Keresés

Részletes keresés

Daniella Creative Commons License 2001.03.10 0 0 2601
Szerintem Tócsa ne közöld ide le azt az email-t. Egyrészt azért, hogy a továbbiakban ne legyen problémád belőle, másrészt azért, mert egy magánjellegű levelet nem illik nyilvánosságra hozni, még akkor sem, ha Makray Balázsról van szó. Biztos vagyok benne, hogy egymás között el tudjátok intézni a dolgot.
Szurkoljunk inkább a csapatnak!

Daniella

Hajrá Loki!

ZOLCSI Creative Commons License 2001.03.10 0 0 2600
Tócsa, Lecsó!!

Nehogymá' beroggyatok ettől a zselézetthajú diszkópatkánytól. Szánalmas valutapénztáros ő semmi más. Milyen ember az, aki a saját szurkolói ellen testőröket alkalmaz? Milyen ember az, aki folyamatosan hazudik a szurkolóknak? Milyen ember az, aki hagyja magát marionett-bábuként rángatni?

Tisztelt ifj. Makray Balázs!

Mivel Tócsa barátom - veled szenben - szavahihető ember, a hozzászólása alapján egyértelmű, hogy olvasod ezen hozzászólásokat. Ez nem is lenne baj, de ha már ilyen sok időd van, nem ártott volna reagálnod az itt elhangzottakra. Én mindenesetre tanácsolok neked 3 dolgot:
1. Kiállni a nyílvánosság elé, és tisztességesen elmondani, hogy mi a helyzet a DVSC RT-ben.
2. Az 1. pontban leírtak végrehajtása után azonnal lemondani.
3. Ha az első két pontban leírtak nem mennének - mert mondjuk még lehet a kasszából kitermelni stb - akkor a bőröndöt és az útlevelet előkészíteni.

Creative Commons License 2001.03.10 0 0 2599
Hagyd már a kis sulinetest, nem kell észrevenni!
Előzmény: ZOLCSI (2597)
Lecsó. Creative Commons License 2001.03.10 0 0 2598
En nem kaptam levelet
mas okok jatszanak esetemben
Előzmény: FUNTHOMAS (2594)
ZOLCSI Creative Commons License 2001.03.10 0 0 2597
Ennek a "felfújt" csapatnak az elmúlt szűk tíz évben, egyértelműen pozitív a mérlege az FTC ellen, ráadásul debrecenben mindíg megzakózta imádott fradikádat, méghozzá nem is akármilyen arányokban. Volt már itt hatos hármas stb.
Ja, és ha emlékezetem nem csal, éppen a te imádott fradikád Havasi Misi nénije volt az, aki hetente járt debrecenbe segget nyalni éppen Dombinak és Tobénak.
Ha lehet "nívós" hozzászólásaidat inkább a www. fkgp/torgyánjózsi.hu -ra tartogasd.
Előzmény: Fricike (2595)
Creative Commons License 2001.03.10 0 0 2596
Neked véged van apukám, Makray beperel és ülni fogsz, mint varjú az ágon:-)
Nem baj, majd meglátogatunk, meg írunk neked képeslapot Siófokról, meg a Velencei tó mellől:-)
Előzmény: FUNTHOMAS (2594)
Fricike Creative Commons License 2001.03.10 0 0 2595
Sziasztok Debrecen szurkolók!

Sajnállak benneteket, mert nagyon rossz csapatotok van, mondhatni egy kalap sz..-t sem ér. Mindig is egy felfújt csapat volt a Debrecen, aki olyan "világsztárokat" nevelt ki, mint Sándor Tamás (Huszonévesen égne a pofámon a bőr, hogy még Izraelben sem állom meg a helyem!!!!), vagy mint Dombi Tibor (Egy ország szégyene, hogy az az eszetlen futóbolond válogatott tud lenni).
Mostanra egy istenetek maradt, a jugoszláv cigány Kerekes Zsombor. Szerintetek lehet őt focistának nevezni.

Reménykedjetek, hogy legalább egyszer az életben lesz nálatok egy-két játékos, akire rámondhatjátok, hogy valami érzéke van a focihoz.

Egy Fradi szurkoló

FUNTHOMAS Creative Commons License 2001.03.10 0 0 2594
Kibaszott sok ideje van ennek a Makraynak ha "fegyelmezö" emaileket küldözget. Inkább rendesen dolgoznia kéne, nem pedig lopnia-csalnia-hazudnia.

Tócsa, Lecsó!

Nehogy már beszarjatok ettöl. Nyomassátok be ide azt az emailt, hagy lássa mindenki. Szerintem mindenkinek meg lesz a saját véleménye róla.

Mindenki!

Szerintem is lókupec BB. Gara mellett vagyok.

HAJRÁ LOKI!!!!!!
GYŐZNI KELL MA!!!!
MINDENKI SZURKOLJON!!!!!

__Tibi Creative Commons License 2001.03.10 0 0 2593
Bocsi, hogy kívülállóként beleszólok, de nagyon kiváncsi vagyok milyen bizonyítékokra alapozná esetleges feljelentését az általad említett személy?
Csak egy apróság:
a jelszavadat akár fel is törhették, meg ugyan ki ellen akarna feljelentést tenni?
Ezen kívül még számos buktatói lehetnek egy ilyen pernek a részéről.

Elképzelem amint elmegy és megteszi a feljelentést, bizonyos Tócsa nevezetű "vki ellen"...:-)

Előzmény: Tócsa (2587)
Lecsó. Creative Commons License 2001.03.10 0 0 2592
Tócsa
Légyszi oszd meg velunk ama levelet
En sem veletlenul vagyok csendben:-))))

Lecso

Előzmény: Tócsa (2587)
Creative Commons License 2001.03.10 0 0 2591
Mi van???
Meg vagyok döbbbenve!!!
Érdekelnének a részletek, szívesen elolvasnám azt a mélt! Elküldöd nekem? Vagy ide is benyomhatod, ha nem titok, végül is a saját leveleivel mindenki azt csinál amit akar.
Előzmény: Tócsa (2587)
vezerstr Creative Commons License 2001.03.10 0 0 2590
Még jó, hogy mindenre van ideje... Talán mással kéne foglalatoskodnia, mint a szurkolókat csesztetni. De aki közellenség lett, kedves Tócsa, annak viselnie kell a következményeket. Lehet, hogy még egyszer büszke leszel erre az emilre.
Előzmény: Tócsa (2587)
paXi Creative Commons License 2001.03.09 0 0 2589
de nem a Diósgyőr!!!
Előzmény: giants (2588)
giants Creative Commons License 2001.03.09 0 0 2588
Sziasztok !

Remélem elkezditek a pontgyártást!!! Ennek az első állomása az, hogy ki kell rúgni a köcsög malacot!!
Aki pesti volt az pesti is marad!!!!

Sok sikert!!!!! HAJRÁ VIDI!!! HAJRÁ LOKI!! HAJRÁ VIDÉK!!!! / kivéve győr/

Tócsa Creative Commons License 2001.03.09 0 0 2587
Elnézést fiúk, hogy nem "szállok" be a kritikus hangvételbe, mert egy esetleges feljelentés és becsületsértési per formájában Damoklész kardja lebeg felettem. Ugyanis becsületsértő kijelentéseim miatt ifj.Makray Balázs ügyvezető igazgató úr szemrehányó mélt küldött nekem, melyben taglalta, hogy könnyen megtehetné a fentieket! Családom és a magam nyugalma érdekében tekintsetek el attól, hogy én is szóvá tegyem azt, amit amúgy is lehet látni, tapasztalni. Kénytelen vagyok némán bólogatni azon meglátásokra, melyekkel egyetértek! :(((((((((
Még nem döntöttem el, hogy a meccs kezdési időpontjára hazarohanjak és mazohistaként végignézzem vagy a meccs ideje alatt kóvályogjak vhol és csak a végén nézzem meg mi lett a végeredmény!:(

Rettegve és aggódva:

Hajrá Loki!

TOTTI Creative Commons License 2001.03.09 0 0 2586
Hajrá Lokika!
TOTTI Creative Commons License 2001.03.09 0 0 2585
Szerintem Újpesten 3-mat kapunk, habár ilyen védelemmel...
ZOLCSI Creative Commons License 2001.03.09 0 0 2584
A cikket tényleg érdemes elolvasni. Sok új nincs benne, de azért elgondolkogtató. Egy Borsó "lókupec" Béla, egy Makrai "valutapénztáros" Balázzsal kirugathat egy olyan embert, aki annyit tett a debreceni labdarúgásért mint Garamvölgyi Lajos?? Meg egyáltalán miért meg ő be az öltözőbe?? Miért hiszi azt, hogy a játékos istápolása az ő jogköre lenne? Ráadásul éppen a vezetőedző ellen??? Csak az egésznek mi láttuk a kárát. Erre írtam már a nyáron, hogy mind Borsó, mind Makrai, mind Gyuszkó, vagy éppen Kósa, szarja le nagy ívben a Lokit, nekik csak a magamutogatás a fontos semmi más. Ők csak rombolni és rabolni tudnak.
Előzmény: vezerstr (2583)
vezerstr Creative Commons License 2001.03.09 0 0 2583
A mai Sport Plusz-ban már a főoldalon jelent meg. Egy riporter beszélget egy szurkolóval, aki elmondja a lényeget. Azonkívül Gara is megszólal, elmesélte a "lókupecezést". Egyébként teljesen igaza volt. Borsó Béla - LÓKUPEC !!!!
Creative Commons License 2001.03.09 0 0 2582
Creative Commons License 2001.03.09 0 0 2581
Szerintem a tisztes vereség azért meglesz:-((((
Aztán majd jönnek az optimista nyilatkozatok, hogy a csapat játéka sokat javult, közel álltunk a döntetlenhez, Újpesten nem szégyen kikapni, de ezzel a teljesítménnyel bentmaradunk, stb.
Előzmény: Laci-papi (2579)
Mirrmurr Creative Commons License 2001.03.09 0 0 2580
Nem akarok károgni, de számunkra nem sok jóval kecsegtet az újpesti meccs.
Mindenesetre

Hajrá, Loki!

Laci-papi Creative Commons License 2001.03.09 0 0 2579
Mi lesz velünk a hétvégén? Az előre megfontolt csapatépítés keretében 5-6 helyen változik az összeállítás (az NS szerint). Kapkodás magas fokon! Mi a cél megúszni a nagy vereséget vagy megpróbálni pontot szerezni?

Hajrá LOKI !!!! (bár őszintén megmondva még a tisztességes vereségben sem hiszek)

Campi Creative Commons License 2001.03.07 0 0 2578
"- Ezert kinlodunk itt mi a 4-4-2-vel? hat ezt erdemeljuk? Fix jatekrendszer? Soprogeto? Balssat akkor mer zavartuk el? "

Hogy Balassat miert zavartak el, en sem tudom, nem rossz jatekos, plusz meg is buntette Bandiba't rendesen :(

Egyik cselekedetuk a masik ellen szol. Komolytalanok, alprofik..., meg az sem->amatorok a vezetosegben :(

Előzmény: sixx69 (2575)
Mirrmurr Creative Commons License 2001.03.07 0 0 2577
Tegnap a Corpusban láttam Böőr Zolit, egy nagydarab sráccal beszélgetett, asszem, ő egy masszőr, de Zolikán nem láttam, hopgy bicegne, igaz, attól még lehet olyan sérülése, amely nem engedi focizni.
Reméljük a legjobbakat.

Hajrá, Loki!

Előzmény: vezerstr (2576)
vezerstr Creative Commons License 2001.03.07 0 0 2576
Azt a hírt hallottam, hogy Bőrkének -valszeg- részleges Achilles-ín szakadása van, s műtét vár rá. Ez, szerencsés esetben is, 3 hónap kiesés. Úgyhogy Zolira sem nagyon számíthatunk.
sixx69 Creative Commons License 2001.03.06 0 0 2575
Uraim!

Mulattatas elemzese MB, KA, gygy szemszogbol:

"1. a felnőttkeret átfésülése, egy-két pasi kölcsönadása nyomban."

- Igy sincs eleg jatekosunk, minek adnank kolcson egy hanak szintu szupersztart, akit a palya barmely reszen bevethetunk?

"2. Beavatkozás a játékrendbe: - klasszikus/söprögető+emberfogók védőszisztéma vissza; kapuba Balogh fiatal, elé az Alekszics-Sándor, Vadicska rutinbrigád, jobbra Bernáth, balra Szatmári, kötött, rizikómentes takarítási feladattal
- Siklósi, Bőőr, Kerekes köré/közé változó felállásban rakkoló fiatal, harcoló ék, rutinos labdatartó, mikor mi kell az adott ellenféllel szemben - ez az egész arra jó, hogy ne tömjön ki mindenki, s bennragadjunk az NB I-ben. Kötelező az állandó védelmi rendszer, s legalább nyolc játékos fx poszton történő szerepeltetése."

- Ezert kinlodunk itt mi a 4-4-2-vel? hat ezt erdemeljuk? Fix jatekrendszer? Soprogeto? Balssat akkor mer zavartuk el?

"3. A szerződések ellenőrzése, az értékek rangsorolásával tárgyalás a jövőről még márciusban."

- Az kene meg csak, a vegen a jatekosok kozott lesz olyan is, aki tobb penzt ker, mer tobbet melozik a palyan...Zsombornak meg milyen alapon szamlazzunk? Tobbet kopkod, mint Fekete?

"4. Az elérhető juniorkorúak szakmai elemzése
- első feladat a saját nevelésűek közül kiválasztani azt a 10-12 játékost, aki az első csapattal edz, értelemszerűen nem megy Tiszaújvárosba, félidőkre, 60 percekre beállítható
- e kör mozgatásáar Herczeget vissza, Hegedűs Gáborral tisztázni: hajlandó-e menedzserként együttműködni a juniorkerettel
- második feladat a hazai juniormezőny feltérképezése, és a szipkázás: biztos, hogy vannak zsugás fiatalok Szegeden, Miskolcon, a tirpákoknál, Szolnokon, Tarjánban - szedni össze őket.
Kiszámolni: mibe kerül ez, prompt 15-20 milliónál nem több, az meg kigazdálkodható."

- Na ja, majd visszahozzuk ide Herceget, med beengedjuk Hegedust! Aztan majd kiderul, hogy jobban ertenek a dolgokhoz, mint mi!

"5. Marketingakció férfiközönségre hegyezett tömegtermékek, tömegszolgáltatások kínálóinak körében: - eladni a "magyar tehetségek hagyományos fellegvára" karaktert; - felkínálni a sporteseményeken kínálkozó kiemelt felületeket; - kiszámolni, felkínálni a regionális és az országos médiamegjelenéseket. E körben fontos szempont kilépni a helyi közepes cégek köréből, s keresni a nagy márkákat."

- Senki nem csinalja meg ezt, mer pont mi ugraljunk?

Es a szomoru az, hogy van ra egy olyan 50% esely, hogy Champ hozzaszolasara igy reagalnak a valosagban is...es ez a legelkeseritobb!!!!

Attilio Creative Commons License 2001.03.06 0 0 2574
alaposan elvert csapatok találkozója következik LOKI-Újpest (jó tudom az újpest játszik otthon de csak nem irom előre :)))))))) )
Reméljül a legjobbakat !
Hajrá loki !

...apropó hova is mentvajon az átigazolásokbl befojt pénz? (nem nagyon vagyok képben úgy hogy ne szidjatok..) Bodnárt,Bagolyt, és a többieket nem éppek ingyen engedtük el tévedek ?

champion Creative Commons License 2001.03.06 0 0 2573
Jó napot Campi!

Kösz, abszolút értem, egyetértek, etc...
Hajrá Loki!

Campi Creative Commons License 2001.03.06 0 0 2572
Lehet hogy felreertheto voltam. Azt akartam kifejezni hogy ha az utcarol szednenk fel egy embert az is jobban iranyitana a csapatot. Ez all jelen pillanatban. Tehat te mint lehetseges alternativakent elfogadnalak szivesen, mert tetszik amit irtal :)

Hu, most korrekt voltam? :)

HAJRA LOKI!!!

Előzmény: champion (2571)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!