Keresés

Részletes keresés

Imogine Creative Commons License 2009.03.13 0 0 6078
Van e vki itt?
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.13 0 0 6077
Már megint ez a szarakodás a linkekkel! Szóval a két link:
Első:
http://www.youtube.com/watch?v=DvdWpoR_thU&feature=related
Második:
http://www.youtube.com/watch?v=Npxym7Hx9-A&feature=related
(Lehet, hogy ez már volt.)
Előzmény: Törölt nick (6076)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.13 0 0 6076
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=DvdWpoR_thU" target="_blank"></a> Nem értem. Látszik, hogy annyi bokor van ott abban a kertben. Mért nem támadta meg az egyiket?

Ez se rossz! :)


Törölt nick Creative Commons License 2009.03.13 0 0 6075

boy69 Creative Commons License 2009.03.12 0 0 6074
Persze, én is mindig vigyáztam arra, hogy a szomszédok, illetve az ismerősök ne lássanak meg pisisen. Még akkor is megúsztam (szerintem) a lebukást, amikor tavaly a haverokkal sörfesztiválon voltam. Jóval sötétedés előtt ültünk asztalhoz öten vagy hatan. Világoskék térdig érő farmer volt rajtam. Már az első sör után jelentkezett az inger, de nem akartam elmenni a WC-re, egészen aprókat engedtem be, de azt 5-10 percenként. Teljes sötétedés előtt úgy éreztem, most már csak meglátogatom a WC-t, tudtam, hogy hosszú sor áll majd előtte. Mielőtt felálltam az asztaltól, lenéztem a nadrágomra. Megrémültem a folt méretén, nem éreztem olyan nagynak. Pólóval már nem lehetett eltakarni. Vártam, hogy szikkadjon, és lassítottam a sörbevitelt. Azok előtt a haverok előtt nem akartam lebukni. Ekkor jött az ötlet, hogy az előttem lévő kb. 2 deci sört "véletlenül" magamra öntöm. Jól sikerült a jelenet, teljesen hitelesen adtam elő, jót nevettek rajta. Utána már nyugodtabban álltam fel, és siettem a WC-re. Beálltam a sorba, ahol sokan "járták a táncot". A gyengén megvilágított helyen nem voltam nagyon feltűnő, csak visszafelé bámultak meg páran. A haverjaim megmaradtak abban a hitben, hogy csak a sör látszik a nadrágomon. Izgalmas volt az egész este, hajnalban értem haza. Itthon a ház előtt elengedtem magam, majd a lakásba érve első utam a fürdőszobába vezetett. Mire a feleségem felébredt, a ruhák már a mosógépben voltak, én pedig megfürödve feküdtem mellé, csak a leheletem volt kissé sörszagú.
Előzmény: Törölt nick (6072)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.12 0 0 6072
Ismerős a helyzet. :) Csak arra kell vigyáznom, hogy a szomszédok ne lássanak meg, ha utcán is akciózok. De szerencsére az első ház az utcában az, amiben lakok, úgyhogy nem kell az egész utca előtt végigvonulnom. Bár komolyabb utcai bepisilést csak sötétedés után végeztem eddig. Világosban csak kicsit pislantottam be és akkor, mikor olyan gatya volt rajtam, amin annyira nem látszik. Bringán voltak még nagyobb bepisiléseim nappal, de mielőtt hazatértem tettem pár kört a ház előtt, hogy nem jár-e arra senki ismerős.
Az ágyat én is sajnálom, ezét ott csak 10 évenként egyszer történnek pisis dolgok. Akkor is igyekszem keveset beengedni és ha készülök rá, előtte jó alaposan kibélelem magam alatt.
Előzmény: boy69 (6071)
boy69 Creative Commons License 2009.03.12 0 0 6071
Megboldogult legénykoromban a legjobb dolog az volt, hogy én is egyedül éltem, nem kellett félnem a lebukástól. Szinte minden nap úgy értem haza, hogy több-kevesebb pisi volt a nadrágomban. A mosógép majdnem annyit dolgozott, mint egy négytagú családnál. Éjszakánként ritkán akcióztam, az ágyat sajnáltam volna összepisilni. De azért nagyon klassz volt. Nyolc éve nős vagyok, és továbbra is tudom művelni a bepisilést, feleségem tudta nélkül.
Előzmény: Törölt nick (6067)
un uomo onesto Creative Commons License 2009.03.12 0 0 6070
Persze, meg kell beszélni, de előbb azért nem árt, ha kialakul a kölcsönös teljes mértékű bizalom... ;) Erőltetni semmi képpen. Ha vevő rá a csajszi, akkor jó, ha nem, hanyagolni a témát. Szerintem ennyi. Meg szerintem ha valaki nagyon szerelmes, a párja kedvéért kipróbál egy-két dolgot. Pláne ha az semmilyen fájdalommal, kockázattal nem jár. Én legalábbis ezt tenném... :)
Előzmény: foltosazalsóm (6066)
un uomo onesto Creative Commons License 2009.03.12 0 0 6069
Bizonyos esetekben szerintem jobb tud lenni a bepisilés. Volt már olyan, hogy az okozta nekem a nagyobb örömöt... :)
Előzmény: Törölt nick (6068)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.12 0 0 6068
Ennél jobbat szerintem az ember teste tud produkálni!
A bepisilés se rossz érzés, de az szerintem egy fokkal még jobb mikor a pisi helyett vagy inkább mellett (hpgy egyértelműen fogalmazzak: ugyanabból a testnyílásból) más is jön. :)
Előzmény: un uomo onesto (6065)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.12 0 0 6067
Az én esetem fél 3 körül volt. Megnéztem az órát mikor felkeltem. Én is szoktam azt álmodni, hogy bepisilek. De velem a valóságban vagy nem történik meg, vagy pisi helyett "más" jön. Bár az se rossz érzés! :D
A lebukástól nem kell félnem, mert legtöbbször egyedül élek. Pontosabban a macskámmal, de őt nem zavarja, ha előtte bepisilek. :)

Női bugyit nem vennék fel. Nekem az olyan buzisnak tűnik. Az meg nem az én műfajom.
Előzmény: Törölt nick (6062)
foltosazalsóm Creative Commons License 2009.03.12 0 0 6066
Én véleménye ez.Ezt mindenképpen megkel beszélni a lánnyal is,hogy ő ,hogy áll ehhez a dologhoz.Ami nem megy,azt kár erőltetni,van olyan lány aki úgy szintén szereti-ha bepisilsz előtte.Jó bepisilést,ami még utána jön,azt már nem lehet kihagyni,mert ez így van rendjén.Jöhet az aminek kell még jönni.
Előzmény: un uomo onesto (6065)
un uomo onesto Creative Commons License 2009.03.12 0 0 6065

Ha az érdekel, pontosan milyen szavakat használtam, sajnos nem tudok Neked válaszolni. Ha a szitu érdekel, akkor az úgy volt, hogy nálunk voltunk, ősök nem voltak épp itthon és beszélgettünk. Szexről, kapocslatokról, ilyesmikről. És akkor mondtam el neki valahogy úgy, hogy olyasmit mondhattam, hogy szeretném elmondani egy titkomat, és akkor mondtam el neki. Kb. így. Először nem nagyon tetszett neki a gondolat, de később ő hozta fel a témát, a többit meg már tudod. :)

Egyelőre ne szokj le a bepisilésről. Ha úgy gondolod, nincs itt az ideje, hogy elmondd a Lánynak, még ne tedd. De később szerintem egy próbát megér a dolog. És ha akkor azt mondja, hogy nem tetszik neki, akkor többet nem hozod szóba előtte, és a tudta nélkül, időnként még mindig bepisilhetsz. ;)

 

Amúgy most itt ülök a gép előtt és szép kis adagokban csurrantgatok be. Nagyon kellemes. Imádom, ahogy melegíti a golyóimat a pisim. Ennél jobbat szerintem az ember teste nem is tud produkálni... :)

Előzmény: CSV93 (6036)
foltosazalsóm Creative Commons License 2009.03.12 0 0 6064
Hááát ez nevezem! Nőibugyiba pisilni,gondolom jó érzés volt?-De biztos,hogy a barátnőd ezt tudja?
Előzmény: Törölt nick (6063)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.12 0 0 6061
Népes lett, de kár, hogy a régi tagok, mint pl. "repülős" kolléga eltűntek a fórumról. Helyettük viszont lett számos új tag.
Hát így megy ez...
Előzmény: Törölt nick (6059)
annonces Creative Commons License 2009.03.11 0 0 6060
Hmm. Ő is tartogatja, ameddig bírja.
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.11 0 0 6059
Milyen népes lett a fórum, csak az a kár, hogy lányok vagy nincsenek, vagy nagyon ReadOnly üzemmódban vannak. Jó lenne, ha ők is írnának.

Holnap tervezek egy kisebb utcai bepisilést, ha összejön megírom a részleteket.
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.11 0 0 6058
Ez szép, de a fölötte lévő kettő őszintén szólva nekem nem tetszik.
Előzmény: Törölt nick (6056)
foltosazalsóm Creative Commons License 2009.03.11 0 0 6055
Azért jó ötlet volt,hogy nem pisilted magadat össze a buszon!Nem is illő!Én is ezen a véleményen vagyok.Nyáron -ha bringázik az ember,akkor meg nem érdekes,mert úgyis megszárad.Volt már olyan amikor elkapott az eső bringázás közben,akkor nagyon kellet,mind befolyt.Amúgy a kislánnyal a kapcsolat,hogy alakul?Tudnák privátban is írni?Kösz-ha igen!-De csak-ha akarod.
Előzmény: CSV93 (6054)
CSV93 Creative Commons License 2009.03.11 0 0 6054
Ma a suli után biztosra vettem, hogy nem bírom ki hazáig, annyira kellett pisilnem. Gondoltam, próbára teszem magam, bár nem volt kellemes az érzés. A legnehezebb az autóbuszon volt, minden kátyút megtalált a buszsofőr. Abban bíztam, hogy nem a buszon fog bekövetkezni a baleset. Bár fekete nadrág volt rajtam, de a buszt nem akartam eláztatni. (Megjegyzem: elítélem azokat, akik a tömegközlekedési járműveken úgy eresztik el magukat, hogy ezzel másoknak kellemetlenséget, esetleg fertőzésveszélyt okozhatnak. Én ilyet soha nem tennék, legalábbis szándékosan nem.) Elértem egészen a házunk bejáratáig, de várt még rám 3 emeletnyi lépcső. Egészen lassan lépkedtem felfelé, de éreztem, megindul a csorgás. Mivel nem volt mozgás a lépcsőházban, a markommal nadrágon keresztül elszorítottam, bár éreztem, hogy már nedves lett. Az ajtó kinyitásával meggyűlt a bajom, mert az nálunk kétkezes művelet, egyik kézzel fordítom a kulcsot, a másikkal a kilincset erősen magam felé húzom. Ahogy elengedtem a szorítást, éreztem, hogy folyik. Nem pisiltem össze magam teljesen, meg bírtam állítani, de így is befolyt szerintem kb. fél deci. Megszárítottam, letusoltam, átöltöztem. Most hozzákezdek tanulni, aztán még nem tudom, szüleim hazaérkezéséig lesz-e folytatás.

Törölt nick Creative Commons License 2009.03.11 0 0 6052
Az 5. nagyon jó! Attól igen csak elkezdtem ágaskodni. :)
Nem szeretem amikor dagadt, igénytelen k..vák játszák el a bepisilést a videókon.
Előzmény: oldman1 (6050)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.11 0 0 6051
Köszi! :)
Nekem itt mindig jelszót kért. Érdekes, hogy most nem. Vagy legalábbis itt a Current Readers Movie-nál nem kérte mikor elindítok egy letöltést. Amúgy itt nem 2 videó van, hanem 8:

Előzmény: oldman1 (6050)
oldman1 Creative Commons License 2009.03.11 0 0 6050
oldman2 válasz | megnéz | könyvjelző 2008.10.15 10:04:09 © (4148)

http://www.maxiecam.co.uk/readerspage.html

 

 Hátha sikerül belépnetek. A Current Readers Movies ablakot nyissátok meg. Két film van most benne, lementés után meg lehet nézni. Egyik egy kommersz bepisilés webkam előtt, a másik a HDWetting filmje: meghökkentő feldolgozása a bepisilésnek. Médiaplayer lejátssza. Másik ablak a Youtube Movie finds, itt is sorakozik néhány "jelenet", a megtekintéshez ezeket is le kell menteni, de ezek többnyire FLV fájlok, az FLV lejátszóval lehet csak megnézni őket. A 21-es videón  érdekes módon reagál a kiscsaj arra, hogy a barátnője részegen bepisilt. :-)  

 

 Én 10 perc alatt megtaláltam, és még el is merengtem közben a RÉGI hangulaton...

Előzmény: Törölt nick (6045)
faipari kártevő Creative Commons License 2009.03.10 0 0 6049
hehe!
én is megnézném, ahogy a feleségem becsorgat a nadrágjába:DD
Előzmény: Törölt nick (6043)
boy69 Creative Commons License 2009.03.10 0 0 6048
Az éjszakai nagy bepisilést kb. 8 évvel ezelőtt tudtam kipróbálni utoljára. Amióta nős vagyok, ezt már nem merem megtenni. Az esti együttlétek után ha éjszaka felébredek, kimegyek pisilni, és olyankor nem rázom meg a végén. Egészen apró folt marad, nejem ezt még sosem vette észre.
Előzmény: Törölt nick (6046)
boy69 Creative Commons License 2009.03.10 0 0 6047
Egyik kollégámmal ma Budapesten jártam, és a 4-es villamoson ültem, közvetlen mellettem állt egy kb. 20 éves srác. Arra lettem figyelmes, hogy szinte szemmagasságban zsebbe nyúlva félreérthetetlen mozdulatokat végez, ráadásul a szerszáma is keményen dudorodott. Pillanatok alatt az enyém is, nem a sráctól, hanem és is szívesen magamhoz nyúltam volna. Időnként felpillantottam az arcára, kifelé nézett az ablakon, de látszott rajta, megszűnőben van körülötte a külvilág. Néhány megálló után a mozgása felgyorsult, majd pillanatok múlva egy apró folt jelent meg a szürke nadrágján. Alig vártam, hogy WC közelbe kerülhessek. Bepisilni nem mertem, vékony világos színű nadrág volt rajtam, és a kollégám sem tud semmit az akcióimról. Útban hazafelé a vonaton, újságolvasás közben azért beeresztettem pár cseppet, az újsággal eltakarva magamat. Sokat nem mertem, tudtam, hogy hamarosan hazaérek, és a család otthon vár.

Törölt nick Creative Commons License 2009.03.10 0 0 6046
Jaj! A legjobban el is felejtettem megírni reggel. :) Képzeljétek! Éjszaka bepisiltem! :)))
Pedig pont tegnap írtam, hogy egyre ritkábban pisilek be mostanában, erre pont most sikerült. Azt nem mondom, hogy teljesen aludtam és nem tudtam az egészről semmit. Félálomban voltam és éreztem hogy nagyon kell pisilnem. Megpróbáltam a lehető legjobban ellazulni, de tudtam, hogy úgysem tudok bepisilni ha nem nyomom direkt. Ezért nem is nagyon foglalkoztam a dologgal tovább. De pár perccel később kiderült, hogy tévedtem. Sikerült! A legfurább az egészben, hogy úgy éreztem, hogy csak pár cseppet engedtem be és csak egy pillanatig jött belőlem a pisi. De mikor odanyúltam, éreztem, hogy az alsógatyám is tiszta pisi és a lepedőmön is jókora folt volt már. Szóval jó alaposan bepisilhettem. Ilyen kiskorom óta nem fordult elő velem.
Ezután ott pisisen élveztem egyet, majd gyorsan átöltöztem, ágyneműt cseréltem és visszafeküdtem aludni. Szerencsére az ágyam nem lett olyan, mert a lepedőm alatt mindig van egy vastag pléd is, ami most nagyon jó szolgálatot tett.
Nagyon jó érzés volt amúgy. Lehet, hogy vissza fogok szokni a rendszeres bepisilésre. Kár hogy az ilyen véletlen, vagy legalábbis félig-meddig véletlen balesetek nagyon ritkán fordulnak elő velem.
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.10 0 0 6045
Na ja, ez nagy segítség volt oldman1 kollega részéről!
Nemrég amúgy a Maxiecam-ot emlegette, de az jelszót kér, hogy meg lehessen kukkantani a videókat.
oldman1 Creative Commons License 2009.03.10 0 0 6042
 Tessék megdolgozni az élményért! Régebben beraktam ide a linket, lehet visszaolvasni engem:-) (Biztatásként: két kurva jó bepisilős videó van most is fent, a 2-es, és az 5-ös.)
Előzmény: Törölt nick (6041)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.09 0 0 6040
Oké, örülök, hogy neked meg van a folytatás is.
Előzmény: oldman1 (6038)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!