Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.12.06 0 0 15
És ha te nem látsz rajta tudatos beállítást akkor ne is kezdj bele portrét fotózni!:)
Előzmény: G_ArchAngel (11)
pixi-maxi Creative Commons License 2006.12.06 0 0 14
Szia!
Ugye amit leirtál nem egészen gondolod komolyan?
Előzmény: faboferi (4)
pixi-maxi Creative Commons License 2006.12.06 0 0 13
Mondjuk emlékkép.Da ha pontositani szeretnéd derités nélküli féloldalas
emlékkép. Ámbár, ha jobban megnézem ez egy zsánerkép vagy mégse?
Előzmény: tlight (6)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.06 0 0 12
igazad van, hiszen te sokkal jobbat tudsz....
Előzmény: G_ArchAngel (11)
G_ArchAngel Creative Commons License 2006.12.06 0 0 11
értem, azért hiú álmokba ne ringasd magad...

inkább olvass még egy kicsit...

az a ff kép, amit többször is belinkeltél az 5D topicba - az melyik kategóriába illik, mert a Te definiciód szerint nem portré, hiszen nem látszik rajta semmilyen tudatos beállítás, se a fény előre megtervezett használata...
Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.06 0 0 10
Most olvasok egy könyvet a Magnumos emberkékről.Csak felvilágosítás képpen közlöm, hogy a legtöbb"elkapott" utcai képük előre megtervezett volt!:)
Előzmény: G_ArchAngel (3)
tlight Creative Commons License 2006.12.06 0 0 9
Nincs semmi probléma...
Előzmény: Abrash (8)
Abrash Creative Commons License 2006.12.06 0 0 8
rosszul vágott rsszul világitott emlékkép.

bocs..
Előzmény: tlight (6)
Abrash Creative Commons License 2006.12.06 0 0 7
van már portré topik régről

kéretik oda irni inkább.
tlight Creative Commons License 2006.12.06 0 0 6
Ez nem szigorúan portré, mert utcán készült természetes fénynél... de ha nem portré akkor mi!?
Előzmény: Törölt nick (-)
agent01 Creative Commons License 2006.12.06 0 0 5
Baromság:)
Előzmény: Törölt nick (-)
faboferi Creative Commons License 2006.12.06 0 0 4
Sztem ez önmagában jó-rossz arckép. Portré az, ami elmond valamit a modell személyiségéről. Lehet emberportré, állatportré, madárportré, stb.
Előzmény: Törölt nick (-)
G_ArchAngel Creative Commons License 2006.12.06 0 0 3
szerencsére azok szerint akik értenek hozzá, az utcán készült portré is portré...:P

(nem az index "öregjeire" gondolok, hanem pl. a Magnum, NGS, stb. fotósaira)
Előzmény: Törölt nick (-)
Ahmet Creative Commons License 2006.12.06 0 0 2
eke!

Akkor az általam linkelt kép miért nem fér be a portré kategóriába? Arra nem válaszoltál, hogy mi a klasszikus portré. Tényleg érdekelne.
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.05 0 0 topiknyitó
Először is az 5D topicban elhangzottakhoz annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy szerintem egy portré fotót csak akkor neveznék szigorúan portrénak, ha az beállított, előre megtervezett, a fényeket irányítva készítjük.
Egy utcán készített elkapott arckép az nem portré.Szerintem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!