Az akkori GM rendeletben csak hivatkoztak a SZTre.

MÁS

Kérdésem:

1. Kommunista e a kövér , szűrös, csintalan, pozsgay, meg a martonyi?

Előzmény: Törölt nick (2727)
bode1899 Creative Commons License 2006.02.24 0 0 2731
Aha.
Hááát, köszönöm a kimerítő választ :)))
Előzmény: Törölt nick (2730)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.24 0 0 2730
Van 1-2 kivétel.
Előzmény: bode1899 (2729)
bode1899 Creative Commons License 2006.02.24 0 0 2729
Kurvaanyázni tud. Válaszolni a kérdésemre nem. Egy napja várom.
mash_d Creative Commons License 2006.02.24 0 0 2726

szeretem, amikor ilyen bátor vagy!

csak a Vásárcsarnokhoz nem mertél elmenni

szarcsimbók!

Előzmény: Törölt nick (2724)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.24 0 0 2725
De látom magadra ismertél a munkanélküli netpatkány titulusra, holott nem rátok értettem. De legalább önkritikus vagy.
Előzmény: Törölt nick (2723)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.24 0 0 2724
Elmondom, de ne terjeszd, te csuhás fityeszcsicska. Te fogod szopni az anyád picsáját, mikor veszteni fogtok.
Előzmény: Törölt nick (2723)
mash_d Creative Commons License 2006.02.24 0 0 2722
az pont a te szinted, konyhásfiú
Előzmény: Törölt nick (2719)
mash_d Creative Commons License 2006.02.24 0 0 2721
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.23 0 0 2718
Inkább a 2711-re reagálnál, te fasz.
Előzmény: Törölt nick (2717)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.23 0 0 2717

Na persze, mert a munkanélküli netpatkányok (és nem konkrétan rátok gondoltam, hanem úgy általánosságból), egésznap a gép előtt ülnek és nyomkodnak a fityesz-csuhás koalícióra meg a mijépre. Kamu szöveg az, hogy egy gépről csak egyszer, mert én 5t nyomtam az imént az mszpre. Úgyhogy ezen a kamu szavazáson a fityesz-csuhás koalíció lesz az 1., a mijép a 2.

De mivel a csurkáék nem jutnak be, és azt szdsz bejut, így szegény vikike megint rosszabbul fog élni, mint 4 éve.

Na jó 8t.

Előzmény: Törölt nick (2716)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.23 0 0 2716
Ok, bocsi.

Szavaztam, bár ennek vajmi kevés jelentősége van. Erről mindennél többet elmond, hogy jelenleg 13%-on állunk :-)
Előzmény: takacsi (2715)
takacsi Creative Commons License 2006.02.23 0 0 2715
Vicc akart volna lenni...

Szavazzatok
!
http://valasztas.extra.hu/
Előzmény: Törölt nick (2714)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.23 0 0 2714
Kuncze Kecskemétre járt.

Renegátok mindig, mindenhol vannak. Sajnos.

Az meg végképp nem állja meg a helyét, hogy Kókát és Kunczét az iskola "butította el". Tekintve, hogy kb. 90%-ban épp ellenkező világnézetű fiatalok jönnek (jövünk) ki a padsorokból.
Előzmény: takacsi (2712)
takacsi Creative Commons License 2006.02.23 0 0 2713
A kormányszóvivő nem egyházi iskolában érettségizett, mert kirúgták, amikor kirakatot tört és lopott (és elítélték). Elsős volt, vagy másodikos.
Három ilyen sorstalan járt az egyik osztályba...
Előzmény: Törölt nick (2685)
takacsi Creative Commons License 2006.02.23 0 0 2712
Nincs 13. havi nyugdíj (1 hét hiányzik belőle, csak sokat hazudják, az emberek meg elhiszik).
De lesz. A nemzeti oldali kormány alatt.

Valóban nem minden egyházi iskola jó. Pl. a Ferencesek elhülyítették Kókát, a Piaristák meg Kunczét.
De fiatalabb gyerekemet azért kellett másik egyházi iskolába iratnunk, mert a nagyobbik fel volt háborodva, hogy az a világhírű egyházi iskola, ahova járt, túl liberális (megengedték neki, hogy a Szabó Dezső és Németh László órákat éveken át megtarthassa, mert nem volt tantervben...:)).
Előzmény: Törölt nick (2694)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.23 0 0 2711
Egyértelmű, hogy az egyházi suliban elhülyülnek az emberek.

Én is, amikor végeztem a Piaristáknál, csak az ország 5. legjobb gimnáziuma volt. Botrány. Azóta is csak két diplomát tudtam szerezni, azok is ilyen tingli-tangli gagyik, mint a közgáz (főiskola) meg a jogi egyetem. Ami ennél is botrányosabb, hogy azóta még tovább romlott az iskola: http://www.sulinet.hu/tart/fcikk/Kfa/0/11168/1

Vannak nálam is jobban elhülyült osztálytársaim, akik pl. Franciaországban, Olaszországban vagy Svájcban szereztek diplomát.

Vagy ott van az a barátom, aki most kapta meg a történész doktorátusát, melyet Mainzban szerzett, természetesen német nyelven, de e mellett latinul is jól beszél és megérteti magát angolul is.

Azokról már nem is beszélek, akik csak szimplán orvosok, mérnökök vagy egyetemi tanársegédek lettek. Mondjuk arról a srácról, aki most nyáron szerez doktorit vegyészmérnökként.

Szégyellem magam, hogy egy olyan iskolába jártam, ahol ennyire elhülyülnek az emberek.

Én kérek elnézést.
Előzmény: bode1899 (2707)
Frankeey Creative Commons License 2006.02.23 0 0 2710

Még nem románozott le téged "Fradi az nb1 bajnoka" nicknevű faszkalap? Csak mert ő megmondja a frankót. Elmagyarázza identitásod, ha szépen megkéred...

Előzmény: Törölt nick (2708)
Frankeey Creative Commons License 2006.02.23 0 0 2709

Döbbenet...

Megkockáztatom, h Fradi az nb1...-nak sincs több ismerete...

Előzmény: Törölt nick (2704)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.23 0 0 2708
Székelyként nekem ez a hír az igazán fontos:

Székely nagygyűlés március 15-én !!!
Írta: Fülöp D. Dénes

Megkezdte az Udvarhelyszéki Székely Nemzeti Tanács annak a székelyudvarhelyi népgyûlésnek az elõkészítését, amelyen a résztvevõk március 15-e szellemében újból kinyilvánítják a székelység önrendelkezéshez való jogát, a Székelyföld autonóm közigazgatási régió létrehozásáért. Az eseményre az Európa Parlament egy vagy két képviselõje is meghívást kap. Incze Béla udvarhelyszéki SZNT-elnök és Dósa Barna elnökségi tag hétfõn elmondták: a Sepsiszentgyörgyön, december 10-én tartott gyûlésen határozták el, hogy március 15-én székely népgyûlést szerveznek. Ennek részleteit vitatta meg február 4-én Székely-udvarhelyen a SZNT Állandó Bizottsága, amelyen meghívottként részt vettek a széki székely tanácsok vezetõi.

Nemzetközi színtérre is
A népgyûlésen jelen lesz Tõkés László, az Erdélyi Magyar Nemzeti Tanács elnöke, dr. Csapó József, a székelyföldi autonómia-statútum kidolgozója, valamint Gyergyóditró és Vargyas községek polgármesterei, akik a fenyegetések ellenére is kiírták az autonómia-igényrõl döntõ helyi népszavazást, s miután a hatóságok megakadályozták lebonyolítását, a strasbourgi Emberjogi Bírósághoz fordultak. Nemzetközi színtérre is kiterjesztik az autonómia ügyét a szervezõk azáltal, hogy a rendezvényre meghívják az Európai Parlament egy vagy két képviselõjét. Amint Incze Béla hangsúlyozta, az összmagyarság irányába tett, jelzés értékû lépés az, hogy a népgyûlést március 15-én szervezik.

Támaszra számítanak
„A SZNT Állandó Bizottsága határozott a nagygyûlés szervezését összehangoló csoport létrehozásáról, és felkérte a székely széki tanácsok vezetõit, hogy önálló hatáskörüknek megfelelõen járuljanak hozzá a nagygyûlés sikeres szervezéséhez és lebonyolításához. Ugyanakkor a szervezõk számítanak minden, az autonómia-törekvéseket támogató szervezet és közület támogatására. Köszönjük az EMI és a MIT székelyföldi szervezeteinek segítõ szándékát. Bízunk abban, hogy a történelmi egyházak ez alkalomból is lelki támaszt nyújtanak székelyföldi híveiknek, a nemzeti önazonosság megõrzéséért és a szülõföldön való megmaradásért folytatott nemes küzdelemhez” – olvasható az SZNT közleményében.

Árvízkárosultaknak osztottak segélyt
Az említett elnökségi tagok beszámoltak továbbá arról, hogy az udvarhelyszéki SZNT átvette a Sepsi-Reform Alapítványtól kapott 179 millió régi lejt, amelyet a Székely-Magyar Kanadai Egyesület küldött a székelyföldi árvízkárosultaknak. A pénzt tizenkét udvarhelyszéki faluban többgyermekes családoknak osztották szét február 3-án és 4-én az alelnökök, valamint az elnökségi tagok.

http://www.polgarielet.ro/index.php?option=com_content&task=view&id=127&Itemi...

bode1899 Creative Commons License 2006.02.23 0 0 2707

Fradi az Nb1 bajnoka!

Mivel még mindig nem kaptam választ, felteszem újra. Hátha így könnyebb. Komolyan érdekel.

Tehát:
1. alaptétel: az egyházi sulikban elhülyülnek az emberek
2. kiegészítés: kivéve, ha MSZP-SZDSZ szimpatizánsok esetleg kormánytagok, mert akkor nem lesznek buták.

Értem. Ha mától MSZP-SZDSZ rajongó leszek, akkor még én is lehetek okos, dacára az egyházi gimnáziumnak? A jövőmre nézve ez elég fontos, sürgős választ kérnék...

Előzmény: Törölt nick (2701)
Matt Creative Commons License 2006.02.23 0 0 2706

teljesen átlagos magyar emberek. az átlag magyar nemes egyszerűséggel idióta, buta, korlátolt, és egy két mondatos szöveget nem képes értelmezni.

Előzmény: Törölt nick (2704)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.23 0 0 2701
http://index.hu/gazdasag/magyar/fidval060522/
bode1899 Creative Commons License 2006.02.23 0 0 2697
Kaphatnék választ a kérdésemre? Tudod, az egyházi iskolák tanulóiról? Ott van kicsit lejjebb? Feltegyem újra? Izgatottan várom a választ.
Előzmény: Törölt nick (2693)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.23 0 0 2696
http://www.magyarorszag.hu/hirek/kozelet/kormules20030326.html

Milyen érdekes. Mi meg 2003 végén vettünk lakást KEDVEZMÉNYES köztisztviselői hitelből.
Előzmény: Törölt nick (2630)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!