Keresés

Részletes keresés

déprime Creative Commons License 2011.09.12 0 0 169

Sziasztok, számlaképes, diplomás nyelvtanár vagyok. Győrben cégeknek, kis csoportoknak és egyénileg tanuló diákoknak is vállalok óraadást, angol, francia nyelvekből minden szinten, spanyolból kezdők számára. Érd.: beszter6@freemail.hu

Geszlerke Creative Commons License 2011.09.12 0 0 168

Sziasztok!

 

Székesfehérvár belvárosában keresnék középfokra felkészítő angol tanárt, aki a délutáni órákban ráér.

nosztalgika02 Creative Commons License 2011.09.07 0 0 167

Hm, akkor hasonlóak az alapjaink... így meg nem értem, hogy lehet helyes az "ELIF"-variáció... okosíts föl, ok? :)

Ja, és nem ironizálok! Szívesen tanulok újat.

Kösz, hogy kedvesen válaszoltál. Az én hsz-em kissé morcos hangulatban született....

Előzmény: Annangol (166)
Annangol Creative Commons License 2011.09.07 0 0 166

Szia,

 

Nem, nem úgy értem. Pontosan úgy értem ahogy le van írva. Tény, hogy nyelvtanilag az is helyes amit Te írtál, hogy "learning English", csak annak picit más a jelentése, illetve máshol van a hangsúly. Nem tudom, hogy "kollega" vagy e, vagy diák, de külföldön éltem több mint 10 évet, ott is végeztem el az iskolát, majd az ELTE anglisztika szakára jártam, úgyhogy a nyelvvizsgánál picivel többet tudok felmutatni. Én is abszolút egyetértek Veled, abban, hogy egy nyelvvizsga letétele még édes kevés a tanításhoz. Sőt, úgy gondolom, hogy a tanításra születni kell. Azért köszönöm hozzászólásod, észrevételed.

További szép napot!

 

Üdv,

 

Anna

Előzmény: nosztalgika02 (165)
nosztalgika02 Creative Commons License 2011.09.06 0 0 165

Ugye úgy érted: Learning English Is Fun....

Mielött tanítanál, talán tanulj egy kicsit. A vidámság klassz dolog, de nem adnak rá nyelvvizsgát.

Előzmény: Annangol (164)
Annangol Creative Commons License 2011.09.06 0 0 164

Sziasztok!

 

Játékos, beszédcentrikus, vidám angol magánórákat tartok Budapest 3 kerületében (I., V., XIV.)! Nyelvvizsga felkészítés, korrepetálás, szintentartás, nyelvfejlesztés, stb. 1-99 éves korig! :) Látogass el oldalamra és vegyél részt Te is egy igazán vidám angol órán!

Sok szeretettel várom a bátor jelentkezőket! :)

 

English Learning Is Fun! - http://www.elif.hu

 

hodhol Creative Commons License 2011.08.30 0 0 163

Sziasztok!

 

Angol, ill. angol-magyar szakos tanárt keresünk egy kéttannyelvű szakközépiskolába Budapesten. A jelentkezés feltétele egyetemi vagy főiskolai diploma. Akit érdekel, kérem írjon nekem, és ha komolyan érdeklődik, akkor az életrajzát is küldje át.

 holcaul@freemail.hu

 

Köszi

zellass Creative Commons License 2011.08.28 0 0 162

Nyelvvizsgázna angolból? Segítek! Több éves magántanítási tapasztalattal vállalom közép- és felsőfokú nyelvvizsgákra készülők felkészítését, egyéni igényekhez alkalmazkodva. A belvárosban házhoz megyek ill. találkozási lehetőséget tudok felkínálni. Kis létszámú csoportok (2-3 fő) jelentkezését is várom! 2700 ft/90perc
Bővebb info rólam: www.letaiolga.atw.hu. Tel.: 06 20 260 12 76

osaka317 Creative Commons License 2011.08.25 0 0 161

Sziasztok !

 

 

ANGOl nyelvből (BME v ECL) szeretném letenni a középfokú nyelvvizsgát, évvégén v az év elején.

Ezért szükségem lenne profi angol tanárra Budapesten, akinek angol tanári végzettsége van, több éves tapasztalattal rendelkezik, heti 2x2 alkalommal, illetve tud házhoz is jönni. (belváros)

 

 

 

A válaszokat ide várom:boglarkapataki@yahoo.co.uk

 

Köszönöm !

 

Almanach05 Creative Commons License 2011.08.23 0 0 160

19 éves diáklány vállal ANGOL TANÍTÁST / KORREPETÁLÁST kisgyerekeknek, diákoknak és angolul tudni vágyóknak, BUDAJENŐN és környékén. Egy éves külföldi tapasztalattal rendelkezem! Ár: 1500 Ft / 60 min.
Elérhetőség:
Tel.: 06 30/ 477 52 72
E-mail: almanach05@gmail.com

danyb Creative Commons License 2011.08.23 0 0 159

Szia Kapo88!
Szívesen megtanítalak angolul. Beszédcentrikus órákat is szoktam tartani, mivel az USA-ban éltem és jártam középiskolába, emellett CAE felsőfokú nyelvvizsgával rendelkezem. Ha még aktuális, akkor keress fel a telefonszámomon: 06 30 / 647-06-28 vagy az e-mail címemen: danyb@freemail.hu .

Előzmény: kapo88 (153)
danyb Creative Commons License 2011.07.18 0 0 158

20 éves budapesti diák vagyok. 1 évet éltem az USA-ban. Texas államban jártam középiskolába. Angol tanítást/korrepetálást vállalok Budapesten. 1500 FT/60 perc. 

 

danyb@freemail.hu

eechalhoub Creative Commons License 2011.06.23 0 0 157

Chalhoub Emil vagyok, ELTE anglisztika szakos hallgató. Közép- illetve felsőfokú, középszintű, illetve emelt szintű angol érettségire való felkészítést, korrepetálást vállalok. Ha érdekelne egy fiatalos, laza hangvételű, de ugyanakkor hatékony óra, kedvező áron (1500ft/60perc vagy 1300ft/45perc), akkor jelentkezz nálam: eechalhoub@gmail.com email címen. (a tananyag 100% személyre szabott)

KovácsBrigi Creative Commons License 2011.06.18 0 0 156

ANGOL és SPANYOL nyelvoktatást vállalok Budapesten. Nyelvvizsgára, érettségire felkészítés vagy felzárkóztatás egyéni igények szerint. Egyénileg vagy párban/kisebb csoportban. Diplomával és tapasztalattal rendelkezem. Bármilyen korosztály jelentkezését várom! Elérhetőségek: 06-30/461-66-64 vagy brigidiabolica@gmail.com

openwings Creative Commons License 2011.06.11 0 0 155

Online angoltanár. Ingyenes angol nyelvoktató weboldal, szórakoztató cikkekkel, feladatokkal, nyelvvizsga felkészülés, szintfelmérő teszt. Az oldalon mindenki otthon önállóan fejlesztheti angol tudását. Feladatok elérhetőek minden korosztály számára. A gyermekeknek nyelvi játékok, a felnőtteknek számtalan érdekes cikk, olvasmány található itt. 

 

http://www.openwingsenglish.hu/

 

Természetesen nem pótolja az igazi tanárt, de kiegészítésnek kiváló.

 

Jó angolozást mindenkinek!

ketszazalek Creative Commons License 2011.06.09 0 0 154

elsősorban angol tanárok számára ajánlok egy lehetőséget, jeletkezni e-mail-en lehet.

IS IT YOU? *** WE ARE LOOKING FOR *** FIND OUT TODAY! Canadian Project Management Firm Looking for Project Associates Living in Hungary! Qualifications: High-school Teacher's Degree from English Language or higher. Access to high-speed internet, adequate multimedia-computer equip with MS-Office programs is a must. Excellent command of verbal communication, dynamic personality,  pleasant voice, appearance and high level of personal hygiene are required. Having designation of other Teacher's Degree and a drivers license are essential, but not required. Tasks: Assist the Project Manager, located in Canada to assess, design, test and in the implementation of various not-for-profit projects. Time requirements: Weekly 6-20 hours depend on school work loads of incumbent. Remuneration: earning potential from $600/month up to $3,000/month depend on performance and projects’ success. Advancement: It may lead to a full time position in Canada. IT IS A LIFE TIME OPPORTUNITY FOR JUNIOR ENGLISH TEACHERS DO NOT MISS THIS OPPORTUNITY! EMAIL YOUR RESUME TODAY WITH PHOTOGRAPH TO associates@xtreem.ca Note: All inquirers will be answered.

kapo88 Creative Commons License 2011.05.29 0 0 153

sziasztok

valaki tudna angol tanár javasolni? beszéd centrikus órák kellenének. budapest területén. 2500 ft per másfél óráért ha esetleg valaki tud ajánlani azt megköszönném:) szép napot

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.20 0 0 152

Külföldi tapasztalattal angol tanítás vállalok az I. ker-ben, a Batthyányi térnél, vagy igény esetén megbeszélt helyen.
Nyelvvizsgára való felkészítést, korrepetálást, felzárkóztatást, nyelvtudás frissítést vállalok.
Tananyagot, kellemes környezetet és jó hangulatot biztosítok.
3000Ft/90 perc
Nagy Zsombor 0630/5463425
www.facebook.com/nzsombor

hungarianAir Creative Commons License 2011.04.12 0 0 151
tunctunc Creative Commons License 2011.03.07 0 0 150

Sziasztok!

Angol tanítást vállalok minden szintre, minden korosztálynak! Legyen szó nyelvvizsga, érettségi felkészítésről, felzárkóztatásról, vagy csak unaloműzésről, otthonomban rugalmas időbeosztással 1500ft/óráért tanítok!

Részletekért kérlek, hogy emailben érdeklődj, NE itt! sz.tunc@yahoo.com

Köszönöm!

dexter870102 Creative Commons License 2011.02.10 0 0 149

Angolból középiskolásoknak korrepetálás, felzárkóztatás, érettségire, nyelvvizsgára felkészítés pénztárcabarát áron: 750 Ft/45 perc! Házhoz megyek. Felkészítés: Oxford, Cambridge, Longman könyvekből! beke.krisztian@gmail.com

fidelite Creative Commons License 2010.09.30 0 0 147
A Language leader könyvet ismeri valaki? Ha igen milyennek találjátok?
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.22 0 0 146
Ha keresel még angoltanárt, hívj a 06 20 991 8604 számon! 1500Ft/45 perc, 1,5 óra 2500Ft!!! Budapesten a helyszínt megbeszélhetjük!

Üdv!

Viktória
Előzmény: LakiFerike (121)
Arifas Creative Commons License 2010.09.01 0 0 144
Ha neked is nyelvvizsga szükséges a diplomához!
Szakmai angol magántanár: BGF ÉS GAZDÁLKODÓ NYELVVIZSGA FELKÉSZÍTÉS!!!
További információ: picisafi86@freemail.hu, 06-20/669-8568
Arifas Creative Commons License 2010.08.23 0 0 143
Ha Neked is nyelvvizsgára van szükséged!!!

Angol magán órák kötetlen időbeosztással, egyénre szabott órákkal!

Általános- és szakmai angol nyelvoktatás, illetve közép- és üzleti nyelvvizsga felkészítés, teljesen kezdőtől, a haladó szintig.

Az oktatás jól kidolgozott, és a követelményeknek megfelelő tananyagok és tételek segítségével történik, érthető és jól bevált magyarázási módszerrel, és feladatokkal.

Kis csoportok is jelentkezhetnek (2-3fő), ebben az esetben 2000Ft/tanóra helyett, 1500Ft/tanóra.
Az oktatás helyszíne: Budapest.
Jelentkezni az alábbi telefonszámon lehet: 06-20/669-8568
Miklosmajoros Creative Commons License 2010.08.01 0 0 142
+ a vidéki tanárok jóval olcsóbbak
LakiFerike Creative Commons License 2010.07.30 0 0 141
nekem: PAPLAN! :D
Előzmény: bridgestobabylon (133)
Merkelein Creative Commons License 2010.07.27 0 0 140
okk, ez mondjuk kicsit sztereotípia... Nem feltétlenül keresnek többet, illetve függ attól is a dolog, hol dolgozik az illető, az ország melyik területén, na meg persze, hogy mi a munkája..
Miklosmajoros Creative Commons License 2010.07.27 0 0 139
Van egy ilyen általános szemlélet hogy a 'vidéki' emberek jóval kedvesebbek a 'pestieknél'..:) lehet hogy erre gondolt bridgestobabylon
Előzmény: Merkelein (136)
bridgestobabylon Creative Commons License 2010.07.27 0 0 138
fogalmam sincs, miért lehet így. Viszont legalább nem kell ahhoz odavalósinak lenni ahhoz, hogy ott élő tanároktól tanulhasson az ember.
Előzmény: Merkelein (136)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!