Keresés

Részletes keresés

rosbi Creative Commons License 2001.03.14 0 0 2727
Gara nem jön vissza, amíg marad ez a vezetés, ezt teljesen biztos forrásból tudom. Bár nem kell ehhez különösebb hírforrás, ezt ti is tudjátok...
Előzmény: ZOLCSI (2723)
DZsen_d Creative Commons License 2001.03.14 0 0 2726
Lokisták!

A DVSC-Dunaferr meccs
vasárnap 18.00-tól lesz.
A DVSC titkárságáról származik az infó.

DZsen
Hajrá Loki!

Daniella Creative Commons License 2001.03.14 0 0 2724
Szerintem jó döntés volt Komjáti távozása. Emberileg nem volt vele semmi gond, edzőnek is jó volt, de óriási hibája volt, hogy nem tudott hatni a játékosokra. E nélkül pedig nem ér az egész semmit.

Daniella

ZOLCSI Creative Commons License 2001.03.14 0 0 2723
Amit tasakolni lehetett az megtörtént! Komjátit kidobták a süllyedő hajóból, de a hajót továbbra is terheli a vezetői dilettantizmus. Ennek ellenére, ezt a lépést meg kellett tenni, mert most az életünkért küzdünk, és ebben az évben különösen nem szabad kiesnünk. Most viszont itt van az a probléma, hogy kivel tovább?? Nálam továbbra is egy igazán jó megoldás van, GARAMVÖLGYI LAJOS, és vannak olyan nevek, akikben látok fantáziát. De itt most tűzoltómunkát kell végezni, nincs idő a kisérletezésekre. A Tóth B Mészöly Varga triórol tegnap leírtam a véleményem, ez vonatkozik Őzére és Ebedlire is. Várhidi érti a futballt, bizonyított is már, de szerintem nagyon újpesti kötődésű, és állítólag nincs meg a B-licence-e sem.

Vasárnap - legyen az edző bárki - a Dunaferrt le kell győzni!!!!

HAJRÁ DVSC!!!!!!!!!!!!!

vezerstr Creative Commons License 2001.03.14 0 0 2722
Malac-mentes jó reggelt !
Sajnos id. MB-t is a csapat közelébe engedik, ez tasakolható volt. Remélem Pajkos nem lesz kisfiú vele szemben. Új nevek: Őze, Várhidi.
De a vezetőség ne gondolja, hogy ezzel mindent megoldott !!! A gondok maradtak, dolgozzanak a saját zsebükön kívűl most a városért, a Lokiért is kicsit !!!
Előzmény: DZsen_d (2721)
DZsen_d Creative Commons License 2001.03.13 0 0 2721
VÉGRE!!!!!!!!!!!
ELMENT.........!
Csak nehogy Balázs bácsira bízzák a csapatot...!Ugyanolyan, mint az elment jött-ment.
Egyik régi játékos mesélte, hogy MB edzőként (jó régen volt, még a nagy feljutás előtt), egy vesztésre álló meccs szünetében némán, arcát a két tenyerébe temetve "lelkesítette" a fiúkat. Szóval zsák és foltja...
Olyan edző kell, aki ég és gyújt!
DZsen
Hajrá Loki!
sixx69 Creative Commons License 2001.03.13 0 0 2720
Forrás: NS Online

Amit már jó ideje rebesgettek, az kedd estére valósággá vált. Délután kezdte ülését a DVSC Futballszervező Rt. tulajdonosi köre, majd tárgyalt Komjáti András vezetőedzővel is. Az éjszakába nyúló megbeszélés egyik eredménye az lett, hogy a Debrecen és az edző közös megegyezéssel szerződést bontott.

A tárgyalás után az érthetően nem boldog Komjáti András röviden nyilatkozott lapunknak.

- Melyik érzés erősebb önben: a csalódottság vagy a megkönnyebbülés?

- Egyelőre csak kavarognak bennem az érzelmek, így nehezen tudnám megfogalmazni mindazt, ami bennem dúl. Természetesen az említett két érzés az, amely szinte másodpercenként váltakozva uralkodik el rajtam.

- Ezt a döntést várta?

- Meglepetés biztosan nem ért. Benne volt már az edzőváltás a levegőben, és lényegében úgy készültem, hogy ez kedd este megtörténik. Talán mondanom sem kell, hallatlanul bánt, hogy így alakultak az események, hiszen sok van még hátra a bajnokságból.

- Érzése szerint követett el hibákat munkája során?

- Kicsit közhelyszerűen hangzik az, amit mondok ez ügyben, de az, aki dolgozik, nyilván hibázik is, tehát a kérdésére nem válaszolhatok nemmel. A legtöbb szemrehányást azért tehetem magamnak, mert miután nyilvánvaló lett számomra, hogy a játékoskeret nincs szinkronban a célokkal, nem harcoltam sokkal keményebben az erősítésért.

- Ezek szerint a vezetőké a felelősség zöme a csapat gyenge szerepléséért?

- Maradjunk annyiban, hogy a felelősség közös.

- A válás körülményeiről vita nélkül meg tudott egyezni?

- Igen, minden ilyenkor szokásos kérdésben pillanatok alatt megállapodtunk. Tehát a válásunk korrekt körülmények között zajlik majd le. Szerdán elköszönök a csapattól, és ezzel véget is ér a munkám Debrecenben.

Na innentol kezdve valoban hivatalos...

csiszi Creative Commons License 2001.03.13 0 0 2719
Valóban az előbb írt jelzőket nem Neked szántam. Tökéletesen egyetértek Veled, amikor az a jogos igényed, hogy jól és eredményesen játszon a csapatod. Isten bizony nem az elfogultság, hanem a gyenge játékos állományotok szerintem a sikertelenség oka. Már az első meccseken észre lehetett venni, ez nem a régi Loki. Sok emberből hiányzott a tűz, gyengébb képességűek voltak a játékosok, és mintha nem lettek volna eléggé motiváltak. Mivel a Mi meccseink már megvoltak, így tiszta szívemből kívánom, hogy minél több meccset nyerjetek meg és a kiesés veszélye minél előbb tünjön el Tőletek.
Üdv.: CSISZI
Előzmény: BaZx (2718)
BaZx Creative Commons License 2001.03.13 0 0 2718
Csiszi! Úgy látom az én hozzászólásomra reagáltál, így válaszolok. Nekem sohasem volt álmom, hogy a csapatom utolsó legyen és edzőt kelljen váltani. Személy szerint emberileg nincs kifogásom Komjáti ellen, el is tudtunk beszélgetni, de a csapat felrázása megkívánja, hogy valami történjen. Akárki lenne az edző! Nekünk sokat jelent a DVSC -mint Neked a Vasas- és tehetetlenségünkben itt füstölgünk. Egyébként én itt nem anyáztam senkit, nem kívántam a pokolba, tehát nem veszem magamra amit írtál. Sok sikert a Te csapatodnak is!
csiszi Creative Commons License 2001.03.13 0 0 2717
Sziasztok Lokisok!
Mivel ez volt az álmotok, a hír igaz. Közös megegyezéssel szerződés bontás történt. Általában törvényszerű, hogy edzőváltás után összekapja magát még a legkutyább csapat is. Azt azért szombaton az egész ország láthatta, hogy a csapatotokból többen is nem szakították meg magukat a sikerért. Vagy valóban csak ennyit tudnak? Ismeritek a Hofi szöveget: "Tud maga úszni? - És ha megfizetem?" Turján képességű játékosokkal hosszabb távon nem sok sikert jósolok. Arra is kíváncsi vagyok, hogy a "sérültjeitek" milyen gyorsan gyógyulnak fel. Személy szerint sajnálom a MALACOT, ha tetszik Nektek, ha nem. Nem rossz edző, csak a vezetés támogatása mellett inkább a télen erősíteni kellett volna a csapatot.
Most kell tőke emelést csinálni a KFT-ben? Röhej.
Lelkes szurkoló táborotok és a vidéki foci érdekében kívánom, hogy legyen sikeretek.
De az, hogy a topikotok nagy része szidalmazásból, személyek sértegetésekből áll, Benneteket is minősít. Ha nem jönnek az eredmények, már készülhettek az újabb bakó felállítására.
Üdv: CSISZI.
Előzmény: BaZx (2715)
Zolika. Creative Commons License 2001.03.13 0 0 2716
BaZx!

Bizalmas az info:-))
mél ment

Előzmény: BaZx (2715)
BaZx Creative Commons License 2001.03.13 0 0 2715
Honnan hallottad Zolika? Én azt nem hiszem! Most várok híreket, de még nem jönnek.
Zolika. Creative Commons License 2001.03.13 0 0 2714
Rozsi!

Csak kezdeti fellángolás volt... Kezdem átértékelni a dolgot:-)(

Előzmény: Rozsi (2712)
Zolika. Creative Commons License 2001.03.13 0 0 2713
Azt hallottam, hogy az új edzőbácsink Ebedli lesz...
Kinek az elméjéből pattanhatott ki ez a szikra?!!
Rozsi Creative Commons License 2001.03.13 0 0 2712
Mit ünnepeljünk?
Előzmény: Zolika. (2708)
Zolika. Creative Commons License 2001.03.13 0 0 2711
Bíztam benne, hogy szerencsét hoz a tizenharmadika...:-))
Zolika. Creative Commons License 2001.03.13 0 0 2710
Zsoli!

Ez mennyire biztos info?

TanXX Creative Commons License 2001.03.13 0 0 2709
Zolika.:
Ez meg csak fel unnep ugyani gygy,mb,es bb a helyen maradt:I

udv,
Tibi

Előzmény: Zolika. (2708)
Zolika. Creative Commons License 2001.03.13 0 0 2708
EZ TUTI???????

ÜNNEPELJÜNK SRÁCOK!!!!

HAJRÁ LOKI!!!!!!!!!!

züfec Creative Commons License 2001.03.13 0 0 2707
Itt vigyorgok, mint egy vadalma, pedig:

1. Még nem is biztos
2. Ettől még utolsók vagyunk...

De valami elindult!

Előzmény: BaZx (2705)
TanXX Creative Commons License 2001.03.13 0 0 2706
Vegre megtortent amire vartunk.
De ki lesz a diszno utodja??
id.makray?
ifj.makray? (jaj)

Udv,
Tibi

BaZx Creative Commons License 2001.03.13 0 0 2705
És ki lesz? Holnap tárgyalnak a jelöltekkel? Vagy már ma van valami?
sixx69 Creative Commons License 2001.03.13 0 0 2704
Hala az uristennek. Bent volt ma egy jatekos a munkahelyemen, beszelgettunk, azt birta volt mondani, hogy malac szakmailag nacceru, de emberileg....nem tudott sem hatni a jatekosokra, sem foglalkozni veluk.
Ennyi.
Megutjuk a dfc-t!!!!!!!!!!!
züfec Creative Commons License 2001.03.13 0 0 2703
Ez komoly??? És van új jelölt?
Előzmény: bzsoli (2702)
bzsoli Creative Commons License 2001.03.13 0 0 2702
Kit hogy érint...

Debrecen malacmentes övezet lett.
"Közös megegyezéssel" a hivatalos verzió.

champion Creative Commons License 2001.03.13 0 0 2701
Jó napot!

Aki olvassa, adja át: Lecsó jöjjön vissza!
Aki érti, írja már konkrétan: ki cseszegeti itt a szurkolókat? Mi van?
Csak nem arról van szó, hogy valaki csapatvezető valami módon rosszallását fejezi ki a néhol kemény kritika miatt? Akkor: fogyatékos ember az, aki nem érti meg, hogy sport és üzleti eredmény nélkül nincs miért becsülni sport és üzleti eredmény elérésére szegődött embereket. Rendetlenek a managereink. Az a véleményem, hogy szarházi módra viselkednek. 2000 dereka óta nem szóltak érdemben, tettek viszont egy rakás értelmetlenséget.
A csapat a szurkolóké. Az Rt. a tulajdonosoké.
A lelátón örülni akarunk. A cégvezetők addig akcióztak, míg szégyenkeznünk kell az ország futballpublikuma előtt.
Lecsó jöjjön vissza.
Ne üljünk fel szivárogtatásnak se edző-, se tőkeemelés, se új tulajdonos-ügyben.
Majd ha kétszer egymás után ugyanúgy áll ki a Loki, majd ha öt-hat saját nevelésűvel az élen hajt mindenki, ha ezt szervezik nekünk a managerek, akik az adóforintjainkból gazdálkodó önkormányzattól, meg a belépők árából, meg az elénk rakott hirdetések díjából kapott pénzből kapnak fizetést, nos, majd akkor higyjünk megint. Itt csak mi fizetünk, mindenki más kivesz a kasszából. Ha például Makray úr küld egy mail-t, miszerint 2001-ben felvett fizetését visszafizette a kasszába, hogy legalább azt fordítsák egy 17 éves tehetséges jobbszélső nevelésére, akkor majd csitítok másokat. Nyersen: pénzért legyen eredmény! Ha nincs, akkor duma se legyen!

Hajrá Loki! Várom Lecsót!

Batu. Creative Commons License 2001.03.13 0 0 2700
Evil Sunz!

Nagyon köszi, de itt már rég nem erről szól semmi, hogy megverjük a Dunaferrt vagy sem. Olvasd el az utóbbi 2-3 oldalt és megérted, hogy mit beszélek.

Üdv,

Hajrá Loki!!!

Batu

Előzmény: Evil Sunz (2699)
Evil Sunz Creative Commons License 2001.03.13 0 0 2699
HJRÁ LOKI!!! TI NEM ESHETTEK KI! ÉS MEGVERITEK A SZTÁLINVÁROST!!!

FORZA-

FORZA-

Tócsa Creative Commons License 2001.03.13 0 0 2698
Na Zsoli, lehet arcoskodni!:))))))
Gratula azért rajtad keresztül az asszonkának!

Vác ellen pénteken pontosan mikor kezdünk?

Hajrá Loki!

Előzmény: bzsoli (2697)
bzsoli Creative Commons License 2001.03.13 0 0 2697
Valóban nagy gáz van, és tényleg nem lehet rendben valami a Szima-ügy körül...

Így az egyik szemem sír: ,-(
A másik nevet: .-) http://www.sportforum.hu/kezilabda.asp?newsid=13217

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!