Keresés

Részletes keresés

Alfrédi Creative Commons License 2009.03.13 0 0 6096
Ti lányok, mikor nagyon kell, akkor jellegzetes mozgásokat végeztek ösztönösen, hogy jobban menjen a visszatartás. Ti lehet, hogy észre sem veszitek, de egy hozzám hasonló kiszúrja azt. És jaj, de szeretem ezt látni.

Most fekszel, vagy törökülés, vagy lábaid alattad?
Előzmény: Alfrédi (6094)
Imogine Creative Commons License 2009.03.13 0 0 6095
Nem szeretnák még egyelőre becsurrantani, de sztem nem kell sok, hogy magától bemenjen.
Alfrédi Creative Commons License 2009.03.13 0 0 6094
Be tudnál engedni ezen állapotodban egy egészen keveset? Pár ml-nyit. Az olyan fantasztikus lenne. Aztán stop! Visszatartás ezerrel.
Előzmény: Imogine (6093)


Imogine Creative Commons License 2009.03.13 0 0 6093
Már szeretne bizza kijönni, de nagyon.
Igen, még szurkál, de jó erősen, bár most nem fáj. A hasam nyomkodása, viszont fáj.
Alfrédi Creative Commons License 2009.03.13 0 0 6092
Szurkál a kis huncut? Ki akar jönni, mi? - Az ebadta.:)))))
Nagyon klassz érzés még rágondolni is, hogy Imogine keményiti a záróizmait.
Nem tehet ugyanis mást. Igazam van? :)))
Előzmény: Imogine (6091)
Imogine Creative Commons License 2009.03.13 0 0 6091
Én nem járok fodrászhoz,mert a mammám az, és így megspóroltam egy csomó pénzt. :)
Amúgy már 6-7.
Alfrédi Creative Commons License 2009.03.13 0 0 6090
Hogy vagy? :))))
Előzmény: Imogine (6086)
Alfrédi Creative Commons License 2009.03.13 0 0 6089
Azt jelenti, hogy pont a fodrásznál töltött időszakra essen az a pillanat, amikor már nem bírom tovább. Persze ilyenkor lesz rajtam még"valami".
Előzmény: Törölt nick (6087)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.13 0 0 6088
Letelt a 20 perc. Nem vagy pontos! :P
Előzmény: Alfrédi (6085)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.13 0 0 6087
Mi az, hogy kicentized, hogy veszélyes legyen?
Ha akarsz pisilsz, ha akarsz nem. Mit lehet ezen centizgetni?
Előzmény: Alfrédi (6079)
Imogine Creative Commons License 2009.03.13 0 0 6086
Ok, itt leszek.
Alfrédi Creative Commons License 2009.03.13 0 0 6085
Akkor tartsd vissza, megteszed?

Egyszer egy ilyen fodrászost vagy hasonlót is csinálhatnál pelusban. Jó móka lenne, mit szólsz.

Figyelj, Imo! Most 20 percet kérek, igérem pontos leszek. Addig kell telefonálnom, egyebek. Addig hadd telődjön a hólyagod, ugye bírod még.
Jövök.
Előzmény: Imogine (6082)
Imogine Creative Commons License 2009.03.13 0 0 6084
Váó, nem semmi. Akkor jó sokat ittál mi?
Az én ingerem 4-es.
Alfrédi Creative Commons License 2009.03.13 0 0 6083
- szóval, még 15-20 percen át szenvedtem, a végén már majdnem csurgott, pánikba is estem, most mi lesz..? De lepleznem kellett a helyzetemet. Majd gyors fizetés, és 5 perc hazáig. Közben kicsiket csurgott már be. Ajtónyitás, mérce elő (nekem ez a mániám) és 93 mp-en keresztül, 1680 ml-t csurgattam! Húú.
Na ehhez mit szólsz?
Fantasztikusan izgalmas volt!

Ezt megcsinálom majd még, de pelenkában, és úgy időzitek, hogy hajvágás közben se bírjam már, és pont akkor kezdjen csurogni, bárhogy tartom is vissza.

Előzmény: Alfrédi (6081)
Imogine Creative Commons License 2009.03.13 0 0 6082
persze
de most nekem is kell
Alfrédi Creative Commons License 2009.03.13 0 0 6081
Először eszem ágában sem volt, csak a torokgyulladás stb miatt vettem teákat, és tök jónak bizonyultak, aztán csináltam egyszerre 2 litert, és fél óra alatt meg is ittam. Aztán el kellett mennem postára, mert fontos volt, de akkor már vásároltam is. Addigra kellett már, majd rájöttem, hogy loboncos a hajam, ám itt a fodrász, betérek. Feszült a hólyagom, előttem is voltak, de már nem volt visszaút. Mikor beültem a székbe, 8-as volt az inger, és......................
Na de folytassam?
Előzmény: Alfrédi (6079)
Imogine Creative Commons License 2009.03.13 0 0 6080
Talán, nem tudom.
Alfrédi Creative Commons License 2009.03.13 0 0 6079
Tegnap majdnem bepis a fodrásznál, úgy kellett.
Te meg mernéd egyszer csinálni, hogy úgy kicentized, hogy veszélyes legyen?
Előzmény: Imogine (6078)
Imogine Creative Commons License 2009.03.13 0 0 6078
Van e vki itt?
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.13 0 0 6077
Már megint ez a szarakodás a linkekkel! Szóval a két link:
Első:
http://www.youtube.com/watch?v=DvdWpoR_thU&feature=related
Második:
http://www.youtube.com/watch?v=Npxym7Hx9-A&feature=related
(Lehet, hogy ez már volt.)
Előzmény: Törölt nick (6076)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.13 0 0 6076
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=DvdWpoR_thU" target="_blank"></a> Nem értem. Látszik, hogy annyi bokor van ott abban a kertben. Mért nem támadta meg az egyiket?

Ez se rossz! :)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.13 0 0 6075

boy69 Creative Commons License 2009.03.12 0 0 6074
Persze, én is mindig vigyáztam arra, hogy a szomszédok, illetve az ismerősök ne lássanak meg pisisen. Még akkor is megúsztam (szerintem) a lebukást, amikor tavaly a haverokkal sörfesztiválon voltam. Jóval sötétedés előtt ültünk asztalhoz öten vagy hatan. Világoskék térdig érő farmer volt rajtam. Már az első sör után jelentkezett az inger, de nem akartam elmenni a WC-re, egészen aprókat engedtem be, de azt 5-10 percenként. Teljes sötétedés előtt úgy éreztem, most már csak meglátogatom a WC-t, tudtam, hogy hosszú sor áll majd előtte. Mielőtt felálltam az asztaltól, lenéztem a nadrágomra. Megrémültem a folt méretén, nem éreztem olyan nagynak. Pólóval már nem lehetett eltakarni. Vártam, hogy szikkadjon, és lassítottam a sörbevitelt. Azok előtt a haverok előtt nem akartam lebukni. Ekkor jött az ötlet, hogy az előttem lévő kb. 2 deci sört "véletlenül" magamra öntöm. Jól sikerült a jelenet, teljesen hitelesen adtam elő, jót nevettek rajta. Utána már nyugodtabban álltam fel, és siettem a WC-re. Beálltam a sorba, ahol sokan "járták a táncot". A gyengén megvilágított helyen nem voltam nagyon feltűnő, csak visszafelé bámultak meg páran. A haverjaim megmaradtak abban a hitben, hogy csak a sör látszik a nadrágomon. Izgalmas volt az egész este, hajnalban értem haza. Itthon a ház előtt elengedtem magam, majd a lakásba érve első utam a fürdőszobába vezetett. Mire a feleségem felébredt, a ruhák már a mosógépben voltak, én pedig megfürödve feküdtem mellé, csak a leheletem volt kissé sörszagú.
Előzmény: Törölt nick (6072)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.12 0 0 6072
Ismerős a helyzet. :) Csak arra kell vigyáznom, hogy a szomszédok ne lássanak meg, ha utcán is akciózok. De szerencsére az első ház az utcában az, amiben lakok, úgyhogy nem kell az egész utca előtt végigvonulnom. Bár komolyabb utcai bepisilést csak sötétedés után végeztem eddig. Világosban csak kicsit pislantottam be és akkor, mikor olyan gatya volt rajtam, amin annyira nem látszik. Bringán voltak még nagyobb bepisiléseim nappal, de mielőtt hazatértem tettem pár kört a ház előtt, hogy nem jár-e arra senki ismerős.
Az ágyat én is sajnálom, ezét ott csak 10 évenként egyszer történnek pisis dolgok. Akkor is igyekszem keveset beengedni és ha készülök rá, előtte jó alaposan kibélelem magam alatt.
Előzmény: boy69 (6071)
boy69 Creative Commons License 2009.03.12 0 0 6071
Megboldogult legénykoromban a legjobb dolog az volt, hogy én is egyedül éltem, nem kellett félnem a lebukástól. Szinte minden nap úgy értem haza, hogy több-kevesebb pisi volt a nadrágomban. A mosógép majdnem annyit dolgozott, mint egy négytagú családnál. Éjszakánként ritkán akcióztam, az ágyat sajnáltam volna összepisilni. De azért nagyon klassz volt. Nyolc éve nős vagyok, és továbbra is tudom művelni a bepisilést, feleségem tudta nélkül.
Előzmény: Törölt nick (6067)
un uomo onesto Creative Commons License 2009.03.12 0 0 6070
Persze, meg kell beszélni, de előbb azért nem árt, ha kialakul a kölcsönös teljes mértékű bizalom... ;) Erőltetni semmi képpen. Ha vevő rá a csajszi, akkor jó, ha nem, hanyagolni a témát. Szerintem ennyi. Meg szerintem ha valaki nagyon szerelmes, a párja kedvéért kipróbál egy-két dolgot. Pláne ha az semmilyen fájdalommal, kockázattal nem jár. Én legalábbis ezt tenném... :)
Előzmény: foltosazalsóm (6066)
un uomo onesto Creative Commons License 2009.03.12 0 0 6069
Bizonyos esetekben szerintem jobb tud lenni a bepisilés. Volt már olyan, hogy az okozta nekem a nagyobb örömöt... :)
Előzmény: Törölt nick (6068)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.12 0 0 6068
Ennél jobbat szerintem az ember teste tud produkálni!
A bepisilés se rossz érzés, de az szerintem egy fokkal még jobb mikor a pisi helyett vagy inkább mellett (hpgy egyértelműen fogalmazzak: ugyanabból a testnyílásból) más is jön. :)
Előzmény: un uomo onesto (6065)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.12 0 0 6067
Az én esetem fél 3 körül volt. Megnéztem az órát mikor felkeltem. Én is szoktam azt álmodni, hogy bepisilek. De velem a valóságban vagy nem történik meg, vagy pisi helyett "más" jön. Bár az se rossz érzés! :D
A lebukástól nem kell félnem, mert legtöbbször egyedül élek. Pontosabban a macskámmal, de őt nem zavarja, ha előtte bepisilek. :)

Női bugyit nem vennék fel. Nekem az olyan buzisnak tűnik. Az meg nem az én műfajom.
Előzmény: Törölt nick (6062)
foltosazalsóm Creative Commons License 2009.03.12 0 0 6066
Én véleménye ez.Ezt mindenképpen megkel beszélni a lánnyal is,hogy ő ,hogy áll ehhez a dologhoz.Ami nem megy,azt kár erőltetni,van olyan lány aki úgy szintén szereti-ha bepisilsz előtte.Jó bepisilést,ami még utána jön,azt már nem lehet kihagyni,mert ez így van rendjén.Jöhet az aminek kell még jönni.
Előzmény: un uomo onesto (6065)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!