Keresés

Részletes keresés

mabelle Creative Commons License 2008.07.30 0 0 3332
:)) nem .. de a BW az egy mas kategoria...
Előzmény: Amerigo Gal (3331)
Amerigo Gal Creative Commons License 2008.07.30 0 0 3331
Ehhez képest azt hallom mennyi majom rohangál a nagy cégeknél......SNAFU?
Előzmény: mabelle (3330)
mabelle Creative Commons License 2008.07.30 0 0 3330

hat ez mar a cegpolitikan mulik,van ahol inkabb az eros szelektalason van a hangsuly... az elso turnusok altalaban meg igy is probaidosek...

 

de ezert hajlik a tendencia mostansag a komolyabb cegeknel abba az iranyba,hogy.. lehet az embernek akarmilyen papirja...megcsinalod a ceg belso kepzesed.(ha meg tudod). fizetsz erte (igy a ceg eleve jol jar:)).. es ott megmutathatod mit tudsz..

 

de a kis amatorebb cegeknel.. meg konyebben lehet ajanlgatni, ismerosoket cipelgetni , etc

 

aztan marad a mazli faktor, vagy sors>)

 

Előzmény: M.Zoli (3328)
Amerigo Gal Creative Commons License 2008.07.30 0 0 3329
"nagyon sok a mesemondo.. raadasul a vilag is kinyilt..... es nehany blog segitsegevel hatalmas zsoldos harcos lehetsz.vagy eppen SF kommandos.. amit meg a tajekozattabbak is benyalnak ha nem figyelnek"

Nem mondod.....volt ilyen?:))
Nekem hihetetlen hogy van önbizalom emberekben melót elvállalni szaktudás nélkül.....
Nem fosnak hogy ugy járnak mint én ifjonc koromban,jelesül ótószerelő tanoncként azt mondták hogy vigyem oda a hévért,ott van a sarokban.Na mondom,a parancs az parancs.
Tiz perc mulva szóltak jóindulatúan, hogy mégse kellene odarángatnom az állványos előbefecskendezés mérőt:))
Előzmény: mabelle (3327)
M.Zoli Creative Commons License 2008.07.30 0 0 3328

Udv.

 

Ennek elkerulesere lehet csinalni mondjuk 2 het - 1 honap probaidos gyakorlatot, ahol aztan kibujik a szog a zsakbol. Gondolom.

 

Udv.

Előzmény: mabelle (3327)
mabelle Creative Commons License 2008.07.30 0 0 3327

ilyen kepzes pl. csak hogy a hirhedtebbeket emlitsem

 

http://www.security-int.com/companies/ronin-protective-services-south-africa.asp

 

igen, lassan a komoly cegeknel a CV ellenorzo reszleg a legnagyobb a HR en belul.. szinte vadasznak a munkavaltasok idopontjanak ellenorzesere.

 

ertheto.. nagyon sok a mesemondo.. raadasul a vilag is kinyilt..... es nehany blog segitsegevel hatalmas zsoldos harcos lehetsz.vagy eppen SF kommandos.. amit meg a tajekozattabbak is benyalnak ha nem figyelnek

Előzmény: Amerigo Gal (3326)
Amerigo Gal Creative Commons License 2008.07.30 0 0 3326
Milyen jellegű képzés?Ugy értem katonai vagy amin civilek is szoktak részt venni,tudod ilyen "mebnjünk Cecsenbe túsznak szervezetektől?
Amugy ez is abszolut ilyen "humán erőforrás menedzselés"vagy mi,de teljesen logice,hogy figyeljük a tanfolyamokat....nyilván jobban lehet válogatni x hét alatt mint egy napos szelekción,nem?
CV ről még az jutott eszembe,hogy ahogy művészet az irása,ugyanugy művészet az értékelése is.
Lassan az üzleti élet mocskos dolgai beszivárognak , ebbe a becsületes szakmába is:))
Előzmény: mabelle (3324)
Amerigo Gal Creative Commons License 2008.07.30 0 0 3325
Na, aki annyira sincs fifikás hogy a neved se tudja........pedig titkolod is rendesen:))
Nekem hányingerem van a mások hátára kapaszkodóktól,igaz nem is vagyok sehol.
Mind1
Érdekes a cikked.....jön be az iparotokba a kuli melós?:)))))
Előzmény: mabelle (3324)
mabelle Creative Commons License 2008.07.30 0 0 3324
nem... csak vannak olyan fifikasabbak , akik tudjak a nevem:))) ahogy errol mar volt szó...cv kell es beajanlas...valoszinuleg a 2ik kerdes meg igy is az lesz, hogy honnan hallottak a melorol... felveteli az valtozo... van ahol kerdezgetnek.. probalnak olyan emberekkel kerdezgetni aki kihamozza a cv bol a kamut... de van ahol loterre is elvisznek....

ami most 2 jó ismerosommel is megtortent viszont... elmentek a control risk sajat kepzesere... bizony ez kerulhet olyan 5-6ezer euroba is... de ha ott jol szerepelsz, es kivagod a magas C-t... mindketto ilyen volt.. egybol ajanlottak uj szerzodest iraqba is afganisztanba is... medig volt melojuk, es nem is ezert mentek
Előzmény: Amerigo Gal (3320)
mabelle Creative Commons License 2008.07.30 0 0 3323
ez meg csak ugy erdekessegnek

""""I was in the Sudan (South and West) checking out the airfields for
suitability for landing oil exploration gear. Went to the Chinese oil
installation. It was an eye-opener. There were guards on the periphery
of the installation, stationed about 70 yards apart. There were lots of
them. I asked the guy in charge if this wasn't a very expensive way to
achieve security. He said that it was very cheap. All the Chinese on
border security were released murderers, rapists and felons who got half
their sentence reduced for serving in the Sudan. And, he said, where the
Hell would they go if they tried to escape? Maybe this is a way the PMCs
can reduce their labour costs?""":))

Amerigo Gal Creative Commons License 2008.07.30 0 0 3322
Na ja,akkor sokszor önéletrajzokat vesznek fel,nem alkalmas embereket.
Szeretemazt az anekdotát,amit Marchinko irt ,hogy a seal válogatáson át kellett vinni a medanszién a viz alatt két beton vödröt,persze közben feljőve levegőért.
Beugrik a csákó,nézik,egyre kevesebb buborék jön,végén semmi,de a gyerek feljön a medence végén.
Oda mennek,kérdezik,te mi a f..szt csinálsz,meg akarsz dögleni?Asszongya,nem tok uszni!
Na,uszni azt meg tudunk tanitani.......
Előzmény: mabelle (3321)
mabelle Creative Commons License 2008.07.30 0 0 3321
detto:)

De : DAVOINE Eric <davric1@free.fr>
À : Objet : Recherche de légionnaires

ARTUPHEL RUDY, ex légionnaire, recherche des anciens pour du boulot :

Need 8 ex ffl for EP work in Europe and EAU .

Client Requirement :
- Ex FFL with strong military backgrouds
- Ideal inf group leader
- EP experiences preferable
- Speak french or English ,both is better


Réponse par mail pour que je vous transfert.
Amerigo Gal Creative Commons License 2008.07.30 0 0 3320
Hello Mabelle
Miért ,volt már ilyen?De hogy hivatkoztak,mint nickre?
Miből áll amugy egy ilyen casting,mármint a szakmai rész......ugy értem miben speciális,miben tér el
a civil szféráétól?Mármint érted melyik civil szférára gondolok......
Előzmény: mabelle (3319)
mabelle Creative Commons License 2008.07.30 0 0 3319
akivel még nem találkoztam szemelyesen... es ram mer mégis hivatkozni.. azt garantalom nem veszik fel:)már csak ilyen kis gonosz vagyok

Gents,

CARE, a worldwide US NGO, http://www.care.org, is looking for a Security Officer immediately available for an opening in Congo DRC.

Interview will take place this current week, upon selection a training will be provided in Nairobi (Kenya) and transfer to Goma shall be done a week after.

For further information, please feel free to send your resume to :

Alexandre Carle
Africa Security Advisor
acarle@care.org
+254 728 608 593
+88 216 5420 8568
Skype: other_solutions
PATRIA NOSTRA Creative Commons License 2008.07.23 0 0 3318
    Üdv.mab!  Na,ja...Lényegét tekintve igy van...Kösz mindkét válaszod!
Előzmény: mabelle (3317)
mabelle Creative Commons License 2008.07.21 0 0 3317

erre csak roviden az amerikai kulpol alapgondolatat mondanam... WAR IS BUSINESS BUSINESS IS GOOD...

 

most mi rossz tortent iraqban? meghalt tobbszazezer iraqi? ki nem tojja le.. kit erdekelnek itt az iraqiak.. az a 4-5 ezres katonaveszteseg? ugyanmar belefer... a contractor vesztesegeket nem is szamoljak:))

 

eszukben sem lesz feladni .. ha mar egyszer ott vannak... ez elnokjelolttol fuggetlen..majd valami mas nevet adnak nekik.. mas egyenruhaba bujtatjak... de most meg itt sem tartunk:)

 

kellene nekik egy szokasos@our son of a bitch@ amilyen mondjuk saddam volt sokaig... na ez sajna nem lesz nekik legalabbis nem ugy nez ki...innentol izgi:))

 

mert azert ahogy mondod az olaj az kell, es az ugye ugy lenne sikkes, ha valami helyi adja oda:))..

Előzmény: PATRIA NOSTRA (3309)
mabelle Creative Commons License 2008.07.19 0 0 3316
most 1-2 napra vidékre megyek:) de lesz valasz is... nem szoktam hosszan:)
Amerigo Gal Creative Commons License 2008.07.18 0 0 3315
Salut Mab
Nekem is mentek a kérdéseim privátban........remélem azért legalább olyan hosszan irsz ahogy kérdeztem:)
PATRIA NOSTRA Creative Commons License 2008.07.18 0 0 3314
    Üdv.Mab! Csatlakoztam a kollégához...Az én kérdéseim is mentek privátban...
T. Mero Creative Commons License 2008.07.18 0 0 3313

Helló Mab.

 

 

Ment a levél privátban,ha lessz időd és átnézed a leveleid dobsz egy message-t.

Köszi       helló   Mero

Amerigo Gal Creative Commons License 2008.07.18 0 0 3312
Ha valakit érdekel http://www.bookstation.hu/index.php?op=item&id=53790
mabelle Creative Commons License 2008.07.18 0 0 3311
a mai WSJ 1 oldalan van egy jo cikk a contractorokrol... olyan ceg is nevezve van... akirol sosem gondoltam volna ,hogy valaha nevezve lesz :))))..
swordmanus Creative Commons License 2008.07.17 0 0 3310
Udv Mickey!

Egy kerdessel fordulnek hozzad: ugy hallottam, hogy SA-ban megfordulnak skot alakulatok.
Ezek sapkajelvenyeibol (es az azok alatti tartanbol) tudnal-e szerezni nekem egyet-egyet?
Vagy barki mas (mabelle?)...

Elore is nagyon szepen koszonom!
Előzmény: mickeySA (3305)
PATRIA NOSTRA Creative Commons License 2008.07.17 0 0 3309
    Üdv.mab!   Kösz a "lényegi elemzést". A fontosabb dolgok ajtajait megnyitottad...Bakker...Az amcsik mindkét elnök-jelöltje felvetette,hogy 2010-ben kivonulnak! Nehéz ezt elképzelni... Aztán mi lesz?!...                        Siita-szunnita ellentét...Polgárháboru...Maradnak majd a sec.contractorok?!...Na és a lényeg...Az oil.biznisz.csapjait ki irányitja majd?...Mert onnan kivonulni a nyugatiak valszeg sohasem fognak önszántukból-sem máshogy...
Előzmény: mabelle (3306)
swordmanus Creative Commons License 2008.07.17 0 0 3308
Udv Tóth Józsi!

A konferencia anyagok folyamatosan kerulnek fel... Tegnap este egy kis hatteranyag kerult fel illetve a kozep afrikai cucc diavetitese lett kijavitva, meg a heten tuti lesz Nyugat szaharai anyag, es most targyalok a darfuri temaju eloadas eloadajoval. Mindenkeppen erdekelne a Te, Mabelle es Mickey velemenye, akar itt, akar Josic foruman. Jovo hetre remelem: kis koszovoi meg globalis felmelegedessel kapcsolatos anyagok, de ezek erosen remeny kategoriasak...
Üdv: Zoli
Előzmény: tothjozsi (3307)
tothjozsi Creative Commons License 2008.07.17 0 0 3307

Szia!

Elösször is a tuszokrol: banditàk ejtették öket tuszul, majd fölajànlottàk öket az mnj-nek (szerintem nem tudtak velük mit kezdeni), az mnj pedig profitàlt. Az areva nem fizetett értük, amugy 3 férfiröl és egy fiatal geologus lànyrol volt szo.

A kinaiak inkàbb a Tchad és Lybiai hatàr közelében huzodo olajban utaznak, az urànium marad a franciàké, bàr azutàn is vannak érdeklödök, Kanadaiak, Dél-afrikaiak. Na mindegy a lényeg, hogy a harc dul a nigeri földben talàlhato kincsekért.

Itt ahol én vagyok, Arlit, van màr két müködö urànium bànya, 80 km-re délre pedig egy harmadik van konstrukcio alatt, mintegy 4 milliàrd euronyi bruhàzàsért. Az itt lévö bànyàk rendkivül jo hozamuak, a konstrukcio alatt àllo pedig az itt lévö kettönél is oriàsibb lesz.

Itt minden a pénzröl szol, az areva termeli Franciaorszàg uràniumkészletének 40 szàzalékàt, valamint a katonai urànium 100 szàzalékàt, tehàt gondolhatod, hogy nem 6-8 föböl àllo kis bandàk és egy szaros mnj fogja megàllitani az itt folyo melot.

Azzal együtt a helyzet nem stabil, mivel a populàcio fél, àllando apro tàmadàsoknak, rablàsoknak van kitéve. Egy adat, csak mitölünk ebben az évben 15 terepjàrot raboltak el, tehàt van böven melom a biztonsàg megerösitésének érdekében.

Tisztelettel tothjozsi

Előzmény: mickeySA (3300)
mabelle Creative Commons License 2008.07.17 0 0 3306
udv Patria

nem lehet megmondani.... legalabb 20 kulonbozo fajta "tutibiztos kormanyzati" adat terjeng a neten... ugyanigy a vesztesegeket sem... amiben mindenki megegyezik... hogy több contractor van mint katona... és a contractoroknak a harmada secu contractor...(gondolom erre iranyult a kerdes:)

a masik oldalba meg pláne felesleges mélyen belemenni.. és őszinte is leszek.. nem is akarok sok kalanddal megszerzett infot csak ugy feldobni nyilvanos forumra verni a mellenyemet...

csak kostolonak

kulfoldi nagyon keves.. 1-2ezer.. csökkenőben... ezek ugye egyidőben jöttek nagyjabol a us armyval..hála a hirtelen jött vízummentességnek:).mellesleg ezeket muszlimnak nevezni ott nem volt szokas

a korabbi nagy ellensegekkel.. most ugye fene tudja mik:))

-sunnaknal csak abu resha-nak van 90000+- (telihold allasatol fugg ;)))) fegyverese.. es rajta kivul van még 2 picit kisebb de komolyabb hadur is...

-sadr 2 imával összehoz ugyanennyit...sőt..

-kurdoknal voltam legutoljara.. de a pesmergakrol csak olyan infom lenne amire lehet nezebben de mas is rátalál.. :))
Előzmény: PATRIA NOSTRA (3297)
mickeySA Creative Commons License 2008.07.16 0 0 3305
mar megvan,kosz:)
Előzmény: Kavics78 (3304)
Kavics78 Creative Commons License 2008.07.16 0 0 3304

Ezen a kepen pont az latszik amikor a helikopter raketablokbol tuzel.

Ez kamu!!!!!

Előzmény: mickeySA (3285)
swordmanus Creative Commons License 2008.07.16 0 0 3303
Juteszembe, a diavetites este lesz pdf-be kalapalva...
Előzmény: swordmanus (3302)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!